Online

Pašreiz BMWPower skatās 134 viesi un 11 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Pauliic
23. Sep 2008, 16:35 #2141

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


23 Sep 2008, 15:38:53 walder rakstīja:
Podnieku stāsts


lasu un psc kā var tā cilvēkus čakarēt

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 16:35 #2142

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


23 Sep 2008, 16:33:55 Duke rakstīja:
you can never know...you can never know.

poverj mnje naslovo - i know
Offline
Foxijs
23. Sep 2008, 16:43 #2143

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:


23 Sep 2008, 16:27:40 Duke rakstīja:

23 Sep 2008, 16:25:32 Foxijs rakstīja:
moš kāds zinošs varētu pateikt cik ir reāla cena tagad aptuveni 900m2 zemes gabalam ar vecu māju pārdaugavā (bramberģes iela) varētu buut?

pa 100k ls var mēģināt?


viss atkarīgs no mājas stāvokļa, īpašuma atrašanās vietas, apkārtnes un tā vai māja ir vēsturiski aizsargājama utt...un cik un kāda būvniecība ir atļauta.

maaja diezgan bēdīgā stāvoklī, nav labierīcību, vieta bramberģes iela, apkārtne ļoti normāla, nav vēsturiski aizsargājama, kas tur atļauts hvz
Offline
Pauliic
23. Sep 2008, 16:50 #2144

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


23 Sep 2008, 16:39:27 Duke rakstīja:

23 Sep 2008, 16:35:02 Pauliic rakstīja:

23 Sep 2008, 15:38:53 walder rakstīja:
Podnieku stāsts


lasu un psc kā var tā cilvēkus čakarēt


tā ir tikai one side of the story un turklāt ar interpretācijām


pazīstu vairākus cilvēkus, kuri ir cīnījušies ar Remarku tieši Ādažos Tie gan dabūja dzīvokļus pirmajā uzceltajā mājā, tā ka samērā veiksmīgi vēl. vienīgi viņus satrieca ziņa, ka tās mājas pirmajā stāvā (nezinu kurš lohs tur vispār pirktu dzīvokli) tiks izmitināts solītais bērnu dārzs

Draudzenei priekšniece nopirka tur 3istabu dzīvokli un ir trakoti apmierināta, patīk viss, Vējupe, kvalitāte (remontu viņai veica kautkādi savi celtnieki) utt.

Man kā ex-Ādažniekam dzīvot tieši tur liktos baigi forši - prom no geto, klusumā, mierā un tā

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Murphy
23. Sep 2008, 16:50 #2145

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Rajončiks jau tur ok, vienīgi tas dzelzceļš blakus + čigānu barons
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 17:17 #2146

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


23 Sep 2008, 17:09:05 Duke rakstīja:
grozi kā gribi - jebkurš jaunu projektu pircējs vienmēr cīnīsies ar tā attīstītāju jo tā vai tā atradīsies kāds kurš ar kaut ko nebūs apmierināts.



Duke, es saprotu, ka tev tur kādas īpašas attiecības, un tā, bet atzīsti, ka Ādažu gadījums ir īpašs, arī straujajā LV nek.īp.tirgū.
tāpēc, ka ar lielāku vai mazāku kavēšanos, bet citos projektos pircēji savus dzīvokļus tomēr pārsvarā dabūja. kaut kādus neizpildītus aprīkojuma vai labiekārtojuma solījumus neskaitīsim.
šeit ļoti daudzi pircēji ir palikuši ar neskaidri garu degunu, un deguna garums vēl nav īsti izmērāms...
ok, ezermalas iela 13 arī bija ilgais storijs, bet tas bija jau sen
Offline
shibernieks
23. Sep 2008, 17:32 #2147

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:


23 Sep 2008, 17:09:05 Duke rakstīja:
grozi kā gribi - jebkurš jaunu projektu pircējs vienmēr cīnīsies ar tā attīstītāju jo tā vai tā atradīsies kāds kurš ar kaut ko nebūs apmierināts.




manā praksē parastais koeficients ir ~2-3 no simts, kas iztaisās par ērgļiem un meklē kasjakus kur tie nav, bet tur parasti apakšā ir citas problēmas. bet nu ja lietas nonāk publiskajā telpā tad caur ir vai nu būvēts vai arī saskarsme ar klientu ir tai pašā līmenī
Offline
walder
23. Sep 2008, 17:43 #2148

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


23 Sep 2008, 16:50:13 Pauliic rakstīja:

23 Sep 2008, 16:39:27 Duke rakstīja:

23 Sep 2008, 16:35:02 Pauliic rakstīja:

23 Sep 2008, 15:38:53 walder rakstīja:
Podnieku stāsts


lasu un psc kā var tā cilvēkus čakarēt


tā ir tikai one side of the story un turklāt ar interpretācijām


pazīstu vairākus cilvēkus, kuri ir cīnījušies ar Remarku tieši Ādažos Tie gan dabūja dzīvokļus pirmajā uzceltajā mājā, tā ka samērā veiksmīgi vēl. vienīgi viņus satrieca ziņa, ka tās mājas pirmajā stāvā (nezinu kurš lohs tur vispār pirktu dzīvokli) tiks izmitināts solītais bērnu dārzs

Draudzenei priekšniece nopirka tur 3istabu dzīvokli un ir trakoti apmierināta, patīk viss, Vējupe, kvalitāte (remontu viņai veica kautkādi savi celtnieki) utt.

Man kā ex-Ādažniekam dzīvot tieši tur liktos baigi forši - prom no geto, klusumā, mierā un tā

Protams, ka viņa ir laimīga, ja dabūja to dzīvokli par sākotnējo norunāto cenu, kas uz mūsdienu fona liekas smieklīga.
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 17:52 #2149

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


23 Sep 2008, 17:41:35 Duke rakstīja:
nenoliedzami. Bet ņemot vērā ka projekts vēl tiek attīstīts, nav iemesla jau tagad teikt, ka solītais netiks izpildīts. ir aizkavēšanās, ir pat lielāka kā vajag aizkavēšanās, taču tas neizslēdz ka tiks izdarīts.

Tā teikt, ir grūti zināt beigas stāsta vidū

...

ja tev ir kur dzīvot un podnieku dzīvokli tu gribēji iepirkt spekulatīvos nolūkos, un pirmajai iemaksai neņēmi krītu, tad varbūt arī viss ir normāli.

bet, ja tu 2005. gadā, slēdzot līgumu, rēķinājies, ka līdz 2006. gada 1. oktobrim tev būs dzīvoklis, un vēl pēc 2 gadiem šī dzīvokļa nav, naudas nav un neko nevar saprast, kas notiks... nu
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 18:31 #2150

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Duke, nu beidz viņus aizstāvēt
ok, pircēji daudzi tur arī paši muļķi, uzķērās uz lēto desu, brīnumpiedāvājumu, utt.
sastresojās par to, ka 'ja nepaņemsi tu un uzreiz, tad rīt vairs nekā nebūs', utt.

bet nevajag man te klāstīt, ka viss ir diegan normāli, un ka situācija ir, bet viss ir risināms

šitais jau man nedaudz atgādina parādnieku parasto otmazku - jā, es esmu tev parādā, bet neprasi man tagad naudu, man nav...
Offline
Pauliic
23. Sep 2008, 18:43 #2151

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


23 Sep 2008, 17:43:55 walder rakstīja:

Protams, ka viņa ir laimīga, ja dabūja to dzīvokli par sākotnējo norunāto cenu, kas uz mūsdienu fona liekas smieklīga.


nop, nopirka pavasarī

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Spok5
23. Sep 2008, 21:50 #2152

Kopš: 06. Sep 2002

No: Salaspils

Ziņojumi: 1616

Braucu ar: ВАЗ 2103


neatkarīgi no jelkādiem apstākļiem, ja nav nauda pirmajai iemaksai un jāņem kredīts tās segšanai, tad visticamāk jebkurā gadījumā agrāk vai vēlāk iestāsies žopa un tur jau vainojama ir banka par nepareizu kredītu politiku.


Līdzējs nepilda līguma termiņus un ļaunprātīgi novilcina laiku (4 mēneši), pričom te banku politika vai laika prognoze Zimbabvē ?

Lielākā problēma Tavas shēmas ietvaros rodas tad, ja nodošanas datumā banka ieskaita kontā atlikušo maksājumu, dzīvokļa nav, bet kredīts jāmaksā un jāmaksā arī par vietu kur dzīvo, bet tad vēl neizprotamāka būtu bankas darbība izsniegt naudu, kamēr nav nodots dzīvoklis/saņemta zemesgrāmata ar apgrūtinājumu


Es atkārtoti pajautāšu, kāda starpība ? Pareizāk, tas tikai uzjunda dūņu, kad augļotājs (trešā puse) sāk par savu ieguldījumu interesēties. Taču kopsummā, kāda ir izpildītājam darīšana, no kurienes klientam ir kāposts un kādā veidā tas ir iegūts...

to, ka situācija ir nepatīkama neapšaubu, taču tā nav arī bezizejas.


Man vairāk interesē, vai šitie visi atīstītāji vispār ir bailes pazaudējuši vai kā. Vienk. man sāk interesēt, kāda būtu reakcija kad ar šitiem uzmetējiem un netiešajiem ("ielidojušajiem darboņiem", kam smadzenes nepietika paredzēt apstākļus) sāks izreķināties fiziski un personīgi ...

Tobiš papīru un tiesību spēlīte ir diezgan interesanta štelle līdz momentam, kamēr kādu no kompaškas piem. atšaus nafig, nevajag jau uzreiz sākt vendetu, bet nu tā - pa vienam, lai pārējie sāk smadzeņot. Un kas ir interesanti, tad man ir nelaba aizdoma, ka drīz tieši tā arī sāks risināt jautājumus, jo savādāk tāpat risinājuma nebūs, par ko liecina visādas papīriskas otmazkas.

Man ar visu šito pilnīgi nekāda sakara, vienk. interesanti
Offline
Artis_D
23. Sep 2008, 22:20 #2153

Kopš: 22. Aug 2002

Ziņojumi: 13429

Braucu ar: BMW

man ari adazhos remarka podniekos ari bija variants kur pirkt dzivokli - toreiz pardomaju - jo talu no rigas ikdienai izlikas. labi ka ta - tieshi viena maja bija nodota un skatijos nakamas majas - aizbraucu uz vietas - nepatika vel ka tas tomer kaut kada hvz elle nevis adazhos izradijas un smaka un skanja no tas rupnicas vel bija kaut kada
Offline
adrenalins
23. Sep 2008, 22:45 #2154

Kopš: 04. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1431

Braucu ar: KIA de-niro

Un kā ir ar Vecozolu namiem Mārupē, kādas atsauksmes?
Offline
Puuchuks
25. Sep 2008, 15:29 #2155

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

meklēju zemesgabalu privātmājai Rīgā (Āgenskalnā, Bieriņos, Mārupē), Mārupē, varbūt Jūrmalā.

~1000-2000kvm, ar komunikācijām, bet tiks izskatīti arī citi varianti

konkrētus piedāvājumus ar aprakstu un cenu uz PM.

paldies!
Offline
Murphy
25. Sep 2008, 15:31 #2156

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


23 Sep 2008, 22:45:37 adrenalins rakstīja:
Un kā ir ar Vecozolu namiem Mārupē, kādas atsauksmes?


Gan jau ka līdzīgs storijs kā Podniekos, māju projekti praktiski vienādi
Offline
taksists
25. Sep 2008, 15:36 #2157

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Vecozolu nami, man personīgi, izskatījās pēc zoļika. Nav tādas "mājīguma izjūtas". + vēl nav skaidrs, kad viss tiks pabeigts līdz galam. + vēl bija sākušās absurdas runas, ka tur taisīšot "sociālās mājas".

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Murphy
25. Sep 2008, 15:39 #2158

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Tā vieta pļavas vidū nav diezko pievilcīga
Offline
Puuchuks
25. Sep 2008, 15:39 #2159

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


25 Sep 2008, 15:36:49 taksists rakstīja:
Vecozolu nami, man personīgi, izskatījās pēc zoļika.

+1
kopā ar pretim esošajiem spulgu vai zemzaru namiem - zoļiks riktīgākais kur mārupes pašvaldībai bija prāts tādu atļaut,

kamēr vēl bija tikai 1. kārta - 2- un 3-stāvīgie nami ar plašiem zālieniem pa vidu, tikmēr vēl izskatījās ok.
Offline
IVO_
25. Sep 2008, 15:44 #2160

Kopš: 29. Oct 2004

Ziņojumi: 232

Braucu ar:

Par Vecozolu namu "sociālajām mājām" tas nav nekāds storijs, tā ir reāla lieta. Vari ieiet apskatīties pilsētbūvnieka mājas lapā, tur no attīstītājiem piedāvā pirkt nekustamos īpašumus un tur starp pretendentiem ar kuriem uzsāktas sarunas ir Vecozolu nami, tā kā drīz tur būs Zoļik 3.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo