Online

Pašreiz BMWPower skatās 94 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
MClubsport
08. Jun 2011, 19:00 #4041

Kopš: 23. Aug 2009

Ziņojumi: 1140

Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni


05 Jun 2011, 15:43:52 defekc rakstīja:

05 Jun 2011, 14:51:10 Solo rakstīja:

05 Jun 2011, 12:31:57 -tihijs- rakstīja:

04 Jun 2011, 22:10:02 beerzinsh rakstīja:

04 Jun 2011, 16:23:16 c0rn rakstīja:

03 Jun 2011, 09:52:24 Virzins rakstīja:
pērku steidzami atrumkloki.
PM
[IMG] http://content2-foto.inbox.lv/albums163270901/k...mw-318is/e46.jpg [/IMG]
ari vajag. PM



+ ja ir par labu ciparu ari interese! Pm
[IMG]null[/IMG]
+1 droši var piedāvāt arī man





Emblēma 3-5ls (@ RusBema vai beamerguru) tas ir ja vajag, un ''ručkas'' pāršūšana pie šuvēja - Suvejs - @ power 5ls vai vairāk ja alcantara un utt



''īpaši ''gudrajiem'' - man ar to nav nekāda sakara ''




shaada tipa ruchka ar gredzenu diezgan krasi atschiras no parastaas. uzliekot M embleemu un paarshujot taapat nebuus tik forshi puljkjeet

jauna shaada maksaa +/- 30ls
Shii tak ///MClubsport versija, jauna maksaa 47 ls wesaa ar 20 % atlaidi.,.,nesen pardevu kkadam power lietotajam pa 15ls.,.,
Offline
Rolisdh
08. Jun 2011, 19:19 #4042

Kopš: 04. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 81

Braucu ar: -

Sveicināti, ir iesēja iegādāties Magnaflow Street gala bunduli, ar vienu ieeju ~60mm. ļoti labā stāvoklī, 75ls.
aptuvena bilde,

Ta ka drosi rakstat
Offline
sonx33
08. Jun 2011, 21:34 #4043

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

varbut kads var piedavat castrol edge 5w40 5l par saldaku ciparu ka veikala?
Offline
rolissx
08. Jun 2011, 22:48 #4044

Kopš: 03. Mar 2008

Ziņojumi: 768

Braucu ar: "Labvakar komandieris"

Paardodu chipu 2.5 vanos motoram (M50B25)
Nav nekaads leetais ebay suuds, iipasnieks teica, ka pirkts bija pa daargo treknajos laikos D
Jau vairaaki cilveeki brauc ar sho chipu un saka, ka tieshaam ir juutama atskjiriiba.
30Ls/gab., ir vairaaki.
Offline
Barny
09. Jun 2011, 00:54 #4045

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:


Salaboju linku
Parasti tak lētāk it kā tirgo to, ko esi nopircis un izdomājis pārdot, jo pats nevari/negribi izmantot




* neesmu nekur neko pircis!!! Pārdodu!!!
* ja arī būtu, tad šoreiz varētu būt "neparasts" gadījums
* ja Tev vajag, tad atgriezies pagātnē un nopērc vēl lētāk!!

tātad!

Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)

PM vai 27406099
Offline
Tions
09. Jun 2011, 01:06 #4046

Kopš: 02. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 697

Braucu ar:

Pardodu Voyager amerikana detalas no isas bazes 92 gada 3.0 automats balts. Ja lidz nakamas nedelas vidum neviens nepieteiksies uz virsbuves dalam nodosu luznos. Ja kas pm vai 29918180

[ Šo ziņu laboja Tions, 09 Jun 2011, 01:06:56 ]

Offline
ZHPH
09. Jun 2011, 07:59 #4047

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 793

Braucu ar: Flančiem

Pārdodu:
Skrūves 12x1.5 10Ls/kompl


tievie ventīļi 3Ls/gab


27082313

Offline
Didzis
09. Jun 2011, 08:54 #4048

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)

Pārdodas riepu komplekts


Dunlop Grand Track
275 / 45 / R20


200Ls

Moped ņe moi.
Offline
ROLEXX
09. Jun 2011, 09:11 #4049

Kopš: 10. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 11581

Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s


09 Jun 2011, 00:54:13 Barny rakstīja:
Salaboju linku
Parasti tak lētāk it kā tirgo to, ko esi nopircis un izdomājis pārdot, jo pats nevari/negribi izmantot



* neesmu nekur neko pircis!!! Pārdodu!!!
* ja arī būtu, tad šoreiz varētu būt "neparasts" gadījums
* ja Tev vajag, tad atgriezies pagātnē un nopērc vēl lētāk!!

tātad!

Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)

PM vai 27406099



http://https://cherry.lv/karaliskas-brivdienas-diviem-ulemiste-hotell-tallina

Nu, ko jānovēl, lai veicas atrast gudro pircēju

Es pat sāku domāt – moška man pārdot pirms mēneša par LVL 150 pirktās aviobiļetes pa kādiem LVL 300, jo pats negribu vairs braukt, bet iegādes brīdis bija maijā un tagad vairs nevar nopirkt maijā.

Ā – vēl ir Fonofesta biļetes, kuras sen atpakaļ iepirktas pa LVL 10, tagad kā reiz varētu notirgot pa LVL 15 vai pat LVL 20

Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv

[ Šo ziņu laboja ROLEXX, 09 Jun 2011, 09:12:18 ]



-----------------
Juridiskie pakalpojumi
Offline
fingers
09. Jun 2011, 09:13 #4050

Kopš: 03. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 63

Braucu ar: 330ci

Uzpildu pārtikas gāzes balonus(priekš kafe, bāriem, klubiem) 13,5 l ogļskābā gāze tikai 9Ls(40L-12.50Ls) ir ari propāns-butāns visa veida izmēri!..Rīgā ja kas PM vai 26660556
Offline
briinums
09. Jun 2011, 09:32 #4051

Kopš: 23. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2503

Braucu ar: mr2, fzhurkaam, miniveniem


09 Jun 2011, 09:11:34 ROLEXX rakstīja:
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv
aaaaaaaa, gandriiz sirds pa muti izleca kad izlasiiju trekniegadi.lv bomba!

-----------------
latvijas online radio - visiradio.lv
|Autolife305|JapcarLV|Tune86
Offline
Boxijs
09. Jun 2011, 09:45 #4052

Kopš: 30. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 897

Braucu ar: Zapasku

Npirkšu normālu fotoaparātu līdz 40 ls, ja kādam ir kas piedāvājams PM! vajadzētu +/- ap 10 pixeljiem
Offline
dogMa
09. Jun 2011, 09:46 #4053

Kopš: 15. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 458

Braucu ar: vienu R15


09 Jun 2011, 09:11:34 ROLEXX rakstīja:
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv

Sīkums tik tāds, ka tos kuponus pārdot nevar, t.i., pārdot var, bet tie zaudē savu vērtību, kļūst nelietojami
Offline
stuntman
09. Jun 2011, 09:59 #4054

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Lieliska iespēja par puscenu tikt pie jaunas Logitech QuickCam E3500 vebkameras.
Nieka 15LVL un pasaule Tevi redz!

[email protected] / PM

Offline
robis325
09. Jun 2011, 10:20 #4055

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

Varbut kāds var piedāvāt DELL datoram ekrāna enģes. modelis VOSTRO 1500
Offline
DoubleD
09. Jun 2011, 10:59 #4056

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Vajag no BMW E36 aizmugurējās atsperes, labā kondīcijā! stock!

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Barny
09. Jun 2011, 11:19 #4057

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

http://https://cherry.lv/karaliskas-brivdienas-diviem-ulemiste-hotell-tallina

Nu, ko jānovēl, lai veicas atrast gudro pircēju

Es pat sāku domāt – moška man pārdot pirms mēneša par LVL 150 pirktās aviobiļetes pa kādiem LVL 300, jo pats negribu vairs braukt, bet iegādes brīdis bija maijā un tagad vairs nevar nopirkt maijā.

Ā – vēl ir Fonofesta biļetes, kuras sen atpakaļ iepirktas pa LVL 10, tagad kā reiz varētu notirgot pa LVL 15 vai pat LVL 20

Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv



Super! Sāc beidzot kko darīt un rauj augšā
Biznesa plāns gatavs..
p.s.kas Tev vēl mājās ir? Jauns mūzikas centrs, moš, pa %^& latiem pirkts ???
Starp citu, es labprāt iegādātos Fonofesta biļetes (ja būtu vajadzība) par Tevis minētiem 15 vai 20 Ls, ja šobrīd tās nevarētu iegādāties vai maksātu 40Ls . par ko bazars?? nesaprotu.. + jau kuro reizi saku, ka neko neesmu pircis!! Zinu vērtību, ir pieejami kuponi, that's all + pats arī braukšu turp atpūsties, taču ir lieki kuponi! Par ko bazars?? Bērnudārzs! Bet interesanti
Jauku dienu!

[ Šo ziņu laboja Barny, 09 Jun 2011, 11:21:03 ]

Offline
Barny
09. Jun 2011, 11:20 #4058

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)

PM vai 27406099
Offline
Barny
09. Jun 2011, 11:22 #4059

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Pērku nestandarta paletes! Vajag ~ 100gb.
Piedāvājumus, lūdzu PM
Offline
stuntman
09. Jun 2011, 12:07 #4060

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Gadatirgus turpinās. Par īpaši vasarīgu cenu lieku priekšā lietotu Canon Powershot S3 IS kameru, kas sniedz jūtamu fotografēšanas prieku.
Tai ir 12x optiskais palielinājums. Liels palielinājums tagad ir daudziem zieptraukiem, bet būtiskākais, lai pats aparāts ir gana masīvs, tad tas zoom dod kaut cik skaidru bildi.

Komplekts 75LVL
Komplektā ietilpst uzlādējamie akumulatori, lādētājs, oriģinālā somiņa un SD/2GB atmiņas karte.



+



+



+



Attiecībā uz bilžu kvalitāti, te ir pāris piemēru.







Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo