Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 164 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
alco
05. Jun 2013, 21:38 #20801

Kopš: 17. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 920

Braucu ar: Twitterkonvoju uz Ukrainu

Pārdošu divas griestu lampas, jaunas, nelietotas, iepakojumā. Poļos maksāja ap 20 Ls katra, pārdošu abas kopā par 20 latiem.

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wtbxzgx2bzt96e3h3m7j.jpg]
[/URL]

Vairāk info te:
http://technodeluxe.by/catalog/8177/podvesnoi-svetilnik-technolux-3384-rosell-white

PM vai 26174400 Rīga - Saulkrasti

[ Šo ziņu laboja alco, 05 Jun 2013, 21:45:37 ]

Offline
martinsz
05. Jun 2013, 22:22 #20802

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5905

Braucu ar: kartingu

Varbūt kādam ir uz tirdziņu kāds sakarīgs DVD atskaņotājs ar izbīdāmu ekrānu? Kenwood, Alpine vai kas tamlīdzīgs


-----------------
...
Offline
brug
05. Jun 2013, 22:51 #20803

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:


kinozāles komplekts. Aktīvais sabvūferis(230V 160W) , viena tumba(60W) un DVD atskaņotājs. 30Ls


Offline
yanjux
05. Jun 2013, 23:49 #20804

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Tiem, kas kautkaadu iemeslu deelj nevar atljauties apgaismojuma nomainju uz LED (soreiz runa par aareejo), iespeeja ieguut 70% liidzfinansejumu.
Sanak smieklu nauda... ja parasti atmaksajas 2-3 gadu laika, tad ieguldod tikai 30% tie buus dazhi meeneshi.

VARAM projekts LED apgaismojumam

Galvenais nepiemirst par kvalitaati, lai neizpaliek effekts
Kvalitatiivi LED produkti
Offline
reaktors
06. Jun 2013, 00:33 #20805

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni


04 Jun 2013, 13:03:13 reaktors rakstīja:
Līdz šīs nedēļās beigam, PANASONIC GF3 BODY pa 120LS !!! jauns iepakojumā. bilde īsta. T.20081959




vēl viens, pēdējais palika!
Offline
janisszz
06. Jun 2013, 10:57 #20806

Kopš: 18. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 172

Braucu ar:


18 Apr 2013, 11:03:32 janisszz rakstīja:
KingRoy instrumentu komplekts. 9 Ls


KingRoy instrumentu komplekts. 15 Ls


KingRoy instrumentu komplekts. 15 Ls


PM vai 28883131.
Offline
Valcha
06. Jun 2013, 11:09 #20807

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

Kādam nav lieks temperatūras dačiks uz tirdziņu ?

Steidzami
Offline
Valcha
06. Jun 2013, 11:49 #20808

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

Pārdodu Iphone4, viss orģināls, nav lauzts, pieejami visi tīkli,jaunākais softs, kopš iegādes lietotas plēvītes un buferis līdz ar orģinālie stikli bez skrāpējumiem.




P.s Līdzi dodu mazlietotu buferi.


150Ls
Offline
sonx33
06. Jun 2013, 12:55 #20809

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Kur lai nopērk e39 vecā tipa atslegai pogas?
Offline
fimbars
06. Jun 2013, 12:56 #20810

Kopš: 08. May 2011

No: Grobiņa

Ziņojumi: 240

Braucu ar: Troļļmobili

Paradijas vajadziba pec plansetes.
Velams 7" un obligati 3G,atmina nav butiska.
Piedavat PM,nakoso otrdien varu savakt no Rigas,Talsiem,Tukuma,Ventspils.
Offline
Reinis_RJ
06. Jun 2013, 13:29 #20811

Kopš: 02. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 141

Braucu ar: Ē trīsdesmit seši

Steidzami- meklēju mitsubishi lancer 2007. gada (automāts) priekšējais kreisais pusass un aizmugurējais labais apakšējais plaukts.
Offline
Siipols
06. Jun 2013, 13:44 #20812

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


06 Jun 2013, 11:09:09 Valcha rakstīja:
Kādam nav lieks temperatūras dačiks uz tirdziņu ?

Steidzami

Ir ,no Volvo

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
MaarcisM
06. Jun 2013, 17:34 #20813

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:

Vajag apliimeet ar pleevi audi A6 99 gada, dodiet Cenas PM!
Offline
olmon
06. Jun 2013, 18:55 #20814

Kopš: 30. Dec 2008

Ziņojumi: 292

Braucu ar:

Cepeškrāsns Cata Me611
Mazi vizuāli defekti
http://foto1.inbox.lv/olmon/Cepeskrasns/P5060388.jpg
70ls
Offline
janzi
06. Jun 2013, 19:59 #20815

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Iegādāšos Nokia Lumia 800/900 vai Android, galvenais lai Mint stāvoklis un visi tīkli! Piedāvājumus PM
Offline
LL80
06. Jun 2013, 21:32 #20816

Kopš: 08. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 165

Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv


05 Jun 2013, 22:22:03 martinsz rakstīja:
Varbūt kādam ir uz tirdziņu kāds sakarīgs DVD atskaņotājs ar izbīdāmu ekrānu? Kenwood, Alpine vai kas tamlīdzīgs

pioneer dvd
Offline
mfg
06. Jun 2013, 22:17 #20817

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:

nopirkshu lielo cirvi malkai



Offline
joiner404
06. Jun 2013, 22:59 #20818

Kopš: 06. Feb 2005

No: Ogre

Ziņojumi: 272

Braucu ar: BMW ,MB

Tirgojas subis ALPINE 350W (jauns) - 40Ls.
Pastūzis (lietots) Roadstar 400W - 25Ls. Kopā - 55Ls
subis
pastūzis

-----------------
http://www.arra.lv
Tel.29413048
Offline
BMWES
06. Jun 2013, 23:44 #20819

Kopš: 24. Sep 2009

No: Staicele

Ziņojumi: 178

Braucu ar: e36 1.8 tds 98.g

Dāmas un kungi, kam darīšana pa servisu, varbūt kādam ir 200L mucā vai mazākā tilpuma tvertne ar izlietotu eļļu, jeb atrabotku. Dodiet ziņu, kādu barteri varam sadomāt. PM!
Offline
reaktors
07. Jun 2013, 00:35 #20820

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni


06 Jun 2013, 22:17:46 mfg rakstīja:
nopirkshu lielo cirvi malkai






lūdzu
http://johnneeman.com/lv/tools/axes
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo