| Autors | Ziņojums |
| Reino | | 24. Aug 2008, 20:27 |
#2001
|
|
 Kopš: 03. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 543
Braucu ar: 87
|
24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.
Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi? |
Offline | |
|
| mmartins | | 24. Aug 2008, 20:39 |
#2002
|
|
 Kopš: 14. Sep 2004
Ziņojumi: 1718
Braucu ar: Prius
|
24 Aug 2008, 20:28:58 adolfs rakstīja:
interesee zeme pie atklaataas juuras (kkur starp kolku un rucavu) ataalumaa liidz 300m no krasta liinijas un platiiba ~0.2-1ha 
pm vai pn 
lasi pee emmm  |
Offline | |
|
| Rollout | | 24. Aug 2008, 22:26 |
#2003
|
|
 Kopš: 05. May 2005
Ziņojumi: 365
Braucu ar: OOOO
| Sveiki,
Vai kāds no Powera a.god. juristiem nevarētu atsūtīt kādu sakarīgu dzīvokļa īres līguma paraugu?
Vajag tiešām ļoti un steidzami, lai varētu salīdzināt ar dzīvokļa izīrētāja piedāvāto, ieteikt savus uzlabojumus tam.
e-pasts: [email protected]
Liels paldies jau iepriekš![ Šo ziņu laboja Rollout, 24 Aug 2008, 22:30:14 ] |
Offline | |
|
ilze  | | 25. Aug 2008, 11:27 |
#2004
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
Ziņojumi: 4879
Braucu ar:
|
24 Aug 2008, 20:27:38 Reino rakstīja:
24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.
Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi?
Protams. oficiālu līgumu slēdzot, var dabūt caurlaidi. Tāpat kā Jūrmalā 
-----------------
|
Offline | |
|
spy  | | 25. Aug 2008, 11:51 |
#2005
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
25 Aug 2008, 11:27:44 ilze rakstīja:
24 Aug 2008, 20:27:38 Reino rakstīja:
24 Aug 2008, 19:50:52 ilze rakstīja:
Ja kāds vēlas īrēt dzīvokli Vecrīgā, tad droši PM. Mazā Smilšu iela, pirmais stāvs, divas istabas, ar ērtībām un labā stāvoklī. Ls 300 plus komunālie.
Kā tur ir, ja īrē tad var dabūt vecrīgas caurlaidi?
Protams. oficiālu līgumu slēdzot, var dabūt caurlaidi. Tāpat kā Jūrmalā 
Ja, protams, dzīvokļa īpašnieks nav jau paņēmis kādu caurlaid-i/es sev un tādēļ RD par tavu pieprasījumu tikai drusku pasmiesies pie ikrīta kafijas pauzes |
Offline | |
|
ilze  | | 25. Aug 2008, 11:56 |
#2006
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
Ziņojumi: 4879
Braucu ar:
| nepasmiesies 
-----------------
|
Offline | |
|
| Fandulis | | 25. Aug 2008, 12:21 |
#2007
|
|
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
07 Aug 2008, 13:31:09 Fandulis rakstīja:
Interesē zeme ceļa posmā Berģi-Baltezers-Ādaži-Lilaste(ieskaitot)
|
Offline | |
|
| raivisp | | 25. Aug 2008, 14:04 |
#2008
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
| Kaadam nevajag 3 istabu dziivokli Ainažos? Kljuvis lieks...
Vispaar nez taadu var paardot? itkaa jau projekts prieksh padomju laikiem vienkaarshi , bet tie Ainaži, tie Ainaži  |
Offline | |
|
|
|
Puuchuks  | | 28. Aug 2008, 19:07 |
#2009
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā 
m?
PM  |
Offline | |
|
Pauliic  | | 28. Aug 2008, 19:09 |
#2010
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| skat parakstu 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 28. Aug 2008, 19:17 |
#2011
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Pauliic, ja tu man, tad es aizmirsu piebilst, ka negribu padumjā laika paneļmājā.
vai nu pirmskara vai agrīnie psrs laiki |
Offline | |
|
| raivisp | | 28. Aug 2008, 19:22 |
#2012
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
28 Aug 2008, 19:07:53 Puu rakstīja:
krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā 
m?
PM 
njem Ainazhos. pa leeto un 70m2  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 29. Aug 2008, 12:51 |
#2013
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
28 Aug 2008, 19:22:10 raivisp rakstīja:
28 Aug 2008, 19:07:53 Puu rakstīja:
krīzes cenas... krīzes cenas... tad moš kādam ir pa lēto mazs dzīvoklīts Pārdaugavā, normālā mājā 
m?
PM 
njem Ainazhos. pa leeto un 70m2 
biju domājis, ka Pārdaugava ir tikai Rīgā... bet, ja nu tā saki, tad precizēšu - meklēju mazu dzīvoklīti Rīgā, tai Daugavas pusē, ko sauc par Pārdaugavu 
ideāli Āgenskalns-Āgenskalna priedes |
Offline | |
|
| raivisp | | 29. Aug 2008, 12:56 |
#2014
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
29 Aug 2008, 12:51:15 Puu rakstīja:
biju domājis, ka Pārdaugava ir tikai Rīgā... bet, ja nu tā saki, tad precizēšu - meklēju mazu dzīvoklīti Rīgā, tai Daugavas pusē, ko sauc par Pārdaugavu 
ideāli Āgenskalns-Āgenskalna priedes
bljin. laikam Ainazhi nederees  |
Offline | |
|
| adrenalins | | 03. Sep 2008, 20:18 |
#2015
|
|
 Kopš: 04. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1431
Braucu ar: KIA de-niro
| Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies? |
Offline | |
|
Pauliic  | | 03. Sep 2008, 20:26 |
#2016
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| izskatās, ka pārdošu beidzot to dzīvokli 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
|
|
-Edm-  | | 03. Sep 2008, 20:31 |
#2017
|
|
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi 
-----------------
|
Offline | |
|
| adrenalins | | 03. Sep 2008, 20:36 |
#2018
|
|
 Kopš: 04. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1431
Braucu ar: KIA de-niro
|
03 Sep 2008, 20:31:45 -tihijs- rakstīja:
03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi 
tad vel japagaida  |
Offline | |
|
| indiigais | | 03. Sep 2008, 20:42 |
#2019
|
|
Kopš: 01. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 10
Braucu ar:
|
03 Sep 2008, 20:36:53 adrenalins rakstīja:
03 Sep 2008, 20:31:45 -tihijs- rakstīja:
03 Sep 2008, 20:18:47 adrenalins rakstīja:
Kādas ir prognozes par dzivokļu cenām Rīgā?
Cenas vel kritisies?
viennozimiigi 
tad vel japagaida 
Man pazistami ir SIA "Vindeks" Vērtētāji. man teica, ka šī gada laikā noteikti nokritīsies cenas...  |
Offline | |
|
Pauliic  | | 03. Sep 2008, 20:50 |
#2020
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| ilgtermiņā viņas anyway augs 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|