Online
Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Avārijas
| Autors | Ziņojums |
| Locis | |  Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
|
13 Apr 2026, 21:33:54 @Arsm3ns rakstīja:
Tie tak 80kmh viens otra bamperu baudītāji Neizbrīna 
Tieši tā. Arī tā avārija uz Ventspils šosejas ,kur kādi 6 auto bija iesaistīti. Liekas dīvaini,ka pie mūsu šķidrās satiksmes tādās čupās saiet ,bet kad atceries ,kā viens otru stumda vilcieniņā,tad,ā,viss normāli,tā jābūt. 
Rekur jau viens vaino bāņa neesamību,bet ka visi brauc kā auni ,tas jau nekas.
Kā viens ar braukšanu saistīts cilvēks teica - gala lēmumu savai rīcibai pieņem tikai Tu pats.[ Šo ziņu laboja Locis, 13 Apr 2026, 22:48:33 ] | Offline | | |
RSAWorkshop  | |  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8366
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Pie Veclaicenes smagi, šoseja bloķēta, smagais un vieglais
Laikam ļoti slikti
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
01 May 2026, 11:27:07 @RSAWorkshop rakstīja:
Pie Veclaicenes smagi, šoseja bloķēta, smagais un vieglais
Laikam ļoti slikti
https://www.instagram.com/reel/DXyWijqNRa5/?igsh=YzFlMzZlemQwMHd5 | Offline | | |
| Samsasi | |  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5650
Braucu ar:
| izskatās ļoti ļoti tālu no 90 kmh | Offline | | |
| aep_det | |  Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2430
Braucu ar: 5008
| Lexus RC vai pat RC F iestādīts kokā Priedainē, gandrīz nonesot pieturu ar visu zīmi.
Numurs zīmīgs '1 RA' laikam[ Šo ziņu laboja aep_det, 17 May 2026, 19:28:24 ] | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
|
17 May 2026, 19:27:42 @aep_det rakstīja:
Lexus RC vai pat RC F iestādīts kokā Priedainē, gandrīz nonesot pieturu ar visu zīmi.
Numurs zīmīgs '1 RA' laikam
1 RA ir LC500, nevis RC vai RC F | Offline | | |
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
20 Feb 2026, 10:10:28 @kexxx rakstīja:
20 Feb 2026, 09:58:10 @Arsm3ns rakstīja:
20 Feb 2026, 09:48:45 @kexxx rakstīja:
20 Feb 2026, 09:33:20 @Arsm3ns rakstīja:
20 Feb 2026, 09:22:35 @kexxx rakstīja:
lūdzu statistika
lai valsts attīstītos (vai kaut vai uzturētu pašreizējo līmeni), vajag darbaspēku, tā ka sava trūkst, būs vietā imigranti
https://lvportals.lv/dienaskartiba/386101-2025-...-un-oktobri-2026
kā tur jūsu pasaulē bija? Kkāds imigrantu nezūdamības likums?
Un, ja no LV aizbrauks ārsti un mehatroniķi, bet iebrauks valstī 2x vairāk wolt somu vizinātāji, skaitās, ka tā valsts attīstās?
ko tu tur murgo, kāda nezūdamība? cilvēki virzās no turienes, kur to ir par daudz (un dzīve pavisam sūdīga)uz turieni, kur to pietrūkst (un dzīve būs kaut cik labāka). salīdzini dzimstību Indijā un LV
un ja neesi pamanījis, visvairāk trūkst ne jau labi apmaksāto profesiju pārstāvju
lai valsts attīstītos, tai vajag naudu.
tā kā mums nav ne naftas, ne dārgakmeņu, ko varētu vnk pumpēt/rakt un pārdot, tad kko ir jāražo- vienalga vai tie ir kartupeļi, droni vai IT programmatūra- bet tam visam vajag darbiniekus
kur tos ņemt, ja situācija ir iepriekšējā linkā ar dzimstību
man tiešām negribas te nekādus svešos, bet diez vai pēkšņi latvieši sāks 2-3 (tas būtu minimumu minimums) bērnus katrā ģimenē dzemdēt
ko tu to dzimstību piemini kā problēmu un vēl indiju iepin? Indijā ir jau zem replacement 2 bērni uz sievieti. Un zem divi šobrīd ir gandrīz visās valstīs.
Visparastākā politika- vazāt pa pasauli krustu šķērsu bezģimeņu darbarokas. Kāda tam vispār saistība ar dzimstību? Savesti 30gadīgi veči, guļoši rindā uz matračiem, pacels dzimstību un pusvergi vairs nebūs vajadzīgi? Plauksim un zelsim? 
Tā dzimstība ir vienk uzmanības novēršana no globālistu politikas un greizas ekonomikas, jo vainu pārliek uz indivīdiem.
ja cilvēki nedzimst, tad to NAV... nezinu, kādu globālistu sazvērestību tu tur mēģini saskatīt
un diskusija sākās ar indieti-fūres šoferi, nevis "bēgļiem", starp kuriem nav ne sieviešu, ne bērnu, tikai 20gadnieki ar jauniem aifoniem un nike botām
keksiņ, atceries šo diskusiju, pēc indusa fūrea avārijas?! Tikko gaismā nāca, ka tomēr tas induss, kurš ar fūri nokrešoja autobusu, ne tikai dzimstību LV nepacēla, bet izrādās ar paintā zīmētām tieisbām brauca ehh... Bet zinu, zinu, tulīt prasīsi statistiku, cik vietējo brauc bez tiesībām utt ..
https://nra.lv/latvija/kriminalzinas/522187-csn...ja-apliecibu.htm | Offline | | |
Tune-L  | |  Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Visus tos melnos būtu forši nošaut un miers! 
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
| Offline | | |
|
|
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
28 May 2026, 13:13:24 @Arsm3ns rakstīja:
20 Feb 2026, 10:10:28 @kexxx rakstīja:
20 Feb 2026, 09:58:10 @Arsm3ns rakstīja:
20 Feb 2026, 09:48:45 @kexxx rakstīja:
20 Feb 2026, 09:33:20 @Arsm3ns rakstīja:
20 Feb 2026, 09:22:35 @kexxx rakstīja:
lūdzu statistika
lai valsts attīstītos (vai kaut vai uzturētu pašreizējo līmeni), vajag darbaspēku, tā ka sava trūkst, būs vietā imigranti
https://lvportals.lv/dienaskartiba/386101-2025-...-un-oktobri-2026
kā tur jūsu pasaulē bija? Kkāds imigrantu nezūdamības likums?
Un, ja no LV aizbrauks ārsti un mehatroniķi, bet iebrauks valstī 2x vairāk wolt somu vizinātāji, skaitās, ka tā valsts attīstās?
ko tu tur murgo, kāda nezūdamība? cilvēki virzās no turienes, kur to ir par daudz (un dzīve pavisam sūdīga)uz turieni, kur to pietrūkst (un dzīve būs kaut cik labāka). salīdzini dzimstību Indijā un LV
un ja neesi pamanījis, visvairāk trūkst ne jau labi apmaksāto profesiju pārstāvju
lai valsts attīstītos, tai vajag naudu.
tā kā mums nav ne naftas, ne dārgakmeņu, ko varētu vnk pumpēt/rakt un pārdot, tad kko ir jāražo- vienalga vai tie ir kartupeļi, droni vai IT programmatūra- bet tam visam vajag darbiniekus
kur tos ņemt, ja situācija ir iepriekšējā linkā ar dzimstību
man tiešām negribas te nekādus svešos, bet diez vai pēkšņi latvieši sāks 2-3 (tas būtu minimumu minimums) bērnus katrā ģimenē dzemdēt
ko tu to dzimstību piemini kā problēmu un vēl indiju iepin? Indijā ir jau zem replacement 2 bērni uz sievieti. Un zem divi šobrīd ir gandrīz visās valstīs.
Visparastākā politika- vazāt pa pasauli krustu šķērsu bezģimeņu darbarokas. Kāda tam vispār saistība ar dzimstību? Savesti 30gadīgi veči, guļoši rindā uz matračiem, pacels dzimstību un pusvergi vairs nebūs vajadzīgi? Plauksim un zelsim? 
Tā dzimstība ir vienk uzmanības novēršana no globālistu politikas un greizas ekonomikas, jo vainu pārliek uz indivīdiem.
ja cilvēki nedzimst, tad to NAV... nezinu, kādu globālistu sazvērestību tu tur mēģini saskatīt
un diskusija sākās ar indieti-fūres šoferi, nevis "bēgļiem", starp kuriem nav ne sieviešu, ne bērnu, tikai 20gadnieki ar jauniem aifoniem un nike botām
keksiņ, atceries šo diskusiju, pēc indusa fūrea avārijas?! Tikko gaismā nāca, ka tomēr tas induss, kurš ar fūri nokrešoja autobusu, ne tikai dzimstību LV nepacēla, bet izrādās ar paintā zīmētām tieisbām brauca ehh... Bet zinu, zinu, tulīt prasīsi statistiku, cik vietējo brauc bez tiesībām utt ..
https://nra.lv/latvija/kriminalzinas/522187-csn...ja-apliecibu.htm
nu tu zārku racējs 
Tieši ko pierāda tiesību neesamība minētajam personāžam? pirms kādiem gadiem dzirdēju stāstu par fūru šoferiem no Ukrainas, kam bija pavisam īstas tiesības, vienīgi viņi tās nebija nokārtojuši, bet vnk nopirkuši...
varu tev vēlreiz atkārtot- LV trūkst strādnieku, it īpaši ne pārāk smakos darbis ar so so atalgojumu, tāpēc arī te brauc dažādi imigranti
precīzi tāpat, kā latvieši brauca (un gan jau arī joprojām brauc) uz UK vai Īriju rukāt fabrikās, fermās, lauksaimniecībā utt. un arī tur mūsējie izpildījās- dzeršana, kautiņi, braukšana reibumā utt utt | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana ]
tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem? 
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā  | Offline | | |
Tune-L  | |  Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
28 May 2026, 14:41:18 @kexxx rakstīja:
28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana - bailīga deģenerāta izpratnē ]
tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem? 
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā 
Tev no savas ēnas nav bail? 
Saita adminu aiztāvis - Robins Huds.
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
| Offline | | |
| Zalespljavejs | |  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2901
Braucu ar: tautas auto
|
28 May 2026, 14:41:18 @kexxx rakstīja:
28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana ]
tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem? 
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā 
Nav ko pievērst uzmanību tādam intelekta bezpajumtniekam. | Offline | | |
| Nello | |  Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Neko baigi nepareizu nepateica, tik varbūt netik drastiski vajadzētu rīkoties, bet ar tumšo rasi ir problēmas.. Eiropā viņi ir negatīva problēma.. Vel aizpagājšgad domāju ka neesu rasists, bet pēc pēdējā gada, ko redzu Reigā un tās apkārtnē, rada riebumu... Sāku saprast USA problēmu... | Offline | | |
| rumpis | |  Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 747
Braucu ar: Etalonu
|
28 May 2026, 15:46:44 @Tune-L rakstīja:
Tev no savas ēnas nav bail? 
Saita adminu aiztāvis - Robins Huds.
aizStāvis, tuneli, aizStāvis... | Offline | | |
| 520i | |  Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
| Rasists analfabēts. | Offline | | |
| Samsasi | |  Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5650
Braucu ar:
| kas vainas rasismam | Offline | | |
|
|
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam
īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā | Offline | | |
| ezis_ | |  Kopš: 13. May 2017
Ziņojumi: 1419
Braucu ar: T@C- R6 un citiem
|
29 May 2026, 22:56:44 @kexxx rakstīja:
29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam
īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā
Iespējams te kautkas jau ir patīrīts.... bet kautkā neredzu ka Tunelis būtu ko tādu rakstījis Vārdu spēle kexx ,vārdu spēle [ Šo ziņu laboja ezis_, 29 May 2026, 23:41:28 ] | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14210
Braucu ar:
|
29 May 2026, 23:40:24 @ezis_ rakstīja:
29 May 2026, 22:56:44 @kexxx rakstīja:
29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam
īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā
Iespējams te kautkas jau ir patīrīts.... bet kautkā neredzu ka Tunelis būtu ko tādu rakstījis Vārdu spēle kexx ,vārdu spēle
protams, ka tika patīrīts | Offline | | |
| martins_usars | |  Kopš: 01. May 2023
Ziņojumi: 1460
Braucu ar: skatuve viens!
| keksiks ir gatavs aizstāvēt slepkavu, lai nebūtu rasists Henrijs Novaks par šādu attieksmi samaksāja ar dzīvību. Ļoti skumji Ir laiks saprast, ka trešo pasauli veido turienes pamatiedzīvotāji. Atbraucot šeit viņi mājas paņem līdz azotē 
Jā, mēs arī 20 gadus atpakaļ ņēmām mājas līdzi azotē. Bet mēs neesam un nekad neesam bijuši patiesa banānzeme ar izzat. Te nu tā starpība | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|