Online
Pašreiz BMWPower skatās 180 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Hokejs II
| Autors | Ziņojums |
janeks7  | | 23. May 2026, 17:32 |
#9401
|
|  Kopš: 21. Feb 2005
Ziņojumi: 3643
Braucu ar:
|
23 May 2026, 16:32:42 @bum_bumz rakstīja:
Jankiji sagura, daudzi metieni zilie un labi ka tā. 2.puslaikā mūsējie arī vienu brīdi bija stīvi, bet 2.gols iedeva erku.
Tagad nedrīkst ar cepurēm nomētāt pastarīšus 
Tramps ir nolaidis podā arī USA hokeju | Offline | | |
RVR  | | 23. May 2026, 18:07 |
#9402
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
23 May 2026, 16:32:42 @bum_bumz rakstīja:
2.puslaikā
Hokejā nav puslaiku. | Offline | | |
RVR  | | 23. May 2026, 18:11 |
#9403
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Šodien dēļ tā, ka vietējiem bija nākošā spēle pēc mums, arī uz mūsējo spēli bija pilns ar viņiem.
Palika iespaids, ka arī viņi bija par mūsējiem, vismaz man apkārt sektorā noteikti tā izskatījās. | Offline | | |
| aep_det | | 23. May 2026, 21:59 |
#9404
|
|  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
|
23 May 2026, 18:11:12 @RVR rakstīja:
Šodien dēļ tā, ka vietējiem bija nākošā spēle pēc mums, arī uz mūsējo spēli bija pilns ar viņiem.
Palika iespaids, ka arī viņi bija par mūsējiem, vismaz man apkārt sektorā noteikti tā izskatījās.
Nu, mums ar Šveici ir ļoooti īpašas attiecības hokejā. Tiešām vienmēr ir radies iespaids, ka, ja situācija ļauj, viņi ir par mums.
+ Vienmēr jau spēles 'pastarīšus' cenšas balstīt sanākušie neitrālie fani.
Arī Sočos 2014. vietējie skatītāji fanoja par Latviju 1/4 pret CAN.[ Šo ziņu laboja aep_det, 23 May 2026, 21:59:38 ] | Offline | | |
Sancix  | | 24. May 2026, 18:26 |
#9405
|
|  Kopš: 03. May 2008
Ziņojumi: 7057
Braucu ar: e36
| 
-----------------
| Offline | | |
CP17  | | 24. May 2026, 18:43 |
#9406
|
|  Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|  | Offline | | |
| aep_det | | 24. May 2026, 20:11 |
#9407
|
|  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Kāds pārsteigums 
Tagad vajag, lai Šmits beidzot iemet - tam priekšā NHL drafts.
Lai gan, ir jau pamanīts - simboliskajā izlasē svētdien ir 3 mūsējie un 3 somi. No mums - Šmits, Balcers un Gudļevskis.
Un vēl Balceram jāturpina mest - jātur statistika  | Offline | | |
badmoon  | | 24. May 2026, 20:41 |
#9408
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi 
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē 
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk  [ Šo ziņu laboja badmoon, 24 May 2026, 20:48:47 ] | Offline | | |
|
|
| aep_det | | 24. May 2026, 20:55 |
#9409
|
|  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Aizsargus mazāk dzird, bet jaunais Šmits ir zvērs!
Visi ir viņu pamanījuši! Kā ievada uzbrukumu, piespēles utt. utt.
Tas jau labi, ka ir pamanīts! | Offline | | |
| aep_det | | 25. May 2026, 19:53 |
#9410
|
|  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Norvēģi gan šogad laiž - ar Kandādu OT 5:6, zviedrus uzvarēja, tikko čehus sasita.
Izskatās, ka mums būs pretim 1/4. Ja mēs 3., viņi otrie. Ja slovāki uzvar zviedrus, tad sanāk SVK.
Vēl tur ir varianti, bet šie pagaidām ticamākie.
Ja vien mūsējie atkal nespēlēs totalizātorā un rīt nepakāsīs  [ Šo ziņu laboja aep_det, 25 May 2026, 19:56:39 ] | Offline | | |
| Mikels | | 25. May 2026, 20:07 |
#9411
|
|  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
| Redzot kā norvēģi šogad spēlē, labāk pretī dabūt kādus citus  [ Šo ziņu laboja Mikels, 25 May 2026, 20:07:30 ] | Offline | | |
| abyss | | 26. May 2026, 07:30 |
#9412
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
24 May 2026, 20:41:33 @badmoon rakstīja:
Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi 
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē 
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk 
Nedomāju, ka te ir kāds, kurš saprot daudz 
Bet man personīgi ļoti patīk, kā viņš spēlē. Ļoti atbildīgs pret ripu savā zonā, daudz rupji nekļūdās. Protams pa kādai kļūdai ir katrā spēlē. Bet arī Crosbiji, Macdavidi katru spēli pa pāris reizēm kļūdās. Disciplīna izskatās, ka viņam 10/10.
Teiktu, ka varbūt uzbrukumā jāpiedomā, kurā brīdī mest, lai vairāk ripas līdz vārtiem aiziet.
Protams, žēl, ka nesanāk iemest, bet galvenais turpināt kapāt, vārti atnāks.
Salīdzinājumā ar Stenbergu, Šmitam šķiet labāks turnīrs. Stenbergam gan redzēju tikai spēli pret Čehiju , bet tur vairāk pelnīja noraidījumus nekā no viņa bija jēga. | Offline | | |
RVR  | | 26. May 2026, 09:11 |
#9413
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
24 May 2026, 20:41:33 @badmoon rakstīja:
Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi 
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē 
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk 
Viņus abus droši vien nevajadzētu likt "vienā maisā", un ne tikai tāpēc, ka spēlē dažādās pozīcijās.
Vilmanis pēc būtības vairs nav nekāds baigi "jaunais", viņam ir 22 gadi un jau NHL un AHL pieredze, kamēr Šmitam ir tikai 18 un viss vēl priekšā. | Offline | | |
| IELEJAM | | 26. May 2026, 16:27 |
#9414
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
| Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru. | Offline | | |
| Naviic | | 26. May 2026, 17:33 |
#9415
|
|  Kopš: 15. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 60
Braucu ar: ljoti gribeetu sev BMW. Kursh uzdaavinaas??
|
26 May 2026, 16:27:33 @IELEJAM rakstīja:
Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru.
Šmitam 18 gados ir 4 piespēles šajā turnīrā, so ļoti atzīstams sniegums un var redzēt, ka džeks spēlē ar lielu spēles izpratni. | Offline | | |
| aep_det | | 26. May 2026, 18:28 |
#9416
|
|  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
|
26 May 2026, 16:27:33 @IELEJAM rakstīja:
Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru.
Vēl jau Austrijas uzvara pamatlaikā pret USA var visu nojaukt, bet tur chill pagaidām - 3:0 USA
Par zviedriem un slovākiem vienalga, kurš uzvar.
Atliek cerēt, ka CAN negribēs atdot punktus čehiem, jo, pa lielam, viņiem vienalga. Tas neko nemainīs viņiem. | Offline | | |
|
|
| atrabotka | | 26. May 2026, 20:03 |
#9417
|
|  Kopš: 01. Mar 2022
Ziņojumi: 220
Braucu ar:
| Norvēģija šogad ir ļoti spēcīgi. Tas būs brīnums, ja uzvarēsim. | Offline | | |
badmoon  | | 27. May 2026, 00:09 |
#9418
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| Tā arī paliek. Ceturtdien spēle pret NOR.
Fakts, ka mēs tikai sesto reizi 19 gadu laikā esam iekļuvuši 1/4 finālā, reāli Lai izdodas!
Laikam jāprasa chtgpt, kas un kā mums bija visus pārējos gadus.. Domāju, ka bijām jaudīgi Laikam atceramies tikai labo un aizmirstam, nedomājam par slikto  [ Šo ziņu laboja badmoon, 27 May 2026, 00:31:37 ] | Offline | | |
RVR  | | 27. May 2026, 07:10 |
#9419
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Vēl jau arī tas, ka pēdējos 5 gadus PČ ir par vienu spēcīgu komandu mazāk. Tas tomēr ietekmē gan grupu sastāvus, gan iespējas tikt play-off arī tiem, kas līdz tam tur tika retāk.
Absolūti neskumstu pēc viņiem, bet kopējo "bildi" tas ir ietekmējis, tas vienkārši ir fakts. | Offline | | |
| user | | 27. May 2026, 08:09 |
#9420
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
27 May 2026, 07:10:27 @RVR rakstīja:
Vēl jau arī tas, ka pēdējos 5 gadus PČ ir par vienu spēcīgu komandu mazāk. Tas tomēr ietekmē gan grupu sastāvus, gan iespējas tikt play-off arī tiem, kas līdz tam tur tika retāk.
Absolūti neskumstu pēc viņiem, bet kopējo "bildi" tas ir ietekmējis, tas vienkārši ir fakts.
100% jo hokeju kopumā top līmenī spēlē ļoti maz valstu | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo
|