Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
40
11. Jan 2026, 13:20 #27961

Kopš: 11. Oct 2014

Ziņojumi: 448

Braucu ar:

Vai kāds ir dibinājis dzīvokļu apsaimniekošanas biedrību? Situācija- no omes mantojumā tika dzīvoklis 4 dzīvokļu mājā, kur ome bija tāda kā mājas vecākā, iekasēja naudu atkritumu apsaimniekošanai,ūdenim,mājas uzkrājuma nauda remontam, utt. Bet tas viss tika skaitīts uz privāto kontu. No pārējo dzīvokļu īpašniekiem neviens nav gatavs uzņemties mājas jautājumus.Tagad arī mājas naudas konts ir mantots, bet baigi negribās, ka uz privāto kontu skaita naudu mājas uzturēšanai.
Offline
HiJaCKeR
11. Jan 2026, 13:50 #27962

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4972

Braucu ar: BMW E90 330i


11 Jan 2026, 13:20:07 @40 rakstīja:
Vai kāds ir dibinājis dzīvokļu apsaimniekošanas biedrību? Situācija- no omes mantojumā tika dzīvoklis 4 dzīvokļu mājā, kur ome bija tāda kā mājas vecākā, iekasēja naudu atkritumu apsaimniekošanai,ūdenim,mājas uzkrājuma nauda remontam, utt. Bet tas viss tika skaitīts uz privāto kontu. No pārējo dzīvokļu īpašniekiem neviens nav gatavs uzņemties mājas jautājumus.Tagad arī mājas naudas konts ir mantots, bet baigi negribās, ka uz privāto kontu skaita naudu mājas uzturēšanai.

mums ir biedrība, viss notiek caur https://e-saimnieks.lv/
Offline
40
12. Jan 2026, 11:32 #27963

Kopš: 11. Oct 2014

Ziņojumi: 448

Braucu ar:

Jautājums vairāk bija par biedrības juridisko pusi un tās nodibināšanu, 2 rēķinus mēnesī samaksāt nav problēma, lai tādēļ ārpakalpojumu vēl ņemtu.
Offline
soulfreak
14. Feb 2026, 08:36 #27964

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Kāda diez te bijusi uzņēmejdarbība?

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...kalns/nflkg.html

edit: http://www.bishu.lv/lv/

[ Šo ziņu laboja soulfreak, 14 Feb 2026, 08:38:41 ]

Offline
Katastrofa
14. Feb 2026, 12:16 #27965

Kopš: 24. Jan 2021

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Sekretārs (teksta ievade A4) lapa 2eur

Šī pozīcija man visvairāk patika no cenu kataloga
Offline
martell
14. Feb 2026, 13:42 #27966

Kopš: 02. Feb 2023

Ziņojumi: 83

Braucu ar:


14 Feb 2026, 08:36:00 @soulfreak rakstīja:
Kāda diez te bijusi uzņēmejdarbība?

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-sum...kalns/nflkg.html

edit: http://www.bishu.lv/lv/


Kādus gadus 10 atpakaļ tur bija pvn skalotāji, kurus vienā dienā visus sašņorēja. Kopš tā laika tur neviens nav darbojies, taču ēka tika vislaik pieskatīta. Kā var redzēt pēc interjera, tad tas ir ~2000.gada būvniecīcības šarms ar tam laikam raksturīgo "baroku".
Offline
Katastrofa
14. Feb 2026, 19:37 #27967

Kopš: 24. Jan 2021

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Laiks atgriezties Latgalē!
Nav Jums zināma kāda forša viesu māja Alūksnes pusē (vēlams, tuvāk pierobežai)?
Iesākumā vajadzētu uz 2vām diennaktīm, pēc tam skatīsīes, kas, ko, kā....
Offline
Araajz
14. Feb 2026, 20:03 #27968

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


14 Feb 2026, 19:37:05 @Katastrofa rakstīja:
Laiks atgriezties Latgalē!
Nav Jums zināma kāda forša viesu māja Alūksnes pusē (vēlams, tuvāk pierobežai)?
Iesākumā vajadzētu uz 2vām diennaktīm, pēc tam skatīsīes, kas, ko, kā....

heiiii - Alūksne nav Latgalē
Offline
Katastrofa
14. Feb 2026, 22:33 #27969

Kopš: 24. Jan 2021

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Mums, liepājniekiem, viss, kas ir aiz Siguldas, skaitās Latgale
Offline
michals1
15. Feb 2026, 06:26 #27970

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Patiesībā Latgale sākas uzreiz aiz Ogres!
Offline
Arsm3ns
15. Feb 2026, 08:22 #27971

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


15 Feb 2026, 06:26:18 @michals1 rakstīja:
Patiesībā Latgale sākas uzreiz aiz Ogres!
Ogres austrumu daļa jau ir nedaudz Latgalē.
Offline
crime
15. Feb 2026, 09:59 #27972

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

vispār Latgale sākas Ķengaragā, to jau nu tā kā vajadzēja zināt
Offline
Arsm3ns
15. Feb 2026, 10:30 #27973

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


15 Feb 2026, 09:59:26 @crime rakstīja:
vispār Latgale sākas Ķengaragā, to jau nu tā kā vajadzēja zināt
agrāk jā, bet kopš tur ir Latgales iela, tad robežas nedaudz pārbīdījās līdz Ogres austrumiem.
Offline
Janis_Janis
15. Feb 2026, 13:10 #27974

Kopš: 15. Nov 2018

Ziņojumi: 237

Braucu ar:

spečuki, vai šī māja ilgtermiņā būtu labāka par koka karkasa māju? Ar ko skaisti/labi no ārpuses būtu apšūt? Itkā jau ir A+ energoefektivitāte, vai tur vajadzētu vēl ko siltināt?
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...laine/afiml.html
Offline
markelis
15. Feb 2026, 14:02 #27975

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

A+ tas ir kam, maajai vai siltumsuuknim? 20 cm koks, pie nosaciijuma, ka ideaali salikts ir apmeeram tas pats kas 8-10 cm vate. to maaju kurinaasi atspeeries un taapat salsi.

[ Šo ziņu laboja markelis, 15 Feb 2026, 14:03:05 ]

Offline
wanksta
15. Feb 2026, 15:49 #27976

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Es arī domāju, ka A klase tur tikai sapņos pārdevējam rādās
Tur jau viss ir puspabeigts, durvis nav, rozetes nav, ārpuse jātaisa, žoga nav, duša tek pa taisno uz dēļiem utt
Offline
hofmann
15. Feb 2026, 17:38 #27977

Kopš: 07. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 139

Braucu ar: Saab, Mercedes

Skaties “Jaunsētas” Ir būts, forši
Vēl ja tieši latgalē, tad Balvos arī pie ezera atpūtas vieta “Kažociņi”
Gan jau arī Gulbenē ir, bet neesmu bijis un nevaru komentēt
Offline
chiefcadet
16. Feb 2026, 20:02 #27978

Kopš: 25. Sep 2012

Ziņojumi: 993

Braucu ar: buru pa vējam

Neesmu guļbūvju speciālists, bet imo 11 baļķi starp pārsegumiem nav slikts rādītājs, vajadzētu ar siltumu būt labi. Bēdīgāk, ka maza jumta pārkare koka mājai.
Offline
walder
17. Feb 2026, 11:26 #27979

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Mani vienīgo izbrīna fakts, ka kāds izskata iespēju pirkt koka guļbūvi pa 175k?
Kas tu esi, kaut kāds mednieka dēls?
Offline
Arsm3ns
17. Feb 2026, 11:49 #27980

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


17 Feb 2026, 11:26:47 @walder rakstīja:
Mani vienīgo izbrīna fakts, ka kāds izskata iespēju pirkt koka guļbūvi pa 175k?
Kas tu esi, kaut kāds mednieka dēls?

2mēn atpakaļ bija 205k
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo