| Autors | Ziņojums |
| RolandsK | |
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3651
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| Ja vēlas legāli, tad jānokārto saistības ar Altum. |
Offline | |
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
|
19 Nov 2022, 15:02:23 @depo rakstīja:
19 Nov 2022, 13:01:45 @niknais rakstīja:
www.majakatram.lv
Kādas atsauksmes par šo kantori ?
Pieder Valdis Graumanis, zinu viņu. Jau gadiem būvē, ļoti ļoti daudz karkasnieces jau uzbūvējis, tur viss ir labākajā kārtībā.
Kā tad tur beigās paliek - ir arī te kāds reāli uztaisījis?
Vai tikai pazīst un visam jābūt ok? |
Offline | |
|
| zulus | |
 Kopš: 18. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3342
Braucu ar:
|
14 Aug 2025, 17:33:42 @JankyLV rakstīja:
19 Nov 2022, 15:02:23 @depo rakstīja:
19 Nov 2022, 13:01:45 @niknais rakstīja:
www.majakatram.lv
Kādas atsauksmes par šo kantori ?
Pieder Valdis Graumanis, zinu viņu. Jau gadiem būvē, ļoti ļoti daudz karkasnieces jau uzbūvējis, tur viss ir labākajā kārtībā.
Kā tad tur beigās paliek - ir arī te kāds reāli uztaisījis?
Vai tikai pazīst un visam jābūt ok?
Par karkasniecem - pats otro gadu dzīvoju livasgrupa.lv mājā - faktiski visu izdara viņi praktiski līdz "atslēgai". Viss termiņos un kvalitatīvi. |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Ko tauta saka par UPLEVEL HOME Pūces ielā? Koļega domā pirkt |
Offline | |
|
| highlander | |
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 1993
Braucu ar: diviem pedāļiem
|
15 Aug 2025, 16:36:18 @walder rakstīja:
Ko tauta saka par UPLEVEL HOME Pūces ielā? Koļega domā pirkt
Blakus dzīvoju. Ceļ ļoti ilgi un lēnu. Iepriekš cena bija 300k. Plānojumā bija vēl divas rindas ar mājām. Škiet ka nauda beigusies un cels tālāk tik ja kko nopirks un tiks pie naudas. Tā ka ar šiem tempiem var ieplānot gadus 5us dzīvot stroikā. |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Jā, cena tagag ir piezemēta uz 230k, kas ir jau ok.
Baltā apdare, pabeigtai ir 300k
Nu tur meitene grib Purvciemu (visu dzīvi tajā rajonā nodzīvojusi), tāpēz izvēla nav plaša, ja vēlas kaut ko interesantāku un lielāku platību par standarta jaunajiem trīsistabniekiem (~65-70m2) |
Offline | |
|
| kkas | |
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10313
Braucu ar: Alfu
| No kā un kā tas jumts/terase uzbūvēta? Tur nav ar jumtu nevienas orģinālas bildes, viss aizsegts. Viņš jau jaukus pārsteigumus var sagādāt garantijas laikā. |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
|
15 Aug 2025, 17:21:35 @walder rakstīja:
Jā, cena tagag ir piezemēta uz 230k, kas ir jau ok.
Baltā apdare, pabeigtai ir 300k
Nu tur meitene grib Purvciemu (visu dzīvi tajā rajonā nodzīvojusi), tāpēz izvēla nav plaša, ja vēlas kaut ko interesantāku un lielāku platību par standarta jaunajiem trīsistabniekiem (~65-70m2)
Tie 145m2 ir ieskaitot terasi? No tiem plāniem jau grūti saprast, bet izskatās, ka mazas istabiņas, tad jau beigās dzīvojamā platība ar kā trīsistabniekam sanāks vai tik drusku vairāk.
No bildēm saprotams, ka āra telpa tur pa lielam ar nav izmantojama. Tad nu jautājums vai savas ieejas durvis un tā jumta ārtelpa ir tā vērta to uzcenojumu? Jo nu pa 230k jau tad nav ej un dzīvo variants tomēr. Kas ar to jumtu hvz un vēl - šis jau juridiski tāpat skaitās dzīvoklis, ne? Vienīgais plus, ka parkings jau iekļauts cenā, kas jaunajā projektā var būt savi 5-10k. |
Offline | |
|
|
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| 100 metri iekšplatības, ko tirgo par 230k akcijas cenā? 2.3k metrā ar balto apdari par dzīvokli starp bloķenēm? Tas ir joks? Nav brīnums, ka klientu nav. Idiotiem parasti naudas nav. |
Offline | |
|
| abyss | |
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
| Par gobu ielu pirms 6 gadiem skatījos dzīvokli 3 vai 4 stāvā. 1cm plata plaisa starp reģipsi un sienu neuzrunāja. Plaisa visas sienas garumā. Apsaimniekošanā izskatījas, ka mēģina ietaupīt vairāk nekā students behas remontā |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Kāds varbūt tirgo/zin kas tirgo pierīgā normālu zemes gabalu mājai ap 600-800 kvm? Vēlams ar elektrību/ūdeni
Kooperatīvi nav aktuāli |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9137
Braucu ar: m635csi
|
17 Aug 2025, 10:06:37 @wanksta rakstīja:
Kāds varbūt tirgo/zin kas tirgo pierīgā normālu zemes gabalu mājai ap 600-800 kvm? Vēlams ar elektrību/ūdeni
Kooperatīvi nav aktuāli
nu gan laiki pienākuši, ka oligarhi ar 600-800m2 villas plāniem nav spējīgi piemērotu zemi atrast  |
Offline | |
|
| mart1ns | |
Kopš: 04. Nov 2010
Ziņojumi: 48
Braucu ar:
| Labdien. Kādas atsauksmes par Invego projektiem, piemēram, Parka Kvartāls (Mazā Stērstu iela 4) un Vide Ādaži (Ādaži, Podnieku iela 6). Kā ar apdares kavlitāti un skaņas izolāciju? Ideāli, ja kāds var uzrakstīt komunālo izmaksas. Paldies! |
Offline | |
|
| Zeip | |
Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 207
Braucu ar:
| Ievēroju, ka Swedbank pie hipotekārajiem kredītiem norāda tādu veidu kā mājokļa maiņa - banka ir gatava iedot jauno kredītu, ja Tu gada laikā pārdod esošo.
Varbūt kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem? Paši arī potenciāli skatāmies, ka varētu kādā brīdī mainīt dzīves vietu, bet, ja būtu jāņēm vēl viens kredīts jaunajam mājoklim, tad mēnešmaksājumi par abiem kopā jau ietu pāri tipiskajiem 30-40% atļautajiem. Doma, ka vispirms jāpārdod esošais, jāievācās vai nu īrētā dzīvoklī vai pie radiem un tad vēlāk (hvz kad) kaut kas jānopērk vietā, uzdzen diezgan palielu riebumu un nevēlēšanos mainīt dzīves vietu. 
Cik bankas ir pretīmnākošas uz šāda veida darījumiem, ka ņem jaunu kredītu ar norunu, ka vecais tiks pārdots pēc pārvākšanās?[ Šo ziņu laboja Zeip, 27 Aug 2025, 12:51:34 ] |
Offline | |
|
| dsks | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| Man ir pieredze ar kaimiņu, kurš norealizēja nameli un novienojās ar pircēju pusgada laikā pilnībā izvākties pēc darījuma ... attiecīgi atkrita īrēt vai kādam uz krāga dzīvot, liekas mantu vazāšanas, kā arī rokas brīvākas uz finansēm ( paralēli rāva augšā jaunu nameli ) ... |
Offline | |
|
protams  | |
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6316
Braucu ar: NS7
| Es arī teiktu, ka jāsāk ar pircēju esošajam. Tad ar jauno un tad banku...pārvākšanās lietas bankām īsti neinteresē..būs kāds tur 3/4 pusējs līgums droši vien, bet izdrarāms.
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
|
|
| Destructo | |
 Kopš: 06. Sep 2005
Ziņojumi: 483
Braucu ar: B O R S C H E
|
27 Aug 2025, 12:50:57 @Zeip rakstīja:
Ievēroju, ka Swedbank pie hipotekārajiem kredītiem norāda tādu veidu kā mājokļa maiņa - banka ir gatava iedot jauno kredītu, ja Tu gada laikā pārdod esošo.
Varbūt kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem? Paši arī potenciāli skatāmies, ka varētu kādā brīdī mainīt dzīves vietu, bet, ja būtu jāņēm vēl viens kredīts jaunajam mājoklim, tad mēnešmaksājumi par abiem kopā jau ietu pāri tipiskajiem 30-40% atļautajiem. Doma, ka vispirms jāpārdod esošais, jāievācās vai nu īrētā dzīvoklī vai pie radiem un tad vēlāk (hvz kad) kaut kas jānopērk vietā, uzdzen diezgan palielu riebumu un nevēlēšanos mainīt dzīves vietu. 
Cik bankas ir pretīmnākošas uz šāda veida darījumiem, ka ņem jaunu kredītu ar norunu, ka vecais tiks pārdots pēc pārvākšanās?
Nesen biju Swed, dod, nav populāri, bet dod, ļoti ir atkarīgs no tā, kas izskatīs Jūsu hipotēku. Man nesen bija situācija, ka meklējam jaunu mitekli, labs kredīta piedāvājums, bet sakarā ar to, ka Swedam nepatīk Jūrmala, prasa vismaz 25% pirmās iemaksas, nu kamēr mēs domājam, ko darīt, tirgot esošo vai drusku vēl pagaidīt un meklēt paralēli, viņi ieminējās par šo maiņas variantu, bet teica atkarīgs no tā, ko hipotēkas komisija nolemj, jo esot itkā zem īpašajiem nosacījumiem. |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam? |
Offline | |
|
| MPBK | |
 Kopš: 24. Feb 2012
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1972
Braucu ar: 500 un 800
|
28 Aug 2025, 07:03:18 @Nello rakstīja:
Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam?
Jā. Un pieļauju ka nebūs jāmaksā, jo pērc funkcionāli līdzīgu īpašumu. Agrāk viņiem vajadzēja precīzi dzīvokli pret dzīvokli vai tamlīdz. Bet tagad ir pielaidīgāki |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2652
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
28 Aug 2025, 08:28:47 @MPBK rakstīja:
28 Aug 2025, 07:03:18 @Nello rakstīja:
Kā man konkrēti noskaidrot, vai pārdodot zemesgabalu pierīgā, un vietā pērkot dzīvokli, būs jāmaksā valstij nodoklis?
Zvans, vēsltule Vidam?
Jā. Un pieļauju ka nebūs jāmaksā, jo pērc funkcionāli līdzīgu īpašumu. Agrāk viņiem vajadzēja precīzi dzīvokli pret dzīvokli vai tamlīdz. Bet tagad ir pielaidīgāki
Labāk drošivien būtu uzrakstīt vēstuli, lai atbild rakstiski? Mūsdienās mutiskai runai "svara" nekāda... |
Offline | |
|