Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Sternwolf
23. Sep 2025, 09:29 #27821

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
Zeip
23. Sep 2025, 09:38 #27822

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


22 Sep 2025, 23:31:07 @pelu_junkurs rakstīja:

22 Sep 2025, 21:14:37 @BigBear rakstīja:

22 Sep 2025, 18:59:26 @Grauds rakstīja:
Kāds zinošais var pakomentēt, kas notiek Langaskrastos Kalngalē? Kā ir ar plūdiem, cik saprotu tur augsti gruntsūdeņi...
Zemīte 1200m2 pa 35k eiro ar pieslēgtu elektrību, iespēju pieslēgt centrālo ūdeni, kanalizāciju un gāzi šķita Ok variants.


Kā saka baigā čuhņa...hvz neizskatītu kā variantu ja tikai visi nav pieauguši un katram pa auto...


Ā, super koments. Kur tas Pierīgā nevajag auto un veikals blakus?
Parasta vieta, kur iesvīšanas pastaigas attālumā ir bode un sabiedrīts. Sen atpakaļ paši nožēlojām, ka par 9500 nomīzām paņemt pleķi 1.kārtas plānošanā, jo bija tikai pļava un uz painta veidota vizualizācija. Nožlēlojām, jo pēctam tur pēc 6mēn par 15-20tk izpirka sausu. Bet nu nekas tur īpašs vai atgrūdošs. Aizbrauc, aizbrauc cauri tur tam placim visam un sapratīsi. Man personīgi šermuļi metas, ka tur uz 20 pleķiem 20 dažādas mājas, un puse no tām čigāndizaina vai 2004.gada stila.


Nu Pierīga ir ļoooti plašs jēdziens. Vari nopirkt māju/zemi, piemēram, Salaspilī (ir jau arī citas pilsētiņas apkārt Rīgai) tuvu centram un Tev tuvumā ir gan bērnudārzi, gan skolas, gan veikali. Ir arī vilciens. Mašīna visticamāk būs Tev, bet nav tāda čuhņa, ka mašīnu vajag katrai darbībai. Turpretī vari nopirkt zemi mājai kkur lauku teritorijā, kkādā jaunā ciematā nekurienes vidū, kur līdz sabiedriskajam ir 3 km pāri pļavai vai pa zemes ceļu un nekas nav sasniedzams bez auto.
Offline
kkas
23. Sep 2025, 09:55 #27823

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10313

Braucu ar: Alfu


23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.

Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj.
Offline
Zeip
23. Sep 2025, 11:03 #27824

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


23 Sep 2025, 09:55:32 @kkas rakstīja:

23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.

Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj.


Oi, pat nevajag tādus. Dzīvoju jaunajā projektā (kādi 80% vēl ir orģinālie pirmreizējie pircēji) un arī mums te parādās vienaldzība. Nu pat ne sabotēšana (tāds varbūt ir 1 vai 2 uz māju, kam vienmēr kaut kāda sāpe un grib kasīties par sīkumiem), bet tieši vienaldzība. Bija mums te dažas vajadzības, balsojumi - galvenā problēma bija savākt kvorumu. Kad mainījām apsaimniekotaju, tad vienīgais veids, kā to sanāca izdarīt bija ar regulāru lūgšanos cilvēkiem nobalsot un ar termiņu pagarināšanu. Tipiskā mājas sanāksmē no 32 dzīvokļiem ierodas 10-12.

[ Šo ziņu laboja Zeip, 23 Sep 2025, 11:04:33 ]

Offline
alnisg
23. Sep 2025, 11:44 #27825

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:

Gadus 10 atpakaļ piedalījos apsaimniekotāja maiņā uz pašu dibinātu biedrību, un sekojoša 16 dzīvokļu ēkas sakārtošanā ... nu i' nah' tās patērētās enerģijas un laika... jā, kļuva krietni labāk, bet tālu ne tik labi, kā tagad, dzīvojot dažu dzīvokļu privātmājā, kurai īpašnieks/apsaimniekotājs ir pedants - slēgta teritorija, autiņš tajā zem loga, ziemā tīra sniegu aš' divreiz dienā, viss sakopts, problēmātiskais tiek nekavējoties salabots, bet man atliek sekot tikai savu rēķinu savlaicīgai samaksai...

[ Šo ziņu laboja alnisg, 23 Sep 2025, 11:48:38 ]

Offline
ixers
24. Sep 2025, 12:36 #27826

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


23 Sep 2025, 09:55:32 @kkas rakstīja:

23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.

Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj.

I know what you mean...
Daļai tas dzīvoklis ir kā čemodāns bez roktura, kad ne panest ne pamest... Un tad sākas...
Offline
Zigulists
30. Sep 2025, 12:28 #27827

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Meklēju darbnīcas/noliktavas telpu(-as) Juglā vai tās apkārtnē (Teika, Mežciems, Dreiliņi) ilgtermiņa īrei. Nepieciešams 1. stāvs, ap 50 m2, ziemā apsildāmas, ar labu ventilāciju, ūdens/kanalizācija, elektrība. Vēlams ar piekļuvi 24/7. Ideāli ja ir atsevišķa ieeja un ideāli, ja ir priekštelpa ar koda atslēgu. Ja ir kas padomā – gaidīšu PM!
Offline
Janis_Janis
19. Oct 2025, 17:36 #27828

Kopš: 15. Nov 2018

Ziņojumi: 237

Braucu ar:

https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html

Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums?
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..

[ Šo ziņu laboja Janis_Janis, 19 Oct 2025, 17:37:32 ]

Offline
HiJaCKeR
19. Oct 2025, 18:45 #27829

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4972

Braucu ar: BMW E90 330i


19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html

Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums?
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..

nav jābūt min 1200 m2 zemes tādai kvadratūrai mājas ? hvz cik ilgi un kā uzbūvēs.

[ Šo ziņu laboja HiJaCKeR, 19 Oct 2025, 18:47:57 ]

Offline
Shiirs_iistais
19. Oct 2025, 18:47 #27830

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu


19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html

Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums?
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..


Tādi ka tad kad tu aizbrauksi uz turieni, tur nekādas mājas nav.
Offline
Katastrofa
19. Oct 2025, 20:31 #27831

Kopš: 24. Jan 2021

Ziņojumi: 273

Braucu ar:


19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html

Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums?
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..


Sludinājuma licējs mazliet skaitļus sajaucis - visdrīzāk bija domājis 460pakas.
Liepājas pusē šādi brīnumi maksā no 260 un uzaugšu.

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ofm.html#photo-3
Offline
Arturiks
19. Oct 2025, 20:37 #27832

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Labi, platība nelietojami maza, bet tā kā mājas tagad bez 1.5 metrā neceļas, tad tāpat tā ir cena tikai par iekšplatību bez zemes bez terasēm un citiem štruntiem.

Pašus gabalus par 33 tirgoja - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...arupe/aggji.html

Par 130k var uzcelt pirtsmāju.

[ Šo ziņu laboja Arturiks, 19 Oct 2025, 20:40:01 ]

Offline
Shiirs_iistais
19. Oct 2025, 20:44 #27833

Kopš: 10. Oct 2025

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu


19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Labi, platība nelietojami maza, bet tā kā mājas tagad bez 1.5 metrā neceļas, tad tāpat tā ir cena tikai par iekšplatību bez zemes bez terasēm un citiem štruntiem.

Pašus gabalus par 33 tirgoja - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...arupe/aggji.html

Par 130k var uzcelt pirtsmāju.


Jūs vinas no zelta mūrē, iekšā zelta podi un apzelītas sienas?

Offline
Katastrofa
19. Oct 2025, 20:47 #27834

Kopš: 24. Jan 2021

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Liepājā:

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...flx.html#photo-7

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...paja/bglfmp.html
Offline
vertikal
20. Oct 2025, 08:18 #27835

Kopš: 10. Dec 2015

No: Ogre

Ziņojumi: 294

Braucu ar: e39 530iA

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...varde/coohd.html

Servisnieka sapnis
Offline
mrCage
20. Oct 2025, 15:35 #27836

Kopš: 03. Apr 2021

Ziņojumi: 2147

Braucu ar:


19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.

Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .

Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.

Offline
Arsm3ns
20. Oct 2025, 17:05 #27837

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:


20 Oct 2025, 15:35:03 @mrCage rakstīja:

19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.

Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .

Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.


viss maksā tik cik tas maksā (C)
Konkurences nav. Lai cik mūsu maz un vēl mazāk, bet NĪ ir izvēle starp dārgu sūdu un ļoti dārgu sūdu.
Zinu pusotru ļamu vērtu jaunu māju, kur saimniece cīnās ar hruščovkeņu problēmām
Velkom tu mai kantrī, Renār.
Offline
martell
20. Oct 2025, 17:18 #27838

Kopš: 02. Feb 2023

Ziņojumi: 83

Braucu ar:


20 Oct 2025, 15:35:03 @mrCage rakstīja:

19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.

Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .

Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.




Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku, zem 1.5k/m2 nevar tikt par apbūves platību (t.i. ieskaitot terases un nojumes, arī zemes cenu). Tas iespējams tikai liekot plātni, putuplasta paneļus u.c. vislētākos risinājumus. Un tad pie tipveida 200m2 apbūves platības, cena sanāk zem 300k.
Offline
spridis
20. Oct 2025, 18:21 #27839

Kopš: 01. Aug 2007

Ziņojumi: 602

Braucu ar:

Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem.
Offline
RaL
20. Oct 2025, 19:59 #27840

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu

Ja dizains patik un nav pretenziju, ka citiem ari ir lidziga māja, tad Līvas grupa

Liveko 117m2 iekštelpu platība kaut kas ap 2000eur/m2 sanāca pat ar daļu mēbeļu. Laikam pat ar brugi, setu u.c.
Tas bez zemes un ne bāzes variants.
Ja gribas precīzāk, tad rīt varu paskatīties

[ Šo ziņu laboja RaL, 20 Oct 2025, 20:00:51 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo