Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 122 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Arsm3ns
23. Apr 2025, 09:59 #27201

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1985

Braucu ar:


23 Apr 2025, 09:50:59 @walder rakstīja:

23 Apr 2025, 08:28:01 @bills rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/teika/bdjxdp.html#photo-15

128 pakas Teikas sirdī.

Pirms 5 gadiem jaunajā teikā tik iepirkts 3istabnieks par nedaudz lielāku cenu
klauni
ļoti daudzi šie pašdarbnieki nemaz neapzinās, ka neviens tādus nepērk čemodānā, bet taisīs bankas vērtējumus un tas būs brīdis, kad novērtēs uz pusi zemāk un visi pircēji atkritīs, jo atkal nevarēs no kabatas izvilkt starpību + 1.iemaksu.
Offline
Kalnz
23. Apr 2025, 10:05 #27202

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


23 Apr 2025, 09:59:50 @Arsm3ns rakstīja:

23 Apr 2025, 09:50:59 @walder rakstīja:

23 Apr 2025, 08:28:01 @bills rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/teika/bdjxdp.html#photo-15

128 pakas Teikas sirdī.

Pirms 5 gadiem jaunajā teikā tik iepirkts 3istabnieks par nedaudz lielāku cenu
klauni
ļoti daudzi šie pašdarbnieki nemaz neapzinās, ka neviens tādus nepērk čemodānā, bet taisīs bankas vērtējumus un tas būs brīdis, kad novērtēs uz pusi zemāk un visi pircēji atkritīs, jo atkal nevarēs no kabatas izvilkt starpību + 1.iemaksu.


Kāda Teikas sirds? drīzāk Čiekurkalna nomale
Offline
protams
23. Apr 2025, 10:10 #27203

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6318

Braucu ar: NS7


22 Apr 2025, 19:23:16 @Reinholds rakstīja:

22 Apr 2025, 19:11:16 @wanksta rakstīja:
joptvaj, 65 kvadrāti 950 mēnesī, tur māju normālu nevar noīrēt tajā apkaimē tādā summā?

Laikam nezinu kur skatīties. Ir tur arī 60 kvadrāti pa 800. Pēdējās pāris nedēļas, šķiet, esmu apzinājis visu ss.com un kaut kādas citas saites/aģentūras un esmu diezgan vīlies.

Apdomā kur un kā notiks darba diena. Braukāt uz centru katru rītu pa korķiem, labāk tad piemest pāris simtus,ko atsitīs degvielā, un ņemt jauno projektu "centrā" ar stāvvietu un nevajadzēs lauzīt galvu ziemā vai iztīrīts izbraucamais ceļš utt, veikali, kino, visa sadzīve pa rokai

[ Šo ziņu laboja protams, 23 Apr 2025, 10:11:32 ]



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
bum_bumz
23. Apr 2025, 10:19 #27204

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


23 Apr 2025, 09:45:02 @Sternwolf rakstīja:
Šis jums liekas adekvāts cipars? Kaimiņš ielicis, domāju vai nav vnk lai rajonam paceltu videjo cenu, jo pārējās mājas rajonā iet ap 300K

650K

Kura ir saimnieka guļamistaba, 12 kv/m Tas nav vienīgais, kas durās acīs Vai arī pa 650 pakām pieRīgā nesanāk jauna kā man gribas nevis kāda untumi?
Offline
michals1
23. Apr 2025, 10:34 #27205

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

https://www.city24.lv/real-estate/apartments-fo...azu-iela/1505725

Śodienas skarbā realitāte-tā pati lietuviete,bet vēl jauna.
Offline
968-jk
23. Apr 2025, 11:12 #27206

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


23 Apr 2025, 10:19:09 @bum_bumz rakstīja:

23 Apr 2025, 09:45:02 @Sternwolf rakstīja:
Šis jums liekas adekvāts cipars? Kaimiņš ielicis, domāju vai nav vnk lai rajonam paceltu videjo cenu, jo pārējās mājas rajonā iet ap 300K

650K

Kura ir saimnieka guļamistaba, 12 kv/m Tas nav vienīgais, kas durās acīs Vai arī pa 650 pakām pieRīgā nesanāk jauna kā man gribas nevis kāda untumi?


Saimnieka būs tā 15m3 ar skapi, dušu.
Bet bērnam no ieejas durvīm līdz istabai garāks ceļš kā no vārtiņiem līdz skolai.
Offline
walder
23. Apr 2025, 11:52 #27207

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


23 Apr 2025, 10:34:20 @michals1 rakstīja:
https://www.city24.lv/real-estate/apartments-fo...azu-iela/1505725

Śodienas skarbā realitāte-tā pati lietuviete,bet vēl jauna.

Iespējams, bet man svarīgi ir dzīvot tādā kā burbulī (labs piemērs ir Jaunā Teika vai blakus esošai Bonava ar slēgtu teritoriju), kur viss pagalms ir jaunām mājām un 95% arī jauniem cilvēkiem. Pa 5 gadiem JT es te neesmu redzējis nevienu neapmierinātu penču. Par to ir vērts maksāt
Offline
Rudzins
23. Apr 2025, 11:59 #27208

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu


23 Apr 2025, 08:53:06 @martins_usars rakstīja:
investīcijas latviešu gaumē - gaģušņiks pa 35 tonnām, remonts vēl uz 50, bet pati māja paliek kāda bija sanāk prīmā glauns vonungs starp plebejiem kur tur bizness nesaprotu. airbnb viesi aizies ar sirdi ieraugot ēku, kur jāiet iekšā

Tās vecās būdas ir Kuldīgas šarms, un tūristi čurā verdošu… Vietējiem kam ir airbnb vispār nesūdzās
Offline
bills
23. Apr 2025, 12:16 #27209

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


23 Apr 2025, 11:52:10 @walder rakstīja:

23 Apr 2025, 10:34:20 @michals1 rakstīja:
https://www.city24.lv/real-estate/apartments-fo...azu-iela/1505725

Śodienas skarbā realitāte-tā pati lietuviete,bet vēl jauna.

Iespējams, bet man svarīgi ir dzīvot tādā kā burbulī (labs piemērs ir Jaunā Teika vai blakus esošai Bonava ar slēgtu teritoriju), kur viss pagalms ir jaunām mājām un 95% arī jauniem cilvēkiem. Pa 5 gadiem JT es te neesmu redzējis nevienu neapmierinātu penču. Par to ir vērts maksāt


Man vienmēr ir interesējis, kā Jaunajā Teikā ir ar nokļūšanu mājās, piemēram pēc plkst 17:00 no centra puses.



[ Šo ziņu laboja bills, 23 Apr 2025, 12:17:55 ]

Offline
uteo
23. Apr 2025, 12:21 #27210

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:16:29 @bills rakstīja:

23 Apr 2025, 11:52:10 @walder rakstīja:

23 Apr 2025, 10:34:20 @michals1 rakstīja:
https://www.city24.lv/real-estate/apartments-fo...azu-iela/1505725

Śodienas skarbā realitāte-tā pati lietuviete,bet vēl jauna.

Iespējams, bet man svarīgi ir dzīvot tādā kā burbulī (labs piemērs ir Jaunā Teika vai blakus esošai Bonava ar slēgtu teritoriju), kur viss pagalms ir jaunām mājām un 95% arī jauniem cilvēkiem. Pa 5 gadiem JT es te neesmu redzējis nevienu neapmierinātu penču. Par to ir vērts maksāt


Man vienmēr ir interesējis, kā Jaunajā Teikā ir ar nokļūšanu mājās, piemēram pēc plkst 17:00 no centra puses.






Ielec tramvajā un pēc 20min esi mājās
Offline
walder
23. Apr 2025, 12:22 #27211

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10

[ Šo ziņu laboja walder, 23 Apr 2025, 12:25:51 ]

Offline
Mizx
23. Apr 2025, 12:30 #27212

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:22:51 @walder rakstīja:
Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10
Tikai sastrēgumi ap to kvartālu ir teju vai diennakti. Tas ir kā dzīvot stacijas laukumā. Bija tur jāstrādā, paldies, vairs negribas. Klientiem ar mašīnu atbraukt arī teju neiespējamā misija.
Offline
bills
23. Apr 2025, 12:36 #27213

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:22:51 @walder rakstīja:
Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10


Nujau nujau


plkst. 18:00 parasti braucu uz padl..tur viss stāv, ja brauc no centra, tad jābrauc caur struktora ielu, ja pa zemgales gatvi, tad jāstāv pie lemona, no mežaparka puses vispār kaut kas nenormāls, lai tiktu pāri brīvības ielai posmā no pērnavas līdz krustabaznīcas ielai jāsēž stunda.

kādrez pie pēc darba vajadzēja piebraukt pie teikuma, tīrās šausmas.
Offline
user
23. Apr 2025, 12:41 #27214

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:30:02 @Mizx rakstīja:

23 Apr 2025, 12:22:51 @walder rakstīja:
Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10
Tikai sastrēgumi ap to kvartālu ir teju vai diennakti. Tas ir kā dzīvot stacijas laukumā. Bija tur jāstrādā, paldies, vairs negribas. Klientiem ar mašīnu atbraukt arī teju neiespējamā misija.


Jaunaja Teikā var dzīvot, ja arī darba vieta ir Jaunajā Teikā - tad viss čotka, savādak - pizģec tas ir, kad jābrauc pie kāda klienta uz JT.. da nu nahuj. drošī vien var aŗī dzīvot JT, ja darbs ir vecaja Teikā.. bet no centra tur nokļūtu un tad atpakaļ uz centru ir dirsā
Offline
968-jk
23. Apr 2025, 12:45 #27215

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Nav un nebūs tāda viena ideālā dzīvesvieta visiem. Vienam JT ir labākais variants, otram Mārupe, trešam Ādaži utt.
Offline
Output
23. Apr 2025, 12:56 #27216

Kopš: 02. Jan 2017

Ziņojumi: 770

Braucu ar: G20


23 Apr 2025, 12:36:45 @Elviss rakstīja:

23 Apr 2025, 12:30:02 @Mizx rakstīja:

23 Apr 2025, 12:22:51 @walder rakstīja:
Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10
Tikai sastrēgumi ap to kvartālu ir teju vai diennakti. Tas ir kā dzīvot stacijas laukumā. Bija tur jāstrādā, paldies, vairs negribas. Klientiem ar mašīnu atbraukt arī teju neiespējamā misija.

Pāris reizes pēdējā laikā esmu uz to galu braucis pa darīšanām. Tagad manā vietā brauc kurjeris, paldies vairs nē.
Tramvajs Ar riteni un skūteri arī var


Ja PRO tiks pie teikšanās Rīgā, tad tramvajs, ritenis un skūteris arī būs vienīgie atļautie transporta līdzekļi
Offline
Mizx
23. Apr 2025, 12:57 #27217

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:41:06 @user rakstīja:

23 Apr 2025, 12:30:02 @Mizx rakstīja:

23 Apr 2025, 12:22:51 @walder rakstīja:
Laikam nepazīsti JT rajona satiksmi, jo tur ir pieeja no visām pusēm un nav nekādu problēmu.
Atrašānās vieta ir tieši 10/10
Tikai sastrēgumi ap to kvartālu ir teju vai diennakti. Tas ir kā dzīvot stacijas laukumā. Bija tur jāstrādā, paldies, vairs negribas. Klientiem ar mašīnu atbraukt arī teju neiespējamā misija.


Jaunaja Teikā var dzīvot, ja arī darba vieta ir Jaunajā Teikā - tad viss čotka, savādak - pizģec tas ir, kad jābrauc pie kāda klienta uz JT.. da nu nahuj. drošī vien var aŗī dzīvot JT, ja darbs ir vecaja Teikā.. bet no centra tur nokļūtu un tad atpakaļ uz centru ir dirsā
Tāpēc arī Rimi blakus uzcēla, lai nav nekur jāpārvietojas. VEFā kultūras pasākumi. Attīstītāju solīto parciņu gan valsts atņēma. Būtu ideāls burbulis.
Offline
JankyLV
23. Apr 2025, 13:00 #27218

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau


23 Apr 2025, 12:45:42 @968-jk rakstīja:
Nav un nebūs tāda viena ideālā dzīvesvieta visiem. Vienam JT ir labākais variants, otram Mārupe, trešam Ādaži utt.

Protams! Bet nevajag arī teikt ka JT nav sastrēgumi un perfekta satiksme
Un vēl - pamēģini ar savu auto aizbraukt pie kāda ciemos uz JT vakarā
Offline
968-jk
23. Apr 2025, 13:07 #27219

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


23 Apr 2025, 13:00:53 @JankyLV rakstīja:

23 Apr 2025, 12:45:42 @968-jk rakstīja:
Nav un nebūs tāda viena ideālā dzīvesvieta visiem. Vienam JT ir labākais variants, otram Mārupe, trešam Ādaži utt.

Protams! Bet nevajag arī teikt ka JT nav sastrēgumi un perfekta satiksme
Un vēl - pamēģini ar savu auto aizbraukt pie kāda ciemos uz JT vakarā


Esmu deklarējies JT bet vakaros tur neesmu bijis.
Offline
bills
23. Apr 2025, 13:07 #27220

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


23 Apr 2025, 12:45:42 @968-jk rakstīja:
Nav un nebūs tāda viena ideālā dzīvesvieta visiem. Vienam JT ir labākais variants, otram Mārupe, trešam Ādaži utt.


Taisnība, bet to visu bardaku "attīsta" attīstītājs un pašvaldība, kas tālāk par savu degungalu nevēlas redzēt. Cik esmu pamanījis, tad attīstītāji strādā pēc vienas shēmas, sākumā uzbūve trīs mājas, visas izdevīgā vietā, ar salīdzinoši labu skatu un piebraukšanu, pēc diviem gadiem uzbūvē vēl trīs mājas, kas atkal ir izdevīgākā vietā un aizsedz iepriekšējās..utt, pēc 6 gadiem kvartāls ir s@&€&ts, nav ne normālas piebraukšanas nekā.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo