Online

Pašreiz BMWPower skatās 117 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
michals1
10. Feb 2025, 11:50 #26781

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!


10 Feb 2025, 11:44:25 @wanksta rakstīja:

10 Feb 2025, 10:47:12 @michals1 rakstīja:
Ar pašlaik saskaros ar šo pašu problēmu. Tad lūk,par gandrīz kapitālu remontu 74 kv/m,cena par pliku darbu svārstās no 12-28k.12k.prasa pārbaudīts meistars,kas strādā viens pats,atsevišķiem darbiem pieslēdzot palīgus.20-28k.prasa firmas,kurām darbus veic džamšudi,ber viņas savukārt maksā kautkādus minimālus nodokļus valstij.Cenas norādu tikai par darbu,materiālu izmaksas ir paša ziņā.


Nu pa 12tk vajadzētu skriet pakaļ kamēr piedāvā, vienīgi līdz galam saprotams, ko nozīmē "pārbaudīts" meistars. Varu no pieredzes teikt, ka mani piecas vai vairāk reizes pārbaudītie meistari, kuri starp citu bija/ir labos draugos ar maniem rodņām, mani uzmeta tad, kad bija atvesta smagā tehnika un piektdienā viss bija sarunāts lai turpinātu darbus, pirmdien no rīta vairs necēla telefonu un jau kādus septiņus gadus nav atdevuši avansā iedotos ~300 eiro, šobrīd ja satiktu uz ielas arī izliktos ka par to neko neatcerās

Es par līdzīgu kvadratūru prasītu uz firmu par kapitālo ap ~40tk ar materiāliem, ieskaitot vannenes aprīkojumu, kas arī ir kaut kas virs 500 eiro/kvm.

Pārbaudīts meistars ir cilvēks kurš maniem labiem paziņām pēdējo 3 gadu laikā veicis 4 remontus,3 dzīvokļi un viena privātmāja.Kvalitāte tiešām laba.
Offline
mrkaupo
10. Feb 2025, 15:10 #26782

Kopš: 10. Apr 2019

Ziņojumi: 65

Braucu ar:


10 Feb 2025, 10:19:26 @Araajz rakstīja:

10 Feb 2025, 10:11:56 @Bender rakstīja:
Mūsu mājā šobrīd notiek piespiedu apsekošana un radiatoru maiņa uz atbilstošiem tieši apkurei, jo daļa sadomājušies, ka bez aprēķina var radiatorus mainīt, tas nekas, ka viss loks tiek iespaidots visos stāvos. Maksās vēlreiz par maiņu.

Ja maina, tad jau tagad liek ar atslēdzamu loku pie radžika. Uz apsekošanu uzliks citus un pēc tam maini atpakaļ kādus gribi

Neko nemainīs, izvilks apsaimniekotāja parakstītu a4 lapu, kur esošie ir apstiprināti kā atbilstoši.
Offline
Bender
10. Feb 2025, 16:12 #26783

Kopš: 30. Oct 2014

Ziņojumi: 2190

Braucu ar: E91


10 Feb 2025, 15:10:55 @mrkaupo rakstīja:

10 Feb 2025, 10:19:26 @Araajz rakstīja:

10 Feb 2025, 10:11:56 @Bender rakstīja:
Mūsu mājā šobrīd notiek piespiedu apsekošana un radiatoru maiņa uz atbilstošiem tieši apkurei, jo daļa sadomājušies, ka bez aprēķina var radiatorus mainīt, tas nekas, ka viss loks tiek iespaidots visos stāvos. Maksās vēlreiz par maiņu.

Ja maina, tad jau tagad liek ar atslēdzamu loku pie radžika. Uz apsekošanu uzliks citus un pēc tam maini atpakaļ kādus gribi

Neko nemainīs, izvilks apsaimniekotāja parakstītu a4 lapu, kur esošie ir apstiprināti kā atbilstoši.

Esi izkritis no aprites. Šobrīd apsaimniekotājam ir tiesības pat uzlauzt durvis un veikt ārkārtas remontu bez tavas piekrišanas, ja esi "komandējumā", piestādot rēķinu vēlāk...
Kur nu vēl tāda figņa, ka apsaimniekotājs "izdod atļauju uz A4 lapas"... Apsaimniekotājs tādu lapeli nemaz nevar izsniegt, ja darbus nav veicis pats (no BIS uzņēmumu saraksta) vai apakšnieks...
Mahimas gadījumu atceries? Jāmāk sameklēt lohu, kurš uzņemsies jebkādu atbildību par sekām mūsdienās.

[ Šo ziņu laboja Bender, 10 Feb 2025, 17:53:22 ]

Offline
RaL
11. Feb 2025, 13:58 #26784

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu

jautājums par nekustamā īpašuma nodokli.
kā sanāk - kamēr privātmāja nav nodota ekspluatācijā, tikmēr pēc pašvaldības (vai likuma) ieskata tas ir zemes gabals un jāmaksā 1.5% nodoklis kaut arī tur kāds ir deklarēts, pareizi?

atvieglojums (0.2%) ir pieejams tikai, ja māja ir nodota ekspluatācijā un kāds ir tur deklarēts, ja?

pēc likuma gan jau nedrīkst nemaz dzīvot tur, kamēr nav nodota? deklarēties jau it kā neaizliedz.
Offline
Mizx
11. Feb 2025, 14:12 #26785

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


11 Feb 2025, 13:58:51 @RaL rakstīja:
jautājums par nekustamā īpašuma nodokli.
kā sanāk - kamēr privātmāja nav nodota ekspluatācijā, tikmēr pēc pašvaldības (vai likuma) ieskata tas ir zemes gabals un jāmaksā 1.5% nodoklis kaut arī tur kāds ir deklarēts, pareizi?

atvieglojums (0.2%) ir pieejams tikai, ja māja ir nodota ekspluatācijā un kāds ir tur deklarēts, ja?

pēc likuma gan jau nedrīkst nemaz dzīvot tur, kamēr nav nodota? deklarēties jau it kā neaizliedz.
Citēju RD: "Būvei, kuras būvniecībā pārsniegts normatīvajos aktos noteiktais kopējais būvdarbu veikšanas ilgums, ar nākamo mēnesi pēc būvniecības termiņa izbeigšanās līdz mēnesim, kad parakstīts akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā, nekustamā īpašuma nodokļa likme ir 3%"
Tā ka nebūs 1,5%, bet gan 3%, ja māja sen pabeigta, bet nav nodota.
Offline
RaL
11. Feb 2025, 14:28 #26786

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu


11 Feb 2025, 14:12:41 @Mizx rakstīja:

11 Feb 2025, 13:58:51 @RaL rakstīja:
jautājums par nekustamā īpašuma nodokli.
kā sanāk - kamēr privātmāja nav nodota ekspluatācijā, tikmēr pēc pašvaldības (vai likuma) ieskata tas ir zemes gabals un jāmaksā 1.5% nodoklis kaut arī tur kāds ir deklarēts, pareizi?

atvieglojums (0.2%) ir pieejams tikai, ja māja ir nodota ekspluatācijā un kāds ir tur deklarēts, ja?

pēc likuma gan jau nedrīkst nemaz dzīvot tur, kamēr nav nodota? deklarēties jau it kā neaizliedz.
Citēju RD: "Būvei, kuras būvniecībā pārsniegts normatīvajos aktos noteiktais kopējais būvdarbu veikšanas ilgums, ar nākamo mēnesi pēc būvniecības termiņa izbeigšanās līdz mēnesim, kad parakstīts akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā, nekustamā īpašuma nodokļa likme ir 3%"
Tā ka nebūs 1,5%, bet gan 3%, ja māja sen pabeigta, bet nav nodota.


nē, nē. Man vēl termiņš ilgi.

gan jau šogad nodošu ekspluatācijā, esmu tur jau deklarējies (no pagājušā gada), bet atnāca rēķins par 1.5% kā gadu iepriekš, kad tur nebiju deklarējies. Biju domājis, ka piedeklarējoties būs atlaide, bet laikam tad jābūt arī nodotam ekspluatācijā... vai arī sajaukuši kaut ko. Tāpēc jautāju.

Mārupes novads gan nevis Rīga, bet par tiem 3% izskatās, ka noteikumos ir tieši tāpat, ja beidzas termiņš.
Offline
protams
11. Feb 2025, 14:32 #26787

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6318

Braucu ar: NS7

1.5% vai tad nav visiem?
0.2-0.6 daudzbērnu ģimenēm

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
RaL
11. Feb 2025, 15:02 #26788

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu

ok, varbūt es kaut ko ne līdz galam saprotu, likumā nav skaidri uzrakstīts privātmāja, zeme utt. Bet kaut kā likās, ka ir 1.5%, ja nav neviens deklarēts un 0.2%, ja ir.

Vispārīgi noteikumos ir rakstīts:
"2. Nekustamā īpašuma nodokļa likmes – 0,2 % no kadastrālās vērtības, kas nepārsniedz 56 915 euro, 0,4 % no kadastrālās vērtības daļas, kas pārsniedz 56 915 euro, bet nepārsniedz 106 715 euro, un 0,6 % no kadastrālās vērtības daļas, kas pārsniedz 106 715 euro – piemēro:

2.1. dzīvokļa īpašuma sastāvā esošai ēkas daļai, kuras lietošanas veids ir dzīvošana, un šai daļai piekrītošajai koplietošanas telpu platībai un viena dzīvokļa mājām, ja šie nekustamā īpašuma nodokļa objekti (turpmāk – objekti) netiek izmantoti saimnieciskās darbības veikšanai, izņemot valsts, pašvaldības un pašvaldības kapitālsabiedrību īpašumā vai valdījumā esošos objektus:

2.1.1. fiziskām personām, ja objektā taksācijas gada 1. janvārī plkst. 0:00 dzīvesvieta ir deklarēta vismaz vienai personai, kas ir Latvijas pilsonis vai Latvijas patstāvīgais iedzīvotājs (nepilsonis), citas Eiropas Savienības dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas valsts vai Šveices Konfederācijas pilsonis, vai persona, kas ir saņēmusi pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā. Pārējos gadījumos piemēro nekustamā īpašuma nodokļa likmi 1,5 % apmērā no objekta kadastrālās vērtības;

2.1.2. juridiskām personām, individuālajiem komersantiem, ārvalstu komersantiem un to pārstāvniecībām, ja objekts ir izīrēts dzīvošanai, no nākamā mēneša pēc īres tiesību nostiprināšanas zemesgrāmatā, un ja taksācijas gada 1. janvārī plkst. 0:00 tajā dzīvesvieta ir deklarēta vismaz vienai personai, kas ir Latvijas pilsonis vai Latvijas patstāvīgais iedzīvotājs (nepilsonis), citas Eiropas Savienības dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas valsts vai Šveices Konfederācijas pilsonis, vai persona, kas ir saņēmusi pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā. Pārējos gadījumos piemēro nekustamā īpašuma nodokļa likmi 1,5 % apmērā no objekta kadastrālās vērtības."

Teorētiski 2.1.1. nosaka, ka var būt 0.2%.


Daudzbērnu ģimenes var dabūt 50% atlaidi maksājumam.

Offline
walder
11. Feb 2025, 15:10 #26789

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu

Offline
protams
11. Feb 2025, 15:15 #26790

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6318

Braucu ar: NS7


11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu



+1, janvāris 1.63eur ...stūris gan un tikai grīdas silda

[ Šo ziņu laboja protams, 11 Feb 2025, 15:15:55 ]



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Zeip
11. Feb 2025, 15:19 #26791

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 207

Braucu ar:


11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu




Pavisam jauns projekts? Tur noteikti gan A klase, gan rekuperācija? Manējai dzīvokļu ēķai šķiet bija B klase un rekuperācija nav un logi tādi pašvakāki, tad sanāk rēķinā par apkuri jau maksāt, bet nu, jā, daudzkārt labāk nekā bloķeņu rēķini. Par 60 kvadrātiem vairāk kā par 38 eur ar pvn nav bijis.

[ Šo ziņu laboja Zeip, 11 Feb 2025, 15:20:28 ]

Offline
walder
11. Feb 2025, 16:03 #26792

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


11 Feb 2025, 15:19:13 @Zeip rakstīja:

11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu




Pavisam jauns projekts? Tur noteikti gan A klase, gan rekuperācija? Manējai dzīvokļu ēķai šķiet bija B klase un rekuperācija nav un logi tādi pašvakāki, tad sanāk rēķinā par apkuri jau maksāt, bet nu, jā, daudzkārt labāk nekā bloķeņu rēķini. Par 60 kvadrātiem vairāk kā par 38 eur ar pvn nav bijis.

A klase bez rekupirācijas un jau 4 gadus dzīvojam.
Pa šiem visiem gadiem es tektu ka KOPĀ esam samaksājuši zem 100 eur noteikti

Vannasistabās ir el. siltās grīdas, kuras nelietojam, jo 6 stāvā tā pat viņas nev vēsas.
Tas pie visa, ka pa dienu vēl vēdinām

Es teiktu nav slikti.

[ Šo ziņu laboja walder, 11 Feb 2025, 16:05:55 ]

Offline
uteo
11. Feb 2025, 16:27 #26793

Kopš: 26. Jun 2010

No: Sigulda

Ziņojumi: 1125

Braucu ar:


11 Feb 2025, 16:03:38 @walder rakstīja:

11 Feb 2025, 15:19:13 @Zeip rakstīja:

11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu




Pavisam jauns projekts? Tur noteikti gan A klase, gan rekuperācija? Manējai dzīvokļu ēķai šķiet bija B klase un rekuperācija nav un logi tādi pašvakāki, tad sanāk rēķinā par apkuri jau maksāt, bet nu, jā, daudzkārt labāk nekā bloķeņu rēķini. Par 60 kvadrātiem vairāk kā par 38 eur ar pvn nav bijis.

A klase bez rekupirācijas un jau 4 gadus dzīvojam.
Pa šiem visiem gadiem es tektu ka KOPĀ esam samaksājuši zem 100 eur noteikti

Vannasistabās ir el. siltās grīdas, kuras nelietojam, jo 6 stāvā tā pat viņas nev vēsas.
Tas pie visa, ka pa dienu vēl vēdinām

Es teiktu nav slikti.

Kas tie ir par projektiem? Standarta Bonavas/Yit vai kādi elitārie?
Offline
michals1
11. Feb 2025, 17:08 #26794

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Sava gāzes apkure pavecam jaunajam projektam Salaspilī. Pēdējos 2 mēnešus konstanta cena-210 eur par 95k/m.
Offline
Arturiks
11. Feb 2025, 17:36 #26795

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Piekrītu, pēdējos divos jaunajos projektos ziemas ir dzīvotas ar aizvērtiem radiatoriem.

Janvāra rēķins kopā ar elektrību 180 eiro par 80 metriem. Un tas ir ar visādiem durvju sarga/dežuranta pakalpojumiem utt.
Offline
walder
11. Feb 2025, 18:15 #26796

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


11 Feb 2025, 16:27:21 @uteo rakstīja:

11 Feb 2025, 16:03:38 @walder rakstīja:

11 Feb 2025, 15:19:13 @Zeip rakstīja:

11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu




Pavisam jauns projekts? Tur noteikti gan A klase, gan rekuperācija? Manējai dzīvokļu ēķai šķiet bija B klase un rekuperācija nav un logi tādi pašvakāki, tad sanāk rēķinā par apkuri jau maksāt, bet nu, jā, daudzkārt labāk nekā bloķeņu rēķini. Par 60 kvadrātiem vairāk kā par 38 eur ar pvn nav bijis.

A klase bez rekupirācijas un jau 4 gadus dzīvojam.
Pa šiem visiem gadiem es tektu ka KOPĀ esam samaksājuši zem 100 eur noteikti

Vannasistabās ir el. siltās grīdas, kuras nelietojam, jo 6 stāvā tā pat viņas nev vēsas.
Tas pie visa, ka pa dienu vēl vēdinām

Es teiktu nav slikti.

Kas tie ir par projektiem? Standarta Bonavas/Yit vai kādi elitārie?

Jaunā teika pēdējās uzceltās mājas.
Jā,neskaitot apkuri, kuru kā jau teicu nemaksāju, kopējais rēķins tā pat ir ap 190, jo tur vēl iekšā ir elektrība, apsaimniekošana utt. + siltais ūdens, kuru mēs izmantojam nu ļoti daudz.
Offline
Befts
11. Feb 2025, 18:55 #26797

Kopš: 17. Jan 2023

Ziņojumi: 2

Braucu ar:


11 Feb 2025, 16:27:21 @uteo rakstīja:

11 Feb 2025, 16:03:38 @walder rakstīja:

11 Feb 2025, 15:19:13 @Zeip rakstīja:

11 Feb 2025, 15:10:17 @walder rakstīja:
Tīri lai pakaitinātu tautu, jaunais projekts Rīgā, par apkuri 4 mēnešos esmu samaksājis kopā 1 eur
Vidējais dzīvoklis ēkā, radiatorim termogalvas praktiski aizgrieztas, jo dzīvoklī tā pat nav mazāk par 21.5 grādiem. Kaimiņi laikam silda vai kas
+ lieli logi
+ veļas zāvētājs iet katru dienu.

Protams, šogad nav arī ziemas, bet iepriekšējos gados tomēr 4-7 eur salasījās mēnesī.

P.S
3istabu




Pavisam jauns projekts? Tur noteikti gan A klase, gan rekuperācija? Manējai dzīvokļu ēķai šķiet bija B klase un rekuperācija nav un logi tādi pašvakāki, tad sanāk rēķinā par apkuri jau maksāt, bet nu, jā, daudzkārt labāk nekā bloķeņu rēķini. Par 60 kvadrātiem vairāk kā par 38 eur ar pvn nav bijis.

A klase bez rekupirācijas un jau 4 gadus dzīvojam.
Pa šiem visiem gadiem es tektu ka KOPĀ esam samaksājuši zem 100 eur noteikti

Vannasistabās ir el. siltās grīdas, kuras nelietojam, jo 6 stāvā tā pat viņas nev vēsas.
Tas pie visa, ka pa dienu vēl vēdinām

Es teiktu nav slikti.

Kas tie ir par projektiem? Standarta Bonavas/Yit vai kādi elitārie?


Standarta Bonava. Šogad vairāk par 4 EUR mēnesī nav bijis un tas arī tikai tāpēc, ka dvieļu žāvētājs piemaukts centrālajai.
Offline
siga
11. Feb 2025, 19:25 #26798

Kopš: 22. Nov 2014

Ziņojumi: 105

Braucu ar: kukušku

Tjošai kaut kāds padomju laika 103 pr. varētu būt,
pēc renovācijas termostati nav vērti vaļā, un ???
Ziema tak 3 dienas atpakaļ sākās

[ Šo ziņu laboja siga, 11 Feb 2025, 19:26:30 ]

Offline
Sternwolf
12. Feb 2025, 20:44 #26799

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

290kvm prīvātmāja ar 23 grādiem telpās. Janvārī 250 elektrība + 40 kanalizācija + 17 optika.

Elektrībai biržas cena. Siltumsūknis un rekuprātors. Saules paneļi nav.

Sievas vecākiem arī dzīvokļi ar gandrīz aizgrieztiem radiatoriem, bet tāpat silts kautkā. Sanāk ka parazitē no kaimiņiem?

[ Šo ziņu laboja Sternwolf, 12 Feb 2025, 20:46:19 ]



-----------------
WEB risinājumi
Offline
Celtnieks7
16. Feb 2025, 21:34 #26800

Kopš: 08. Jul 2016

Ziņojumi: 213

Braucu ar:

Cik procentu pirmo iemaksu prasa banka par neremontētu dzīvokli koka mājā Rīgā (pati māja izskatās normālā stāvoklī, bet nav renovēta)? 30 procenti?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo