Online

Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Didzis
15. Sep 2008, 16:27 #2101

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)


15 Sep 2008, 16:16:56 huberts rakstīja:
Pardod zemesgabalus medemciema!
Ir visas komunikaxcijas,asfatets celsh,netalu ir autobusa un vilciena pietura!Atrodas 7km no Rigas robezas,pa Jelgavas shoseju braucot!
45eiro/m2
29636970


45eur/m2?

Kādi izmēri?
Offline
Puuchuks
16. Sep 2008, 17:26 #2102

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1

Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.

nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku...
Offline
Raicha
16. Sep 2008, 17:38 #2103

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


16 Sep 2008, 17:26:02 Puu rakstīja:

16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1

Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.

nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku...



nu, 7njus gadus britu seenju plantaacijaa (vai kaukur veel taalaak) nolauzt jau nav nekas neiespeejams imo taa daudziem buus vieniigaa iiespeeja izrauties no krediitu pinekljiem, ja sliktaakie scenaariji piepildiisies
Offline
Puce
16. Sep 2008, 17:40 #2104

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

Papētīju tās izsoles. Pagaidām nekā interesanta tur neredzu. Protams, skatos uz kaut ko kas mani interesētu: ~90kvm, Teika, Mežciems, Jugla, bet nu vai nu ir kaut kādi mazdzīvokļi vai nu arī kaut kādā pakaļā.

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
Puuchuks
16. Sep 2008, 17:46 #2105

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 Sep 2008, 17:40:56 Puce rakstīja:
Papētīju tās izsoles. Pagaidām nekā interesanta tur neredzu. Protams, skatos uz kaut ko kas mani interesētu: ~90kvm, Teika, Mežciems, Jugla, bet nu vai nu ir kaut kādi mazdzīvokļi vai nu arī kaut kādā pakaļā.

īstenu šakālīti raksturo spēja nevis lēti nopirkt to, kas pašam interesē, bet gan uzvārīties uz citu nelaimes - lēti nopirkt un dārgāk pārdot jebko, pat pilnīgāko sū kaut kādā pakaļā
Offline
Raicha
16. Sep 2008, 17:54 #2106

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


16 Sep 2008, 17:46:44 Puu rakstīja:
lēti nopirkt un dārgāk pārdot jebko, pat pilnīgāko sū kaut kādā pakaļā


diskusijai par intiimpakalpojumiem ir topiks par latvijas princesi

ja nopietni, tas ka shakaaliishi veel nepeerk ir gana laba indikaacija tam, ka tieshaam cenas vareetu kristies veel zemaak vismaz kad "viss vele bija labi", un izredzeetaa tauta saaka neuzkriitoshi tirgot iipashumus juurmalaa, gudrs cilveeks iemineejaas ka pagrieziena punkts ir sasniegts, un taisniiba vinjam bija
Offline
Puce
16. Sep 2008, 18:18 #2107

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

Es neesmu šakālis, es meklēju dzīvojamo platību arī bērnam. Lai nav kā pašlaik galopā pa dzīvokli jādzīvo.

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
Beamer
16. Sep 2008, 18:26 #2108

Kopš: 17. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 789

Braucu ar: B28-5

piedaavaajums studentiem
- dziivoklji centraa ceesu ielaa 200-250ls, 2-3 istabas.. siikaak PM
Offline
barracuda
16. Sep 2008, 18:41 #2109

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

paņemiet nomā manu hatu - tikai 650ls + elektrība un vēl kas tur
Offline
-Edm-
16. Sep 2008, 18:47 #2110

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


16 Sep 2008, 18:41:30 barracuda rakstīja:
paņemiet nomā manu hatu - tikai 650ls + elektrība un vēl kas tur
175kvadratos jau var saqvu trsiiti mazu atveert

-----------------
Offline
Landija
16. Sep 2008, 19:47 #2111

Kopš: 23. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4569

Braucu ar: Bobiks :)


16 Sep 2008, 16:47:26 UR rakstīja:
Vajadzīgs kāds kurš var palīdzēt nokārtot hipo kredītu.
PM

man interesee tieshi tas pats

-----------------
Offline
VMR
19. Sep 2008, 18:12 #2112

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.
Offline
RaimisK
19. Sep 2008, 18:16 #2113

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu

Muterei meklēju dzīvokli līdz 40kvm, jaunā/renovētā mājā. Ja ir peidāvājumi PM.
Offline
Puuchuks
19. Sep 2008, 18:27 #2114

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.


AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA
Offline
VMR
19. Sep 2008, 18:31 #2115

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.


AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA

Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem
Offline
BigArchi
19. Sep 2008, 18:39 #2116

Kopš: 17. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4169

Braucu ar: dA Power


16 Sep 2008, 17:26:02 Puu rakstīja:

16 Sep 2008, 15:20:01 Frozen rakstīja:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/2007/articles/136965/0?show_inbox=1

Stāvoklis ar objektiem, kas izsolei tiek izlikti trešo reizi, uzvedina uz skumjām pārdomām — pircēju interesi nerosina pat cenas, kas ir par 20–30% zemākas nekā tirgus cenas. To apstiprina arī valsts galvenais tiesu izpildītājs: «Lai gan precīzas statistikas mums nav, tomēr parasti prasītājs pēc trešās izsoles objektu atstāj sev.» Tas ir, nespējot realizēt nekustamo īpašumu pat ar 40% atlaidi, bankām nākas to ņemt savā bilancē. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka šāda rīcība tomēr pasargā tirgu no vēl lielākas sagrūšanas.

nav taisnība, ka bankām nākas to ņemt savā bilancē - nekas netraucē banku nepaņemt īpašumu arī pēc 3. izsoles, tad parādnieks paliek ar īpašumu un ar parādsaistībām pret banku...


kāds varētu padalīties ar linku uz izsoļu lpp ?

-----------------
Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē!
Offline
Puuchuks
19. Sep 2008, 18:39 #2117

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Sep 2008, 18:31:34 VMR rakstīja:

19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.


AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA

Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem

dzīvoklis hruščovkā par 1551eur metrā, pie tam vēl atbrīvo tikai pēc 4 mēnešiem - tas šajos nek.īp. tirgus apstākļos izklausās vienkārši MEGA atbilstošs piedāvājums
Offline
VMR
19. Sep 2008, 18:47 #2118

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


19 Sep 2008, 18:39:32 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:31:34 VMR rakstīja:

19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.


AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA

Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem

dzīvoklis hruščovkā par 1551eur metrā, pie tam vēl atbrīvo tikai pēc 4 mēnešiem - tas šajos nek.īp. tirgus apstākļos izklausās vienkārši MEGA atbilstošs piedāvājums

Nu pasapņot taču var Cenu liku vidējo, apskatoties piedāvājumus blakus.Netālu ir dabūjams analoģisks dzīvoklis pa 40 k ls. Starp citu, Tu pats meklēji dzīvokli šinī rajonā, varbūt interesē ? Saki savu cenu, tad kopīgi pasmiesimies un varbūt nonāksim pie vidējā aritmētiskā

[ Šo ziņu laboja VMR, 19 Sep 2008, 18:48:27 ]

Offline
RaimisK
19. Sep 2008, 18:55 #2119

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu

Mazos dzīvokļus nedaudz esmu pačekojis pēdējā laikā. Ja 30k eur dabūsi, tad vari priecāties
Offline
VMR
19. Sep 2008, 19:05 #2120

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Nu labi, pierunājāt. Cena KRIETNI runājama
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo