| Autors | Ziņojums |
| alco | |
 Kopš: 17. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 920
Braucu ar: Twitterkonvoju uz Ukrainu
| Pārdošu divas griestu lampas, jaunas, nelietotas, iepakojumā. Poļos maksāja ap 20 Ls katra, pārdošu abas kopā par 20 latiem.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wtbxzgx2bzt96e3h3m7j.jpg][/URL]
Vairāk info te:
http://technodeluxe.by/catalog/8177/podvesnoi-svetilnik-technolux-3384-rosell-white
PM vai 26174400 Rīga - Saulkrasti[ Šo ziņu laboja alco, 05 Jun 2013, 21:45:37 ] |
Offline | |
|
martinsz  | |
 Kopš: 22. Nov 2003
Ziņojumi: 5905
Braucu ar: kartingu
| Varbūt kādam ir uz tirdziņu kāds sakarīgs DVD atskaņotājs ar izbīdāmu ekrānu? Kenwood, Alpine vai kas tamlīdzīgs
----------------- ... |
Offline | |
|
| brug | |
 Kopš: 27. Dec 2008
Ziņojumi: 171
Braucu ar:
|
kinozāles komplekts. Aktīvais sabvūferis(230V 160W) , viena tumba(60W) un DVD atskaņotājs. 30Ls 
|
Offline | |
|
| yanjux | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4919
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Tiem, kas kautkaadu iemeslu deelj nevar atljauties apgaismojuma nomainju uz LED (soreiz runa par aareejo), iespeeja ieguut 70% liidzfinansejumu.
Sanak smieklu nauda... ja parasti atmaksajas 2-3 gadu laika, tad ieguldod tikai 30% tie buus dazhi meeneshi.
VARAM projekts LED apgaismojumam
Galvenais nepiemirst par kvalitaati, lai neizpaliek effekts 
Kvalitatiivi LED produkti |
Offline | |
|
| reaktors | |
 Kopš: 08. Jul 2003
Ziņojumi: 686
Braucu ar: Quattro riteni
|
04 Jun 2013, 13:03:13 reaktors rakstīja:
Līdz šīs nedēļās beigam, PANASONIC GF3 BODY pa 120LS !!! jauns iepakojumā. bilde īsta. T.20081959
vēl viens, pēdējais palika! |
Offline | |
|
| janisszz | |
 Kopš: 18. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 172
Braucu ar:
|
18 Apr 2013, 11:03:32 janisszz rakstīja:
KingRoy instrumentu komplekts. 9 Ls
KingRoy instrumentu komplekts. 15 Ls
KingRoy instrumentu komplekts. 15 Ls
PM vai 28883131.
|
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
| Kādam nav lieks temperatūras dačiks uz tirdziņu ?
Steidzami |
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
| Pārdodu Iphone4, viss orģināls, nav lauzts, pieejami visi tīkli,jaunākais softs, kopš iegādes lietotas plēvītes un buferis līdz ar orģinālie stikli bez skrāpējumiem.
P.s Līdzi dodu mazlietotu buferi.
150Ls |
Offline | |
|
|
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Kur lai nopērk e39 vecā tipa atslegai pogas? |
Offline | |
|
| fimbars | |
 Kopš: 08. May 2011
No: Grobiņa
Ziņojumi: 240
Braucu ar: Troļļmobili
| Paradijas vajadziba pec plansetes.
Velams 7" un obligati 3G,atmina nav butiska.
Piedavat PM,nakoso otrdien varu savakt no Rigas,Talsiem,Tukuma,Ventspils. |
Offline | |
|
Reinis_RJ  | |
 Kopš: 02. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 141
Braucu ar: Ē trīsdesmit seši
| Steidzami- meklēju mitsubishi lancer 2007. gada (automāts) priekšējais kreisais pusass un aizmugurējais labais apakšējais plaukts. |
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
06 Jun 2013, 11:09:09 Valcha rakstīja:
Kādam nav lieks temperatūras dačiks uz tirdziņu ?
Steidzami
Ir ,no Volvo
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| MaarcisM | |
 Kopš: 30. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1679
Braucu ar:
| Vajag apliimeet ar pleevi audi A6 99 gada, dodiet Cenas PM! |
Offline | |
|
| olmon | |
Kopš: 30. Dec 2008
Ziņojumi: 292
Braucu ar:
| Cepeškrāsns Cata Me611
Mazi vizuāli defekti
http://foto1.inbox.lv/olmon/Cepeskrasns/P5060388.jpg
70ls
|
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Iegādāšos Nokia Lumia 800/900 vai Android, galvenais lai Mint stāvoklis un visi tīkli! Piedāvājumus PM |
Offline | |
|
| LL80 | |
 Kopš: 08. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 165
Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv
|
05 Jun 2013, 22:22:03 martinsz rakstīja:
Varbūt kādam ir uz tirdziņu kāds sakarīgs DVD atskaņotājs ar izbīdāmu ekrānu? Kenwood, Alpine vai kas tamlīdzīgs
pioneer dvd |
Offline | |
|
|
|
| mfg | |
 Kopš: 01. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1584
Braucu ar:
| nopirkshu lielo cirvi malkai
|
Offline | |
|
joiner404  | |
 Kopš: 06. Feb 2005
No: Ogre
Ziņojumi: 272
Braucu ar: BMW ,MB
| Tirgojas subis ALPINE 350W (jauns) - 40Ls.
Pastūzis (lietots) Roadstar 400W - 25Ls. Kopā - 55Ls
subis
pastūzis
----------------- http://www.arra.lv
Tel.29413048 |
Offline | |
|
BMWES
| |
 Kopš: 24. Sep 2009
No: Staicele
Ziņojumi: 178
Braucu ar: e36 1.8 tds 98.g
| Dāmas un kungi, kam darīšana pa servisu, varbūt kādam ir 200L mucā vai mazākā tilpuma tvertne ar izlietotu eļļu, jeb atrabotku. Dodiet ziņu, kādu barteri varam sadomāt. PM!  |
Offline | |
|
| reaktors | |
 Kopš: 08. Jul 2003
Ziņojumi: 686
Braucu ar: Quattro riteni
|
06 Jun 2013, 22:17:46 mfg rakstīja:
nopirkshu lielo cirvi malkai
lūdzu 
http://johnneeman.com/lv/tools/axes |
Offline | |
|