| Autors | Ziņojums |
MClubsport
| | 08. Jun 2011, 19:00 |
#4041
|
|
Kopš: 23. Aug 2009
Ziņojumi: 1140
Braucu ar: 332 Ci ///M Carbonshwarz un piipeli pa pelmeni
|
05 Jun 2011, 15:43:52 defekc rakstīja:
05 Jun 2011, 14:51:10 Solo rakstīja:
05 Jun 2011, 12:31:57 -tihijs- rakstīja:
04 Jun 2011, 22:10:02 beerzinsh rakstīja:
04 Jun 2011, 16:23:16 c0rn rakstīja:
03 Jun 2011, 09:52:24 Virzins rakstīja:
pērku steidzami atrumkloki.
PM
[IMG] http://content2-foto.inbox.lv/albums163270901/k...mw-318is/e46.jpg [/IMG]
ari vajag. PM
+ ja ir par labu ciparu ari interese! Pm
[IMG]null[/IMG]
+1 droši var piedāvāt arī man
                           
Emblēma 3-5ls (@ RusBema vai beamerguru) tas ir ja vajag, un ''ručkas'' pāršūšana pie šuvēja - Suvejs - @ power 5ls vai vairāk ja alcantara un utt
''īpaši ''gudrajiem'' - man ar to nav nekāda sakara ''
shaada tipa ruchka ar gredzenu diezgan krasi atschiras no parastaas. uzliekot M embleemu un paarshujot taapat nebuus tik forshi puljkjeet 
jauna shaada maksaa +/- 30ls
Shii tak ///MClubsport versija, jauna maksaa 47 ls wesaa ar 20 % atlaidi.,.,nesen pardevu kkadam power lietotajam pa 15ls.,.,  |
Offline | |
|
| Rolisdh | | 08. Jun 2011, 19:19 |
#4042
|
|
 Kopš: 04. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 81
Braucu ar: -
| Sveicināti, ir iesēja iegādāties Magnaflow Street gala bunduli, ar vienu ieeju ~60mm. ļoti labā stāvoklī, 75ls.
aptuvena bilde,
Ta ka drosi rakstat |
Offline | |
|
| sonx33 | | 08. Jun 2011, 21:34 |
#4043
|
|
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| varbut kads var piedavat castrol edge 5w40 5l par saldaku ciparu ka veikala? |
Offline | |
|
| rolissx | | 08. Jun 2011, 22:48 |
#4044
|
|
 Kopš: 03. Mar 2008
Ziņojumi: 768
Braucu ar: "Labvakar komandieris"
| Paardodu chipu 2.5 vanos motoram (M50B25)
Nav nekaads leetais ebay suuds, iipasnieks teica, ka pirkts bija pa daargo treknajos laikos D
Jau vairaaki cilveeki brauc ar sho chipu un saka, ka tieshaam ir juutama atskjiriiba.
30Ls/gab., ir vairaaki.
|
Offline | |
|
| Barny | | 09. Jun 2011, 00:54 |
#4045
|
|
 Kopš: 19. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
|
Salaboju linku
Parasti tak lētāk it kā tirgo to, ko esi nopircis un izdomājis pārdot, jo pats nevari/negribi izmantot

* neesmu nekur neko pircis!!! Pārdodu!!!
* ja arī būtu, tad šoreiz varētu būt "neparasts" gadījums 
* ja Tev vajag, tad atgriezies pagātnē un nopērc vēl lētāk!! 
tātad!
Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)
PM vai 27406099 |
Offline | |
|
| Tions | | 09. Jun 2011, 01:06 |
#4046
|
|
 Kopš: 02. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 697
Braucu ar:
| Pardodu Voyager amerikana detalas no isas bazes 92 gada 3.0 automats balts. Ja lidz nakamas nedelas vidum neviens nepieteiksies uz virsbuves dalam nodosu luznos. Ja kas pm vai 29918180 [ Šo ziņu laboja Tions, 09 Jun 2011, 01:06:56 ] |
Offline | |
|
| ZHPH | | 09. Jun 2011, 07:59 |
#4047
|
|
Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 793
Braucu ar: Flančiem
| Pārdodu:
Skrūves 12x1.5 10Ls/kompl
tievie ventīļi 3Ls/gab
27082313
|
Offline | |
|
Didzis  | | 09. Jun 2011, 08:54 |
#4048
|
|
 Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 7248
Braucu ar: Prāmi B-)
| Pārdodas riepu komplekts
Dunlop Grand Track
275 / 45 / R20
200Ls
Moped ņe moi.
|
Offline | |
|
|
|
ROLEXX  | | 09. Jun 2011, 09:11 |
#4049
|
|
 Kopš: 10. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 11581
Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s
|
09 Jun 2011, 00:54:13 Barny rakstīja:
Salaboju linku
Parasti tak lētāk it kā tirgo to, ko esi nopircis un izdomājis pārdot, jo pats nevari/negribi izmantot

* neesmu nekur neko pircis!!! Pārdodu!!!
* ja arī būtu, tad šoreiz varētu būt "neparasts" gadījums 
* ja Tev vajag, tad atgriezies pagātnē un nopērc vēl lētāk!! 
tātad!
Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)
PM vai 27406099
http://https://cherry.lv/karaliskas-brivdienas-diviem-ulemiste-hotell-tallina
Nu, ko jānovēl, lai veicas atrast gudro pircēju
Es pat sāku domāt – moška man pārdot pirms mēneša par LVL 150 pirktās aviobiļetes pa kādiem LVL 300, jo pats negribu vairs braukt, bet iegādes brīdis bija maijā un tagad vairs nevar nopirkt maijā.
Ā – vēl ir Fonofesta biļetes, kuras sen atpakaļ iepirktas pa LVL 10, tagad kā reiz varētu notirgot pa LVL 15 vai pat LVL 20
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv
[ Šo ziņu laboja ROLEXX, 09 Jun 2011, 09:12:18 ]
----------------- Juridiskie pakalpojumi
|
Offline | |
|
| fingers | | 09. Jun 2011, 09:13 |
#4050
|
|
Kopš: 03. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 63
Braucu ar: 330ci
| Uzpildu pārtikas gāzes balonus(priekš kafe, bāriem, klubiem) 13,5 l ogļskābā gāze tikai 9Ls(40L-12.50Ls) ir ari propāns-butāns visa veida izmēri!..Rīgā ja kas PM vai 26660556 |
Offline | |
|
briinums  | | 09. Jun 2011, 09:32 |
#4051
|
|
 Kopš: 23. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2503
Braucu ar: mr2, fzhurkaam, miniveniem
|
09 Jun 2011, 09:11:34 ROLEXX rakstīja:
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv
aaaaaaaa, gandriiz sirds pa muti izleca kad izlasiiju trekniegadi.lv bomba!
----------------- latvijas online radio - visiradio.lv
|Autolife305|JapcarLV|Tune86 |
Offline | |
|
| Boxijs | | 09. Jun 2011, 09:45 |
#4052
|
|
 Kopš: 30. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 897
Braucu ar: Zapasku
| Npirkšu normālu fotoaparātu līdz 40 ls, ja kādam ir kas piedāvājams PM! vajadzētu +/- ap 10 pixeljiem |
Offline | |
|
| dogMa | | 09. Jun 2011, 09:46 |
#4053
|
|
 Kopš: 15. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 458
Braucu ar: vienu R15
|
09 Jun 2011, 09:11:34 ROLEXX rakstīja:
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv
Sīkums tik tāds, ka tos kuponus pārdot nevar, t.i., pārdot var, bet tie zaudē savu vērtību, kļūst nelietojami  |
Offline | |
|
stuntman  | | 09. Jun 2011, 09:59 |
#4054
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Lieliska iespēja par puscenu tikt pie jaunas Logitech QuickCam E3500 vebkameras.
Nieka 15LVL un pasaule Tevi redz!
[email protected] / PM 
|
Offline | |
|
| robis325 | | 09. Jun 2011, 10:20 |
#4055
|
|
Kopš: 30. Nov 2009
Ziņojumi: 970
Braucu ar:
| Varbut kāds var piedāvāt DELL datoram ekrāna enģes. modelis VOSTRO 1500 |
Offline | |
|
DoubleD  | | 09. Jun 2011, 10:59 |
#4056
|
|
 Kopš: 01. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 50162
Braucu ar: HH-325
| Vajag no BMW E36 aizmugurējās atsperes, labā kondīcijā! stock!
----------------- раз пошла такая пьянка ... |
Offline | |
|
|
|
| Barny | | 09. Jun 2011, 11:19 |
#4057
|
|
 Kopš: 19. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
| http://https://cherry.lv/karaliskas-brivdienas-diviem-ulemiste-hotell-tallina
Nu, ko jānovēl, lai veicas atrast gudro pircēju
Es pat sāku domāt – moška man pārdot pirms mēneša par LVL 150 pirktās aviobiļetes pa kādiem LVL 300, jo pats negribu vairs braukt, bet iegādes brīdis bija maijā un tagad vairs nevar nopirkt maijā.
Ā – vēl ir Fonofesta biļetes, kuras sen atpakaļ iepirktas pa LVL 10, tagad kā reiz varētu notirgot pa LVL 15 vai pat LVL 20
Vispār – laikam jāčeko būs kolektīvās iepirkšanās portāli – jāsapērk visādi pīlingi, spa utt ar 50% atlaidi un pēc kāda mēneša te visu varēs sist gaisā tikai ar kādu 20% atlaidi – 30% kabatā Var pat portālu uztaisīt? www.trekniegadi.lv
Super! Sāc beidzot kko darīt un rauj augšā
Biznesa plāns gatavs.. 
p.s.kas Tev vēl mājās ir? Jauns mūzikas centrs, moš, pa %^& latiem pirkts ???
Starp citu, es labprāt iegādātos Fonofesta biļetes (ja būtu vajadzība) par Tevis minētiem 15 vai 20 Ls, ja šobrīd tās nevarētu iegādāties vai maksātu 40Ls . par ko bazars?? nesaprotu.. + jau kuro reizi saku, ka neko neesmu pircis!! Zinu vērtību, ir pieejami kuponi, that's all + pats arī braukšu turp atpūsties, taču ir lieki kuponi! Par ko bazars?? Bērnudārzs! Bet interesanti 
Jauku dienu!
[ Šo ziņu laboja Barny, 09 Jun 2011, 11:21:03 ] |
Offline | |
|
| Barny | | 09. Jun 2011, 11:20 |
#4058
|
|
 Kopš: 19. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
| Pārdodu kuponu 2pers. nakšņošanai 4 zvaigžņu viesnīcā, Ulemiste Hotell Tallinn, Igaunijā - tuvumā lidosta, blakus ezers + welcome drink, bagātīgas Zviedru galda brokastis, saunas un trenažieru zāles apmeklējums
no rīta, kā arī bezmaksas autostāvvieta
Izmantot var līdz 31.07.2011.
45Ls --- (vērtība 105eur)
PM vai 27406099 |
Offline | |
|
| Barny | | 09. Jun 2011, 11:22 |
#4059
|
|
 Kopš: 19. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
| Pērku nestandarta paletes! Vajag ~ 100gb.
Piedāvājumus, lūdzu PM  |
Offline | |
|
stuntman  | | 09. Jun 2011, 12:07 |
#4060
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Gadatirgus turpinās. Par īpaši vasarīgu cenu lieku priekšā lietotu Canon Powershot S3 IS kameru, kas sniedz jūtamu fotografēšanas prieku.
Tai ir 12x optiskais palielinājums. Liels palielinājums tagad ir daudziem zieptraukiem, bet būtiskākais, lai pats aparāts ir gana masīvs, tad tas zoom dod kaut cik skaidru bildi.
Komplekts 75LVL
Komplektā ietilpst uzlādējamie akumulatori, lādētājs, oriģinālā somiņa un SD/2GB atmiņas karte.
+
+
+
Attiecībā uz bilžu kvalitāti, te ir pāris piemēru.
|
Offline | |
|