Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 151 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Reino
24. Aug 2008, 20:27 #2001

Kopš: 03. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 543

Braucu ar: 87


24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.


Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi?
Offline
mmartins
24. Aug 2008, 20:39 #2002

Kopš: 14. Sep 2004

Ziņojumi: 1718

Braucu ar: Prius


24 Aug 2008, 20:28:58 adolfs rakstīja:
interesee zeme pie atklaataas juuras (kkur starp kolku un rucavu) ataalumaa liidz 300m no krasta liinijas un platiiba ~0.2-1ha

pm vai pn

lasi pee emmm
Offline
Rollout
24. Aug 2008, 22:26 #2003

Kopš: 05. May 2005

Ziņojumi: 365

Braucu ar: OOOO

Sveiki,

Vai kāds no Powera a.god. juristiem nevarētu atsūtīt kādu sakarīgu dzīvokļa īres līguma paraugu?

Vajag tiešām ļoti un steidzami, lai varētu salīdzināt ar dzīvokļa izīrētāja piedāvāto, ieteikt savus uzlabojumus tam.

e-pasts: [email protected]

Liels paldies jau iepriekš!

[ Šo ziņu laboja Rollout, 24 Aug 2008, 22:30:14 ]

Offline
ilze
25. Aug 2008, 11:27 #2004

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:


24 Aug 2008, 20:27:38 Reino rakstīja:

24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.


Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi?


Protams. oficiālu līgumu slēdzot, var dabūt caurlaidi. Tāpat kā Jūrmalā

-----------------
Offline
spy
25. Aug 2008, 11:51 #2005

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


25 Aug 2008, 11:27:44 ilze rakstīja:

24 Aug 2008, 20:27:38 Reino rakstīja:

24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.


Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi?


Protams. oficiālu līgumu slēdzot, var dabūt caurlaidi. Tāpat kā Jūrmalā


Ja, protams, dzīvokļa īpašnieks nav jau paņēmis kādu caurlaid-i/es sev un tādēļ RD par tavu pieprasījumu tikai drusku pasmiesies pie ikrīta kafijas pauzes
Offline
ilze
25. Aug 2008, 11:56 #2006

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

nepasmiesies

-----------------
Offline
Fandulis
25. Aug 2008, 12:21 #2007

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


07 Aug 2008, 13:31:09 Fandulis rakstīja:
Interesē zeme ceļa posmā Berģi-Baltezers-Ādaži-Lilaste(ieskaitot)
Offline
raivisp
25. Aug 2008, 14:04 #2008

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas

Kaadam nevajag 3 istabu dziivokli Ainažos? Kljuvis lieks...

Vispaar nez taadu var paardot? itkaa jau projekts prieksh padomju laikiem vienkaarshi , bet tie Ainaži, tie Ainaži
Offline
Puuchuks
28. Aug 2008, 19:07 #2009

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā

m?

PM
Offline
Pauliic
28. Aug 2008, 19:09 #2010

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

skat parakstu

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Puuchuks
28. Aug 2008, 19:17 #2011

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Pauliic, ja tu man, tad es aizmirsu piebilst, ka negribu padumjā laika paneļmājā.
vai nu pirmskara vai agrīnie psrs laiki
Offline
raivisp
28. Aug 2008, 19:22 #2012

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


28 Aug 2008, 19:07:53 Puu rakstīja:
krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā

m?

PM


njem Ainazhos. pa leeto un 70m2
Offline
Puuchuks
29. Aug 2008, 12:51 #2013

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


28 Aug 2008, 19:22:10 raivisp rakstīja:

28 Aug 2008, 19:07:53 Puu rakstīja:
krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā

m?

PM


njem Ainazhos. pa leeto un 70m2

biju domājis, ka Pārdaugava ir tikai Rīgā... bet, ja nu tā saki, tad precizēšu - meklēju mazu dzīvoklīti Rīgā, tai Daugavas pusē, ko sauc par Pārdaugavu
ideāli Āgenskalns-Āgenskalna priedes
Offline
raivisp
29. Aug 2008, 12:56 #2014

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


29 Aug 2008, 12:51:15 Puu rakstīja:


biju domājis, ka Pārdaugava ir tikai Rīgā... bet, ja nu tā saki, tad precizēšu - meklēju mazu dzīvoklīti Rīgā, tai Daugavas pusē, ko sauc par Pārdaugavu
ideāli Āgenskalns-Āgenskalna priedes


bljin. laikam Ainazhi nederees
Offline
adrenalins
03. Sep 2008, 20:18 #2015

Kopš: 04. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1431

Braucu ar: KIA de-niro

Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
Offline
Pauliic
03. Sep 2008, 20:26 #2016

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

izskatās, ka pārdošu beidzot to dzīvokli

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
-Edm-
03. Sep 2008, 20:31 #2017

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi

-----------------
Offline
adrenalins
03. Sep 2008, 20:36 #2018

Kopš: 04. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1431

Braucu ar: KIA de-niro


03 Sep 2008, 20:31:45 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi


tad vel japagaida
Offline
indiigais
03. Sep 2008, 20:42 #2019

Kopš: 01. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 10

Braucu ar:


03 Sep 2008, 20:36:53 adrenalins rakstīja:

03 Sep 2008, 20:31:45 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi


tad vel japagaida


Man pazistami ir SIA "Vindeks" Vērtētāji. man teica, ka šī gada laikā noteikti nokritīsies cenas...
Offline
Pauliic
03. Sep 2008, 20:50 #2020

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

ilgtermiņā viņas anyway augs

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo