Online
Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 10:33 |
#2561
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| katrā ziņā, šodienas situācijā, kad parādās aizvien vairāk normālu īpašumu par cilvēkam saprotamu cenu, tādu Piņķu rindu māju pirkt būtu... neprāts 
kaut vai tajos pašos Piņķos (ja tā ir īstā vieta) ir Ābeles, Lielpriedes u.c. smukāki vieti 
protams, ja kādam baigi patīk tieši šis dizains, mazie zemesgabaliņi, šosejas un rūpniecisko būvju tuvums, utt, uc, tad tikai uz priekšu. | Offline | | |
| krupis | | 05. Mar 2009, 10:53 |
#2562
|
|  Kopš: 27. Apr 2004
Ziņojumi: 669
Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju
| Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi..  [ Šo ziņu laboja krupis, 05 Mar 2009, 10:54:28 ] | Offline | | |
Gasjs  | | 05. Mar 2009, 10:54 |
#2563
|
| Kopš: 27. Aug 2004
Ziņojumi: 145
Braucu ar: 03’ 330da
| par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.
05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
| Offline | | |
| warchief | | 05. Mar 2009, 10:58 |
#2564
|
|  Kopš: 06. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 208
Braucu ar: Eiropas gada auto
|
05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.
05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
Jā, tie ir tie Zoļika nami 
Es tur arī paspēju pastrādāt un dēļ manis tur tagad tie zilie stabi pie ieejas ir zilā krāsā 
1. kārtas mājai vienai sienai nobīde pie jumta ir ~1m... Otrā kārta izskatījās, ka būs cerīgāka  | Offline | | |
spy  | | 05. Mar 2009, 10:59 |
#2565
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
05 Mar 2009, 10:53:54 krupis rakstīja:
Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi.. 
tagad lūdzu neapvainojies, bet tu izklausies pēc tipiskā trekno gadu stulbeņa, kas paņems tādu sūda māju kaspičā uz 40 gadiem un tikai pēc pāris gadiem sapratīs, ka tai nav ne vērtības, ne ērtības | Offline | | |
| IELEJAM | | 05. Mar 2009, 11:01 |
#2566
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
|
05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.
05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
Lasīt te | Offline | | |
| krupis | | 05. Mar 2009, 11:08 |
#2567
|
|  Kopš: 27. Apr 2004
Ziņojumi: 669
Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju
|
05 Mar 2009, 10:59:09 spy333 rakstīja:
05 Mar 2009, 10:53:54 krupis rakstīja:
Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi.. 
tagad lūdzu neapvainojies, bet tu izklausies pēc tipiskā trekno gadu stulbeņa, kas paņems tādu sūda māju kaspičā uz 40 gadiem un tikai pēc pāris gadiem sapratīs, ka tai nav ne vērtības, ne ērtības
ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu  [ Šo ziņu laboja krupis, 05 Mar 2009, 11:19:55 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 11:21 |
#2568
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 11:01:09 IELEJAM rakstīja:
05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.
05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
Lasīt te
un te 
p.s. bet šis process jau vairāk ietekmē esošos kreditorus, un esošos pircējus, kas ir iemaksājuši 1. iemaksu un tagad varbūt gribētu nepirkt.
tev kā potenciālam jaunam pircējam jau faktiski po (neskaitot jautājumu par būvniecības garantijām)[ Šo ziņu laboja Puu, 05 Mar 2009, 11:23:57 ] | Offline | | |
|
|
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 11:22 |
#2569
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 11:08:26 krupis rakstīja:
ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu 
es tajās mājās nedzīvotu arī par brīvu. es neredzu pilnīgi nevienu +
bet tas ir tikai mans viedoklis, un situācijā, kad man jau ir pašam savs jumts virs galvas | Offline | | |
| Sandis_UR | | 05. Mar 2009, 11:23 |
#2570
|
|  Kopš: 06. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 3995
Braucu ar: BITURBO
| kauktad gadu atpkalj biju skatiijies pinkos taas "vaacu celtnieku" celtaas kaarbinjas. Laikam realizeetaajs Saliena Real.
IMHO par taadu naudu lielaaku steigaa uzceltu murgu nevar iegaadiets, jo tad jau demo maajai iekstelpaas bija ieveerojamas plaisas regipsu savineojumu vietaas, ari planojums ne parak veiksmigs. | Offline | | |
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 11:29 |
#2571
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| ss.lv jauks sludinājums, īpaši pēd. teikums: Palikusi pēdējā mājas sekcija, nenokavējiet  | Offline | | |
| krupis | | 05. Mar 2009, 11:30 |
#2572
|
|  Kopš: 27. Apr 2004
Ziņojumi: 669
Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju
|
05 Mar 2009, 11:22:31 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 11:08:26 krupis rakstīja:
ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu 
es tajās mājās nedzīvotu arī par brīvu. es neredzu pilnīgi nevienu +
bet tas ir tikai mans viedoklis, un situācijā, kad man jau ir pašam savs jumts virs galvas
Ja, tas, protams, ir individuali. Mana gadijuma tas butu pozitivas parmainas, bet ar galvu siena skriet negribu un ipasi ari nedeg.. | Offline | | |
Pauliic  | | 05. Mar 2009, 11:36 |
#2573
|
|  Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
|
05 Mar 2009, 11:21:19 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 11:01:09 IELEJAM rakstīja:
05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.
05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta? 
Lasīt te
un te 
p.s. bet šis process jau vairāk ietekmē esošos kreditorus, un esošos pircējus, kas ir iemaksājuši 1. iemaksu un tagad varbūt gribētu nepirkt.
tev kā potenciālam jaunam pircējam jau faktiski po (neskaitot jautājumu par būvniecības garantijām)
un te 
edit: es tik interesējos, man tur kolēģe iepirka dzīvokli pašā buma augšā par 120k eur uz 40 gadiem, pelēko apdari 60kv.m. un maksā vairāk kā 500ls mēn  [ Šo ziņu laboja Pauliic, 05 Mar 2009, 11:37:20 ]
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv | Offline | | |
| IELEJAM | | 05. Mar 2009, 11:38 |
#2574
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
| Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies 
Te un te! | Offline | | |
Puuchuks  | | 05. Mar 2009, 11:53 |
#2575
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies 
Te un te!
60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30  | Offline | | |
| IELEJAM | | 05. Mar 2009, 12:17 |
#2576
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
|
05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies 
Te un te!
60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30 
Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t. | Offline | | |
|
|
VMR  | | 05. Mar 2009, 12:37 |
#2577
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
05 Mar 2009, 12:17:51 IELEJAM rakstīja:
05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies 
Te un te!
60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30 
Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t.
Nu ļoti skaisti viss bildēs ar apsnigušajām eglēm un tautiskajiem cimdiem caur logu. Bet praktiski nevienas bildes, pēc kuras varētu spriest par iekštelpu stāvokli. Bet nu apkārtne un māja no ārpuses tautiskā romantisma stilā , sagribējās Ziemassvētkus  | Offline | | |
PG  | | 05. Mar 2009, 12:42 |
#2578
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| denny, toch zini ka tev letaak kaa merkam tavos 71kvm vel nav terase iekshaa 
piemeram 12.stāvs 3istabu 81,20kvm + 9,00kvm terase = 92300eur 
savukaart 2istabu 13.staavs 58,20kvm + 7,20 kvm terase = 69100eur
skanstes-virsotnes
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| diizelis | | 05. Mar 2009, 12:43 |
#2579
|
|  Kopš: 01. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2530
Braucu ar: e39 / gsxr K5 /solariju
|
05 Mar 2009, 12:37:28 VMR rakstīja:
05 Mar 2009, 12:17:51 IELEJAM rakstīja:
05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:
05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies 
Te un te!
60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30 
Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t.
Nu ļoti skaisti viss bildēs ar apsnigušajām eglēm un tautiskajiem cimdiem caur logu. Bet praktiski nevienas bildes, pēc kuras varētu spriest par iekštelpu stāvokli. Bet nu apkārtne un māja no ārpuses tautiskā romantisma stilā , sagribējās Ziemassvētkus 
tagad dzīvoju vecā mājā.. un vecu māju diezvai pirktu, foršāk dzīvot bez visādām skaņām, atgadījumimiem utt jaunā mājā..  | Offline | | |
| markelis | | 05. Mar 2009, 12:43 |
#2580
|
|  Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| nesaprotu kaapeec vispaar buut jaapeerk kautkas kas celts taa bardaka laikaa pa roku galam? tagad tak brigaades kaujaas par objektiem un draazt vinjus var par katru siikaako siikumu. man domaat ja ir nauda maajai tad tagad jaacelj no jauna (kas sanaaks leetaakun daudz labaak) nevis jaapeerk 07-08 gadu briinumi. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|