Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 124 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Sports

AutorsZiņojums
bum_bumz
10. Apr 2026, 13:54 #3401

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34

Labi, ka nigas nerauj hoķi. Tad jau komandas sarastos, tik pienesums nekāds izlasei. Kā futenē.
Nigērietis Tukuma klubam uztaisīja vakar hat-trick un atņēma punktu čempioniem. Ventspils jaunatnes klubam, kur jāaudzina vietējie, pērnsezon bija 7 nigas. Kamon!
Bet ... futenē ir vairāk naudas un lētākas individuālās izmaksas. Daudzmaz sakarīga arī federācija šobrīd. Ja tā turpināsies, hoķim nesanāks pat vietējam čempim un A līga var noziedēt
Offline
RVR
10. Apr 2026, 14:17 #3402

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23061

Braucu ar: RVR

Hokejam jau arī var sapirkt leģionārus, pārsvarā baltā krāsā tas ir vien naudas jautājums... jautājums tikai, vai vajag un vai kāds gribēs/varēs tērēties tik daudz?

Savulaik, "treknajos gados", LČ ir bijuši daudz un dažādi leģionāri. Čehi, slovāki, krievi, baltkrievi, ukraiņi, lietuvieši, igauņi... pat pa kādam vācietim, kanādietim un amerikānim ir bijis.

P.S. mazliet jau ir arī tagad. Kijevas komandā bez ukraiņiem bija arī Kanādas ķīnietis, polis un itālis, Liepājā ir čehu vārtsargs un lietuvieši, Zemgalē ir somi, Prizmā laikam arī kaut kas bija.

[ Šo ziņu laboja RVR, 10 Apr 2026, 14:44:25 ]

Offline
badmoon
07. Jun 2026, 22:52 #3403

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

3x3

Mega malači.
Parādīja raksturu gan pret serbiem pusfinālā, gan tagad cīņā par zeltu
Galīgi labs
Offline
pikc
08. Jun 2026, 10:04 #3404

Kopš: 12. Mar 2010

Ziņojumi: 493

Braucu ar:

tas viens baltādainis "āriešu" sastāvā bija ielikts politkorektumam ?
Offline
PERFS
09. Jun 2026, 13:26 #3405

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13767

Braucu ar: Accelerationism


08 Jun 2026, 10:04:07 @pikc rakstīja:
tas viens baltādainis "āriešu" sastāvā bija ielikts politkorektumam ?


Es vēl kaut cik saprotu tamlīdzīgus komentārus par tiem naturalizētajiem spēlētājiem (un tikai tiem, kam pirms tam vispār nekāda sakara ar to valsti), bet, neko gan nezinot par konkrēti šo 3x3 komandu, kopumā tak tas viss ir normāls, saprotams politisko procesu rezultāts un biš izbrīns, ka vēl kaut ko tādu jākomentē.
Offline
ayuso
11. Jun 2026, 10:08 #3406

Kopš: 29. May 2019

Ziņojumi: 81

Braucu ar:

Vai elitārie poweristi nodarbojas ar tādu lauku sporta veidu kā golfs?

Offline
m8archa
11. Jun 2026, 22:08 #3407

Kopš: 28. Dec 2009

Ziņojumi: 1118

Braucu ar: Zirdzinnu

Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -


Offline
Jurchixx
12. Jun 2026, 09:34 #3408

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8341

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1


11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda
Offline
m8archa
12. Jun 2026, 17:06 #3409

Kopš: 28. Dec 2009

Ziņojumi: 1118

Braucu ar: Zirdzinnu


12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:

11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda


Bla, tiešām - esmu jobanais idiots
Offline
Indo
12. Jun 2026, 18:28 #3410

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 5378

Braucu ar:


12 Jun 2026, 17:06:40 @m8archa rakstīja:

Bla, tiešām - esmu jobanais idiots


Gadās! ...

TV POROGRAMMA
Offline
Delerium
12. Jun 2026, 19:22 #3411

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

Tūlīt atnāks RVR un pateiks ka tu esi nabaKs un par visu šai dzīvē ir jāmaksā
Offline
abyss
17. Jun 2026, 11:38 #3412

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Mana amatieru futbola komanda meklē papildinājumus. Varbūt kāds šejienietis grib izkustēties?

Komandas nosaukums: Namejs
Treniņi: 2x nedēļā, ir arī treneris. Tā kā nebumbojam vienkārši savā starpā
Kur: Šosezon METTA bāzē (Rāmuļu 45), 2dienas, 4dienas, 19.30
Cik maksā: 50 eur mēnesī


Tā kā esam amatieru komanda līmenis te ir katram savs, tas piesakoties nav izšķiroši, galvenais, lai ir vēlme sportot.

Esam arī 3 līgas dalībnieki,1x 2 nedēļās ir pa interesantai spēlei, kur pretī +/- līdzīgi mums. Kāda komanda stiprāka, kāda vājāka.

Ja ir vēlme pamēģināt, tad var man PM, vai arī uz telefonu - 26291116, bet labāk rakstīt, nekā zvanīt.

Bilde uzmanībai
Offline
Jurchixx
17. Jun 2026, 20:37 #3413

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8341

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1

Kur var paskatīties portugāles kongo spēli? Livetv sx neiet
Offline
pikc
17. Jun 2026, 20:54 #3414

Kopš: 12. Mar 2010

Ziņojumi: 493

Braucu ar:

sportsurge.ws
Offline
badmoon
17. Jun 2026, 21:04 #3415

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar


12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:

11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda


TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt
Offline
bum_bumz
17. Jun 2026, 23:15 #3416

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:

12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:

11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda


TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt

Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja
Offline
badmoon
17. Jun 2026, 23:32 #3417

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar


17 Jun 2026, 23:15:31 @bum_bumz rakstīja:

17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:

12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:

11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda


TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt

Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja


Nevajag jau uzreiz ar uzbraucieniem, kas tur fričiem, ko tur rāda... Mums vajag futbolu šeit LV, online, lai nav jāmaksā 25 eur, vispār būtu ideāli...
Offline
abyss
18. Jun 2026, 11:04 #3418

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


17 Jun 2026, 23:32:07 @badmoon rakstīja:

17 Jun 2026, 23:15:31 @bum_bumz rakstīja:

17 Jun 2026, 21:04:08 @badmoon rakstīja:

12 Jun 2026, 09:34:05 @Jurchixx rakstīja:

11 Jun 2026, 22:08:33 @m8archa rakstīja:
Briesmu lieta ka vajadzīgs jobanais go3 lai skatītos futbolu!

Problēmu atrisināju ar proton VPN un skatīšos caur ItV. Citādi nopirku j tet+ bet tur nepietiek punktu -





Vai tad pa jobano tv6 arī nerāda


TV6 rāda precīzi vienu spēli dienā.
Go3 visas, maksā 24,99 eur/mēn
Nākamā opcija, zagt

Friču sabiedriskā tv rāda.
Modričs nopelnīja pendeli, Keins ar savu triperīgo dīdīšanos neiesita, par laimi šim, atkārtoto sitienu kā vīrs izpildīja


Nevajag jau uzreiz ar uzbraucieniem, kas tur fričiem, ko tur rāda... Mums vajag futbolu šeit LV, online, lai nav jāmaksā 25 eur, vispār būtu ideāli...


Mans personīgais viedoklis - tie 25 eur ir kapeikas pret satura daudzumu ko go3 piedāva. Premjerlīga, Čempionlīga, tik daudz draudzības spēles bija, NHL, pirmā formula, vēl vairāki sporti, ko es nekad dzīvē neskatīšos. NHL, jā angliski, bet futbola saturs gandrīz viss latviski. Vēl tur ietilpst go3 open kanāls, kur pa kādai La Liga, Bundesliga un A liga spēlei ir. Ā jā, arī kaut kādas basketbola līgas. Tam visam vēl nākt klāt arī parastā televīzija ar Panorāmu, ja nu vecuma jau pieprasa
Offline
PERFS
Vakar, 15:12 #3419

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13767

Braucu ar: Accelerationism

Tāks, pēc pārvākšanās uz citu dzīvesvietu nav interneta/TV ("pieslēdzējs" divreiz pēc kārtas aizbrauca uz veco adresi komentāru nav, Francija at its best, nē, usual...), es apsolīju patēvam, ka pieslēgšu no laptopa (man ir USB-C -> HDMI tas tur). Es pats tikai basketbolu esmu skatījies, tad vienmēr vienkārši nopirku latvijas.tv par dažiem EUR nedēļā (kādi 7EUR, hvz), tas būs pareizi, ja tā darīšu, būs visas spēles? Vispār ņibumbum, kur, ko rāda, lasu, kaut kur tikai viena spēle dienā, kaut kur vēl kaut kas slikti, plz padomu.
Offline
PERFS
Vakar, 15:20 #3420

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13767

Braucu ar: Accelerationism

Ā, vai tas Go3? Es neatceros, vai latvijas.tv bija tieši tas, tur tie Go bija n-tie.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo