Online
Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Sternwolf  | |  Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
| LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.
----------------- WEB risinājumi | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
22 Sep 2025, 23:31:07 @pelu_junkurs rakstīja:
22 Sep 2025, 21:14:37 @BigBear rakstīja:
22 Sep 2025, 18:59:26 @Grauds rakstīja:
Kāds zinošais var pakomentēt, kas notiek Langaskrastos Kalngalē? Kā ir ar plūdiem, cik saprotu tur augsti gruntsūdeņi...
Zemīte 1200m2 pa 35k eiro ar pieslēgtu elektrību, iespēju pieslēgt centrālo ūdeni, kanalizāciju un gāzi šķita Ok variants.
Kā saka baigā čuhņa...hvz neizskatītu kā variantu ja tikai visi nav pieauguši un katram pa auto...
Ā, super koments. Kur tas Pierīgā nevajag auto un veikals blakus?
Parasta vieta, kur iesvīšanas pastaigas attālumā ir bode un sabiedrīts. Sen atpakaļ paši nožēlojām, ka par 9500 nomīzām paņemt pleķi 1.kārtas plānošanā, jo bija tikai pļava un uz painta veidota vizualizācija. Nožlēlojām, jo pēctam tur pēc 6mēn par 15-20tk izpirka sausu. Bet nu nekas tur īpašs vai atgrūdošs. Aizbrauc, aizbrauc cauri tur tam placim visam un sapratīsi. Man personīgi šermuļi metas, ka tur uz 20 pleķiem 20 dažādas mājas, un puse no tām čigāndizaina vai 2004.gada stila. 
Nu Pierīga ir ļoooti plašs jēdziens. Vari nopirkt māju/zemi, piemēram, Salaspilī (ir jau arī citas pilsētiņas apkārt Rīgai) tuvu centram un Tev tuvumā ir gan bērnudārzi, gan skolas, gan veikali. Ir arī vilciens. Mašīna visticamāk būs Tev, bet nav tāda čuhņa, ka mašīnu vajag katrai darbībai. Turpretī vari nopirkt zemi mājai kkur lauku teritorijā, kkādā jaunā ciematā nekurienes vidū, kur līdz sabiedriskajam ir 3 km pāri pļavai vai pa zemes ceļu un nekas nav sasniedzams bez auto. | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
|
23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.
Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj. | Offline | | |
| Zeip | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
23 Sep 2025, 09:55:32 @kkas rakstīja:
23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.
Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj.
Oi, pat nevajag tādus. Dzīvoju jaunajā projektā (kādi 80% vēl ir orģinālie pirmreizējie pircēji) un arī mums te parādās vienaldzība. Nu pat ne sabotēšana (tāds varbūt ir 1 vai 2 uz māju, kam vienmēr kaut kāda sāpe un grib kasīties par sīkumiem), bet tieši vienaldzība. Bija mums te dažas vajadzības, balsojumi - galvenā problēma bija savākt kvorumu. Kad mainījām apsaimniekotaju, tad vienīgais veids, kā to sanāca izdarīt bija ar regulāru lūgšanos cilvēkiem nobalsot un ar termiņu pagarināšanu. Tipiskā mājas sanāksmē no 32 dzīvokļiem ierodas 10-12.[ Šo ziņu laboja Zeip, 23 Sep 2025, 11:04:33 ] | Offline | | |
| alnisg | | Kopš: 29. Jul 2015
Ziņojumi: 2120
Braucu ar:
| Gadus 10 atpakaļ piedalījos apsaimniekotāja maiņā uz pašu dibinātu biedrību, un sekojoša 16 dzīvokļu ēkas sakārtošanā ... nu i' nah' tās patērētās enerģijas un laika... jā, kļuva krietni labāk, bet tālu ne tik labi, kā tagad, dzīvojot dažu dzīvokļu privātmājā, kurai īpašnieks/apsaimniekotājs ir pedants - slēgta teritorija, autiņš tajā zem loga, ziemā tīra sniegu aš' divreiz dienā, viss sakopts, problēmātiskais tiek nekavējoties salabots, bet man atliek sekot tikai savu rēķinu savlaicīgai samaksai... [ Šo ziņu laboja alnisg, 23 Sep 2025, 11:48:38 ] | Offline | | |
ixers  | |  Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
23 Sep 2025, 09:55:32 @kkas rakstīja:
23 Sep 2025, 09:29:02 @Sternwolf rakstīja:
LLP
Kad dzīvoju dzīvoklī un arī radās interese kautko uzlabot/sakārtot sapratu ka vienkāršāk būs mainīt dzīvesvietu.
Nu ja nav iniciatīvas, tad nekur un nekas nesanāks. Pats par sevi nekas nenotiks.
Bet nu cepuri nost tiem, kuri blokmājās uzņemās biedrību. Ar ko tik viņiem nav jāsaskarās. Man trūkst vārdu. Beznaudas pensionāri ir mīts, šausmīgākie ir kkādi ne pensionēti krievi, kuri vienkārši principa pēc sabotē jebkādu ideju lai cik laba vai slikta būtu. Tādā riktīgā krievu pasaules stilā vnk visu sabotē, lai tikai visiem būtu sliktāk. Iesniegumi visās malās, draudi, utml. kamēr paša māja avārijas stāvoklī, pašvaldība draud ar piespiedu balkonu nojaukšanu un mega nodokli, bet citiem sakārtot neļauj.
I know what you mean...
Daļai tas dzīvoklis ir kā čemodāns bez roktura, kad ne panest ne pamest... Un tad sākas... | Offline | | |
| Zigulists | |  Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Meklēju darbnīcas/noliktavas telpu(-as) Juglā vai tās apkārtnē (Teika, Mežciems, Dreiliņi) ilgtermiņa īrei. Nepieciešams 1. stāvs, ap 50 m2, ziemā apsildāmas, ar labu ventilāciju, ūdens/kanalizācija, elektrība. Vēlams ar piekļuvi 24/7. Ideāli ja ir atsevišķa ieeja un ideāli, ja ir priekštelpa ar koda atslēgu. Ja ir kas padomā – gaidīšu PM! | Offline | | |
| Janis_Janis | | Kopš: 15. Nov 2018
Ziņojumi: 237
Braucu ar:
| https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html
Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums? 
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..[ Šo ziņu laboja Janis_Janis, 19 Oct 2025, 17:37:32 ] | Offline | | |
|
|
| HiJaCKeR | |  Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4972
Braucu ar: BMW E90 330i
|
19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html
Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums? 
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..
nav jābūt min 1200 m2 zemes tādai kvadratūrai mājas ? hvz cik ilgi un kā uzbūvēs.[ Šo ziņu laboja HiJaCKeR, 19 Oct 2025, 18:47:57 ] | Offline | | |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
|
19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html
Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums? 
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..
Tādi ka tad kad tu aizbrauksi uz turieni, tur nekādas mājas nav.  | Offline | | |
| Katastrofa | | Kopš: 24. Jan 2021
Ziņojumi: 273
Braucu ar:
|
19 Oct 2025, 17:36:15 @Janis_Janis rakstīja:
https://m.ss.com/msg/lv/real-estate/homes-summe...arupe/ahejp.html
Uz citu fona aizdomīgi lēts piedāvājums? 
Interesanti, kādi zemūdens akmeņi..
Sludinājuma licējs mazliet skaitļus sajaucis - visdrīzāk bija domājis 460pakas.
Liepājas pusē šādi brīnumi maksā no 260 un uzaugšu.
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ofm.html#photo-3 | Offline | | |
Arturiks  | |  Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Labi, platība nelietojami maza, bet tā kā mājas tagad bez 1.5 metrā neceļas, tad tāpat tā ir cena tikai par iekšplatību bez zemes bez terasēm un citiem štruntiem.
Pašus gabalus par 33 tirgoja - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...arupe/aggji.html
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.[ Šo ziņu laboja Arturiks, 19 Oct 2025, 20:40:01 ] | Offline | | |
| Shiirs_iistais | |  Kopš: 10. Oct 2025
Ziņojumi: 551
Braucu ar: Tavu muteri uz bikernieku mežu
|
19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Labi, platība nelietojami maza, bet tā kā mājas tagad bez 1.5 metrā neceļas, tad tāpat tā ir cena tikai par iekšplatību bez zemes bez terasēm un citiem štruntiem.
Pašus gabalus par 33 tirgoja - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...arupe/aggji.html
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.
Jūs vinas no zelta mūrē, iekšā zelta podi un apzelītas sienas? 
| Offline | | |
| Katastrofa | | Kopš: 24. Jan 2021
Ziņojumi: 273
Braucu ar:
| Liepājā:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...flx.html#photo-7
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...paja/bglfmp.html | Offline | | |
| vertikal | |  Kopš: 10. Dec 2015
No: Ogre
Ziņojumi: 294
Braucu ar: e39 530iA
| https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...varde/coohd.html
Servisnieka sapnis  | Offline | | |
| mrCage | | Kopš: 03. Apr 2021
Ziņojumi: 2147
Braucu ar:
|
19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.
Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .
Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.
| Offline | | |
|
|
| Arsm3ns | |  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1984
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 15:35:03 @mrCage rakstīja:
19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.
Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .
Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.
viss maksā tik cik tas maksā (C)
Konkurences nav. Lai cik mūsu maz un vēl mazāk, bet NĪ ir izvēle starp dārgu sūdu un ļoti dārgu sūdu.
Zinu pusotru ļamu vērtu jaunu māju, kur saimniece cīnās ar hruščovkeņu problēmām 
Velkom tu mai kantrī, Renār. | Offline | | |
| martell | | Kopš: 02. Feb 2023
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
|
20 Oct 2025, 15:35:03 @mrCage rakstīja:
19 Oct 2025, 20:37:25 @Arturiks rakstīja:
Par 130k var uzcelt pirtsmāju.
Par tiem 250-290k jau arī tikai tādas ''pirtsmājas ''vien ir .
Bļin ,saprotu ,ka viss maksā ,bet nekādi nevaru pierast ,ka uz zemiem pamatiem uzcelts dēļu karkasa šķūnis var maksāt gandrīz 300+k.
Ir viedoklis par "dēļu karkasa šķūni". Būvējot visu pēc normatīviem ar normāliem materiāliem, nepārspīlējot, bet piedomājot arī par ilgmūžību, kvalitāti un estētiku, zem 1.5k/m2 nevar tikt par apbūves platību (t.i. ieskaitot terases un nojumes, arī zemes cenu). Tas iespējams tikai liekot plātni, putuplasta paneļus u.c. vislētākos risinājumus. Un tad pie tipveida 200m2 apbūves platības, cena sanāk zem 300k. | Offline | | |
| spridis | | Kopš: 01. Aug 2007
Ziņojumi: 602
Braucu ar:
| Kur var atrast tos celtniekus ar zelta rokām, kas var karkasa māju uzbliezt par 2000/kvm? "Zem atslēgas" apdarē, ieskaitot rekuperācijas un apkures iekārtas, ok, varbūt bez virtuves un iebūvētajām mēbelēm un BEZ zemes. Somu Mājas starta cena "no 1900/kvm" kaut kā klusītēm pārvēršanas par 3000/kvm (ar iebūvētajām mēbelēm un virtuvi) 110kvm projektam. Un tas ir bez nekādām ozolkoka grīdām utml vipendroniem. | Offline | | |
| RaL | |  Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4064
Braucu ar: kruīzu
| Ja dizains patik un nav pretenziju, ka citiem ari ir lidziga māja, tad Līvas grupa 
Liveko 117m2 iekštelpu platība kaut kas ap 2000eur/m2 sanāca pat ar daļu mēbeļu. Laikam pat ar brugi, setu u.c.
Tas bez zemes un ne bāzes variants.
Ja gribas precīzāk, tad rīt varu paskatīties[ Šo ziņu laboja RaL, 20 Oct 2025, 20:00:51 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|