Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 72 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
RolandsK
06. Aug 2025, 16:56 #27741

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3651

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

Ja vēlas legāli, tad jānokārto saistības ar Altum.
Offline
JankyLV
14. Aug 2025, 17:33 #27742

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau


19 Nov 2022, 15:02:23 @depo rakstīja:

19 Nov 2022, 13:01:45 @niknais rakstīja:
www.majakatram.lv

Kādas atsauksmes par šo kantori ?

Pieder Valdis Graumanis, zinu viņu. Jau gadiem būvē, ļoti ļoti daudz karkasnieces jau uzbūvējis, tur viss ir labākajā kārtībā.

Kā tad tur beigās paliek - ir arī te kāds reāli uztaisījis?
Vai tikai pazīst un visam jābūt ok?
Offline
zulus
15. Aug 2025, 09:10 #27743

Kopš: 18. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3342

Braucu ar:


14 Aug 2025, 17:33:42 @JankyLV rakstīja:

19 Nov 2022, 15:02:23 @depo rakstīja:

19 Nov 2022, 13:01:45 @niknais rakstīja:
www.majakatram.lv

Kādas atsauksmes par šo kantori ?

Pieder Valdis Graumanis, zinu viņu. Jau gadiem būvē, ļoti ļoti daudz karkasnieces jau uzbūvējis, tur viss ir labākajā kārtībā.

Kā tad tur beigās paliek - ir arī te kāds reāli uztaisījis?
Vai tikai pazīst un visam jābūt ok?

Par karkasniecem - pats otro gadu dzīvoju livasgrupa.lv mājā - faktiski visu izdara viņi praktiski līdz "atslēgai". Viss termiņos un kvalitatīvi.
Offline
walder
15. Aug 2025, 16:36 #27744

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Ko tauta saka par UPLEVEL HOME Pūces ielā? Koļega domā pirkt
Offline
highlander
15. Aug 2025, 16:44 #27745

Kopš: 03. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1993

Braucu ar: diviem pedāļiem


15 Aug 2025, 16:36:18 @walder rakstīja:
Ko tauta saka par UPLEVEL HOME Pūces ielā? Koļega domā pirkt


Blakus dzīvoju. Ceļ ļoti ilgi un lēnu. Iepriekš cena bija 300k. Plānojumā bija vēl divas rindas ar mājām. Škiet ka nauda beigusies un cels tālāk tik ja kko nopirks un tiks pie naudas. Tā ka ar šiem tempiem var ieplānot gadus 5us dzīvot stroikā.
Offline
walder
15. Aug 2025, 17:21 #27746

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Jā, cena tagag ir piezemēta uz 230k, kas ir jau ok.
Baltā apdare, pabeigtai ir 300k

Nu tur meitene grib Purvciemu (visu dzīvi tajā rajonā nodzīvojusi), tāpēz izvēla nav plaša, ja vēlas kaut ko interesantāku un lielāku platību par standarta jaunajiem trīsistabniekiem (~65-70m2)
Offline
kkas
15. Aug 2025, 18:13 #27747

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10313

Braucu ar: Alfu

No kā un kā tas jumts/terase uzbūvēta? Tur nav ar jumtu nevienas orģinālas bildes, viss aizsegts. Viņš jau jaukus pārsteigumus var sagādāt garantijas laikā.
Offline
Zeip
15. Aug 2025, 18:42 #27748

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


15 Aug 2025, 17:21:35 @walder rakstīja:
Jā, cena tagag ir piezemēta uz 230k, kas ir jau ok.
Baltā apdare, pabeigtai ir 300k

Nu tur meitene grib Purvciemu (visu dzīvi tajā rajonā nodzīvojusi), tāpēz izvēla nav plaša, ja vēlas kaut ko interesantāku un lielāku platību par standarta jaunajiem trīsistabniekiem (~65-70m2)

Tie 145m2 ir ieskaitot terasi? No tiem plāniem jau grūti saprast, bet izskatās, ka mazas istabiņas, tad jau beigās dzīvojamā platība ar kā trīsistabniekam sanāks vai tik drusku vairāk.

No bildēm saprotams, ka āra telpa tur pa lielam ar nav izmantojama. Tad nu jautājums vai savas ieejas durvis un tā jumta ārtelpa ir tā vērta to uzcenojumu? Jo nu pa 230k jau tad nav ej un dzīvo variants tomēr. Kas ar to jumtu hvz un vēl - šis jau juridiski tāpat skaitās dzīvoklis, ne? Vienīgais plus, ka parkings jau iekļauts cenā, kas jaunajā projektā var būt savi 5-10k.
Offline
Arturiks
15. Aug 2025, 22:46 #27749

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

100 metri iekšplatības, ko tirgo par 230k akcijas cenā? 2.3k metrā ar balto apdari par dzīvokli starp bloķenēm? Tas ir joks? Nav brīnums, ka klientu nav. Idiotiem parasti naudas nav.
Offline
abyss
15. Aug 2025, 23:15 #27750

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Par gobu ielu pirms 6 gadiem skatījos dzīvokli 3 vai 4 stāvā. 1cm plata plaisa starp reģipsi un sienu neuzrunāja. Plaisa visas sienas garumā. Apsaimniekošanā izskatījas, ka mēģina ietaupīt vairāk nekā students behas remontā
Offline
wanksta
17. Aug 2025, 10:06 #27751

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Kāds varbūt tirgo/zin kas tirgo pierīgā normālu zemes gabalu mājai ap 600-800 kvm? Vēlams ar elektrību/ūdeni
Kooperatīvi nav aktuāli
Offline
crime
17. Aug 2025, 10:39 #27752

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


17 Aug 2025, 10:06:37 @wanksta rakstīja:
Kāds varbūt tirgo/zin kas tirgo pierīgā normālu zemes gabalu mājai ap 600-800 kvm? Vēlams ar elektrību/ūdeni
Kooperatīvi nav aktuāli

nu gan laiki pienākuši, ka oligarhi ar 600-800m2 villas plāniem nav spējīgi piemērotu zemi atrast
Offline
mart1ns
19. Aug 2025, 20:57 #27753

Kopš: 04. Nov 2010

Ziņojumi: 48

Braucu ar:

Labdien. Kādas atsauksmes par Invego projektiem, piemēram, Parka Kvartāls (Mazā Stērstu iela 4) un Vide Ādaži (Ādaži, Podnieku iela 6). Kā ar apdares kavlitāti un skaņas izolāciju? Ideāli, ja kāds var uzrakstīt komunālo izmaksas. Paldies!
Offline
Zeip
27. Aug 2025, 12:50 #27754

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:

Ievēroju, ka Swedbank pie hipotekārajiem kredītiem norāda tādu veidu kā mājokļa maiņa - banka ir gatava iedot jauno kredītu, ja Tu gada laikā pārdod esošo.

Varbūt kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem? Paši arī potenciāli skatāmies, ka varētu kādā brīdī mainīt dzīves vietu, bet, ja būtu jāņēm vēl viens kredīts jaunajam mājoklim, tad mēnešmaksājumi par abiem kopā jau ietu pāri tipiskajiem 30-40% atļautajiem. Doma, ka vispirms jāpārdod esošais, jāievācās vai nu īrētā dzīvoklī vai pie radiem un tad vēlāk (hvz kad) kaut kas jānopērk vietā, uzdzen diezgan palielu riebumu un nevēlēšanos mainīt dzīves vietu.

Cik bankas ir pretīmnākošas uz šāda veida darījumiem, ka ņem jaunu kredītu ar norunu, ka vecais tiks pārdots pēc pārvākšanās?

[ Šo ziņu laboja Zeip, 27 Aug 2025, 12:51:34 ]

Offline
dsks
27. Aug 2025, 14:19 #27755

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

Man ir pieredze ar kaimiņu, kurš norealizēja nameli un novienojās ar pircēju pusgada laikā pilnībā izvākties pēc darījuma ... attiecīgi atkrita īrēt vai kādam uz krāga dzīvot, liekas mantu vazāšanas, kā arī rokas brīvākas uz finansēm ( paralēli rāva augšā jaunu nameli ) ...
Offline
protams
27. Aug 2025, 14:35 #27756

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6316

Braucu ar: NS7

Es arī teiktu, ka jāsāk ar pircēju esošajam. Tad ar jauno un tad banku...pārvākšanās lietas bankām īsti neinteresē..būs kāds tur 3/4 pusējs līgums droši vien, bet izdrarāms.

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Destructo
27. Aug 2025, 14:37 #27757

Kopš: 06. Sep 2005

Ziņojumi: 483

Braucu ar: B O R S C H E


27 Aug 2025, 12:50:57 @Zeip rakstīja:
Ievēroju, ka Swedbank pie hipotekārajiem kredītiem norāda tādu veidu kā mājokļa maiņa - banka ir gatava iedot jauno kredītu, ja Tu gada laikā pārdod esošo.

Varbūt kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem? Paši arī potenciāli skatāmies, ka varētu kādā brīdī mainīt dzīves vietu, bet, ja būtu jāņēm vēl viens kredīts jaunajam mājoklim, tad mēnešmaksājumi par abiem kopā jau ietu pāri tipiskajiem 30-40% atļautajiem. Doma, ka vispirms jāpārdod esošais, jāievācās vai nu īrētā dzīvoklī vai pie radiem un tad vēlāk (hvz kad) kaut kas jānopērk vietā, uzdzen diezgan palielu riebumu un nevēlēšanos mainīt dzīves vietu.

Cik bankas ir pretīmnākošas uz šāda veida darījumiem, ka ņem jaunu kredītu ar norunu, ka vecais tiks pārdots pēc pārvākšanās?


Nesen biju Swed, dod, nav populāri, bet dod, ļoti ir atkarīgs no tā, kas izskatīs Jūsu hipotēku. Man nesen bija situācija, ka meklējam jaunu mitekli, labs kredīta piedāvājums, bet sakarā ar to, ka Swedam nepatīk Jūrmala, prasa vismaz 25% pirmās iemaksas, nu kamēr mēs domājam, ko darīt, tirgot esošo vai drusku vēl pagaidīt un meklēt paralēli, viņi ieminējās par šo maiņas variantu, bet teica atkarīgs no tā, ko hipotēkas komisija nolemj, jo esot itkā zem īpašajiem nosacījumiem.
Offline
Nello
28. Aug 2025, 07:03 #27758

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2652

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam?
Offline
MPBK
28. Aug 2025, 08:28 #27759

Kopš: 24. Feb 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1972

Braucu ar: 500 un 800


28 Aug 2025, 07:03:18 @Nello rakstīja:
Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam?

Jā. Un pieļauju ka nebūs jāmaksā, jo pērc funkcionāli līdzīgu īpašumu. Agrāk viņiem vajadzēja precīzi dzīvokli pret dzīvokli vai tamlīdz. Bet tagad ir pielaidīgāki
Offline
Nello
28. Aug 2025, 10:30 #27760

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2652

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


28 Aug 2025, 08:28:47 @MPBK rakstīja:

28 Aug 2025, 07:03:18 @Nello rakstīja:
Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam?

Jā. Un pieļauju ka nebūs jāmaksā, jo pērc funkcionāli līdzīgu īpašumu. Agrāk viņiem vajadzēja precīzi dzīvokli pret dzīvokli vai tamlīdz. Bet tagad ir pielaidīgāki

Labāk drošivien būtu uzrakstīt vēstuli, lai atbild rakstiski? Mūsdienās mutiskai runai "svara" nekāda...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo