Online
Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Sports
| Autors | Ziņojums |
| bum_bumz | | 10. Apr 2026, 13:54 |
#3401
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
| Labi, ka nigas nerauj hoķi. Tad jau komandas sarastos, tik pienesums nekāds izlasei. Kā futenē.
Nigērietis Tukuma klubam uztaisīja vakar hat-trick un atņēma punktu čempioniem. Ventspils jaunatnes klubam, kur jāaudzina vietējie, pērnsezon bija 7 nigas. Kamon!
Bet ... futenē ir vairāk naudas un lētākas individuālās izmaksas. Daudzmaz sakarīga arī federācija šobrīd. Ja tā turpināsies, hoķim nesanāks pat vietējam čempim un A līga var noziedēt | Offline | | |
RVR  | | 10. Apr 2026, 14:17 |
#3402
|
|  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23061
Braucu ar: RVR
| Hokejam jau arī var sapirkt leģionārus, pārsvarā baltā krāsā tas ir vien naudas jautājums... jautājums tikai, vai vajag un vai kāds gribēs/varēs tērēties tik daudz?
Savulaik, "treknajos gados", LČ ir bijuši daudz un dažādi leģionāri. Čehi, slovāki, krievi, baltkrievi, ukraiņi, lietuvieši, igauņi... pat pa kādam vācietim, kanādietim un amerikānim ir bijis.
P.S. mazliet jau ir arī tagad. Kijevas komandā bez ukraiņiem bija arī Kanādas ķīnietis, polis un itālis, Liepājā ir čehu vārtsargs un lietuvieši, Zemgalē ir somi, Prizmā laikam arī kaut kas bija.[ Šo ziņu laboja RVR, 10 Apr 2026, 14:44:25 ] | Offline | | |
badmoon  | | 07. Jun 2026, 22:52 |
#3403
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| 3x3
Mega malači.
Parādīja raksturu gan pret serbiem pusfinālā, gan tagad cīņā par zeltu
Galīgi labs 
 | Offline | | |
| pikc | | 08. Jun 2026, 10:04 |
#3404
|
| Kopš: 12. Mar 2010
Ziņojumi: 493
Braucu ar:
| tas viens baltādainis "āriešu" sastāvā bija ielikts politkorektumam ? | Offline | | |
PERFS  | | 09. Jun 2026, 13:26 |
#3405
|
|  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13767
Braucu ar: Accelerationism
|
08 Jun 2026, 10:04:07 @pikc rakstīja:
tas viens baltādainis "āriešu" sastāvā bija ielikts politkorektumam ?
Es vēl kaut cik saprotu tamlīdzīgus komentārus par tiem naturalizētajiem spēlētājiem (un tikai tiem, kam pirms tam vispār nekāda sakara ar to valsti), bet, neko gan nezinot par konkrēti šo 3x3 komandu, kopumā tak tas viss ir normāls, saprotams politisko procesu rezultāts un biš izbrīns, ka vēl kaut ko tādu jākomentē. | Offline | | |
| ayuso | | 11. Jun 2026, 10:08 |
#3406
|
| Kopš: 29. May 2019
Ziņojumi: 81
Braucu ar:
| Vai elitārie poweristi nodarbojas ar tādu lauku sporta veidu kā golfs?
| Offline | | |
| m8archa | | 11. Jun 2026, 22:08 |
#3407
|
|  Kopš: 28. Dec 2009
Ziņojumi: 1118
Braucu ar: Zirdzinnu
| Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
| Offline | | |
Jurchixx  | | 12. Jun 2026, 09:34 |
#3408
|
|  Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8341
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
|
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda | Offline | | |
|
|
| m8archa | | 12. Jun 2026, 17:06 |
#3409
|
|  Kopš: 28. Dec 2009
Ziņojumi: 1118
Braucu ar: Zirdzinnu
|
12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
Bla, tiešām - esmu jobanais idiots | Offline | | |
| Indo | | 12. Jun 2026, 18:28 |
#3410
|
|  Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 5378
Braucu ar:
|
12 Jun 2026, 17:06:40 @m8archa rakstīja:
Bla, tiešām - esmu jobanais idiots
Gadās! ... 
TV POROGRAMMA | Offline | | |
Delerium  | | 12. Jun 2026, 19:22 |
#3411
|
|  Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| Tūlīt atnāks RVR un pateiks ka tu esi nabaKs un par visu šai dzīvē ir jāmaksā | Offline | | |
| abyss | | 17. Jun 2026, 11:38 |
#3412
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
| Mana amatieru futbola komanda meklē papildinājumus. Varbūt kāds šejienietis grib izkustēties?
Komandas nosaukums: Namejs
Treniņi: 2x nedēļā, ir arī treneris. Tā kā nebumbojam vienkārši savā starpā
Kur: Šosezon METTA bāzē (Rāmuļu 45), 2dienas, 4dienas, 19.30
Cik maksā: 50 eur mēnesī
Tā kā esam amatieru komanda līmenis te ir katram savs, tas piesakoties nav izšķiroši, galvenais, lai ir vēlme sportot.
Esam arī 3 līgas dalībnieki,1x 2 nedēļās ir pa interesantai spēlei, kur pretī +/- līdzīgi mums. Kāda komanda stiprāka, kāda vājāka.
Ja ir vēlme pamēģināt, tad var man PM, vai arī uz telefonu - 26291116, bet labāk rakstīt, nekā zvanīt.
Bilde uzmanībai | Offline | | |
Jurchixx  | | 17. Jun 2026, 20:37 |
#3413
|
|  Kopš: 19. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 8341
Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1
| Kur var paskatīties portugāles kongo spēli? Livetv sx neiet | Offline | | |
| pikc | | 17. Jun 2026, 20:54 |
#3414
|
| Kopš: 12. Mar 2010
Ziņojumi: 493
Braucu ar:
| sportsurge.ws | Offline | | |
badmoon  | | 17. Jun 2026, 21:04 |
#3415
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
|
12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt  | Offline | | |
| bum_bumz | | 17. Jun 2026, 23:15 |
#3416
|
| Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:
12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt 
Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja  | Offline | | |
|
|
badmoon  | | 17. Jun 2026, 23:32 |
#3417
|
|  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
|
17 Jun 2026, 23:15:31 @bum_bumz rakstīja:
17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:
12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt 
Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja 
Nevajag jau uzreiz ar uzbraucieniem, kas tur fričiem, ko tur rāda... Mums vajag futbolu šeit LV, online, lai nav jāmaksā 25 eur, vispār būtu ideāli... | Offline | | |
| abyss | | 18. Jun 2026, 11:04 |
#3418
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
17 Jun 2026, 23:32:07 @badmoon rakstīja:
17 Jun 2026, 23:15:31 @bum_bumz rakstīja:
17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:
12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:
11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!
Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -
Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt 
Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja 
Nevajag jau uzreiz ar uzbraucieniem, kas tur fričiem, ko tur rāda... Mums vajag futbolu šeit LV, online, lai nav jāmaksā 25 eur, vispār būtu ideāli...
Mans personīgais viedoklis - tie 25 eur ir kapeikas pret satura daudzumu ko go3 piedāva. Premjerlīga, Čempionlīga, tik daudz draudzības spēles bija, NHL, pirmā formula, vēl vairāki sporti, ko es nekad dzīvē neskatīšos. NHL, jā angliski, bet futbola saturs gandrīz viss latviski. Vēl tur ietilpst go3 open kanāls, kur pa kādai La Liga, Bundesliga un A liga spēlei ir. Ā jā, arī kaut kādas basketbola līgas. Tam visam vēl nākt klāt arī parastā televīzija ar Panorāmu, ja nu vecuma jau pieprasa  | Offline | | |
PERFS  | |  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13767
Braucu ar: Accelerationism
| Tāks, pēc pārvākšanās uz citu dzīvesvietu nav interneta/TV ("pieslēdzējs" divreiz pēc kārtas aizbrauca uz veco adresi komentāru nav, Francija at its best, nē, usual...), es apsolīju patēvam, ka pieslēgšu no laptopa (man ir USB-C -> HDMI tas tur). Es pats tikai basketbolu esmu skatījies, tad vienmēr vienkārši nopirku latvijas.tv par dažiem EUR nedēļā (kādi 7EUR, hvz), tas būs pareizi, ja tā darīšu, būs visas spēles? Vispār ņibumbum, kur, ko rāda, lasu, kaut kur tikai viena spēle dienā, kaut kur vēl kaut kas slikti, plz padomu. | Offline | | |
PERFS  | |  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13767
Braucu ar: Accelerationism
| Ā, vai tas Go3? Es neatceros, vai latvijas.tv bija tieši tas, tur tie Go bija n-tie. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|