Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 180 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
airis1989
14. Mar 2025, 16:24 #27021

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


14 Mar 2025, 16:07:10 @Tomzs rakstīja:

14 Mar 2025, 15:52:11 @airis1989 rakstīja:

14 Mar 2025, 15:48:46 @Elviss rakstīja:
Cik tad Jums tur tagad dod?


Kautkads 78. gada specprojekts teikā(3nieks). 1.6%.(Seb)


30k atlikums un no 2.2% piedāvāja nolaist uz 1.6%, pareizi saprotu?


Jā. Pirms 8 gadiem parakstīts līgums
Offline
toolis
14. Mar 2025, 16:40 #27022

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


14 Mar 2025, 16:24:00 @Chainsaw rakstīja:
nu, bet kāds swedā ir ticis zem 1.6 vai nav?! man te kā pret sienu pagaidām


no 1.69 pirms 2.5 gadi uz 1.45 pirms mēneša
Offline
fastx
14. Mar 2025, 18:50 #27023

Kopš: 22. Mar 2016

Ziņojumi: 49

Braucu ar: Yamaha

Nesaprotu, kā jūs to dabūjat gatavu?!? Pirms gada ņemts krīts, jaunai mājai, iedeva 1.69. Tikko prasīju samazināt, piedāvāja nomest tikai līdz 1.64, ar komisiju, kura atmaksāsies pēc 3 gadiem
Offline
barney
14. Mar 2025, 19:17 #27024

Kopš: 20. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 526

Braucu ar: i3 & Subaru


14 Mar 2025, 16:24:00 @Chainsaw rakstīja:
nu, bet kāds swedā ir ticis zem 1.6 vai nav?! man te kā pret sienu pagaidām

No 1.75 uz 1.49 pirms nedēļas.
Nekādās sarunās nebija jāiesaistās. Bankas ziņojums, zvans no bankas ka piedāvā tādu un tādu procentu, līgums uz parakstu internetbankā.
Offline
airis1989
14. Mar 2025, 19:26 #27025

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


14 Mar 2025, 18:50:24 @fastx rakstīja:
Nesaprotu, kā jūs to dabūjat gatavu?!? Pirms gada ņemts krīts, jaunai mājai, iedeva 1.69. Tikko prasīju samazināt, piedāvāja nomest tikai līdz 1.64, ar komisiju, kura atmaksāsies pēc 3 gadiem


Variants ir rakstit citām bankam. Bet man liekas, ka primarais jautājums ir cik vertigs Tu esi bankai. Nav konkrēti par tevi, bet ja redz, ka cilvekam krīts ir pie 30-40% no ienākumiem, tad risks ka citas bankas ko īpašu piedāvās nav liels. Ja kredīts ir panemts nesen, tad sakara ar politisko situaciju. Ipašuma vertiba, var but zemāka kā pirkšanas brīdi, kas vel ir iemesls citam bankam neriskēt.
Offline
ixers
15. Mar 2025, 07:23 #27026

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


13 Mar 2025, 11:06:34 @RG rakstīja:
Man vairāk izbrīnīja, ka ģimenes palātā ēst dod tikai mātei. Tēvam pat pa naudu nav aparedzēts

tur pat blakus miera iela ar dažiem veikaliņiem ir. Daudzus gadus atpakaļ visma vēl bija.
Offline
propans-butans
15. Mar 2025, 07:52 #27027

Kopš: 29. Aug 2021

Ziņojumi: 78

Braucu ar: nereģistrētu gāzes iekārtu

Kautkad nesen runāju ar Luminoru, šie sak krīts max 20 gadi vecajiem projektiem, 25 renovētiem un laikam 30 jaunajiem. Citur tas pats? "Vecos" projektus visus liek vienā kategorijā vai iziet no summas un kādiem citiem faktoriem?
Offline
protams
15. Mar 2025, 22:01 #27028

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6318

Braucu ar: NS7

Par % kā labāk jautāt-lūdzu samazināt % vai lūdzu izskatīt iespēju samazināt?

[ Šo ziņu laboja protams, 15 Mar 2025, 22:02:15 ]



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
piradzinjsh
15. Mar 2025, 23:02 #27029

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2550

Braucu ar: vienu radzi

Te jau līdzīgi kā mobilie operatori. kādam pa 5eur dod bezlimitu, kādam jācinās par 15 euro 10gb.
Galvenais piedraudēt ar pāriešanu.
Offline
Chainsaw
16. Mar 2025, 08:02 #27030

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

Jūs naivi, arī parādot citas bankas piedāvājumu kurš ir par .3% labāks pasaka, ka nedos tādu un var iet prom
Offline
pelu_junkurs
16. Mar 2025, 13:12 #27031

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx


15 Mar 2025, 22:01:37 @protams rakstīja:
Par % kā labāk jautāt-lūdzu samazināt % vai lūdzu izskatīt iespēju samazināt?


es to otro variantu uzrakstiju, pec ~ nedelas bija atbilde nomest ~0.3 ar 50e komisiju, Luminora, vajadzeja laikam vel pakauleties

Interesanti tas pieminetais majas buvniecibas finansejums bez pirmas iemaksas ko kolegis te ieprieks mineja, vel kadam ir kaut kada lidziga pieredze? Driz bus aktuali kaut kas tads.
Offline
baltais
16. Mar 2025, 17:23 #27032

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar:

Pārdodu 2-istabu 43,9m² dzīvokli renovētā namā Pērnavas ielā 15A, Rīgā (Grīziņkalnā) ļoti labā stāvoklī, ar savu personīgo autostāvvietu slēgtā teritorijā pie kāpņu telpas durvīm un mantu noliktavu/riteņu novietni pagrabā. 2. stāvs, māja renovēta 2018. gadā, dzīvoklī remonts veikts 2019. gadā. Visi skaitītāji ir automātiski (neviens rādījums pašam nav jānodod). Cena 105'000€. Bez apgrūtinājumiem. Apsaimnieko SIA Vecruņģi (ļoti atsaucīgs apsaimniekotājs). Blakus sabiedriskā transporta pieturas. Tuvumā Grīziņkalna parks, T/C Domina. Tel. 20239239

Links uz ss.lv: https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/bebkkc.html



[ Šo ziņu laboja baltais, 16 Mar 2025, 17:34:13 ]

Offline
DiksIrseejs
16. Mar 2025, 19:10 #27033

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1476

Braucu ar: Hibrīdu

Mēģinot tur saskatīt 2 istabas nekādi nesanāk. Redzu virtuvi, guļamistabu un vannasistabu. Pēdējo ar tagad skaita klāt?
Offline
JankyLV
16. Mar 2025, 19:34 #27034

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

https://acuklinika.lv
Offline
Mizx
16. Mar 2025, 20:12 #27035

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


16 Mar 2025, 19:10:03 @DiksIrseejs rakstīja:
Mēģinot tur saskatīt 2 istabas nekādi nesanāk. Redzu virtuvi, guļamistabu un vannasistabu. Pēdējo ar tagad skaita klāt?
Gulēt virtuvē tagad ir stiīgi!

P.S. Reiz vienā viesu namā par istabu bija nodēvēts sienas skapis ar bīdāmām durvīm, gluži kā šajā sludinājumā! Kā saprotu, kaut kādu bērnu tur vajadzības gadījumā varēja izvelkamā gultā nolikt gulēt.
Offline
Fandulis
16. Mar 2025, 20:15 #27036

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Tāpēc besī tie sludinājumi. Godīgi būtu rakstīt cik guļamistabas, līdz ar ko būtu pajāt cik istabu dzīvoklis vai māja.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 16 Mar 2025, 20:19:15 ]

Offline
wanksta
16. Mar 2025, 20:28 #27037

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Reiz gribēju paskatīties jenķu vienstāvu projektus, meklēju kā 5 istabu māju projektus, domāju wtf viens izlec 350kvm, viens 370, viens 340, saku skatīties izrādās ka 5 bedroom house nozīmē 5 guļamistabas, papildus tam ir viesistaba, kabinets, bērnu speļu istaba, suņu istaba un vēl nez kas
Offline
kkas
16. Mar 2025, 20:32 #27038

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu

Šrinkflācija. padumjo laiku blokmāju 3 istabu, tagad var godāt kā 4 istabu un 4 istabu kā 5
Offline
Mizx
16. Mar 2025, 20:35 #27039

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:

Paskatīsiemies no otras puses: Bolt kurjeri šajā dzīvoklī noteikti redz kādas 5 istabas.
Offline
baltais
17. Mar 2025, 07:38 #27040

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar:

Te ir plānojums. Tas ir 2 guļamistabu dzīvoklis.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo