Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
edzulis
09. Mar 2014, 14:19 #19201

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

E31/E32 bloķi vajag
Offline
edzulis
09. Mar 2014, 14:20 #19202

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

p.s Kāds nav redzējis kādā šrotā uz jaukšanu kādu E31? ss neviena nav.
Offline
MAXixt
09. Mar 2014, 14:27 #19203

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

sauriesos bija 840
Offline
crime
09. Mar 2014, 14:29 #19204

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Pie venijamīna bija, tā nav padjobka, ja kas
Offline
e36martins
09. Mar 2014, 15:34 #19205

Kopš: 23. Jul 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 63

Braucu ar: e36

PĒRKU labu m52b28, pliku BEZ apkarināmajiem un vadības.
Offline
emchuks
09. Mar 2014, 16:07 #19206

Kopš: 16. Oct 2011

No: Olaine

Ziņojumi: 71

Braucu ar: e46

Meklēju Bmw e36 sedans,vējstiklu,piedaāvājumus PM
Offline
MAXixt
09. Mar 2014, 16:19 #19207

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

M50 2.5 galva
M502.5 bloks
M52b28 tu virzuli,klani un klokene
m50 2.5 ieplude
E34 karteris,e36 dzineja kronsteini
450eur par visu,atseviski nekas netirgojas.
Offline
haizenberg
09. Mar 2014, 16:48 #19208

Kopš: 04. Oct 2013

Ziņojumi: 400

Braucu ar: E63/65


07 Mar 2014, 21:24:58 haizenberg rakstīja:
Pardodu DSC bloku no e46 330ci 2002g,der visiem e46 no kautkada 2001g ar DSC.Cena 100Euro
Lietoti e46 330ci ABS prieksejie OEM deveji.Cena 15Eur gab
e46 coupe mpakas bampera vilksanas aka zagluska OEM,topaz blue.cena 5euro
e46 coupe aizmugurejas lampas ar balto pavarotu,ieksejas,arejas,vienai arejais mazs defekts,ieksejas loti labas,nav melnas vai izbalejusas ka parasti-Cena 35Eur
sofera puses plaukts oem M suspension.cena 30euro
Visadi bloki-airbag,pdc,komforta,vai ka vins tur saucas,pr.bampera sanu stiprinajumi,salona spogulis,gaismu sledzis,logu pogas,aizm.sanu logi ar motorisiem,ac suknis.....un vel visada draza.
Visas cenas runajamas.
PM

Offline
sk8andbenice
09. Mar 2014, 16:53 #19209

Kopš: 09. Mar 2014

Ziņojumi: 2

Braucu ar:

http://www.ezauto.lv/en/cars/bmw-730d-e65-facelift-1

ko domajat par šo eksemplāru, kam vajadzētu pievērst uzmanību pērkot šādu auto, ja nobraukums reāls utt...

paldies
Offline
krivits
09. Mar 2014, 16:54 #19210

Kopš: 19. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 111

Braucu ar: kūti

e30 blakussēdētāja taburete.



nezinu touringa vai kupejas.



P.S pret 2L Veselības dzērienu
Offline
Ridlihs
09. Mar 2014, 17:44 #19211

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku

priekš e36 m50b25 pērku:
sporta tabureti,
kulisi no ZF kārbas,
R 16 ļitakus ar plauktu, vizuālais po, bet NESISTUS UN NEMETINĀTUS utt.
aizmugurējās atsperes, CIETAS!

ss.lv zinu ut
Offline
unregistred
09. Mar 2014, 17:46 #19212

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 514

Braucu ar: bme

E46 coupe spoguļu stikli
30EUR par abiem, originals, t22111553

Offline
Reinno
09. Mar 2014, 18:00 #19213

Kopš: 04. Jan 2009

No: Ogre

Ziņojumi: 892

Braucu ar: MB


09 Mar 2014, 16:53:32 sk8andbenice rakstīja:
http://www.ezauto.lv/en/cars/bmw-730d-e65-facelift-1

ko domajat par šo eksemplāru, kam vajadzētu pievērst uzmanību pērkot šādu auto, ja nobraukums reāls utt...

paldies

Ja tu netaisies vinu jaukt ara kad nopirksi , tad kludijies sadalam.
Ludzu
Offline
iillii
09. Mar 2014, 18:39 #19214

Kopš: 29. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 79

Braucu ar:

Nopirkšu e36 depo lēcas pasažierpuses lukturi, jo lētāk, jo labāk. Vajag ekspermentam, piedāvājumus PM. Rīga

[ Šo ziņu laboja iillii, 09 Mar 2014, 18:40:51 ]

Offline
dreimanis_lv
09. Mar 2014, 18:47 #19215

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Perku e46 coupe labas puses spoguli kas elektriski pielokas.
Offline
mikys
09. Mar 2014, 18:57 #19216

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...


e39 multi sturi laba stavokli 40e

pm vai 26729272


e39 lampa 60e

Offline
mikys
09. Mar 2014, 19:00 #19217

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...

Perku abus prieksejos sparnus prieks E39 Arcticsilber krasa

[ Šo ziņu laboja mikys, 11 Mar 2014, 20:06:51 ]

Offline
karlo2
09. Mar 2014, 19:03 #19218

Kopš: 07. May 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 702

Braucu ar: BMW

peerku turbiinu prieks e46 330d 184zs,2002. gada! piedaavaajumus uz pm
Offline
GTis
09. Mar 2014, 19:07 #19219

Kopš: 11. Nov 2005

No: Bauska

Ziņojumi: 209

Braucu ar: M550XD, G21, E30 330i

Pērku E30 kupejas sportsitzes.
PM
Offline
bembists113
09. Mar 2014, 19:22 #19220

Kopš: 24. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 9

Braucu ar: 320

Pārdošanā visas detaļas no kupejas 320iA 1994.gada
Automāta kārba-5hp18
gaišs ādas salons
un vēl citi labumi.
PM vai 26447251
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo