Online

Pašreiz BMWPower skatās 186 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Prikoli 70

AutorsZiņojums
Fandulis
04. Oct 2014, 11:36 #5301

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Kaspich pat neatceros kuraam no powera pussy vinsh trauceeja.

...shoriit Riitinja raidiijumaa someljee staastiija par viskijiem. Tipo duumakaina garsha utt.bet daudziem negarsho..Riitinsh - paraadi man kam negarsho es panjemshu vinjus priekshaa

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 04 Oct 2014, 11:38:23 ]

Offline
garamgajejs
04. Oct 2014, 11:39 #5302

Kopš: 27. Feb 2014

Ziņojumi: 138

Braucu ar:

Prikols ir toposais raidijums Divana Eksperti. Poweristi labi iederetos
Offline
OX
04. Oct 2014, 11:44 #5303

Kopš: 25. Jan 2008

Ziņojumi: 7

Braucu ar:


04 Oct 2014, 11:39:17 garamgajejs rakstīja:
Prikols ir toposais raidijums Divana Eksperti. Poweristi labi iederetos

vismaz vines JAU iederas
Offline
restar79
04. Oct 2014, 11:46 #5304

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:


04 Oct 2014, 11:30:07 Jureks rakstīja:

04 Oct 2014, 11:11:48 PASSATizhi rakstīja:
http://www.youtube.com/watch?v=sKOaF7esBFY#t=40

http://redrift.lv/digishop/razor-crazy-cart/


"Maksimālais braucēja svars: 65 kg"

Kādiem kanpsieriņiem tas crazy cart ir domaats


vo vo,kartigs letins sakas no 100kg un par to naudu
Offline
Krekers
04. Oct 2014, 12:02 #5305

Kopš: 14. Jul 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 643

Braucu ar: e61

http://www.liveleak.com/view?i=860_1410901228

Party Like There Is No Tomorrow
Offline
HUBLOC
04. Oct 2014, 12:05 #5306

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


04 Oct 2014, 11:11:48 PASSATizhi rakstīja:
http://www.youtube.com/watch?v=sKOaF7esBFY#t=40

http://redrift.lv/digishop/razor-crazy-cart/


norēcos
Offline
reaktors
04. Oct 2014, 12:38 #5307

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni

no 7:52
http://youtu.be/d-obFIjfvm0?t=7m52s

[ Šo ziņu laboja reaktors, 04 Oct 2014, 12:39:28 ]

Offline
berny757
04. Oct 2014, 14:52 #5308

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 4243

Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC

Viņam bij dildo pakaļā?
Offline
LG
04. Oct 2014, 17:07 #5309

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70

Jouztaisha pasheitj

http://youtu.be/3E79YlGe30o

Selfijs- latgalu valodaa

[ Šo ziņu laboja LG, 04 Oct 2014, 17:08:05 ]

Offline
VMR
04. Oct 2014, 17:30 #5310

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Порхай как бабочка, жаль, что ты жирная
Offline
mc
04. Oct 2014, 17:32 #5311

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


04 Oct 2014, 17:30:22 VMR rakstīja:
Порхай как бабочка, жаль, что ты жирная
Tu esi tas vetenārs par ko OX lamaajas ?

-----------------


Offline
VMR
04. Oct 2014, 17:39 #5312

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Nepazīstu nekādu OX
Offline
Acite
04. Oct 2014, 18:54 #5313

Kopš: 02. Mar 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 473

Braucu ar:

Cienījamie Renārs,
Es esmu Barrister Williams Johnson, lūdzu, sazinieties ar mani caur manu personīgo e-pastu:
([email protected]) ir svarīgs jautājums, man vajag
runāt ar jums par mirušā klientu ($ 10 miljoni) un nepieprasītās
īpašums.
Paldies.
Advokāts: Williams Johnson Esq.
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +228 97805588.
---------------------------------------------
Laikam uzraka mani
Offline
juriz
04. Oct 2014, 18:58 #5314

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

ķekava kantoris laikam savu jaunāko aizmugures spoileri izmēģināja, un negribēja vēl visai pasaulei atklāt
Offline
berny757
04. Oct 2014, 19:17 #5315

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 4243

Braucu ar: G30 530e M performance, e30 cabrio, e21 rally, VW golf2 gti, MB 500SEC

Cik cilvēkus no Ķekavas zinu, visi viņi ir tādi bezsmadzeņu urlāpi.
Offline
markelis
04. Oct 2014, 19:25 #5316

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


04 Oct 2014, 18:15:51 niknais rakstīja:
gateris
Spied "Play", lai skatītos video!



bet nu tusnis filmeetaajs drosmiigs
Offline
Czars
04. Oct 2014, 19:54 #5317

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

Janka dabūja paskriet
Offline
GTFO
04. Oct 2014, 20:48 #5318

Kopš: 20. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 526

Braucu ar: Audi

Respekts Jānim
Offline
AngelinaJolieed
04. Oct 2014, 21:24 #5319

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30


04 Oct 2014, 20:48:13 GTFO rakstīja:
Respekts Jānim
mans ciems arī ir ķekava,priecīgs esmu par to ka tā runas jau te gāja ka tik ārdoties ar to mašīnu pa ciemu ! Jāni malacis !
Offline
520i
04. Oct 2014, 21:26 #5320

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:

prieks par čali. Neko sliktu jau viņš neizdarīja. Tautai varoņi ir jāzin. Lielākā daļa būtu atdevusi kameru, un lūgtos, lai nesit.

respect.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo