| Autors | Ziņojums |
Tomzs  | | 24. Apr 2026, 11:30 |
#1941
|
|
Kopš: 06. Jan 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 3579
Braucu ar: VS & 29
|
23 Apr 2026, 08:58:37 @kkas rakstīja:
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
Pajautā zivju rūpniekiem ko viņi domā par šo ieteikumu. Viņi tev tās šprotes par šādu uzskatu sabāzīs vienā vietā.
Aha, Babris garantē. |
Offline | |
|
| kkas | | 28. Apr 2026, 18:08 |
#1942
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
| To nabaga propelleri, kam piedēvēja visus iespējamos ļaunumus un pat augstākās amatpersonas iesaistījās, pa nakti pilnībā aptīrijuši 
Varu derēt ka viņam čigāni "palīdzēja" nogāzties. |
Offline | |
|
| kexxx | | 28. Apr 2026, 18:53 |
#1943
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
| https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
psc kkāds- nodot darbu 3 darītājiem (pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums??? ), lai pēc tam, kad atkal ņihrena nav izdarīts, var rādīt vienam uz otru un vainot visās nebūšanās  |
Offline | |
|
| KM | | 28. Apr 2026, 18:58 |
#1944
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| sashemot lai balsis saskjaita taa lai noladeta vienotiba atkal var graut LV nakamos 4 gadus  [ Šo ziņu laboja KM, 28 Apr 2026, 19:06:30 ] |
Offline | |
|
protams  | | 28. Apr 2026, 19:09 |
#1945
|
|
 Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6313
Braucu ar: NS7
| Kapēc ne Rēzeknes gaļas kombinātam vai Bauskas alum?
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! |
Offline | |
|
| aep_det | | 28. Apr 2026, 20:06 |
#1946
|
|
 Kopš: 12. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2429
Braucu ar: 5008
| Iespējams, LVM ir investējuši arī IT departamenta attīstībā. Kādreiz, pirms kādiem 10 gadiem, no universitātes bija iespēja tikt praksē viņu IT departamentā. Kāds arī izmantoja, patika.
Bet tas ir tikai mans minējums 
Varbūt kārtējā shēma, vairs nebrīnītos neparko  [ Šo ziņu laboja aep_det, 28 Apr 2026, 20:07:14 ] |
Offline | |
|
| Zalespljavejs | | 28. Apr 2026, 20:56 |
#1947
|
|
 Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2900
Braucu ar: tautas auto
|
28 Apr 2026, 20:06:49 @aep_det rakstīja:
Iespējams, LVM ir investējuši arī IT departamenta attīstībā.
Bingo.  |
Offline | |
|
badmoon  | | 28. Apr 2026, 20:56 |
#1948
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
|
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
psc kkāds- nodot darbu 3 darītājiem (pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums??? ), lai pēc tam, kad atkal ņihrena nav izdarīts, var rādīt vienam uz otru un vainot visās nebūšanās 
Nu tur taču rakstīts -
"Zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS) aģentūrai LETA pauda, ka LVM ir uzņēmums, kas vēsturiski attīstīja spēcīgu informācijas tehnoloģiju komandu, kura ir radījusi unikālas informācijas tehnoloģiju sistēmas mežu ilgtspējīgai apsaimniekošanai, piemēram, "LVM GEO", kura ir pieejama ne tikai uzņēmuma vajadzībām, bet arī kā aplikācija ikvienam Latvijas iedzīvotājam.
Ņemot vērā LVM pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā un to, ka tas ir valstij piederošs stratēģisks uzņēmums, LVM var palīdzēt situācijās, kad ir šaubu ēna par privātiem uzņēmumiem, sacīja ministrs."
 |
Offline | |
|
|
|
| kkas | | 28. Apr 2026, 21:15 |
#1949
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
| kas tur pa sūdiem savārīti, ka mērkaķa ātrumā visi ''privātie'' nostumti malā, līgumi lauzti un pat nebija nevienas atsmērēšanas kampaņas, kur apsūdzētie tiktu visos medijos attaisnoti pa jaunavām |
Offline | |
|
RVR  | | 29. Apr 2026, 09:40 |
#1950
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē... |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 29. Apr 2026, 10:15 |
#1951
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7576
Braucu ar: E34
|
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
Ar to lai arī nodarbojas. Tagad sanāk sovoku stilā - visu lieciet malā ir viens steidzams darbs.
Varu tik iedomāties, cik veiksmīgi un "lēti" 3 valsts uzņēmumi sadarbosies.
Tie varas polītiķi klusām kliedz: "Nāc, buldozer, "sakārto" visu aiz mums!"  |
Offline | |
|
| juriz | | 29. Apr 2026, 10:24 |
#1952
|
|
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2729
Braucu ar: auto
| https://www.lvmgeo.lv/pakalpojumi |
Offline | |
|
RVR  | | 29. Apr 2026, 10:27 |
#1953
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
Ar to lai arī nodarbojas.
Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot. |
Offline | |
|
| casivupi | | 29. Apr 2026, 10:31 |
#1954
|
|
Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
| LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem. |
Offline | |
|
| user | | 29. Apr 2026, 10:38 |
#1955
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 10:31:34 @casivupi rakstīja:
LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem.
kā sauc to meiteas uzņēmumu? aizmirsu.. biju vienā konferencē, kurā LVM stāstīja par savu jauno tooli, bet to bija izstrādājis privāts uzņēmums |
Offline | |
|
| user | | 29. Apr 2026, 10:38 |
#1956
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 10:27:05 @RVR rakstīja:
29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
Ar to lai arī nodarbojas.
Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot.
tas ir pilnīgs idiotisms. nu tā, ka pilnīgs un pilnīgi noteikti ar privātām finansiālām interesēm[ Šo ziņu laboja user, 29 Apr 2026, 10:39:28 ] |
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 29. Apr 2026, 11:03 |
#1957
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt  |
Offline | |
|
| Zalespljavejs | | 29. Apr 2026, 11:06 |
#1958
|
|
 Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2900
Braucu ar: tautas auto
|
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.  |
Offline | |
|
| kexxx | | 29. Apr 2026, 11:13 |
#1959
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 10:27:05 @RVR rakstīja:
29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
Ar to lai arī nodarbojas.
Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot.
paņemt trīs darītājus šādā gadījumā un pa galvu pa kaklu kko taisīt ir diezgan stulbs pasāciens
imho, labāk būtu vēlēšanas taisīt pa vecam papīrā un nirmālos tempos un pārdomāti strādāt pie it sistēmas |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 29. Apr 2026, 11:14 |
#1960
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Vēlēšanās tikai ar rokām būtu jāskaita. Es rajona kundzei un random novērotājiem vairāk ticu, kā vienam serverim, kuru saprogrammē šeidī čaļi, kuriem raduraksti pārklājas ar "mazāko ļaunumu"  |
Offline | |
|