Online
Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Banānrepublika VI
| Autors | Ziņojums |
| kexxx | | 29. Apr 2026, 11:15 |
#1961
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem. 
savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba
p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?[ Šo ziņu laboja kexxx, 29 Apr 2026, 11:16:47 ] | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 29. Apr 2026, 11:18 |
#1962
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2897
Braucu ar: tautas auto
|
29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem. 
savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba
p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?
Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas. | Offline | | |
| kexxx | | 29. Apr 2026, 11:27 |
#1963
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem. 
savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba
p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?
Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.
wow, nu tad varbūt nevajag pirkt lētāko  | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 29. Apr 2026, 11:33 |
#1964
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2897
Braucu ar: tautas auto
|
29 Apr 2026, 11:27:54 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem. 
savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba
p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?
Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.
wow, nu tad varbūt nevajag pirkt lētāko 
Protams, ka nevajag pirkt lētāko. Bet dzīves realitāte ir pavisam savādāka. | Offline | | |
| user | | 29. Apr 2026, 11:36 |
#1965
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14474
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem. 
savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba
p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?
Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.
tātad attīstot iekšējo IT komandu izdodas atrast vietējos koderus, bet izmantot uzņēmumu, kurā strādā vietējie nevar dirst vajag mazāk 
| Offline | | |
| casivupi | | 29. Apr 2026, 11:36 |
#1966
|
| Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.
ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs | Offline | | |
| user | | 29. Apr 2026, 11:40 |
#1967
|
| Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14474
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:36:38 @casivupi rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.
ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs
paskaties - tur 3 uznemumi piesaistiti..
bet symfony noteikti nebūtu nepareizākais ceļš, bet šaubos, jo tur nevienam nav jāmaksā par licencēm, tātad nederēs. nu ok var te ari pieslegt maksas riikus un tas butu ok bet nu redzesim kas te sanaks | Offline | | |
| kexxx | | 29. Apr 2026, 11:55 |
#1968
|
|  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14191
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 11:36:38 @casivupi rakstīja:
29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:
29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:
28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi
pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???
Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...
man tam grūti noticēt 
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt 
nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.
ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs
pasaki, ka neko nesajēdz no it, nepasakot, ka neko nesajēdz no it  | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 29. Apr 2026, 13:16 |
#1969
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17317
Braucu ar:
| https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam | Offline | | |
| Arsm3ns | | 29. Apr 2026, 13:20 |
#1970
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1952
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī  | Offline | | |
| abyss | | 29. Apr 2026, 13:50 |
#1971
|
|  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8864
Braucu ar: e39 523
|
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes | Offline | | |
| Arsm3ns | | 29. Apr 2026, 14:07 |
#1972
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1952
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri. | Offline | | |
| tracums71 | | 29. Apr 2026, 14:11 |
#1973
|
| Kopš: 27. Oct 2016
Ziņojumi: 115
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 10:38:14 @user rakstīja:
29 Apr 2026, 10:31:34 @casivupi rakstīja:
LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem.
kā sauc to meiteas uzņēmumu? aizmirsu.. biju vienā konferencē, kurā LVM stāstīja par savu jauno tooli, bet to bija izstrādājis privāts uzņēmums
BSR - biznesa sistēmu risinājumi. Starp citu BSR klientu vidū ir Zviedrijas valsts nekustamo īpašumu pārvalde (SFV), Lietuvas valsts mežu apsaimniekotāji, u.c.
Bet dīvāna eksperti jau visu zin labāk  | Offline | | |
| kaprons2 | | 29. Apr 2026, 15:39 |
#1974
|
| Kopš: 04. Jun 2019
Ziņojumi: 1119
Braucu ar:
| Mans viedoklis, ka Latvijas attīstību bremzē 4 faktori.
1. Reāli kaitnieki, kas sabotē visu labo.
2. Pašlabuma meklētāji(nebūs vilcienu iepirkums, ja nebūs otkats)
3. Saprašanas līmenis nav, bet gribēšanas pie resursiem tikt ir(vispirms, lai gūst vienkāršu darbu pieredzi šajā jomā, ne lien pie ruļļiem)
4. Izglītības kvalitāte(vienkārši tā ir jāceļ no pirmajām klasēm)
Hokejā mēs esam top10 visos vecumos pasaulē(U18, U20, OS), tad kāpēc lai citās jomās nebūtu?
Hokejā praktiski neeksistē vai maz eksistē šie 4 faktori![ Šo ziņu laboja kaprons2, 29 Apr 2026, 15:41:02 ] | Offline | | |
| uldens1 | | 29. Apr 2026, 16:14 |
#1975
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17317
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana | Offline | | |
| Arsm3ns | | 29. Apr 2026, 16:16 |
#1976
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1952
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 16:14:16 @uldens1 rakstīja:
29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana
man tevi pie rociņas tagad pa NL rūpnīcām pavadāt?
Zemeņu lasītājus man vari neatradīt. Ļoti ticu, ka arī tādi ir. | Offline | | |
|
|
| uldens1 | | 29. Apr 2026, 16:19 |
#1977
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17317
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
protams ka ir kas aizbrauc citur,kur tās valsts pilsoņi ir visu uzcēluši 100 gados un atliek tikai pie pilnas siles piesēsties kad viss gatavs.Cits aizbrauc jo lv klimats riebjās,gadā 9 mēneši depresijā jādzīvo  | Offline | | |
| uldens1 | | 29. Apr 2026, 16:20 |
#1978
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17317
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 16:16:12 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 16:14:16 @uldens1 rakstīja:
29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:
29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:
29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka 
Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī 
Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana
man tevi pie rociņas tagad pa NL rūpnīcām pavadāt?
Zemeņu lasītājus man vari neatradīt. Ļoti ticu, ka arī tādi ir.
Nu rūpnīcas nosaukumus tak zini,iemet lai zinam tautiešus | Offline | | |
| Arsm3ns | | 29. Apr 2026, 18:21 |
#1979
|
|  Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1952
Braucu ar:
| Tas ir kā es paprasītu, kurā vagā ir atrodami tie zemeņu lasītāji  | Offline | | |
| uldens1 | | 29. Apr 2026, 18:26 |
#1980
|
|  Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17317
Braucu ar:
|
29 Apr 2026, 18:21:40 @Arsm3ns rakstīja:
Tas ir kā es paprasītu, kurā vagā ir atrodami tie zemeņu lasītāji 
Nu tad nestāsti ka tādus zini,kaut kur jau pa kādam noteikti arī ir.Bet tiem kam te viss ir slikti.lv iedotu ideālo valdību,viņiem nebūtu nekā,tieši tāpat kā tagad | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4
|