Online

Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
05. Mar 2009, 10:33 #2561

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

katrā ziņā, šodienas situācijā, kad parādās aizvien vairāk normālu īpašumu par cilvēkam saprotamu cenu, tādu Piņķu rindu māju pirkt būtu... neprāts

kaut vai tajos pašos Piņķos (ja tā ir īstā vieta) ir Ābeles, Lielpriedes u.c. smukāki vieti

protams, ja kādam baigi patīk tieši šis dizains, mazie zemesgabaliņi, šosejas un rūpniecisko būvju tuvums, utt, uc, tad tikai uz priekšu.
Offline
krupis
05. Mar 2009, 10:53 #2562

Kopš: 27. Apr 2004

Ziņojumi: 669

Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju

Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi..

[ Šo ziņu laboja krupis, 05 Mar 2009, 10:54:28 ]

Offline
Gasjs
05. Mar 2009, 10:54 #2563

Kopš: 27. Aug 2004

Ziņojumi: 145

Braucu ar: 03’ 330da

par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.


05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?
Offline
warchief
05. Mar 2009, 10:58 #2564

Kopš: 06. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 208

Braucu ar: Eiropas gada auto


05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.


05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?



Jā, tie ir tie Zoļika nami

Es tur arī paspēju pastrādāt un dēļ manis tur tagad tie zilie stabi pie ieejas ir zilā krāsā

1. kārtas mājai vienai sienai nobīde pie jumta ir ~1m... Otrā kārta izskatījās, ka būs cerīgāka
Offline
spy
05. Mar 2009, 10:59 #2565

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


05 Mar 2009, 10:53:54 krupis rakstīja:
Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi..


tagad lūdzu neapvainojies, bet tu izklausies pēc tipiskā trekno gadu stulbeņa, kas paņems tādu sūda māju kaspičā uz 40 gadiem un tikai pēc pāris gadiem sapratīs, ka tai nav ne vērtības, ne ērtības
Offline
IELEJAM
05. Mar 2009, 11:01 #2566

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3332

Braucu ar: prieku


05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.


05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?


Lasīt te
Offline
krupis
05. Mar 2009, 11:08 #2567

Kopš: 27. Apr 2004

Ziņojumi: 669

Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju


05 Mar 2009, 10:59:09 spy333 rakstīja:

05 Mar 2009, 10:53:54 krupis rakstīja:
Mana gadijuma runa vairak iet par rindu maju. Hvz, kura ta ir karta, bet ta maja pabeigta laikam kaut kad 08 vasara.. Daudz neko nerubiju, bet, kad skatijos, kvalitate skita ok, protams, vienmer ir lietas, kuram var piepisties.
Domaju, ka varbut kads pazist kadu, kas jau tur dzivo, tapec gribeju dzirdet kadas realas atsauksmes.
Dizains +/-, mazais zemes gabals vairak ka -, soseja +/- po, rupnieciskas buves vairak ka -
Ir jau ari kaut kadi plusi..


tagad lūdzu neapvainojies, bet tu izklausies pēc tipiskā trekno gadu stulbeņa, kas paņems tādu sūda māju kaspičā uz 40 gadiem un tikai pēc pāris gadiem sapratīs, ka tai nav ne vērtības, ne ērtības


ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu

[ Šo ziņu laboja krupis, 05 Mar 2009, 11:19:55 ]

Offline
Puuchuks
05. Mar 2009, 11:21 #2568

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


05 Mar 2009, 11:01:09 IELEJAM rakstīja:

05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.


05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?


Lasīt te

un te

p.s. bet šis process jau vairāk ietekmē esošos kreditorus, un esošos pircējus, kas ir iemaksājuši 1. iemaksu un tagad varbūt gribētu nepirkt.
tev kā potenciālam jaunam pircējam jau faktiski po (neskaitot jautājumu par būvniecības garantijām)

[ Šo ziņu laboja Puu, 05 Mar 2009, 11:23:57 ]

Offline
Puuchuks
05. Mar 2009, 11:22 #2569

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


05 Mar 2009, 11:08:26 krupis rakstīja:
ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu

es tajās mājās nedzīvotu arī par brīvu. es neredzu pilnīgi nevienu +
bet tas ir tikai mans viedoklis, un situācijā, kad man jau ir pašam savs jumts virs galvas
Offline
Sandis_UR
05. Mar 2009, 11:23 #2570

Kopš: 06. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 3995

Braucu ar: BITURBO

kauktad gadu atpkalj biju skatiijies pinkos taas "vaacu celtnieku" celtaas kaarbinjas. Laikam realizeetaajs Saliena Real.
IMHO par taadu naudu lielaaku steigaa uzceltu murgu nevar iegaadiets, jo tad jau demo maajai iekstelpaas bija ieveerojamas plaisas regipsu savineojumu vietaas, ari planojums ne parak veiksmigs.
Offline
Puuchuks
05. Mar 2009, 11:29 #2571

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

ss.lv jauks sludinājums, īpaši pēd. teikums: Palikusi pēdējā mājas sekcija, nenokavējiet
Offline
krupis
05. Mar 2009, 11:30 #2572

Kopš: 27. Apr 2004

Ziņojumi: 669

Braucu ar: darba dienas auto, brivdienas ar trubinju pa cd vacinju


05 Mar 2009, 11:22:31 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 11:08:26 krupis rakstīja:
ghgh, man tur nedaudz cita stelle Mainas variants, kura rezultata varetu tikt pie salienas rindu majas. Protams, ka uz 40gadiem kaspica es tadu nepirktu

es tajās mājās nedzīvotu arī par brīvu. es neredzu pilnīgi nevienu +
bet tas ir tikai mans viedoklis, un situācijā, kad man jau ir pašam savs jumts virs galvas


Ja, tas, protams, ir individuali. Mana gadijuma tas butu pozitivas parmainas, bet ar galvu siena skriet negribu un ipasi ari nedeg..
Offline
Pauliic
05. Mar 2009, 11:36 #2573

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


05 Mar 2009, 11:21:19 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 11:01:09 IELEJAM rakstīja:

05 Mar 2009, 10:54:31 Gasjs rakstīja:
par pašu māju neko nepateikšu, bet pati kompānija "Varavīksnes nami" cīnās ar maksātnespēju.


05 Mar 2009, 10:30:37 Pauliic rakstīja:
vai Varavīksnes nami, tie kas Zolitūdē ir ok? otrā, tip pēdējā kārta?


Lasīt te

un te

p.s. bet šis process jau vairāk ietekmē esošos kreditorus, un esošos pircējus, kas ir iemaksājuši 1. iemaksu un tagad varbūt gribētu nepirkt.
tev kā potenciālam jaunam pircējam jau faktiski po (neskaitot jautājumu par būvniecības garantijām)


un te

edit: es tik interesējos, man tur kolēģe iepirka dzīvokli pašā buma augšā par 120k eur uz 40 gadiem, pelēko apdari 60kv.m. un maksā vairāk kā 500ls mēn

[ Šo ziņu laboja Pauliic, 05 Mar 2009, 11:37:20 ]



-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
IELEJAM
05. Mar 2009, 11:38 #2574

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3332

Braucu ar: prieku

Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies
Te un te!
Offline
Puuchuks
05. Mar 2009, 11:53 #2575

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies
Te un te!

60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30
Offline
IELEJAM
05. Mar 2009, 12:17 #2576

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3332

Braucu ar: prieku


05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies
Te un te!

60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30

Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t.
Offline
VMR
05. Mar 2009, 12:37 #2577

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


05 Mar 2009, 12:17:51 IELEJAM rakstīja:

05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies
Te un te!

60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30

Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t.

Nu ļoti skaisti viss bildēs ar apsnigušajām eglēm un tautiskajiem cimdiem caur logu. Bet praktiski nevienas bildes, pēc kuras varētu spriest par iekštelpu stāvokli. Bet nu apkārtne un māja no ārpuses tautiskā romantisma stilā , sagribējās Ziemassvētkus
Offline
PG
05. Mar 2009, 12:42 #2578

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

denny, toch zini ka tev letaak kaa merkam tavos 71kvm vel nav terase iekshaa

piemeram 12.stāvs 3istabu 81,20kvm + 9,00kvm terase = 92300eur
savukaart 2istabu 13.staavs 58,20kvm + 7,20 kvm terase = 69100eur
skanstes-virsotnes

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
diizelis
05. Mar 2009, 12:43 #2579

Kopš: 01. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2530

Braucu ar: e39 / gsxr K5 /solariju


05 Mar 2009, 12:37:28 VMR rakstīja:

05 Mar 2009, 12:17:51 IELEJAM rakstīja:

05 Mar 2009, 11:53:18 Puu rakstīja:

05 Mar 2009, 11:38:08 IELEJAM rakstīja:
Kautkā nespēju izmest no galvas šo piedāvājumu, žēl, ka tādi pagrūti laiki iestājušies
Te un te!

60k ls ne1 viņam nemaksās, brauc un piedāvā 30

Nu par naudām īsti nezinu, neorientējos, bet īpašums kā tāds man patīk. Brīvdienās un vasarā ar bērniem u.t.t.

Nu ļoti skaisti viss bildēs ar apsnigušajām eglēm un tautiskajiem cimdiem caur logu. Bet praktiski nevienas bildes, pēc kuras varētu spriest par iekštelpu stāvokli. Bet nu apkārtne un māja no ārpuses tautiskā romantisma stilā , sagribējās Ziemassvētkus

tagad dzīvoju vecā mājā.. un vecu māju diezvai pirktu, foršāk dzīvot bez visādām skaņām, atgadījumimiem utt jaunā mājā..
Offline
markelis
05. Mar 2009, 12:43 #2580

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

nesaprotu kaapeec vispaar buut jaapeerk kautkas kas celts taa bardaka laikaa pa roku galam? tagad tak brigaades kaujaas par objektiem un draazt vinjus var par katru siikaako siikumu. man domaat ja ir nauda maajai tad tagad jaacelj no jauna (kas sanaaks leetaakun daudz labaak) nevis jaapeerk 07-08 gadu briinumi.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo