Online

Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Tomzs
24. Apr 2026, 11:30 #1941

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29


23 Apr 2026, 08:58:37 @kkas rakstīja:

22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?

Pajautā zivju rūpniekiem ko viņi domā par šo ieteikumu. Viņi tev tās šprotes par šādu uzskatu sabāzīs vienā vietā.


Aha, Babris garantē.
Offline
kkas
28. Apr 2026, 18:08 #1942

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

To nabaga propelleri, kam piedēvēja visus iespējamos ļaunumus un pat augstākās amatpersonas iesaistījās, pa nakti pilnībā aptīrijuši
Varu derēt ka viņam čigāni "palīdzēja" nogāzties.
Offline
kexxx
28. Apr 2026, 18:53 #1943

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:

https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

psc kkāds- nodot darbu 3 darītājiem (pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums??? ), lai pēc tam, kad atkal ņihrena nav izdarīts, var rādīt vienam uz otru un vainot visās nebūšanās
Offline
KM
28. Apr 2026, 18:58 #1944

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

sashemot lai balsis saskjaita taa lai noladeta vienotiba atkal var graut LV nakamos 4 gadus

[ Šo ziņu laboja KM, 28 Apr 2026, 19:06:30 ]

Offline
protams
28. Apr 2026, 19:09 #1945

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6313

Braucu ar: NS7

Kapēc ne Rēzeknes gaļas kombinātam vai Bauskas alum?

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
aep_det
28. Apr 2026, 20:06 #1946

Kopš: 12. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2429

Braucu ar: 5008

Iespējams, LVM ir investējuši arī IT departamenta attīstībā. Kādreiz, pirms kādiem 10 gadiem, no universitātes bija iespēja tikt praksē viņu IT departamentā. Kāds arī izmantoja, patika.

Bet tas ir tikai mans minējums
Varbūt kārtējā shēma, vairs nebrīnītos neparko

[ Šo ziņu laboja aep_det, 28 Apr 2026, 20:07:14 ]

Offline
Zalespljavejs
28. Apr 2026, 20:56 #1947

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2900

Braucu ar: tautas auto


28 Apr 2026, 20:06:49 @aep_det rakstīja:
Iespējams, LVM ir investējuši arī IT departamenta attīstībā.


Bingo.
Offline
badmoon
28. Apr 2026, 20:56 #1948

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar


28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

psc kkāds- nodot darbu 3 darītājiem (pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums??? ), lai pēc tam, kad atkal ņihrena nav izdarīts, var rādīt vienam uz otru un vainot visās nebūšanās


Nu tur taču rakstīts -

"Zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS) aģentūrai LETA pauda, ka LVM ir uzņēmums, kas vēsturiski attīstīja spēcīgu informācijas tehnoloģiju komandu, kura ir radījusi unikālas informācijas tehnoloģiju sistēmas mežu ilgtspējīgai apsaimniekošanai, piemēram, "LVM GEO", kura ir pieejama ne tikai uzņēmuma vajadzībām, bet arī kā aplikācija ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Ņemot vērā LVM pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā un to, ka tas ir valstij piederošs stratēģisks uzņēmums, LVM var palīdzēt situācijās, kad ir šaubu ēna par privātiem uzņēmumiem, sacīja ministrs."

Offline
kkas
28. Apr 2026, 21:15 #1949

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

kas tur pa sūdiem savārīti, ka mērkaķa ātrumā visi ''privātie'' nostumti malā, līgumi lauzti un pat nebija nevienas atsmērēšanas kampaņas, kur apsūdzētie tiktu visos medijos attaisnoti pa jaunavām
Offline
RVR
29. Apr 2026, 09:40 #1950

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
Offline
bum_bumz
29. Apr 2026, 10:15 #1951

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...

Ar to lai arī nodarbojas. Tagad sanāk sovoku stilā - visu lieciet malā ir viens steidzams darbs.
Varu tik iedomāties, cik veiksmīgi un "lēti" 3 valsts uzņēmumi sadarbosies.
Tie varas polītiķi klusām kliedz: "Nāc, buldozer, "sakārto" visu aiz mums!"
Offline
juriz
29. Apr 2026, 10:24 #1952

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2729

Braucu ar: auto

https://www.lvmgeo.lv/pakalpojumi
Offline
RVR
29. Apr 2026, 10:27 #1953

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


Ar to lai arī nodarbojas.



Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot.
Offline
casivupi
29. Apr 2026, 10:31 #1954

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:

LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem.
Offline
user
29. Apr 2026, 10:38 #1955

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


29 Apr 2026, 10:31:34 @casivupi rakstīja:
LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem.


kā sauc to meiteas uzņēmumu? aizmirsu.. biju vienā konferencē, kurā LVM stāstīja par savu jauno tooli, bet to bija izstrādājis privāts uzņēmums
Offline
user
29. Apr 2026, 10:38 #1956

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


29 Apr 2026, 10:27:05 @RVR rakstīja:

29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


Ar to lai arī nodarbojas.



Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot.



tas ir pilnīgs idiotisms. nu tā, ka pilnīgs un pilnīgi noteikti ar privātām finansiālām interesēm

[ Šo ziņu laboja user, 29 Apr 2026, 10:39:28 ]

Offline
kexxx
29. Apr 2026, 11:03 #1957

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt
Offline
Zalespljavejs
29. Apr 2026, 11:06 #1958

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2900

Braucu ar: tautas auto


29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.
Offline
kexxx
29. Apr 2026, 11:13 #1959

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


29 Apr 2026, 10:27:05 @RVR rakstīja:

29 Apr 2026, 10:15:33 @bum_bumz rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


Ar to lai arī nodarbojas.



Normālos apstākļos jau viņiem neviens neko citu nemaz neliek darīt.
Tagad termiņš deg, pasākums mega svarīgs, tāpēc arī ņem labākos, ko var šim gadījumam piemērot.


paņemt trīs darītājus šādā gadījumā un pa galvu pa kaklu kko taisīt ir diezgan stulbs pasāciens
imho, labāk būtu vēlēšanas taisīt pa vecam papīrā un nirmālos tempos un pārdomāti strādāt pie it sistēmas
Offline
Arsm3ns
29. Apr 2026, 11:14 #1960

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Vēlēšanās tikai ar rokām būtu jāskaita. Es rajona kundzei un random novērotājiem vairāk ticu, kā vienam serverim, kuru saprogrammē šeidī čaļi, kuriem raduraksti pārklājas ar "mazāko ļaunumu"
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4