Online
Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Didzis  | | 15. Sep 2008, 16:27 |
#2101
|
|  Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 7248
Braucu ar: Prāmi B-)
|
15 Sep 2008, 16:16:56 huberts rakstīja:
Pardod zemesgabalus medemciema!
Ir visas komunikaxcijas,asfatets celsh,netalu ir autobusa un vilciena pietura!Atrodas 7km no Rigas robezas,pa Jelgavas shoseju braucot!
45eiro/m2
29636970
45eur/m2? 
Kādi izmēri? | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Sep 2008, 17:26 |
#2102
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1
Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.
nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku... | Offline | | |
| Raicha | | 16. Sep 2008, 17:38 |
#2103
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
16 Sep 2008, 17:26:02 Puu rakstīja:
16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1
Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.
nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku...
nu, 7njus gadus britu seenju plantaacijaa (vai kaukur veel taalaak) nolauzt jau nav nekas neiespeejams imo taa daudziem buus vieniigaa iiespeeja izrauties no krediitu pinekljiem, ja sliktaakie scenaariji piepildiisies | Offline | | |
Puce  | | 16. Sep 2008, 17:40 |
#2104
|
|  Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Papētīju tās izsoles. Pagaidām nekā interesanta tur neredzu. Protams, skatos uz kaut ko kas mani interesētu: ~90kvm, Teika, Mežciems, Jugla, bet nu vai nu ir kaut kādi mazdzīvokļi vai nu arī kaut kādā pakaļā.
----------------- J.K.jr.bad.
| Offline | | |
Puuchuks  | | 16. Sep 2008, 17:46 |
#2105
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 Sep 2008, 17:40:56 Puce rakstīja:
Papētīju tās izsoles. Pagaidām nekā interesanta tur neredzu. Protams, skatos uz kaut ko kas mani interesētu: ~90kvm, Teika, Mežciems, Jugla, bet nu vai nu ir kaut kādi mazdzīvokļi vai nu arī kaut kādā pakaļā.
īstenu šakālīti raksturo spēja nevis lēti nopirkt to, kas pašam interesē, bet gan uzvārīties uz citu nelaimes - lēti nopirkt un dārgāk pārdot jebko, pat pilnīgāko sū kaut kādā pakaļā  | Offline | | |
| Raicha | | 16. Sep 2008, 17:54 |
#2106
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
16 Sep 2008, 17:46:44 Puu rakstīja:
lēti nopirkt un dārgāk pārdot jebko, pat pilnīgāko sū kaut kādā pakaļā 
diskusijai par intiimpakalpojumiem ir topiks par latvijas princesi
ja nopietni, tas ka shakaaliishi veel nepeerk ir gana laba indikaacija tam, ka tieshaam cenas vareetu kristies veel zemaak vismaz kad "viss vele bija labi", un izredzeetaa tauta saaka neuzkriitoshi tirgot iipashumus juurmalaa, gudrs cilveeks iemineejaas ka pagrieziena punkts ir sasniegts, un taisniiba vinjam bija | Offline | | |
Puce  | | 16. Sep 2008, 18:18 |
#2107
|
|  Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Es neesmu šakālis, es meklēju dzīvojamo platību arī bērnam. Lai nav kā pašlaik galopā pa dzīvokli jādzīvo. 
----------------- J.K.jr.bad.
| Offline | | |
| Beamer | | 16. Sep 2008, 18:26 |
#2108
|
|  Kopš: 17. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 789
Braucu ar: B28-5
| piedaavaajums studentiem 
- dziivoklji centraa ceesu ielaa 200-250ls, 2-3 istabas.. siikaak PM | Offline | | |
|
|
barracuda  | | 16. Sep 2008, 18:41 |
#2109
|
|  Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
| paņemiet nomā manu hatu - tikai 650ls + elektrība un vēl kas tur  | Offline | | |
-Edm-  | | 16. Sep 2008, 18:47 |
#2110
|
|  Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Sep 2008, 18:41:30 barracuda rakstīja:
paņemiet nomā manu hatu - tikai 650ls + elektrība un vēl kas tur 
175kvadratos jau var saqvu trsiiti mazu atveert 
-----------------
| Offline | | |
Landija  | | 16. Sep 2008, 19:47 |
#2111
|
|  Kopš: 23. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4569
Braucu ar: Bobiks :)
|
16 Sep 2008, 16:47:26 UR rakstīja:
Vajadzīgs kāds kurš var palīdzēt nokārtot hipo kredītu.
PM
man interesee tieshi tas pats 
-----------------
| Offline | | |
VMR  | | 19. Sep 2008, 18:12 |
#2112
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)
BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie. | Offline | | |
RaimisK  | | 19. Sep 2008, 18:16 |
#2113
|
| Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| Muterei meklēju dzīvokli līdz 40kvm, jaunā/renovētā mājā. Ja ir peidāvājumi PM. | Offline | | |
Puuchuks  | | 19. Sep 2008, 18:27 |
#2114
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)
BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.
AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA  | Offline | | |
VMR  | | 19. Sep 2008, 18:31 |
#2115
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:
19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)
BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.
AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA 
Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem | Offline | | |
BigArchi  | | 19. Sep 2008, 18:39 |
#2116
|
|  Kopš: 17. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4169
Braucu ar: dA Power
|
16 Sep 2008, 17:26:02 Puu rakstīja:
16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1
Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.
nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku...
kāds varētu padalīties ar linku uz izsoļu lpp ?
----------------- Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē! | Offline | | |
|
|
Puuchuks  | | 19. Sep 2008, 18:39 |
#2117
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Sep 2008, 18:31:34 VMR rakstīja:
19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:
19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)
BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.
AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA 
Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem
dzīvoklis hruščovkā par 1551eur metrā, pie tam vēl atbrīvo tikai pēc 4 mēnešiem - tas šajos nek.īp. tirgus apstākļos izklausās vienkārši MEGA atbilstošs piedāvājums  | Offline | | |
VMR  | | 19. Sep 2008, 18:47 |
#2118
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
19 Sep 2008, 18:39:32 Puu rakstīja:
19 Sep 2008, 18:31:34 VMR rakstīja:
19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:
19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)
BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.
AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA 
Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem
dzīvoklis hruščovkā par 1551eur metrā, pie tam vēl atbrīvo tikai pēc 4 mēnešiem - tas šajos nek.īp. tirgus apstākļos izklausās vienkārši MEGA atbilstošs piedāvājums 
Nu pasapņot taču var Cenu liku vidējo, apskatoties piedāvājumus blakus.Netālu ir dabūjams analoģisks dzīvoklis pa 40 k ls. Starp citu, Tu pats meklēji dzīvokli šinī rajonā, varbūt interesē ? Saki savu cenu, tad kopīgi pasmiesimies un varbūt nonāksim pie vidējā aritmētiskā  [ Šo ziņu laboja VMR, 19 Sep 2008, 18:48:27 ] | Offline | | |
RaimisK  | | 19. Sep 2008, 18:55 |
#2119
|
| Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| Mazos dzīvokļus nedaudz esmu pačekojis pēdējā laikā. Ja 30k eur dabūsi, tad vari priecāties | Offline | | |
VMR  | | 19. Sep 2008, 19:05 |
#2120
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Nu labi, pierunājāt. Cena KRIETNI runājama
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|