Online

Pašreiz BMWPower skatās 186 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Auto instrumenti un to brendi

AutorsZiņojums
Pavasaris
01. Oct 2024, 08:58 #701

Kopš: 08. Apr 2013

Ziņojumi: 477

Braucu ar:

nav super steidzami, tagad gribu garāžā ieliet grīdu un saprast kur nolikt pacēlāju ar visām tam izrietošajām sekām
Offline
Mixzzz
02. Oct 2024, 11:15 #702

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


30 Sep 2024, 22:50:33 @RSAWorkshop rakstīja:
Cik ātri gribi? Man ir plānā, ka vairāki pacēlāji būs uz pārdošanu, vispār gan jau vēl visāds aprīkojums
Padod ziņu man, kad tirgosi nost, iespējams ka noderēs.
Offline
Negantelis
18. Nov 2024, 12:18 #703

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1507

Braucu ar: M54 KOMPRESOR un daudziem motocikliem.

Pārdošu vienreiz lietotu motora izcēlāju (krānu)

Pirku pa 280

Atdošu pa 150 eur.


Celtnis
Offline
zuums
24. Jan 2025, 13:43 #704

Kopš: 09. Aug 2008

Ziņojumi: 1209

Braucu ar: m20 M/// Pack TURBO

Vajag auto šķērveida pacēlāju. Varbūt kāds var kaut ko ieteikt, kur tādu var iegādāties!?
Offline
blokks
04. May 2025, 22:39 #705

Kopš: 27. Feb 2015

Ziņojumi: 112

Braucu ar: e32

Varbūt kādam krāj putekļus un stāv bez pielietojuma “measuring bridge”. un gribētu to pārdot? Vai ir info, kur nopirkt analogu Kolbenschmidt?


[ Šo ziņu laboja blokks, 04 May 2025, 22:40:28 ]

Offline
Zigmars
05. May 2025, 10:56 #706

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 470

Braucu ar:

Ic
Offline
ATB
04. Jan 2026, 19:49 #707

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛

Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
Offline
wanksta
04. Jan 2026, 21:51 #708

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Man te par muciņatslēgām forumā kaut kad teica, ka stokkerī GEDORE RED varot ņemt, jo tas Gedore esot it kā labs ražotājs un tas red esot viņu amatieru atslēgu līnija, kas esot ok utt

Tad nu lūk, varu pateikt, ka Gedore red ir sūds, pat poļu noname tirgū pirkts jaunībā skrūvējot divreiz vairāk nogāja daudz ilgāk nekā tagad reizi mēnesī, kaste arī mēsls, tirkšķis viens jau jūk laukā, rokturi griežās uz rinķi, kardāns izjuka praktiski pie kādas varbūt trešās reizes. Otreiz negribētu neko no tādas firmas pirkt
Offline
Esspatss
04. Jan 2026, 21:53 #709

Kopš: 18. Nov 2016

Ziņojumi: 666

Braucu ar:

Links Ļoti retām reizēm pietiek ar šādu.Šim vismaz ir minēts kādu griezes momentu var pārnest,bet protams ir lētākas alternatīvas.
Milwaukam īsti konkurentu nebūs.Vēl ir ķīna,kur kaut ko lidlveidīgu gan jau var atrast.Bet es labāk nopietnāku šādu skatītos Links

[ Šo ziņu laboja Esspatss, 04 Jan 2026, 21:58:59 ]

Offline
kexxx
05. Jan 2026, 07:40 #710

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


04 Jan 2026, 21:51:31 @wanksta rakstīja:
Man te par muciņatslēgām forumā kaut kad teica, ka stokkerī GEDORE RED varot ņemt, jo tas Gedore esot it kā labs ražotājs un tas red esot viņu amatieru atslēgu līnija, kas esot ok utt

Tad nu lūk, varu pateikt, ka Gedore red ir sūds, pat poļu noname tirgū pirkts jaunībā skrūvējot divreiz vairāk nogāja daudz ilgāk nekā tagad reizi mēnesī, kaste arī mēsls, tirkšķis viens jau jūk laukā, rokturi griežās uz rinķi, kardāns izjuka praktiski pie kādas varbūt trešās reizes. Otreiz negribētu neko no tādas firmas pirkt


imho, jebkura ražotāja amatieru līnija (lasīt- lēts sūds) būs pārcenots mēsls
Offline
juriz
05. Jan 2026, 09:04 #711

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2729

Braucu ar: auto


04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.


Kāerigā amerikāni jau parasti var ielīst visu iekšā pilnā augumā
Nez, varbūt, Makita sanāk tajās naudās.
Šajā veikalā labas cenas makitai, ja kas https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and...obk.html#photo-5

Bet tā, varbūt, jau ir kaut kas ar akumulatoriem, tad skatīties no tās firmas.
Un labs jau nebūs lēts. Cenas arī visam aug zvērīgi.
Offline
kkas
05. Jan 2026, 11:03 #712

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

pasiro banknote.lv vairs gan tur nav nekas lēti. varbūt sanāk akumulātoru/us ieķert un tad jau nemaz vairs nav tik dārgi kkādu normālu štrumu iepirkt.
izjaukt un salikt nav gluži tas pats kur random brīvdienās paskrūvēt savu auto. normālam štrumam tomēr ir daudz visādu ninanšu, kas palīdz labāk un ātrāk skrūvēt.
Offline
Mixzzz
05. Jan 2026, 13:31 #713

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
umm, ir tieši šis parkside toolis lietošanā. Rokā viss liekās ok. Varbūt tie zobi varētu būt biki smalkāki, bet nu viss strādā norm. Manuprāt, lielākais iemesls kāpēc neiesaka lietot ir tāpēc, ka nesaprot kā lietot. Domā, ka tagad ar to elektromotoru sitīs vaļā skrūves. Tas tam nav paredzēts, vispirms atvelk un tad ar motorīti izskrūvē.
Offline
ATB
05. Jan 2026, 19:19 #714

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛


05 Jan 2026, 13:31:05 @Mixzzz rakstīja:

04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
umm, ir tieši šis parkside toolis lietošanā. Rokā viss liekās ok. Varbūt tie zobi varētu būt biki smalkāki, bet nu viss strādā norm. Manuprāt, lielākais iemesls kāpēc neiesaka lietot ir tāpēc, ka nesaprot kā lietot. Domā, ka tagad ar to elektromotoru sitīs vaļā skrūves. Tas tam nav paredzēts, vispirms atvelk un tad ar motorīti izskrūvē.


Kādā krāsā viņš Tev ir? Zaļie (vecie) ir labi, bet tieši jaunais (melns) ir neapmierinoši
Offline
uldens1
02. Jun 2026, 12:03 #715

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
tur kur ar tirkšķi netiec klāt,ar aķeni arī netiksi,ja ir komprasors,tad paņem pneimatiksko,tur no 100-200 jau labus un jaudīgus var nopirkt.Nedārgi vēl ir ar vadu kas iet no 220

[ Šo ziņu laboja uldens1, 02 Jun 2026, 12:04:22 ]

Offline
uldens1
02. Jun 2026, 12:06 #716

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


05 Jan 2026, 13:31:05 @Mixzzz rakstīja:

04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
umm, ir tieši šis parkside toolis lietošanā. Rokā viss liekās ok. Varbūt tie zobi varētu būt biki smalkāki, bet nu viss strādā norm. Manuprāt, lielākais iemesls kāpēc neiesaka lietot ir tāpēc, ka nesaprot kā lietot. Domā, ka tagad ar to elektromotoru sitīs vaļā skrūves. Tas tam nav paredzēts, vispirms atvelk un tad ar motorīti izskrūvē.
huiņu raksti,labas aķenes plus ka viņa ar drebināšanu atsit ''piekaltušas'' skrūves,lai nav jāpisas ar rokām mokot vaļā
Offline
HE9600
02. Jun 2026, 12:59 #717

Kopš: 06. Jan 2005

No: Līvāni

Ziņojumi: 2511

Braucu ar: Veciem BMW


02 Jun 2026, 12:06:46 @uldens1 rakstīja:

05 Jan 2026, 13:31:05 @Mixzzz rakstīja:

04 Jan 2026, 19:49:33 @ATB rakstīja:
Klau, iesakiet amatierim akumulatora sprūdrata atslēgu? Šogad vajag vienu vecu amerikāni izjaukt un salikt atpakaļ, tā kā būs daudz skrūvēšanas.

Kopā ar sievu Lidlā ieraudzīju pa 77€ 20V corldess ratchet no parkside, internets saka ka nav labs un nevajag pirkt. No otras puses milwaukee pa 300€+ nesaista. Varētu kaut ko līdz 200€
Un protams, tam garumam jābūt tādam gan jau vidējam, nevis īsam, jo visčakarīgākas jau ir situācijas, kur ar parasto tirkšči netiec klāt vai ir ļoti grūti.
umm, ir tieši šis parkside toolis lietošanā. Rokā viss liekās ok. Varbūt tie zobi varētu būt biki smalkāki, bet nu viss strādā norm. Manuprāt, lielākais iemesls kāpēc neiesaka lietot ir tāpēc, ka nesaprot kā lietot. Domā, ka tagad ar to elektromotoru sitīs vaļā skrūves. Tas tam nav paredzēts, vispirms atvelk un tad ar motorīti izskrūvē.
huiņu raksti,labas aķenes plus ka viņa ar drebināšanu atsit ''piekaltušas'' skrūves,lai nav jāpisas ar rokām mokot vaļā


Pag, nepin iekšā skrūvpistoli/triecieneni.
Tur čaļi apspriež tieši akb "tirkšķeni/ratchet", kam ar "drebināšanu" nav nekāda sakara, tam tā nav paredzēta.
Offline
uldens1
02. Jun 2026, 13:54 #718

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:

Ā ok,tad tāpat labāka izvēle būs preimatika nevis parkside
Offline
wanksta
02. Jun 2026, 18:49 #719

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Parksaids mani normāli apbižo
Nopirku kaut kādu standarta viņu aķeni kā rezerves variantu, ja visi štrumenti objektā tad vismaz mājās lai ir ar ko skrūvi ievilkt. Nogāja kādu varbūt dienu pastrādājot istabā lēnu garu mēbeles skrūvējot un izšāva mēli, vienkārši nulle reakcija
Vēl biju lukturīti nopircis uz tās pašas baterijas 20v, pat lietojis nebiju īsti tik cik sīkais pa māju paskraidīja zem gultas lego pameklēt nu varbūt stundu kopā paspīdināja, domāju labi nu sūds ar to aķeni vismaz lukturis būs... ielieku bačeni un vairs neiet
Offline
uldens1
02. Jun 2026, 21:12 #720

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:

nahuj to parkside sūdu,no lētajiem labs ir ryobi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo