Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 180 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Vortāls BMWPower

Tēma: Hokejs II

AutorsZiņojums
janeks7
23. May 2026, 17:32 #9401

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3643

Braucu ar:


23 May 2026, 16:32:42 @bum_bumz rakstīja:
Jankiji sagura, daudzi metieni zilie un labi ka tā. 2.puslaikā mūsējie arī vienu brīdi bija stīvi, bet 2.gols iedeva erku.
Tagad nedrīkst ar cepurēm nomētāt pastarīšus


Tramps ir nolaidis podā arī USA hokeju
Offline
RVR
23. May 2026, 18:07 #9402

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


23 May 2026, 16:32:42 @bum_bumz rakstīja:

2.puslaikā



Hokejā nav puslaiku.
Offline
RVR
23. May 2026, 18:11 #9403

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Šodien dēļ tā, ka vietējiem bija nākošā spēle pēc mums, arī uz mūsējo spēli bija pilns ar viņiem.
Palika iespaids, ka arī viņi bija par mūsējiem, vismaz man apkārt sektorā noteikti tā izskatījās.
Offline
aep_det
23. May 2026, 21:59 #9404

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008


23 May 2026, 18:11:12 @RVR rakstīja:
Šodien dēļ tā, ka vietējiem bija nākošā spēle pēc mums, arī uz mūsējo spēli bija pilns ar viņiem.
Palika iespaids, ka arī viņi bija par mūsējiem, vismaz man apkārt sektorā noteikti tā izskatījās.


Nu, mums ar Šveici ir ļoooti īpašas attiecības hokejā. Tiešām vienmēr ir radies iespaids, ka, ja situācija ļauj, viņi ir par mums.
+ Vienmēr jau spēles 'pastarīšus' cenšas balstīt sanākušie neitrālie fani.
Arī Sočos 2014. vietējie skatītāji fanoja par Latviju 1/4 pret CAN.

[ Šo ziņu laboja aep_det, 23 May 2026, 21:59:38 ]

Offline
Sancix
24. May 2026, 18:26 #9405

Kopš: 03. May 2008

Ziņojumi: 7057

Braucu ar: e36



-----------------

Offline
CP17
24. May 2026, 18:43 #9406

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Offline
aep_det
24. May 2026, 20:11 #9407

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Kāds pārsteigums

Tagad vajag, lai Šmits beidzot iemet - tam priekšā NHL drafts.

Lai gan, ir jau pamanīts - simboliskajā izlasē svētdien ir 3 mūsējie un 3 somi. No mums - Šmits, Balcers un Gudļevskis.

Un vēl Balceram jāturpina mest - jātur statistika
Offline
badmoon
24. May 2026, 20:41 #9408

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk

[ Šo ziņu laboja badmoon, 24 May 2026, 20:48:47 ]

Offline
aep_det
24. May 2026, 20:55 #9409

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Aizsargus mazāk dzird, bet jaunais Šmits ir zvērs!

Visi ir viņu pamanījuši! Kā ievada uzbrukumu, piespēles utt. utt.

Tas jau labi, ka ir pamanīts!
Offline
aep_det
25. May 2026, 19:53 #9410

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Norvēģi gan šogad laiž - ar Kandādu OT 5:6, zviedrus uzvarēja, tikko čehus sasita.

Izskatās, ka mums būs pretim 1/4. Ja mēs 3., viņi otrie. Ja slovāki uzvar zviedrus, tad sanāk SVK.

Vēl tur ir varianti, bet šie pagaidām ticamākie.

Ja vien mūsējie atkal nespēlēs totalizātorā un rīt nepakāsīs

[ Šo ziņu laboja aep_det, 25 May 2026, 19:56:39 ]

Offline
Mikels
25. May 2026, 20:07 #9411

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

Redzot kā norvēģi šogad spēlē, labāk pretī dabūt kādus citus

[ Šo ziņu laboja Mikels, 25 May 2026, 20:07:30 ]

Offline
abyss
26. May 2026, 07:30 #9412

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


24 May 2026, 20:41:33 @badmoon rakstīja:
Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk


Nedomāju, ka te ir kāds, kurš saprot daudz

Bet man personīgi ļoti patīk, kā viņš spēlē. Ļoti atbildīgs pret ripu savā zonā, daudz rupji nekļūdās. Protams pa kādai kļūdai ir katrā spēlē. Bet arī Crosbiji, Macdavidi katru spēli pa pāris reizēm kļūdās. Disciplīna izskatās, ka viņam 10/10.

Teiktu, ka varbūt uzbrukumā jāpiedomā, kurā brīdī mest, lai vairāk ripas līdz vārtiem aiziet.

Protams, žēl, ka nesanāk iemest, bet galvenais turpināt kapāt, vārti atnāks.

Salīdzinājumā ar Stenbergu, Šmitam šķiet labāks turnīrs. Stenbergam gan redzēju tikai spēli pret Čehiju , bet tur vairāk pelnīja noraidījumus nekā no viņa bija jēga.
Offline
RVR
26. May 2026, 09:11 #9413

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


24 May 2026, 20:41:33 @badmoon rakstīja:
Es no hokeja saprotu maz, pilnīgi godīgi
No jaunajiem šogad dzirdu Vilmani, Šmitu tā baigi nē
Protams, Vilmanis ir uzbrucējs, tos komentētāji sauc vairāk


Viņus abus droši vien nevajadzētu likt "vienā maisā", un ne tikai tāpēc, ka spēlē dažādās pozīcijās.

Vilmanis pēc būtības vairs nav nekāds baigi "jaunais", viņam ir 22 gadi un jau NHL un AHL pieredze, kamēr Šmitam ir tikai 18 un viss vēl priekšā.
Offline
IELEJAM
26. May 2026, 16:27 #9414

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3332

Braucu ar: prieku

Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru.
Offline
Naviic
26. May 2026, 17:33 #9415

Kopš: 15. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 60

Braucu ar: ljoti gribeetu sev BMW. Kursh uzdaavinaas??


26 May 2026, 16:27:33 @IELEJAM rakstīja:
Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru.



Šmitam 18 gados ir 4 piespēles šajā turnīrā, so ļoti atzīstams sniegums un var redzēt, ka džeks spēlē ar lielu spēles izpratni.
Offline
aep_det
26. May 2026, 18:28 #9416

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008


26 May 2026, 16:27:33 @IELEJAM rakstīja:
Nu ko, jācer, ka Kanāda paņems čehus, lai pretī dabū norvēģus. Cik labi, ka pēdējos gadus ir šis formāts ar divām apakšgrupām, nevis kā kādreiz 4 grupas pa 4, kur vien klupiens nozīmē norakstītu turnīru.


Vēl jau Austrijas uzvara pamatlaikā pret USA var visu nojaukt, bet tur chill pagaidām - 3:0 USA

Par zviedriem un slovākiem vienalga, kurš uzvar.

Atliek cerēt, ka CAN negribēs atdot punktus čehiem, jo, pa lielam, viņiem vienalga. Tas neko nemainīs viņiem.
Offline
atrabotka
26. May 2026, 20:03 #9417

Kopš: 01. Mar 2022

Ziņojumi: 220

Braucu ar:

Norvēģija šogad ir ļoti spēcīgi. Tas būs brīnums, ja uzvarēsim.
Offline
badmoon
27. May 2026, 00:09 #9418

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

Tā arī paliek. Ceturtdien spēle pret NOR.

Fakts, ka mēs tikai sesto reizi 19 gadu laikā esam iekļuvuši 1/4 finālā, reāli Lai izdodas!
Laikam jāprasa chtgpt, kas un kā mums bija visus pārējos gadus.. Domāju, ka bijām jaudīgi Laikam atceramies tikai labo un aizmirstam, nedomājam par slikto

[ Šo ziņu laboja badmoon, 27 May 2026, 00:31:37 ]

Offline
RVR
27. May 2026, 07:10 #9419

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Vēl jau arī tas, ka pēdējos 5 gadus PČ ir par vienu spēcīgu komandu mazāk. Tas tomēr ietekmē gan grupu sastāvus, gan iespējas tikt play-off arī tiem, kas līdz tam tur tika retāk.
Absolūti neskumstu pēc viņiem, bet kopējo "bildi" tas ir ietekmējis, tas vienkārši ir fakts.
Offline
user
27. May 2026, 08:09 #9420

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


27 May 2026, 07:10:27 @RVR rakstīja:
Vēl jau arī tas, ka pēdējos 5 gadus PČ ir par vienu spēcīgu komandu mazāk. Tas tomēr ietekmē gan grupu sastāvus, gan iespējas tikt play-off arī tiem, kas līdz tam tur tika retāk.
Absolūti neskumstu pēc viņiem, bet kopējo "bildi" tas ir ietekmējis, tas vienkārši ir fakts.

100% jo hokeju kopumā top līmenī spēlē ļoti maz valstu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo