Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 235 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
pelu_junkurs
11. Mar 2026, 22:33 #28101

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


10 Mar 2026, 19:30:50 @protams rakstīja:
Reliģija saka, ka uz F07 nedrīkst likt mazākus par 19"


Un arī tie 19" izskatās maziņi

20" bija zbis, arī Rīgas bedrēs

Moš kāds grib tikt vaļā no R19 priekš G21? Izmērus nezinu, vairs nesekoju līdzi, bet derēs tik pa djošaku

[ Šo ziņu laboja pelu_junkurs, 11 Mar 2026, 22:34:45 ]

Offline
harcho
16. Mar 2026, 12:34 #28102

Kopš: 26. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 349

Braucu ar: dziesm' pa dziiv'

Pērku 4 vai 5 bmw r16 bleķiniekus, labā stāvoklī. 5x120, centrs 72,6, vismaz 7J, ET ap 40. PM vai 26441043 whatsapp.
Offline
Juraans
20. Mar 2026, 08:42 #28103

Kopš: 17. Jul 2012

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

Pārdodu style 208 ar labām vasaras riepām. Cena 400 eur
Offline
7977
20. Mar 2026, 08:56 #28104

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio

Jautājums par spiediena sensoriem - mercedesam - nopirku otru disku komplektu vasarai no glc, uzliku uz e-klases. Skaidrs, ka kompis jaunos sensorus neatpazīst, un jāved kaut kur sadraudzēt viņus. Jautājums - rudenī atliekot atpakaļ ziemas diskus atkal būs viņi jāprogrammē?
Offline
AigarsV
20. Mar 2026, 09:07 #28105

Kopš: 26. May 2003

Ziņojumi: 562

Braucu ar:

Kaut kā neticu, ka tur ir kaut kas sarežģītāks, kā atrast izvēlnē "attiestatīt spiediena sensorus" vai kas tmldz. kā tas ir BMW, bet var jau būt.
Offline
DOKTERS
22. Mar 2026, 01:11 #28106

Kopš: 21. Mar 2026

Ziņojumi: 47

Braucu ar:

ko te pisās. tak aiziet veikalā nopērk jaunus diskus
Offline
zebra
22. Mar 2026, 10:53 #28107

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu

25 gab. oriģinālās BMW skrūves.

16 gab. BMW standarta izmēra skrūves (pilns komplekts bez "sekretkām"
M12 x 1.5 (1980-2010)
​3 Series: E30, E36, E46, E90, E91, E92, E93
​5 Series: E28, E34, E39, E60, E61
​1 Series: E81, E82, E87, E88
​Z Series: Z3, Z4 (E85/E86/E89)
​7 Series: E32, E38, E65

9 gab. BMW standarta izmēra skrūves
M14 x 1.25 (>2012)
​1 Series: F20, F21
​2 Series: F22, F23, F45, F87 (M2)
​3 Series: F30, F31, F34, F80 (M3)
​4 Series: F32, F33, F36, F82/F83 (M4)
​5 Series: F10, F11, G30
​7 Series: F01, F02, G11
​X Series: F15 (X5), F16 (X6), F25 (X3), F26 (X4)

35€ par visām

[ Šo ziņu laboja zebra, 23 Mar 2026, 13:46:03 ]

Offline
SMOT
26. Mar 2026, 15:21 #28108

Kopš: 14. Aug 2010

Ziņojumi: 962

Braucu ar:

Pārdodu style 158 oriģinālos diskus ļoti labā stāvoklī. ET34 225/45/17.
Virsū divas ļoti maz brauktas Sailun vasaras riepas un divas Continental M+S riepas ar kurām vasaru var mierīgi nobraukt.
Diskiem oriģinālais krāsojums, komplekts nobalansēts.







Cena 250Eur
divi978944trīs
Offline
robis325
26. Mar 2026, 22:23 #28109

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

Pērku orģinālos R21 diskus priekš AUDI Q7
5x112
J 9.5
et 31

[ Šo ziņu laboja robis325, 26 Mar 2026, 22:26:39 ]

Offline
ElvijsR
29. Mar 2026, 11:22 #28110

Kopš: 30. Jul 2017

Ziņojumi: 24

Braucu ar: K2

Nopirkšu R20 5x112 priekš G31 XD

Offline
R_S
02. Apr 2026, 14:25 #28111

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Pārdodu Style 87 R20 diskus no X5 E53 4.8is
Var uzlikt arī daudz citiem modeļiem.
Stāvoklis priekš nerestaurētiem diskiem ļoti labs.

FRONT:
size: 9.5Jx20
ET 45
Bolt pattern: 5x120
Center Bore: 72.56 mm

REAR:
Size: 10.5Jx20
ET 30
Bolt pattern: 5x120
Center Bore: 72.56 mm

Bildes - https://postimg.cc/gallery/QWkTj13

800 eur
Offline
7977
02. Apr 2026, 15:19 #28112

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio


20 Mar 2026, 08:56:58 @7977 rakstīja:
Jautājums par spiediena sensoriem - mercedesam - nopirku otru disku komplektu vasarai no glc, uzliku uz e-klases. Skaidrs, ka kompis jaunos sensorus neatpazīst, un jāved kaut kur sadraudzēt viņus. Jautājums - rudenī atliekot atpakaļ ziemas diskus atkal būs viņi jāprogrammē?


Vēljoprojām jautājums - iesakat kādu vietu kur tos tpms sensorus pazīst un māk, varbūt tomēr esošos var piekodēt. Paldies!
Offline
piradzinjsh
02. Apr 2026, 15:42 #28113

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2548

Braucu ar: vienu radzi

čatgpt
es ceru, ka sis var palīdzēt
Offline
k-k
02. Apr 2026, 18:55 #28114

Kopš: 21. Aug 2008

No: Zilupe

Ziņojumi: 165

Braucu ar: G31 '21

Links

Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica?
Offline
Egmis
02. Apr 2026, 20:02 #28115

Kopš: 07. Nov 2021

No: Rīga

Ziņojumi: 16

Braucu ar:

Gravēts oriģinālais kods ar to sākt. Cik nu mans viedoklis te var būt noderīgs,bet uz 90% liktu,ka šie būs oriģinālie.

[

Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica?
Offline
k-k
02. Apr 2026, 20:30 #28116

Kopš: 21. Aug 2008

No: Zilupe

Ziņojumi: 165

Braucu ar: G31 '21


02 Apr 2026, 20:02:07 @Egmis rakstīja:
Gravēts oriģinālais kods ar to sākt. Cik nu mans viedoklis te var būt noderīgs,bet uz 90% liktu,ka šie būs oriģinālie.

[

Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica?



merci
Offline
7977
02. Apr 2026, 21:45 #28117

Kopš: 25. May 2011

Ziņojumi: 536

Braucu ar: Stelvio


02 Apr 2026, 15:42:24 @piradzinjsh rakstīja:
čatgpt
es ceru, ka sis var palīdzēt


Tencinu! Paprovēšu ar nosauktajiem! Kkā nebija ienācis prātā čatam prasīt.
Offline
zutis_slidens
07. Apr 2026, 14:21 #28118

Kopš: 15. Jul 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: roku pa kokli

Ja lietajam diskam uz kantes ir dziļāks iesitums, tad to ir iespējams ar tigu aizmetināt un pēc tam izslīpēt un nopulēt, tā lai neredz vai arī metinātā šuve un karstuma ietekmes zona ap metinājumu atšķirsies?
Offline
R_S
20. Apr 2026, 10:53 #28119

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Meklēju sakarīgus, neapdauzītus R18 diskus priekš X5 e53.
Offline
tulenj
27. Apr 2026, 15:51 #28120

Kopš: 30. Oct 2014

No: Jelgava

Ziņojumi: 359

Braucu ar: BMW f30 330e performance

R19 442m 5x120. 8J, 8.5J. Vasaras riepas Goodyear nokian 6.5-7mm~. Nav mēģinājumu kādu problēmu. 450€
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo