| Autors | Ziņojums |
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
|
10 Mar 2026, 19:30:50 @protams rakstīja:
Reliģija saka, ka uz F07 nedrīkst likt mazākus par 19" 
Un arī tie 19" izskatās maziņi 
20" bija zbis, arī Rīgas bedrēs 
Moš kāds grib tikt vaļā no R19 priekš G21? Izmērus nezinu, vairs nesekoju līdzi, bet derēs tik pa djošaku  [ Šo ziņu laboja pelu_junkurs, 11 Mar 2026, 22:34:45 ] |
Offline | |
|
| harcho | |
 Kopš: 26. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 349
Braucu ar: dziesm' pa dziiv'
| Pērku 4 vai 5 bmw r16 bleķiniekus, labā stāvoklī. 5x120, centrs 72,6, vismaz 7J, ET ap 40. PM vai 26441043 whatsapp. |
Offline | |
|
| Juraans | |
 Kopš: 17. Jul 2012
Ziņojumi: 371
Braucu ar:
| Pārdodu style 208 ar labām vasaras riepām. Cena 400 eur |
Offline | |
|
| 7977 | |
Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
| Jautājums par spiediena sensoriem - mercedesam - nopirku otru disku komplektu vasarai no glc, uzliku uz e-klases. Skaidrs, ka kompis jaunos sensorus neatpazīst, un jāved kaut kur sadraudzēt viņus. Jautājums - rudenī atliekot atpakaļ ziemas diskus atkal būs viņi jāprogrammē? |
Offline | |
|
| AigarsV | |
Kopš: 26. May 2003
Ziņojumi: 562
Braucu ar:
| Kaut kā neticu, ka tur ir kaut kas sarežģītāks, kā atrast izvēlnē "attiestatīt spiediena sensorus" vai kas tmldz. kā tas ir BMW, bet var jau būt. |
Offline | |
|
| DOKTERS | |
Kopš: 21. Mar 2026
Ziņojumi: 47
Braucu ar:
| ko te pisās. tak aiziet veikalā nopērk jaunus diskus |
Offline | |
|
| zebra | |
 Kopš: 13. Aug 2009
Ziņojumi: 2083
Braucu ar: tavu mammu
| 25 gab. oriģinālās BMW skrūves.
16 gab. BMW standarta izmēra skrūves (pilns komplekts bez "sekretkām"
M12 x 1.5 (1980-2010)
3 Series: E30, E36, E46, E90, E91, E92, E93
5 Series: E28, E34, E39, E60, E61
1 Series: E81, E82, E87, E88
Z Series: Z3, Z4 (E85/E86/E89)
7 Series: E32, E38, E65
9 gab. BMW standarta izmēra skrūves
M14 x 1.25 (>2012)
1 Series: F20, F21
2 Series: F22, F23, F45, F87 (M2)
3 Series: F30, F31, F34, F80 (M3)
4 Series: F32, F33, F36, F82/F83 (M4)
5 Series: F10, F11, G30
7 Series: F01, F02, G11
X Series: F15 (X5), F16 (X6), F25 (X3), F26 (X4)
35€ par visām
[ Šo ziņu laboja zebra, 23 Mar 2026, 13:46:03 ] |
Offline | |
|
| SMOT | |
 Kopš: 14. Aug 2010
Ziņojumi: 962
Braucu ar:
| Pārdodu style 158 oriģinālos diskus ļoti labā stāvoklī. ET34 225/45/17.
Virsū divas ļoti maz brauktas Sailun vasaras riepas un divas Continental M+S riepas ar kurām vasaru var mierīgi nobraukt.
Diskiem oriģinālais krāsojums, komplekts nobalansēts.
Cena 250Eur
divi978944trīs |
Offline | |
|
|
|
| robis325 | |
Kopš: 30. Nov 2009
Ziņojumi: 970
Braucu ar:
| Pērku orģinālos R21 diskus priekš AUDI Q7
5x112
J 9.5
et 31
[ Šo ziņu laboja robis325, 26 Mar 2026, 22:26:39 ] |
Offline | |
|
| ElvijsR | |
 Kopš: 30. Jul 2017
Ziņojumi: 24
Braucu ar: K2
| Nopirkšu R20 5x112 priekš G31 XD
|
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
| Pārdodu Style 87 R20 diskus no X5 E53 4.8is
Var uzlikt arī daudz citiem modeļiem.
Stāvoklis priekš nerestaurētiem diskiem ļoti labs.
FRONT:
size: 9.5Jx20
ET 45
Bolt pattern: 5x120
Center Bore: 72.56 mm
REAR:
Size: 10.5Jx20
ET 30
Bolt pattern: 5x120
Center Bore: 72.56 mm
Bildes - https://postimg.cc/gallery/QWkTj13
800 eur |
Offline | |
|
| 7977 | |
Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
20 Mar 2026, 08:56:58 @7977 rakstīja:
Jautājums par spiediena sensoriem - mercedesam - nopirku otru disku komplektu vasarai no glc, uzliku uz e-klases. Skaidrs, ka kompis jaunos sensorus neatpazīst, un jāved kaut kur sadraudzēt viņus. Jautājums - rudenī atliekot atpakaļ ziemas diskus atkal būs viņi jāprogrammē?
Vēljoprojām jautājums - iesakat kādu vietu kur tos tpms sensorus pazīst un māk, varbūt tomēr esošos var piekodēt. Paldies! |
Offline | |
|
| piradzinjsh | |
 Kopš: 29. Aug 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 2548
Braucu ar: vienu radzi
| čatgpt
es ceru, ka sis var palīdzēt |
Offline | |
|
| k-k | |
 Kopš: 21. Aug 2008
No: Zilupe
Ziņojumi: 165
Braucu ar: G31 '21
| Links
Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica?  |
Offline | |
|
| Egmis | |
 Kopš: 07. Nov 2021
No: Rīga
Ziņojumi: 16
Braucu ar:
| Gravēts oriģinālais kods ar to sākt. Cik nu mans viedoklis te var būt noderīgs,bet uz 90% liktu,ka šie būs oriģinālie.
[
Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica? 
|
Offline | |
|
| k-k | |
 Kopš: 21. Aug 2008
No: Zilupe
Ziņojumi: 165
Braucu ar: G31 '21
|
02 Apr 2026, 20:02:07 @Egmis rakstīja:
Gravēts oriģinālais kods ar to sākt. Cik nu mans viedoklis te var būt noderīgs,bet uz 90% liktu,ka šie būs oriģinālie.
[
Kā pārbaudīt vai diski tiešām oriģinālie, ne chinatown replica? 
merci |
Offline | |
|
|
|
| 7977 | |
Kopš: 25. May 2011
Ziņojumi: 536
Braucu ar: Stelvio
|
02 Apr 2026, 15:42:24 @piradzinjsh rakstīja:
čatgpt
es ceru, ka sis var palīdzēt
Tencinu! Paprovēšu ar nosauktajiem! Kkā nebija ienācis prātā čatam prasīt. |
Offline | |
|
| zutis_slidens | |
 Kopš: 15. Jul 2008
No: Aknīste
Ziņojumi: 1062
Braucu ar: roku pa kokli
| Ja lietajam diskam uz kantes ir dziļāks iesitums, tad to ir iespējams ar tigu aizmetināt un pēc tam izslīpēt un nopulēt, tā lai neredz vai arī metinātā šuve un karstuma ietekmes zona ap metinājumu atšķirsies? |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
| Meklēju sakarīgus, neapdauzītus R18 diskus priekš X5 e53. |
Offline | |
|
| tulenj | |
Kopš: 30. Oct 2014
No: Jelgava
Ziņojumi: 359
Braucu ar: BMW f30 330e performance
| R19 442m 5x120. 8J, 8.5J. Vasaras riepas Goodyear nokian 6.5-7mm~. Nav mēģinājumu kādu problēmu. 450€ |
Offline | |
|