Online

Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Ceļu Policija, CSN, likumi

Tēma: Avārijas

AutorsZiņojums
Locis
13. Apr 2026, 22:48 #581

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


13 Apr 2026, 21:33:54 @Arsm3ns rakstīja:
Tie tak 80kmh viens otra bamperu baudītāji Neizbrīna

Tieši tā. Arī tā avārija uz Ventspils šosejas ,kur kādi 6 auto bija iesaistīti. Liekas dīvaini,ka pie mūsu šķidrās satiksmes tādās čupās saiet ,bet kad atceries ,kā viens otru stumda vilcieniņā,tad,ā,viss normāli,tā jābūt.

Rekur jau viens vaino bāņa neesamību,bet ka visi brauc kā auni ,tas jau nekas.
Kā viens ar braukšanu saistīts cilvēks teica - gala lēmumu savai rīcibai pieņem tikai Tu pats.

[ Šo ziņu laboja Locis, 13 Apr 2026, 22:48:33 ]

Offline
RSAWorkshop
01. May 2026, 11:27 #582

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8366

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Pie Veclaicenes smagi, šoseja bloķēta, smagais un vieglais
Laikam ļoti slikti

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Araajz
01. May 2026, 12:23 #583

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


01 May 2026, 11:27:07 @RSAWorkshop rakstīja:
Pie Veclaicenes smagi, šoseja bloķēta, smagais un vieglais
Laikam ļoti slikti

https://www.instagram.com/reel/DXyWijqNRa5/?igsh=YzFlMzZlemQwMHd5
Offline
Samsasi
01. May 2026, 14:51 #584

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5650

Braucu ar:

izskatās ļoti ļoti tālu no 90 kmh
Offline
aep_det
17. May 2026, 19:27 #585

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2430

Braucu ar: 5008

Lexus RC vai pat RC F iestādīts kokā Priedainē, gandrīz nonesot pieturu ar visu zīmi.

Numurs zīmīgs '1 RA' laikam

[ Šo ziņu laboja aep_det, 17 May 2026, 19:28:24 ]

Offline
crime
17. May 2026, 22:24 #586

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


17 May 2026, 19:27:42 @aep_det rakstīja:
Lexus RC vai pat RC F iestādīts kokā Priedainē, gandrīz nonesot pieturu ar visu zīmi.

Numurs zīmīgs '1 RA' laikam


1 RA ir LC500, nevis RC vai RC F
Offline
Arsm3ns
28. May 2026, 13:13 #587

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


20 Feb 2026, 10:10:28 @kexxx rakstīja:

20 Feb 2026, 09:58:10 @Arsm3ns rakstīja:

20 Feb 2026, 09:48:45 @kexxx rakstīja:

20 Feb 2026, 09:33:20 @Arsm3ns rakstīja:

20 Feb 2026, 09:22:35 @kexxx rakstīja:
lūdzu statistika
lai valsts attīstītos (vai kaut vai uzturētu pašreizējo līmeni), vajag darbaspēku, tā ka sava trūkst, būs vietā imigranti

https://lvportals.lv/dienaskartiba/386101-2025-...-un-oktobri-2026
kā tur jūsu pasaulē bija? Kkāds imigrantu nezūdamības likums?
Un, ja no LV aizbrauks ārsti un mehatroniķi, bet iebrauks valstī 2x vairāk wolt somu vizinātāji, skaitās, ka tā valsts attīstās?



ko tu tur murgo, kāda nezūdamība? cilvēki virzās no turienes, kur to ir par daudz (un dzīve pavisam sūdīga)uz turieni, kur to pietrūkst (un dzīve būs kaut cik labāka). salīdzini dzimstību Indijā un LV

un ja neesi pamanījis, visvairāk trūkst ne jau labi apmaksāto profesiju pārstāvju
lai valsts attīstītos, tai vajag naudu.
tā kā mums nav ne naftas, ne dārgakmeņu, ko varētu vnk pumpēt/rakt un pārdot, tad kko ir jāražo- vienalga vai tie ir kartupeļi, droni vai IT programmatūra- bet tam visam vajag darbiniekus
kur tos ņemt, ja situācija ir iepriekšējā linkā ar dzimstību
man tiešām negribas te nekādus svešos, bet diez vai pēkšņi latvieši sāks 2-3 (tas būtu minimumu minimums) bērnus katrā ģimenē dzemdēt
ko tu to dzimstību piemini kā problēmu un vēl indiju iepin? Indijā ir jau zem replacement 2 bērni uz sievieti. Un zem divi šobrīd ir gandrīz visās valstīs.
Visparastākā politika- vazāt pa pasauli krustu šķērsu bezģimeņu darbarokas. Kāda tam vispār saistība ar dzimstību? Savesti 30gadīgi veči, guļoši rindā uz matračiem, pacels dzimstību un pusvergi vairs nebūs vajadzīgi? Plauksim un zelsim?
Tā dzimstība ir vienk uzmanības novēršana no globālistu politikas un greizas ekonomikas, jo vainu pārliek uz indivīdiem.



