| Autors | Ziņojums |
| radiaators | | 27. Nov 2008, 16:28 |
#2301
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3687
Braucu ar: F11 525d
|
27 Nov 2008, 16:25:38 rosigais rakstīja:
27 Nov 2008, 16:21:40 GirtzB rakstīja:
pašreizējos apst max 400eur mēnesī.
tas būt max. jaskatas kada apkure, ja centrala tad..
Apkure no pilseetas siltumvada + veel katraa istabaa kraasnis, ja grib kurinaat ar malku ! |
Offline | |
|
EG  | | 27. Nov 2008, 16:29 |
#2302
|
|
 Kopš: 13. Dec 2006
Ziņojumi: 1156
Braucu ar:
| Jāredz dzīvē, bet domāju, ka no 250-300 ls |
Offline | |
|
martinsz  | | 02. Dec 2008, 16:13 |
#2303
|
|
 Kopš: 22. Nov 2003
Ziņojumi: 5905
Braucu ar: kartingu
| Varat kāds iemest kādu linku, kur varētu apskatīt nekustāmos īpašumus, kas ir pārdošanā Vācijā un Austrijā 
----------------- ... |
Offline | |
|
| KM | | 02. Dec 2008, 16:17 |
#2304
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| mes izirejam parastu 2 ist dzivokli purvciema 260ls + komunalie. interese gan bija maza ,ja salidzina kas darijas pirms gada |
Offline | |
|
| arny | | 02. Dec 2008, 16:33 |
#2305
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
| Varbūt kādu interesē dzīvoklis Lāčplēša iela 161 - 3.istabas, mēbelēts, gāzes apkures katls, autostāvvieta. 
350Ls PM |
Offline | |
|
| Krisiic | | 02. Dec 2008, 16:48 |
#2306
|
|
 Kopš: 08. Aug 2006
Ziņojumi: 298
Braucu ar: prieku
|
02 Dec 2008, 16:13:08 martinsz rakstīja:
Varat kāds iemest kādu linku, kur varētu apskatīt nekustāmos īpašumus, kas ir pārdošanā Vācijā un Austrijā 
http://www.immobilien.de/ |
Offline | |
|
M3RJ  | | 08. Dec 2008, 11:41 |
#2307
|
|
 Kopš: 12. Aug 2007
Ziņojumi: 666
Braucu ar: M3 & Alpina
| Iziireeju 2 ist. dziivokli (izoleetas) Riiga - centrs - pie Ziedondaarza. Peec kapitaalaa remonta, meebeleets. Uz ilgu laiku. 260 Ls + kom - meen.
ja ko siikaak PM!!! |
Offline | |
|
Delerium  | | 21. Dec 2008, 20:48 |
#2308
|
|
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| Vēlos īrēt dzīvoklīti Rīgā, vēlams Juglā, Mežciemā vai Pļavniekos.. ar vismaz 2 istabaam un vēlams bez mēbelēm (ja nu vienigi kautko virtuvee vajadzētu)!
ja ir varianti PM
paldies!
|
Offline | |
|
|
|
Pauliic  | | 28. Dec 2008, 10:44 |
#2309
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| kādas atsauksmes par pēdējo kom. rēķinu? man gandrīz x2 , domāju, ka tas vēl spēcīgi satricinās dzīvokļu "pieturētājus" un arī īres tirgu.
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
| cherbis | | 28. Dec 2008, 10:52 |
#2310
|
|
 Kopš: 23. May 2002
Ziņojumi: 608
Braucu ar: ragavām
| varbūt kāds zin lapu ar nekustama īpašuma piedāvājumiem spānijā!? |
Offline | |
|
Schwins  | | 28. Dec 2008, 11:55 |
#2311
|
|
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
| komunalie vnk nogalina  |
Offline | |
|
VMR  | | 08. Jan 2009, 16:56 |
#2312
|
|
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Tātad jautājums - ko jūs darītu šādā situācijā?
Ir iemaksāta pirmā iemaksa par dzīvokli, kurš nu ir uzcelts un ~ pēc mēneša ir jāslēdz pirkuma līgums. Ir divi varianti- ņemt kredītu Svedbankā ar procentu likmi 1,8+euribor, vai arī 2 gadus īrēt maksājot tikai komunālos un tad ir obligāti jāpērk. Tie 1,8% uz pašreizējā fona ir tīrais limonāds, jo SEB ierubīja 4,2+bors.Bet no otras puse 2 gadus vari dzīvot, nemaksā %, krāj un vēlāk kredīts ir mazāks, tikai kāda būs % likme? |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 08. Jan 2009, 16:59 |
#2313
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
08 Jan 2009, 16:56:27 VMR rakstīja:
Tātad jautājums - ko jūs darītu šādā situācijā?
Ir iemaksāta pirmā iemaksa par dzīvokli, kurš nu ir uzcelts un ~ pēc mēneša ir jāslēdz pirkuma līgums. Ir divi varianti- ņemt kredītu Svedbankā ar procentu likmi 1,8+euribor, vai arī 2 gadus īrēt maksājot tikai komunālos un tad ir obligāti jāpērk. Tie 1,8% uz pašreizējā fona ir tīrais limonāds, jo SEB ierubīja 4,2+bors.Bet no otras puse 2 gadus vari dzīvot, nemaksā %, krāj un vēlāk kredīts ir mazāks, tikai kāda būs % likme?
no tava apraksta nevar saprast, kāds ir izdevīgums tagad NEpirkt...
|
Offline | |
|
| ELL | | 08. Jan 2009, 17:00 |
#2314
|
|
Kopš: 07. Apr 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 1369
Braucu ar: VW T3
|
08 Jan 2009, 16:56:27 VMR rakstīja:
Tātad jautājums - ko jūs darītu šādā situācijā?
Ir iemaksāta pirmā iemaksa par dzīvokli, kurš nu ir uzcelts un ~ pēc mēneša ir jāslēdz pirkuma līgums. Ir divi varianti- ņemt kredītu Svedbankā ar procentu likmi 1,8+euribor, vai arī 2 gadus īrēt maksājot tikai komunālos un tad ir obligāti jāpērk. Tie 1,8% uz pašreizējā fona ir tīrais limonāds, jo SEB ierubīja 4,2+bors.Bet no otras puse 2 gadus vari dzīvot, nemaksā %, krāj un vēlāk kredīts ir mazāks, tikai kāda būs % likme?
Tikai iireet , nez ko vinni var izdariit peec diviem gadiem ja nepeerc  |
Offline | |
|
VMR  | | 08. Jan 2009, 17:01 |
#2315
|
|
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| 2 gadus es varu krāt piķi un nemaksāt bankai bešennos %, bet vēlāk paņemt mazāku kredītu. |
Offline | |
|
| Andic | | 08. Jan 2009, 17:01 |
#2316
|
|
 Kopš: 16. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: foliju pa zobiem
|
28 Dec 2008, 11:55:29 Schwins rakstīja:
komunalie vnk nogalina 
Cik tad tagad ir komunālie rīgā dzivoklī!?
Es tik no viena otra dzirdu ka kosmoss |
Offline | |
|
|
|
| Raicha | | 08. Jan 2009, 17:02 |
#2317
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| zaudee iemaksu gan jau
es laikam gaiditu un iireetu tos divus gadus pat neskatoties ka tagad likme zema, bet man ir paranoja |
Offline | |
|
VMR  | | 08. Jan 2009, 17:02 |
#2318
|
|
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Ja nepērku, es zaudēju pirmo iemaksu, jeb 15 000 eur. Sanāk paīrēt "pa skaisto" |
Offline | |
|
| AigarsV | | 08. Jan 2009, 17:46 |
#2319
|
|
Kopš: 26. May 2003
Ziņojumi: 562
Braucu ar:
| Jautājums tāds:
Kādas sekas un riskus rada nekustamā īpašuma (daļa mājas) iegāde, ja visa māja atrodas sarkano līniju robežās? |
Offline | |
|
| walder | | 08. Jan 2009, 17:47 |
#2320
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| 1)Pārdod pirmpirkuma tiesības;
2)īrēt uz 2 gadiem un tad nopirkt (es ņemtu šo, jo , jo her zin kas te vispēr notiks ar nekustamo īpašumu.
3)Sūtīt nah un zudēt pirmo iemaksu
tas ir mans personīgi subjektīvais viedoklis |
Offline | |
|