| Autors | Ziņojums |
| RaL | | 21. Apr 2026, 18:50 |
#7641
|
|
 Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4064
Braucu ar: kruīzu
| Atbalsts ir apstiprināts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/21.04...4KTfFOvjCYKiA-0Q
Ari phev pagaidām. Pec 3 menešiem bus jāparvērtē, vai phev vel turpināt atbalstīt |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 21. Apr 2026, 19:37 |
#7642
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
21 Apr 2026, 18:50:35 @RaL rakstīja:
Atbalsts ir apstiprināts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/21.04...4KTfFOvjCYKiA-0Q
Ari phev pagaidām. Pec 3 menešiem bus jāparvērtē, vai phev vel turpināt atbalstīt
Būtu ok, ja atbalstītu tikai, kuriem ģimene ar bērniem  |
Offline | |
|
| HiJaCKeR | | 21. Apr 2026, 19:42 |
#7643
|
|
 Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4972
Braucu ar: BMW E90 330i
|
21 Apr 2026, 19:37:21 @bum_bumz rakstīja:
21 Apr 2026, 18:50:35 @RaL rakstīja:
Atbalsts ir apstiprināts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/21.04...4KTfFOvjCYKiA-0Q
Ari phev pagaidām. Pec 3 menešiem bus jāparvērtē, vai phev vel turpināt atbalstīt
Būtu ok, ja atbalstītu tikai, kuriem ģimene ar bērniem 
+1
|
Offline | |
|
| juriz | | 21. Apr 2026, 20:00 |
#7644
|
|
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Pēc ES saprašanas bērns pasliktina klimatu, elektroauto uzlabo |
Offline | |
|
| kkas | | 21. Apr 2026, 20:19 |
#7645
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
| Brīnumainā kārtā par daudzbērnu ģimenēm padomāts, bet ka tik ES nav uzspiedusi mūsējiem. Jo visa politika kopš neatkarības atgūšanas par 1 un 2 un arī 3 bērniem ir maigi sakot dīvaina un nemaigi sakot gribās domāt par apzinātu tautas skaita samazināšanu. Kkāds normāls atbalsts ir tikai piedzimstot, pēc tam fisies pats. Papildus atbalsts ļoti simbolisks. Un nodokļos jāmaksā vairāk kā tie kas bez bērniem. Un ja tev ir viens vai divi bērni, pipec kā viņi jāvadā apkārt pa pulciņiem un sportiem. A bezbērnieks noliks savu plugin vai elektro zem loga un viss. Nekāds CO samazinājums  [ Šo ziņu laboja kkas, 21 Apr 2026, 20:20:07 ] |
Offline | |
|
protams  | | 21. Apr 2026, 21:21 |
#7646
|
|
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6316
Braucu ar: NS7
| Jefiņi, būtu labāk skolotājiem algas pielikuši nevis dzelžos izplendērējuši to piķi 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
| kkas | | 21. Apr 2026, 21:29 |
#7647
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
| Nevar nekam citam co naudu tērēt. Skolotāji arī var pieteikties  |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 22. Apr 2026, 10:16 |
#7648
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
21 Apr 2026, 21:29:47 @kkas rakstīja:
Nevar nekam citam co naudu tērēt. Skolotāji arī var pieteikties 
Tas tā kā būtu skaidrs, ka nauda iezīmēta. Neviens ījabs vai kalnietis nav mēģinājis iezīmēt par labu bērniem. Pasaules klaidoņiem, lūdzu. SIF naudu no proletārietēm - bērniem!
Piedošanu par ne-tēmu, bet milleniāļiem svarīga |
Offline | |
|
|
|
| Mizx | | 22. Apr 2026, 11:58 |
#7649
|
|
 Kopš: 26. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7691
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 10:16:35 @bum_bumz rakstīja:
21 Apr 2026, 21:29:47 @kkas rakstīja:
Nevar nekam citam co naudu tērēt. Skolotāji arī var pieteikties 
Tas tā kā būtu skaidrs, ka nauda iezīmēta. Neviens ījabs vai kalnietis nav mēģinājis iezīmēt par labu bērniem. Pasaules klaidoņiem, lūdzu. SIF naudu no proletārietēm - bērniem!
Piedošanu par ne-tēmu, bet milleniāļiem svarīga
Bļausties ne par tematu. Ja tā nauda ir nopelnīta ar noteikumu lietot CO2 samazināšanai, tad nekur citur to nevar tērēt. Bērni un pārējais ir cits temats un ja kāds šim tematam nespēj naudu sagādāt, tad tā ir atsevišķa problēma.
Par šo var bļaut pamatoti, ka atrodas nauda bezjēdzīgu veloceliņu projektēšanai un izbūvēšanai, nevis vienkārši salabo esošo infrastruktūru, lai cilvēkiem nav kājas jālauž un zaļā zona izskatās pēc zaļās zonas. Tur visiem vietas pietiek arī bez baltām līnijām un plastmasas stabiņiem.
Edit: Un varbūt to naudu vienkārši var Tevis minētiem bērniem veltīt, bērnu dēļ gan jau piecietīs pārējo paskatu.[ Šo ziņu laboja Mizx, 22 Apr 2026, 12:00:36 ] |
Offline | |
|
| foobar | | 22. Apr 2026, 18:25 |
#7650
|
|
 Kopš: 04. Jun 2002
Ziņojumi: 6077
Braucu ar: M57TU2D30
| 600 eur ir, ja mamma un tētis ir čigānu saime, kas sēž uz pabalstiem taborā, savādāk, daudz vairāk par 600 eur sanāk 
Es ieteiktu ņemt gan EV, gan spraust iekšā. Win-Win  |
Offline | |
|
| Multiviesis | | 22. Apr 2026, 21:40 |
#7651
|
|
 Kopš: 09. May 2012
Ziņojumi: 170
Braucu ar: Zīdeli
| Ir te kāds Teslu M3/Y lietotājs, kam auto ilgstoši lietošanā?
Interesē vairāk tehniskā uzticamība mūsu apstākļos, kas mēdz iziet no ierindas, cik salasās caurmērā pa gadu uzturēšanā. Vai kaut piekari salabot ir kur vai jālauza galva, kur to vispār izdarīt šeit uz vietas. pats vairāk sliecos uz kādu no long range 21-22 gada, droši vien ar nobraukumu 60-80k robežās, tad tam auto tā kā vēl jābūt ok. |
Offline | |
|
| Fandulis | | 22. Apr 2026, 21:49 |
#7652
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Jāņem tikai no 22, ja nav stipri sists un ir garantija, tad pa mūsu ceļiem ap to nobraukumu arī jārēķinās ar izdevumiem vai ar iespēju apmeklēt Viļņu. Vislabāk pieraksti uz servisu autiņu, lai pārbaudīt. Es to darīju oxworx. 75€
Bez pārbaudes neieteiktu ņemt.[ Šo ziņu laboja Fandulis, 22 Apr 2026, 21:52:09 ] |
Offline | |
|
| Fandulis | | 22. Apr 2026, 21:56 |
#7653
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
21 Apr 2026, 19:42:43 @HiJaCKeR rakstīja:
21 Apr 2026, 19:37:21 @bum_bumz rakstīja:
21 Apr 2026, 18:50:35 @RaL rakstīja:
Atbalsts ir apstiprināts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/21.04...4KTfFOvjCYKiA-0Q
Ari phev pagaidām. Pec 3 menešiem bus jāparvērtē, vai phev vel turpināt atbalstīt
Būtu ok, ja atbalstītu tikai, kuriem ģimene ar bērniem 
+1
A varbūt labāk aizsrdzības ministra padomnieku algu novirzīt bērnu labklājībai, tā būtu regulāra iemaksa. Tāpat viņš gudrāks nepaliek. |
Offline | |
|
| Rabish | | 22. Apr 2026, 22:41 |
#7654
|
|
Kopš: 20. Nov 2019
No: Rīga
Ziņojumi: 77
Braucu ar: T3
|
22 Apr 2026, 21:40:52 @Multiviesis rakstīja:
Ir te kāds Teslu M3/Y lietotājs, kam auto ilgstoši lietošanā?
Interesē vairāk tehniskā uzticamība mūsu apstākļos, kas mēdz iziet no ierindas, cik salasās caurmērā pa gadu uzturēšanā. Vai kaut piekari salabot ir kur vai jālauza galva, kur to vispār izdarīt šeit uz vietas. pats vairāk sliecos uz kādu no long range 21-22 gada, droši vien ar nobraukumu 60-80k robežās, tad tam auto tā kā vēl jābūt ok.
Pirms pusotra gada paņemu 21. Gada LR m3 ar 80k nobraukums. Ņēmu no Teslas Vacijas filiāles. Pa šo pusotru gadu nobraukti gandrīz 30k km, no remontiem bija lādēšanas porta apkope (Radomā apstājās lādēšana), piekarei nomainīta viena atsaite un divas bukses un viens parkošanās sensors nobeidzās. Kopējās remonta izmaksas ~350€. Lādēšanas portu taisīju oxā, pārējās lietas ADAC servisā. Vēl pats nomainīju salonā filtrus un loga slotiņas. Tas vēl kādi 40€.
Pie ~ 107k km uztaisīju baterijas testu, SOC 92%.
|
Offline | |
|
| e34 | | 23. Apr 2026, 07:57 |
#7655
|
|
 Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4184
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
|
22 Apr 2026, 21:49:50 @Fandulis rakstīja:
Jāņem tikai no 22, ja nav stipri sists un ir garantija, tad pa mūsu ceļiem ap to nobraukumu arī jārēķinās ar izdevumiem vai ar iespēju apmeklēt Viļņu. Vislabāk pieraksti uz servisu autiņu, lai pārbaudīt. Es to darīju oxworx. 75€
Bez pārbaudes neieteiktu ņemt.
Ja Y, tad tikai no 12.22 un tās, kam ir Vācijas VIN, sākas ar XP7Y. Tur jau būs citi krēsli, mazliet mīkstāka piekare un salikuma kvalitāate vairāk vai mazāk ok. |
Offline | |
|
| jurrus | | 26. Apr 2026, 21:00 |
#7656
|
|
 Kopš: 22. May 2002
Ziņojumi: 1539
Braucu ar: OBK, Leaf E+, CBF1000
| Kādu laiku ir iespēja vizināt savu pakaļu ar ix40.. manuprāt viens no vislabākajiem EV tieši komforta, izpildījuma un praktiskuma ziņā. Manāms, ka ielās aizvien vairāk parādās, jo cena no 80-100k nokritusi uz 45-50k ar 20-40K nobraukumu. Labs aparāts ar izcili sabalansētu jaudu- ne par maz, ne par daudz. Piekares komforts, ar R22 diskiem, ir visaugstākajā komforta līmenī. Ādas krēsli izskatās, ka būs neiznīcināmi. Multimēdija, cilvēkam, kam nedaudz zem 50, sākumā šķiet pārāk advancēta Bet visādā ziņā iesaku izbraukt, kad ir iespēja. |
Offline | |
|
|
|
| Samsasi | | 27. Apr 2026, 07:15 |
#7657
|
|
 Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5652
Braucu ar:
|
26 Apr 2026, 21:00:22 @jurrus rakstīja:
Kādu laiku ir iespēja vizināt savu pakaļu ar ix40.. manuprāt viens no vislabākajiem EV tieši komforta, izpildījuma un praktiskuma ziņā. Manāms, ka ielās aizvien vairāk parādās, jo cena no 80-100k nokritusi uz 45-50k ar 20-40K nobraukumu. Labs aparāts ar izcili sabalansētu jaudu- ne par maz, ne par daudz. Piekares komforts, ar R22 diskiem, ir visaugstākajā komforta līmenī. Ādas krēsli izskatās, ka būs neiznīcināmi. Multimēdija, cilvēkam, kam nedaudz zem 50, sākumā šķiet pārāk advancēta Bet visādā ziņā iesaku izbraukt, kad ir iespēja.
interesant, ko tik milzīgs cenas kritums pie salīdiznoši neliela nobraukuma? un ar tiem R22 vispār pa rīgu var pabraukt? |
Online | |
|
| juriz | | 27. Apr 2026, 08:54 |
#7658
|
|
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Ja standarta riepa 275/40, tad tur jau labs augstums tā pat sanāk. |
Offline | |
|
| e34 | | 27. Apr 2026, 16:38 |
#7659
|
|
 Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4184
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
|
27 Apr 2026, 07:15:29 @Samsasi rakstīja:
26 Apr 2026, 21:00:22 @jurrus rakstīja:
Kādu laiku ir iespēja vizināt savu pakaļu ar ix40.. manuprāt viens no vislabākajiem EV tieši komforta, izpildījuma un praktiskuma ziņā. Manāms, ka ielās aizvien vairāk parādās, jo cena no 80-100k nokritusi uz 45-50k ar 20-40K nobraukumu. Labs aparāts ar izcili sabalansētu jaudu- ne par maz, ne par daudz. Piekares komforts, ar R22 diskiem, ir visaugstākajā komforta līmenī. Ādas krēsli izskatās, ka būs neiznīcināmi. Multimēdija, cilvēkam, kam nedaudz zem 50, sākumā šķiet pārāk advancēta Bet visādā ziņā iesaku izbraukt, kad ir iespēja.
interesant, ko tik milzīgs cenas kritums pie salīdiznoši neliela nobraukuma? un ar tiem R22 vispār pa rīgu var pabraukt?
Cenas kritums spēcīgs. Kura gada ir vecākie modeļi? Kaut gan, ja atceras, tad arī etroniem strauji nogāzās cena.No jaunas 100k uz 30 |
Offline | |
|
ozo  | | 27. Apr 2026, 21:03 |
#7660
|
|
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
21 Apr 2026, 18:50:35 @RaL rakstīja:
Atbalsts ir apstiprināts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/21.04...4KTfFOvjCYKiA-0Q
Ari phev pagaidām. Pec 3 menešiem bus jāparvērtē, vai phev vel turpināt atbalstīt
Juridiskajiem atbalsta nebūs? Tantes pieturā runāja, ka būšot. |
Offline | |
|