ja cilvēki nedzimst, tad to NAV... nezinu, kādu globālistu sazvērestību tu tur mēģini saskatīt
un diskusija sākās ar indieti-fūres šoferi, nevis "bēgļiem", starp kuriem nav ne sieviešu, ne bērnu, tikai 20gadnieki ar jauniem aifoniem un nike botām
keksiņ, atceries šo diskusiju, pēc indusa fūrea avārijas?! Tikko gaismā nāca, ka tomēr tas induss, kurš ar fūri nokrešoja autobusu, ne tikai dzimstību LV nepacēla, bet izrādās ar paintā zīmētām tieisbām brauca ehh... Bet zinu, zinu, tulīt prasīsi statistiku, cik vietējo brauc bez tiesībām utt ..

https://nra.lv/latvija/kriminalzinas/522187-csn...ja-apliecibu.htm
Offline
Tune-L
28. May 2026, 14:36 #588

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Visus tos melnos būtu forši nošaut un miers!

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
kexxx
28. May 2026, 14:38 #589

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


28 May 2026, 13:13:24 @Arsm3ns rakstīja:

20 Feb 2026, 10:10:28 @kexxx rakstīja:

20 Feb 2026, 09:58:10 @Arsm3ns rakstīja:

20 Feb 2026, 09:48:45 @kexxx rakstīja:

20 Feb 2026, 09:33:20 @Arsm3ns rakstīja:

20 Feb 2026, 09:22:35 @kexxx rakstīja:
lūdzu statistika
lai valsts attīstītos (vai kaut vai uzturētu pašreizējo līmeni), vajag darbaspēku, tā ka sava trūkst, būs vietā imigranti

https://lvportals.lv/dienaskartiba/386101-2025-...-un-oktobri-2026
kā tur jūsu pasaulē bija? Kkāds imigrantu nezūdamības likums?
Un, ja no LV aizbrauks ārsti un mehatroniķi, bet iebrauks valstī 2x vairāk wolt somu vizinātāji, skaitās, ka tā valsts attīstās?



ko tu tur murgo, kāda nezūdamība? cilvēki virzās no turienes, kur to ir par daudz (un dzīve pavisam sūdīga)uz turieni, kur to pietrūkst (un dzīve būs kaut cik labāka). salīdzini dzimstību Indijā un LV

un ja neesi pamanījis, visvairāk trūkst ne jau labi apmaksāto profesiju pārstāvju
lai valsts attīstītos, tai vajag naudu.
tā kā mums nav ne naftas, ne dārgakmeņu, ko varētu vnk pumpēt/rakt un pārdot, tad kko ir jāražo- vienalga vai tie ir kartupeļi, droni vai IT programmatūra- bet tam visam vajag darbiniekus
kur tos ņemt, ja situācija ir iepriekšējā linkā ar dzimstību
man tiešām negribas te nekādus svešos, bet diez vai pēkšņi latvieši sāks 2-3 (tas būtu minimumu minimums) bērnus katrā ģimenē dzemdēt
ko tu to dzimstību piemini kā problēmu un vēl indiju iepin? Indijā ir jau zem replacement 2 bērni uz sievieti. Un zem divi šobrīd ir gandrīz visās valstīs.
Visparastākā politika- vazāt pa pasauli krustu šķērsu bezģimeņu darbarokas. Kāda tam vispār saistība ar dzimstību? Savesti 30gadīgi veči, guļoši rindā uz matračiem, pacels dzimstību un pusvergi vairs nebūs vajadzīgi? Plauksim un zelsim?
Tā dzimstība ir vienk uzmanības novēršana no globālistu politikas un greizas ekonomikas, jo vainu pārliek uz indivīdiem.



ja cilvēki nedzimst, tad to NAV... nezinu, kādu globālistu sazvērestību tu tur mēģini saskatīt
un diskusija sākās ar indieti-fūres šoferi, nevis "bēgļiem", starp kuriem nav ne sieviešu, ne bērnu, tikai 20gadnieki ar jauniem aifoniem un nike botām
keksiņ, atceries šo diskusiju, pēc indusa fūrea avārijas?! Tikko gaismā nāca, ka tomēr tas induss, kurš ar fūri nokrešoja autobusu, ne tikai dzimstību LV nepacēla, bet izrādās ar paintā zīmētām tieisbām brauca ehh... Bet zinu, zinu, tulīt prasīsi statistiku, cik vietējo brauc bez tiesībām utt ..

https://nra.lv/latvija/kriminalzinas/522187-csn...ja-apliecibu.htm


nu tu zārku racējs
Tieši ko pierāda tiesību neesamība minētajam personāžam? pirms kādiem gadiem dzirdēju stāstu par fūru šoferiem no Ukrainas, kam bija pavisam īstas tiesības, vienīgi viņi tās nebija nokārtojuši, bet vnk nopirkuši...
varu tev vēlreiz atkārtot- LV trūkst strādnieku, it īpaši ne pārāk smakos darbis ar so so atalgojumu, tāpēc arī te brauc dažādi imigranti
precīzi tāpat, kā latvieši brauca (un gan jau arī joprojām brauc) uz UK vai Īriju rukāt fabrikās, fermās, lauksaimniecībā utt. un arī tur mūsējie izpildījās- dzeršana, kautiņi, braukšana reibumā utt utt
Offline
kexxx
28. May 2026, 14:41 #590

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana ]


tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem?
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā
Offline
Tune-L
28. May 2026, 15:46 #591

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe


28 May 2026, 14:41:18 @kexxx rakstīja:

28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana - bailīga deģenerāta izpratnē ]


tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem?
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā


Tev no savas ēnas nav bail?
Saita adminu aiztāvis - Robins Huds.

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Zalespljavejs
28. May 2026, 16:12 #592

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2901

Braucu ar: tautas auto


28 May 2026, 14:41:18 @kexxx rakstīja:

28 May 2026, 14:36:44 @Tune-L rakstīja:
[naida kurināšana ]


tuneli, nu na&ujam tu par varītēm centies radīt nepatikšanas šī saita īpašniekiem?
tava verbālā caureja tak ir pants tīrā veidā


Nav ko pievērst uzmanību tādam intelekta bezpajumtniekam.
Offline
Nello
29. May 2026, 10:41 #593

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2652

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Neko baigi nepareizu nepateica, tik varbūt netik drastiski vajadzētu rīkoties, bet ar tumšo rasi ir problēmas.. Eiropā viņi ir negatīva problēma.. Vel aizpagājšgad domāju ka neesu rasists, bet pēc pēdējā gada, ko redzu Reigā un tās apkārtnē, rada riebumu... Sāku saprast USA problēmu...
Offline
rumpis
29. May 2026, 12:29 #594

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 747

Braucu ar: Etalonu


28 May 2026, 15:46:44 @Tune-L rakstīja:

Tev no savas ēnas nav bail?
Saita adminu aiztāvis - Robins Huds.


aizStāvis, tuneli, aizStāvis...
Offline
520i
29. May 2026, 12:40 #595

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

Rasists analfabēts.
Offline
Samsasi
29. May 2026, 19:45 #596

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5650

Braucu ar:

kas vainas rasismam
Offline
kexxx
29. May 2026, 22:56 #597

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam


īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā
Offline
ezis_
29. May 2026, 23:40 #598

Kopš: 13. May 2017

Ziņojumi: 1419

Braucu ar: T@C- R6 un citiem


29 May 2026, 22:56:44 @kexxx rakstīja:

29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam


īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā
Iespējams te kautkas jau ir patīrīts.... bet kautkā neredzu ka Tunelis būtu ko tādu rakstījis Vārdu spēle kexx ,vārdu spēle

[ Šo ziņu laboja ezis_, 29 May 2026, 23:41:28 ]

Offline
kexxx
30. May 2026, 07:31 #599

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14210

Braucu ar:


29 May 2026, 23:40:24 @ezis_ rakstīja:

29 May 2026, 22:56:44 @kexxx rakstīja:

29 May 2026, 19:45:27 @Samsasi rakstīja:
kas vainas rasismam


īpaši tupiem laikam jāpaskaidro- aicinājumi nogalināt kādu cilvēku grupu ir krimināli sodāms pārkāpums un attiecīgās iestādes seko līdzi tam, kas tiek drukāts onlainā
Iespējams te kautkas jau ir patīrīts.... bet kautkā neredzu ka Tunelis būtu ko tādu rakstījis Vārdu spēle kexx ,vārdu spēle


protams, ka tika patīrīts
Offline
martins_usars
30. May 2026, 08:26 #600

Kopš: 01. May 2023

Ziņojumi: 1460

Braucu ar: skatuve viens!

keksiks ir gatavs aizstāvēt slepkavu, lai nebūtu rasists Henrijs Novaks par šādu attieksmi samaksāja ar dzīvību. Ļoti skumji Ir laiks saprast, ka trešo pasauli veido turienes pamatiedzīvotāji. Atbraucot šeit viņi mājas paņem līdz azotē

Jā, mēs arī 20 gadus atpakaļ ņēmām mājas līdzi azotē. Bet mēs neesam un nekad neesam bijuši patiesa banānzeme ar izzat. Te nu tā starpība
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo