Online

Pašreiz BMWPower skatās 174 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
adrenalins
01. Oct 2008, 22:50 #2181

Kopš: 04. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1431

Braucu ar: KIA de-niro


01 Oct 2008, 17:01:31 taksists rakstīja:

01 Oct 2008, 16:41:11 grands_ rakstīja:
Kā nekā...tur dzīvo arī Ziftiņš.
Visi baidās....

Aha - "mārupe racing team" ar saviem Subāriem liek plakaniski un Zivelītim uzmīž.


"mārupe racing team" tie jau traferetie subaari
Offline
SHTURMAN
03. Oct 2008, 20:41 #2182

Kopš: 20. Mar 2008

Ziņojumi: 180

Braucu ar:

Nekustamais īpašums I ir izdzēsts?
Offline
amigoz
03. Oct 2008, 21:38 #2183

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

Par tiem turiigajiem Marupes apachiem
Paarsvaraa tie biezie chigaani tup pie Teerinjielas Feniksa un lasa beniishus vai zvana no taksafona, bet tie laikam ir viltus manevri, lai neviens nesaprastu, ka vinji ir ljoti turiigi
Par zagshanu - jo Tuvaak ziepiitim jo vairaak iespeeju savaa balkonaa/terasee nokjert sportiska izskata jauneekli, kuram ievajadzeejaas tieshi tavu velosipedu, lai turpinaatu uztureet sevi formaa
Kantoriela, nu taa vareetu atbilst nosaukumam - Marupe.

[ Šo ziņu laboja amigoz, 03 Oct 2008, 21:41:21 ]

Offline
Puuchuks
03. Oct 2008, 21:42 #2184

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

un par to, ka Mārupē nezog - nu , kaimiņam vairākreiz pēc kārtas uzcītīgi mēģināja ielauzties, sign pasargāja. tepat powerā bija runas, ka tur un šur Mārupē apzagtas gan mājas, gan mašīnas, utt.

jā, es arī pa laikam esmu aizmirsis aizslēgt auto, bet tas jau nenorāda, ka Mārupē nezog...
Offline
markelis
03. Oct 2008, 21:45 #2185

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

maarupe protams ir drosaaka par purciku ,bet apgalvot ka latvijaa ir kaads rajons kuraa var droshi neslegt ciet mashiinu un veel atstaat atsleegas aizdedzee ir daunisms. vasarniicaa saulkrastos es neiespringstu mashiinu aizsleegt un nekas nav noticis, lai gan tai pashaa vasaraa kaiminjam no aizleegtas seetas nozaga aizsleegtu ziguli ko veelaak atrada mezhaa nosvilinaatu. sajaa valstii "droshs rajons" ir iluuzija ko kaads sev meegjina iestaastiit liidz pirmajam kaazusam.
Offline
Puuchuks
03. Oct 2008, 21:52 #2186

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


03 Oct 2008, 21:45:45 markelis rakstīja:
maarupe protams ir drosaaka par purciku ,bet apgalvot ka latvijaa ir kaads rajons kuraa var droshi neslegt ciet mashiinu un veel atstaat atsleegas aizdedzee ir daunisms.

+1
atskaitot privātus ciematus ar nopietnu fizisko apsardzi
Offline
martinsP
03. Oct 2008, 21:59 #2187

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 623

Braucu ar: kla kla kla

Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt
Offline
martinsP
03. Oct 2008, 22:00 #2188

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 623

Braucu ar: kla kla kla

Man arī pēdējā laikā sanāk uz nakti atstāt mafonu mašīnā. Arī interese ir zudusi. Respektē laikam
Offline
Puuchuks
03. Oct 2008, 22:03 #2189

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


03 Oct 2008, 22:00:01 martinsP rakstīja:
Man arī pēdējā laikā sanāk uz nakti atstāt mafonu mašīnā. Arī interese ir zudusi. Respektē laikam

atstāj vēl netīrās apenes, būs vēl lielāks respekts

kad es vienubrīd dzīvoju centrā, X5 turēju vienk uz ielas pie 1. vsk.
neviens nemēģināja ne nospert, ne apspert. ko tas pierāda - neko
jo tai pašā laikā mēdiji ziņoja, ka notiek baigās X5 zādzības, un vēl joprojām vecos X5 pa laikam nozog.
Offline
shibernieks
03. Oct 2008, 22:05 #2190

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:

Mārtiņš vietējā autoritāte
Offline
martinsP
03. Oct 2008, 22:07 #2191

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 623

Braucu ar: kla kla kla

Jā,tik daudz operatīvo līdzekļu,kopš es tur dzīvoju,zeps sen nav redzējis
Offline
shibernieks
03. Oct 2008, 22:09 #2192

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:

man pēdējā reizē pēc Mārtiņa apciemojuma kaimiņi prasīja vai es labi pazīstu Mārtiņu bargo... teicu ka jā un tagad kaimiņi mani satiekot godbijigi klanās
Offline
martinsP
03. Oct 2008, 22:11 #2193

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 623

Braucu ar: kla kla kla

Tavi kaimiņi mani droši vien nepazīst. Tu dzīvo ļoti neelitārā rajonā Par to,ka tev 79gadus veca ome klanās,nevajadzētu būt lepnam
Offline
shibernieks
03. Oct 2008, 22:13 #2194

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:

nekustami bet patīkami
Offline
Sch
03. Oct 2008, 23:58 #2195

Kopš: 28. May 2002

Ziņojumi: 429

Braucu ar: Toyota


03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt


Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā
Tā teikt krīze dara savu
Offline
kawaracer
04. Oct 2008, 00:00 #2196

Kopš: 04. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2691

Braucu ar: FXFBS


03 Oct 2008, 23:58:09 Sch rakstīja:

03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt


Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā
Tā teikt krīze dara savu


Kurā tieši vietā Teikā? Rajonā ap 36vsk.?

-----------------
Rezerves daļas un serviss

Offline
Murphy
04. Oct 2008, 09:02 #2197

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Pie teikas vidusskolas man savulaik Mazdai pavarotus izcēla jau 4 gadi atpakaļ
Offline
garfs
04. Oct 2008, 09:09 #2198

Kopš: 30. Aug 2006

Ziņojumi: 4284

Braucu ar: velosipēdu

tas bija laiks kad topa bija spert mazdam, audi 90 utt miglenes un pavarotus..ta teikt urlaniem pelnjas veids..principa visos rajonos, tagad laikam vairs nesper..
Offline
zetech
08. Oct 2008, 09:44 #2199

Kopš: 26. Nov 2004

Ziņojumi: 278

Braucu ar:

Izīrēju dzīvokļus:

-Lokomotīves iela Links

- Maskavas iela Links


- Ē.valtera iela, Dreiliņi, Links

Offline
Sch
08. Oct 2008, 10:19 #2200

Kopš: 28. May 2002

Ziņojumi: 429

Braucu ar: Toyota


04 Oct 2008, 00:00:16 kawaracer rakstīja:

03 Oct 2008, 23:58:09 Sch rakstīja:

03 Oct 2008, 21:59:14 martinsP rakstīja:
Paziņa Teikas mikrorajonā atstāj DVD mafonu mašīnā. Nevienam pat prātā nav nācis zagt


Pirms mēneša man izsita stiklu un izspēra oriģinālo mafonu, kā arī kādam no kaimiņu auto ik pa laikam izsit stiklus, lai kaut ko nospertu. Tas viss Teikā pēdējos mēnešu laikā
Tā teikt krīze dara savu


Kurā tieši vietā Teikā? Rajonā ap 36vsk.?


Pie Struktoru ielas...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo