| Autors | Ziņojums |
| agaFU | |
 Kopš: 21. May 2006
No: Madona
Ziņojumi: 1785
Braucu ar: E91 turrboo
| kaads var piedaavaat lielo SATA instrumentu kasti ar instrumentiem? |
Offline | |
|
| werto | |
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| tirgoju jubilejas latus ir:
sirds-4gb
gredzens-10gb
sniegavīrs-7gb
klinģeris-7gb
egle-3gb
pūces sakta-5gb
kokle-2gb
aluskauss-4gb
zvaniņi-6gb
ūdensroze-7gb
skursteņslauķis-5gb
ezis-2gb
čiekurs-4gb
nemainu,jo ir pilns komplekts,šitie liekie 
cena 2eiro gb.  |
Offline | |
|
| SHADEL | |
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
|
03 Jan 2014, 20:48:05 werto rakstīja:
tirgoju jubilejas latus ir:
sirds-4gb
gredzens-10gb
sniegavīrs-7gb
klinģeris-7gb
egle-3gb
pūces sakta-5gb
kokle-2gb
aluskauss-4gb
zvaniņi-6gb
ūdensroze-7gb
skursteņslauķis-5gb
ezis-2gb
čiekurs-4gb
nemainu,jo ir pilns komplekts,šitie liekie 
cena 2eiro gb. 
Tas gan visas Maximas kases izravejis  |
Offline | |
|
| SHADEL | |
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
| Ble, kautkadi aksti ar tam monetam  |
Offline | |
|
| werto | |
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| nē,nav maximas kases,pats strādāju tirdzniecībā.  |
Offline | |
|
| Spiedzinsh | |
 Kopš: 14. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 666
Braucu ar: Mocīti
| No Latvijas latiem vajadzīga beka/sēne. Pm ja ir kādam kko sarunāsim  |
Offline | |
|
Filips  | |
Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 4542
Braucu ar: E 61.
| Latu tirgotāji reāli padari, zinu točna 
----------------- VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
|
Offline | |
|
| ritmanis | |
 Kopš: 12. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 790
Braucu ar: w202, e39
| Pārdodu Samsung Galaxy Grand Duos i9082 - GSMArena
Ļoti labā stāvoklī, līdzi nāk lādētājs un kabelis.
Cena - 130 EUR
|
Offline | |
|
|
|
Dlight
| |
 Kopš: 26. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 434
Braucu ar: E30, E60
|
03 Jan 2014, 11:52:20 yanjux rakstīja:
Vēljoprojām meklēju kādu, kurš var izgatavot šādas metāla detaļas.
Paraugi - 26gab, nepieciešami diezgan steidzami, līdz 10. janvārim.
Kopējais apjoms pēc projekta apstiprināšanas, aptuveni 1700gab līdz martam.
sia '' indiguns '' , vini atrodas Juglā,numurs 29232457 |
Offline | |
|
badmoon  | |
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8860
Braucu ar: Braucu ar
|
04 Jan 2014, 08:35:28 Dlight rakstīja:
03 Jan 2014, 11:52:20 yanjux rakstīja:
Vēljoprojām meklēju kādu, kurš var izgatavot šādas metāla detaļas.
Paraugi - 26gab, nepieciešami diezgan steidzami, līdz 10. janvārim.
Kopējais apjoms pēc projekta apstiprināšanas, aptuveni 1700gab līdz martam.
sia '' indiguns '' , vini atrodas Juglā,numurs 29232457
Varbūt arī emjmetals
|
Offline | |
|
| Sovis | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar: AA-3555
| Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunu šī gada snowboarda inventāru iepakojumos pa labām un draudzīgām cenām. Pērkot komplektu, kur ietilpst stiprinājumi + dēlis tiek piemērota - 20% atlaide!!!
Šogad piedāvājumā ir arī zābaki, somas un ķiveres.
Ja, ir interese uzzināt, kaut, ko sīkāku, tad droši rakstiet uz profilu vai zvaniet 26412912!
Vairāk par pieejamo snowboard inventāru informācija pieejama šeit -
http://www.sniegadeli.com
Piedāvājam arī iespēju nopirkt atsevišķi inventāru:
Dēļu cenas - no 150,- EUR līdz 200,- EUR;
Stiprinājumu cenas no 65,- EUR;
Ķiveru cenas no 30,- EUR;
Somu cena no 30,- EUR.
Zābaku cenas no 70,- EUR
Komplektiem - Dēlis + stiprinājumi atlaide - 20%.
Viss jauns un iepakojumos!
Skaits ir IEROBEŽOTS! |
Offline | |
|
| GunoTigris | |
Kopš: 11. Jun 2010
Ziņojumi: 12
Braucu ar:
|
04 Jan 2014, 09:36:30 badmoon rakstīja:
04 Jan 2014, 08:35:28 Dlight rakstīja:
03 Jan 2014, 11:52:20 yanjux rakstīja:
Vēljoprojām meklēju kādu, kurš var izgatavot šādas metāla detaļas.
Paraugi - 26gab, nepieciešami diezgan steidzami, līdz 10. janvārim.
Kopējais apjoms pēc projekta apstiprināšanas, aptuveni 1700gab līdz martam.
sia '' indiguns '' , vini atrodas Juglā,numurs 29232457
Varbūt arī emjmetals
Var arī aprunāties ar Amateks vai Jauda |
Offline | |
|
| DKristaps | |
 Kopš: 04. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: Kājām
| Slim komplekti - 26 euro
Standart komplekti - 33 euro
Slim Bi-xenon komplekti - 41 euro
Standart Bi-xenon komplekti - 47 euro
PREMIUM Quality komplekti -48 euro (garantija)
PREMIUM Quality Bixenon komplekti - 64 euro (garantija)
Canbus Bi-xenon komplekti 78 euro ls (garantija)
H4-3 ,H13 (bixenon) spuldzes 21 euro/gab
H3,H4,H7,D2S spuldzes 10 euro /gab
H1 Spuldzes Rozā un Violētā krāsā 14 euro/gab
H1 spuldzes - 9 euro/gab
Standart bloki - 11 euro/gab
Slim bloki - 7 euro/gab
Kļūdu noņemēji - 5 euro/gb
Ir pieejami dažadas LED spuldzes, lukturu lēcās , papildlukturi u.t.t
CCFL eņģēlacis Pieejamās krāsas: balta, zila, sarkana,zaļa,oranža,dzeltena,violēta - 28 euro
SMD eņģeļacis - 47 euro
RGB eņģeļacis - 60 euro
Tel. 26179122 vai PM 
Links |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| Diagnostikas iekārtas dažādiem auto,"sodien bušu rīgā. PM vai 26188207 |
Offline | |
|
| BETMENS91 | |
 Kopš: 01. Jun 2011
Ziņojumi: 46
Braucu ar: e34 un Audimoci
| Lietots samsungs ar vizualiem defektiem bet viss strada ss.lv
Labs stradajos magis bez defektiem ss.lv
Pm vai 27154800 |
Offline | |
|
hasans  | |
 Kopš: 04. Apr 2004
Ziņojumi: 7699
Braucu ar:
|
02 Jan 2014, 15:22:33 Andris_Abla rakstīja:
Varbūt kāds zin kādu IŽ kolekcionāru, kam noderētu šāds brīnumi. 
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor...9866161001846194
Man ir pilnīgi jauna, tā saucamā "koka IŽa", modeli un gadu nezinu. Šitie krāmi viņai der? |
Offline | |
|
|
|
| brembis | |
 Kopš: 14. Aug 2012
Ziņojumi: 478
Braucu ar: BMW
| Pārdodu Samsung Galaxy S2. labā stāvoklī, iet visos tīklos, uz ekrāna plēve, skrambu uz ekrāna nav. komplektā lādētājs un austiņas. Došu jaunu plēvi līdzi.
Cena - 165Eiro
Rīga, Ogres raj.
|
Offline | |
|
| fujaks | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2905
Braucu ar: prātu
|
02 Jan 2014, 12:55:21 Redliner rakstīja:
Ir radusies vajadzība pēc LED lentas un to aksesuāriem. Garums +/- 170 cm, ko var pielīmēt zem virtuves skapīšiem + barošanas bloku no 220. Kāds var ko piedāvāt vai ieteikt ?
Arī aktuāli!! |
Offline | |
|
| Atmars | |
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1389
Braucu ar: e100
|
04 Jan 2014, 16:53:06 fujaks rakstīja:
02 Jan 2014, 12:55:21 Redliner rakstīja:
Ir radusies vajadzība pēc LED lentas un to aksesuāriem. Garums +/- 170 cm, ko var pielīmēt zem virtuves skapīšiem + barošanas bloku no 220. Kāds var ko piedāvāt vai ieteikt ?
Arī aktuāli!!
PM Andic |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
04 Jan 2014, 15:01:05 hasans rakstīja:
02 Jan 2014, 15:22:33 Andris_Abla rakstīja:
Varbūt kāds zin kādu IŽ kolekcionāru, kam noderētu šāds brīnumi. 
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor...9866161001846194
Man ir pilnīgi jauna, tā saucamā "koka IŽa", modeli un gadu nezinu. Šitie krāmi viņai der?
nee.
P.S. cena iespaarda  |
Offline | |
|