| Autors | Ziņojums |
| 40 | |
Kopš: 11. Oct 2014
Ziņojumi: 448
Braucu ar:
| Vai kāds ir dibinājis dzīvokļu apsaimniekošanas biedrību? Situācija- no omes mantojumā tika dzīvoklis 4 dzīvokļu mājā, kur ome bija tāda kā mājas vecākā, iekasēja naudu atkritumu apsaimniekošanai,ūdenim,mājas uzkrājuma nauda remontam, utt. Bet tas viss tika skaitīts uz privāto kontu. No pārējo dzīvokļu īpašniekiem neviens nav gatavs uzņemties mājas jautājumus.Tagad arī mājas naudas konts ir mantots, bet baigi negribās, ka uz privāto kontu skaita naudu mājas uzturēšanai. |
Offline | |
|
| HiJaCKeR | |
 Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4972
Braucu ar: BMW E90 330i
|
11 Jan 2026, 13:20:07 @40 rakstīja:
Vai kāds ir dibinājis dzīvokļu apsaimniekošanas biedrību? Situācija- no omes mantojumā tika dzīvoklis 4 dzīvokļu mājā, kur ome bija tāda kā mājas vecākā, iekasēja naudu atkritumu apsaimniekošanai,ūdenim,mājas uzkrājuma nauda remontam, utt. Bet tas viss tika skaitīts uz privāto kontu. No pārējo dzīvokļu īpašniekiem neviens nav gatavs uzņemties mājas jautājumus.Tagad arī mājas naudas konts ir mantots, bet baigi negribās, ka uz privāto kontu skaita naudu mājas uzturēšanai.
mums ir biedrība, viss notiek caur https://e-saimnieks.lv/ |
Offline | |
|
| 40 | |
Kopš: 11. Oct 2014
Ziņojumi: 448
Braucu ar:
| Jautājums vairāk bija par biedrības juridisko pusi un tās nodibināšanu, 2 rēķinus mēnesī samaksāt nav problēma, lai tādēļ ārpakalpojumu vēl ņemtu. |
Offline | |
|
| soulfreak | |
 Kopš: 01. Oct 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 6655
Braucu ar: tīru sirdsapziņu
| Kāda diez te bijusi uzņēmejdarbība? 
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...kalns/nflkg.html
edit: http://www.bishu.lv/lv/[ Šo ziņu laboja soulfreak, 14 Feb 2026, 08:38:41 ] |
Offline | |
|
| Katastrofa | |
Kopš: 24. Jan 2021
Ziņojumi: 273
Braucu ar:
| Sekretārs (teksta ievade A4) lapa 2eur
Šī pozīcija man visvairāk patika no cenu kataloga  |
Offline | |
|
| martell | |
Kopš: 02. Feb 2023
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
|
14 Feb 2026, 08:36:00 @soulfreak rakstīja:
Kāda diez te bijusi uzņēmejdarbība? 
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...kalns/nflkg.html
edit: http://www.bishu.lv/lv/
Kādus gadus 10 atpakaļ tur bija pvn skalotāji, kurus vienā dienā visus sašņorēja. Kopš tā laika tur neviens nav darbojies, taču ēka tika vislaik pieskatīta. Kā var redzēt pēc interjera, tad tas ir ~2000.gada būvniecīcības šarms ar tam laikam raksturīgo "baroku". |
Offline | |
|
| Katastrofa | |
Kopš: 24. Jan 2021
Ziņojumi: 273
Braucu ar:
| Laiks atgriezties Latgalē!
Nav Jums zināma kāda forša viesu māja Alūksnes pusē (vēlams, tuvāk pierobežai)?
Iesākumā vajadzētu uz 2vām diennaktīm, pēc tam skatīsīes, kas, ko, kā.... |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
14 Feb 2026, 19:37:05 @Katastrofa rakstīja:
Laiks atgriezties Latgalē!
Nav Jums zināma kāda forša viesu māja Alūksnes pusē (vēlams, tuvāk pierobežai)?
Iesākumā vajadzētu uz 2vām diennaktīm, pēc tam skatīsīes, kas, ko, kā....
heiiii - Alūksne nav Latgalē  |
Offline | |
|
|
|
| Katastrofa | |
Kopš: 24. Jan 2021
Ziņojumi: 273
Braucu ar:
| Mums, liepājniekiem, viss, kas ir aiz Siguldas, skaitās Latgale  |
Offline | |
|
| michals1 | |
 Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Patiesībā Latgale sākas uzreiz aiz Ogres! |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
15 Feb 2026, 06:26:18 @michals1 rakstīja:
Patiesībā Latgale sākas uzreiz aiz Ogres!
Ogres austrumu daļa jau ir nedaudz Latgalē. |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
| vispār Latgale sākas Ķengaragā, to jau nu tā kā vajadzēja zināt  |
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
15 Feb 2026, 09:59:26 @crime rakstīja:
vispār Latgale sākas Ķengaragā, to jau nu tā kā vajadzēja zināt 
agrāk jā, bet kopš tur ir Latgales iela, tad robežas nedaudz pārbīdījās līdz Ogres austrumiem. |
Offline | |
|
| Janis_Janis | |
Kopš: 15. Nov 2018
Ziņojumi: 237
Braucu ar:
| spečuki, vai šī māja ilgtermiņā būtu labāka par koka karkasa māju? Ar ko skaisti/labi no ārpuses būtu apšūt? Itkā jau ir A+ energoefektivitāte, vai tur vajadzētu vēl ko siltināt?
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...laine/afiml.html |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| A+ tas ir kam, maajai vai siltumsuuknim? 20 cm koks, pie nosaciijuma, ka ideaali salikts ir apmeeram tas pats kas 8-10 cm vate. to maaju kurinaasi atspeeries un taapat salsi.[ Šo ziņu laboja markelis, 15 Feb 2026, 14:03:05 ] |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Es arī domāju, ka A klase tur tikai sapņos pārdevējam rādās
Tur jau viss ir puspabeigts, durvis nav, rozetes nav, ārpuse jātaisa, žoga nav, duša tek pa taisno uz dēļiem utt |
Offline | |
|
|
|
| hofmann | |
 Kopš: 07. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 139
Braucu ar: Saab, Mercedes
| Skaties “Jaunsētas” Ir būts, forši
Vēl ja tieši latgalē, tad Balvos arī pie ezera atpūtas vieta “Kažociņi”
Gan jau arī Gulbenē ir, bet neesmu bijis un nevaru komentēt |
Offline | |
|
| chiefcadet | |
Kopš: 25. Sep 2012
Ziņojumi: 993
Braucu ar: buru pa vējam
| Neesmu guļbūvju speciālists, bet imo 11 baļķi starp pārsegumiem nav slikts rādītājs, vajadzētu ar siltumu būt labi. Bēdīgāk, ka maza jumta pārkare koka mājai. |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Mani vienīgo izbrīna fakts, ka kāds izskata iespēju pirkt koka guļbūvi pa 175k?
Kas tu esi, kaut kāds mednieka dēls?
|
Offline | |
|
| Arsm3ns | |
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
17 Feb 2026, 11:26:47 @walder rakstīja:
Mani vienīgo izbrīna fakts, ka kāds izskata iespēju pirkt koka guļbūvi pa 175k?
Kas tu esi, kaut kāds mednieka dēls?
2mēn atpakaļ bija 205k  |
Offline | |
|