| Autors | Ziņojums |
| adrenalins | | 01. Oct 2008, 22:50 |
#2181
|
|
 Kopš: 04. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1431
Braucu ar: KIA de-niro
|
01 Oct 2008, 17:01:31 taksists rakstīja:
01 Oct 2008, 16:41:11 grands_ rakstīja:
Kā nekā...tur dzīvo arī Ziftiņš. 
Visi baidās.... 
Aha - "mārupe racing team" ar saviem Subāriem liek plakaniski un Zivelītim uzmīž.
"mārupe racing team" tie jau traferetie subaari  |
Offline | |
|
| SHTURMAN | | 03. Oct 2008, 20:41 |
#2182
|
|
 Kopš: 20. Mar 2008
Ziņojumi: 180
Braucu ar:
| Nekustamais īpašums I ir izdzēsts? |
Offline | |
|
| amigoz | | 03. Oct 2008, 21:38 |
#2183
|
|
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
| Par tiem turiigajiem Marupes apachiem 
Paarsvaraa tie biezie chigaani tup pie Teerinjielas Feniksa un lasa beniishus vai zvana no taksafona, bet tie laikam ir viltus manevri, lai neviens nesaprastu, ka vinji ir ljoti turiigi 
Par zagshanu - jo Tuvaak ziepiitim jo vairaak iespeeju savaa balkonaa/terasee nokjert sportiska izskata jauneekli, kuram ievajadzeejaas tieshi tavu velosipedu, lai turpinaatu uztureet sevi formaa 
Kantoriela, nu taa vareetu atbilst nosaukumam - Marupe. [ Šo ziņu laboja amigoz, 03 Oct 2008, 21:41:21 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 03. Oct 2008, 21:42 |
#2184
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| un par to, ka Mārupē nezog - nu , kaimiņam vairākreiz pēc kārtas uzcītīgi mēģināja ielauzties, sign pasargāja. tepat powerā bija runas, ka tur un šur Mārupē apzagtas gan mājas, gan mašīnas, utt.
jā, es arī pa laikam esmu aizmirsis aizslēgt auto, bet tas jau nenorāda, ka Mārupē nezog... |
Offline | |
|
| markelis | | 03. Oct 2008, 21:45 |
#2185
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| maarupe protams ir drosaaka par purciku ,bet apgalvot ka latvijaa ir kaads rajons kuraa var droshi neslegt ciet mashiinu un veel atstaat atsleegas aizdedzee ir daunisms. vasarniicaa saulkrastos es neiespringstu mashiinu aizsleegt un nekas nav noticis, lai gan tai pashaa vasaraa kaiminjam no aizleegtas seetas nozaga aizsleegtu ziguli ko veelaak atrada mezhaa nosvilinaatu. sajaa valstii "droshs rajons" ir iluuzija ko kaads sev meegjina iestaastiit liidz pirmajam kaazusam. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 03. Oct 2008, 21:52 |
#2186
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
03 Oct 2008, 21:45:45 markelis rakstīja:
maarupe protams ir drosaaka par purciku ,bet apgalvot ka latvijaa ir kaads rajons kuraa var droshi neslegt ciet mashiinu un veel atstaat atsleegas aizdedzee ir daunisms.
+1
atskaitot privātus ciematus ar nopietnu fizisko apsardzi |
Offline | |
|
| martinsP | | 03. Oct 2008, 21:59 |
#2187
|
|
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 623
Braucu ar: kla kla kla
| Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt  |
Offline | |
|
| martinsP | | 03. Oct 2008, 22:00 |
#2188
|
|
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 623
Braucu ar: kla kla kla
| Man arī pēdējā laikā sanāk uz nakti atstāt mafonu mašīnā. Arī interese ir zudusi. Respektē laikam  |
Offline | |
|
|
|
Puuchuks  | | 03. Oct 2008, 22:03 |
#2189
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
03 Oct 2008, 22:00:01 martinsP rakstīja:
Man arī pēdējā laikā sanāk uz nakti atstāt mafonu mašīnā. Arī interese ir zudusi. Respektē laikam 
atstāj vēl netīrās apenes, būs vēl lielāks respekts 
kad es vienubrīd dzīvoju centrā, X5 turēju vienk uz ielas pie 1. vsk.
neviens nemēģināja ne nospert, ne apspert. ko tas pierāda - neko 
jo tai pašā laikā mēdiji ziņoja, ka notiek baigās X5 zādzības, un vēl joprojām vecos X5 pa laikam nozog.
|
Offline | |
|
| shibernieks | | 03. Oct 2008, 22:05 |
#2190
|
|
 Kopš: 12. Aug 2004
Ziņojumi: 5990
Braucu ar:
| Mārtiņš vietējā autoritāte  |
Offline | |
|
| martinsP | | 03. Oct 2008, 22:07 |
#2191
|
|
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 623
Braucu ar: kla kla kla
| Jā,tik daudz operatīvo līdzekļu,kopš es tur dzīvoju,zeps sen nav redzējis  |
Offline | |
|
| shibernieks | | 03. Oct 2008, 22:09 |
#2192
|
|
 Kopš: 12. Aug 2004
Ziņojumi: 5990
Braucu ar:
| man pēdējā reizē pēc Mārtiņa apciemojuma kaimiņi prasīja vai es labi pazīstu Mārtiņu bargo... teicu ka jā un tagad kaimiņi mani satiekot godbijigi klanās  |
Offline | |
|
| martinsP | | 03. Oct 2008, 22:11 |
#2193
|
|
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 623
Braucu ar: kla kla kla
| Tavi kaimiņi mani droši vien nepazīst. Tu dzīvo ļoti neelitārā rajonā Par to,ka tev 79gadus veca ome klanās,nevajadzētu būt lepnam  |
Offline | |
|
| shibernieks | | 03. Oct 2008, 22:13 |
#2194
|
|
 Kopš: 12. Aug 2004
Ziņojumi: 5990
Braucu ar:
| nekustami bet patīkami  |
Offline | |
|
| Sch | | 03. Oct 2008, 23:58 |
#2195
|
|
 Kopš: 28. May 2002
Ziņojumi: 429
Braucu ar: Toyota
|
03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt 
Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā 
Tā teikt krīze dara savu  |
Offline | |
|
kawaracer  | | 04. Oct 2008, 00:00 |
#2196
|
|
 Kopš: 04. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2691
Braucu ar: FXFBS
|
03 Oct 2008, 23:58:09 Sch rakstīja:
03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt 
Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā 
Tā teikt krīze dara savu 
Kurā tieši vietā Teikā? Rajonā ap 36vsk.?
----------------- Rezerves daļas un serviss
|
Offline | |
|
|
|
Murphy  | | 04. Oct 2008, 09:02 |
#2197
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Pie teikas vidusskolas man savulaik Mazdai pavarotus izcēla jau 4 gadi atpakaļ |
Offline | |
|
garfs  | | 04. Oct 2008, 09:09 |
#2198
|
|
 Kopš: 30. Aug 2006
Ziņojumi: 4284
Braucu ar: velosipēdu
| tas bija laiks kad topa bija spert mazdam, audi 90 utt miglenes un pavarotus..ta teikt urlaniem pelnjas veids..principa visos rajonos, tagad laikam vairs nesper..  |
Offline | |
|
| zetech | | 08. Oct 2008, 09:44 |
#2199
|
|
 Kopš: 26. Nov 2004
Ziņojumi: 278
Braucu ar:
| Izīrēju dzīvokļus:
-Lokomotīves iela Links
- Maskavas iela Links
- Ē.valtera iela, Dreiliņi, Links
|
Offline | |
|
| Sch | | 08. Oct 2008, 10:19 |
#2200
|
|
 Kopš: 28. May 2002
Ziņojumi: 429
Braucu ar: Toyota
|
04 Oct 2008, 00:00:16 kawaracer rakstīja:
03 Oct 2008, 23:58:09 Sch rakstīja:
03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt 
Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā 
Tā teikt krīze dara savu 
Kurā tieši vietā Teikā? Rajonā ap 36vsk.?
Pie Struktoru ielas... |
Offline | |
|