Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Aduks
17. Mar 2013, 18:15 #19061

Kopš: 16. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar: 535xd

pārdodās PS3 spēlītes. Cenas no 5-15 Ls

Fifa 11
Nhl11
Nhl12
Nhl2k9
Gta4
heavenly sword
Ufc undisputed 2009
call of duty Wolrld at war

Ņemot vairākas - lētāk.

Kā arī ir Dell monitors. LCD , 15". Labā stāvoklī. 20ls - runājami!
Offline
Wanags
17. Mar 2013, 18:17 #19062

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 259

Braucu ar:

Ta kā lēnā garā tuvojas pavasaris varbūt kādam intresē inline slidas.Ļoti labā stāvoklī.

http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/ro....html?1363536594

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=x36l1c0riacyvf1qqv2d.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja Wanags, 17 Mar 2013, 18:19:28 ]

Offline
sunssuns
17. Mar 2013, 19:13 #19063

Kopš: 17. Mar 2013

Ziņojumi: 78

Braucu ar:


17 Mar 2013, 16:36:01 sunssuns rakstīja:
pardosu par puscenu letak LG E-610 , vizuali ideala stavokli, nau nekadu defektu , komplekta ladetajs, un macins ! darbojas visos tiklos !

jaunam cena 95-100ls, pardosu par 55lvl.
ir iespeja mainit pret kko citu noderigu. pm


49.99ls. Jo atrak nem, jo leetaak.
Offline
asamitis
17. Mar 2013, 19:33 #19064

Kopš: 11. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 43

Braucu ar: BMW

Pārdodu sieviešu Janet&Janet ādas šņorējamus pusgaros zābakus. Sānā rāvējslēdzējs. Stāvoklis - pilnīgi jauni, nelietoti. Izmērs - 40. Draudzene pasūtīja, bet bija par lielu. Krāsa - pelēcīgi brūna, purngals un papēdis apstrādāts ar mazām plakanām kniedītēm.
Cena - 160 Ls
Bildi pievienoju no interneta, ja interesē paša bildētās, sūtiet ziņu.
bilde: http://www.polyvore.com/tronchetto_idrani_torto...hing?id=49604802

[ Šo ziņu laboja asamitis, 17 Mar 2013, 19:34:52 ]

Offline
keanu
17. Mar 2013, 20:25 #19065

Kopš: 03. May 2004

Ziņojumi: 178

Braucu ar: Mitsubishi Colt turbo fwd

Pārdodu interkūleru.Ieeja/izeja vienā pusē,trubu diametrs 50mm,izmazgāts un tīrs,modificēts no Supra 3.0 turbo.Cena 45Ls.

Offline
runcens
17. Mar 2013, 20:45 #19066

Kopš: 04. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3849

Braucu ar: pirkstu pa karti


17 Mar 2013, 16:56:27 runcens rakstīja:

16 Mar 2013, 16:16:35 runcens rakstīja:
Ja nu kādam ir interese tad uz tirdziņu labs radio aparāts pioneer deh8600mp. 110 ls. ir pāreja vadiem no eiro uz bmw, pults.




-----------------
autoremap.lv
chiptuning, egr off, dpf off, flaps off.
Kvalitāte par draudzīgām cenām!
Offline
3AKOH
17. Mar 2013, 20:49 #19067

Kopš: 27. May 2008

Ziņojumi: 1673

Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777

Mekleju signalizaciju scorpion expert. Jaunu vai lietotu. Esosa nobeidzas. Vai jebkuru citu, kas deretu esosiem vadiem.
http://rodistribution.com/alarme-si-inchideri-c...pion-expert.html
Offline
BigBear
17. Mar 2013, 21:03 #19068

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci

Varbūt kādam ir PC kaste, tāda lai pa netu varētu pastaigāt un skypā parunāt un galvenais lai nekarās un viss griežās...max 30 ls nu ok max 40 ls!!! PM
Offline
dirtyice
18. Mar 2013, 00:04 #19069

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru

GoPro Hero 3 Black Edition + BacPac touch ekrans.
Viss jauns, iepakojuma
360ls

[ Šo ziņu laboja dirtyice, 18 Mar 2013, 00:05:25 ]

Offline
gatins
18. Mar 2013, 07:32 #19070

Kopš: 27. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 31

Braucu ar: BMW un AUDI

Pārdošanā dzelzs betona plāksnes ~ 2,5 x 1,2 m. Izmantojamas ceļu izveidošanai pamatnē, laukumu izbūvē. Daudzums ap 120 gab. Atrodas Rīgā. Atdošu visu par ļoti labu cenu. Ja interesē ir arī bildes.

Interesentiem PM vai labāk 28304949.
Offline
LG
18. Mar 2013, 09:30 #19071

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3210

Braucu ar: E53/E70


17 Mar 2013, 20:49:55 3AKOH rakstīja:
Mekleju signalizaciju scorpion expert. Jaunu vai lietotu. Esosa nobeidzas. Vai jebkuru citu, kas deretu esosiem vadiem.
http://rodistribution.com/alarme-si-inchideri-c...pion-expert.html

Gadījuma ja tu joprojam pa rezekni, tad zvanim šim : 26409993 Edgars uz liepu ielas strada, pašu velnu Tev dabūs
Offline
Kazha
18. Mar 2013, 09:58 #19072

Kopš: 24. Nov 2002

No: Ogre

Ziņojumi: 630

Braucu ar: zirga Mazdu...



01 Mar 2013, 15:44:40 Kazha rakstīja:
Pārdodu ņeržas skursteņa oderi. Diametrs 150mm garums 6m + trejgabals 150/150/150




Up.
Offline
sunssuns
18. Mar 2013, 11:36 #19073

Kopš: 17. Mar 2013

Ziņojumi: 78

Braucu ar:


17 Mar 2013, 19:13:04 sunssuns rakstīja:

17 Mar 2013, 16:36:01 sunssuns rakstīja:
pardosu par puscenu letak LG E-610 , vizuali ideala stavokli, nau nekadu defektu , komplekta ladetajs, un macins ! darbojas visos tiklos !

jaunam cena 95-100ls, pardosu par 55lvl.
ir iespeja mainit pret kko citu noderigu. pm


49.99ls. Jo atrak nem, jo leetaak.
45lvl, vai mainu pret citu mob.
Offline
nutastur
18. Mar 2013, 12:03 #19074

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO

kādam nemētājsa lenta priekš telefonu ekrāniem? ķipa tāda.
Offline
LF-29
18. Mar 2013, 12:18 #19075

Kopš: 29. Sep 2011

Ziņojumi: 339

Braucu ar:

Pārdodu pāri 215/45R17 vasaras riepas Uniroyal Rain Sport Tyres 2 - atlikums 95%

http://www.uniroyal-tyres.com/generator/www/de/...insport2_en.html
CENA : - - - 50Ls, - - - (par pāri)
Pārdodu Samsung Galaxy S Plus - pirkts novembrī,pilns komplekts(iepakojums) garantija,bez skrāpējumiem un defektiem!!!

CENA : - - -85,-Ls - - -
http://www.youtube.com/watch?v=cZ948uNYjcQ

20423222
PM
Offline
martinez
18. Mar 2013, 12:33 #19076

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29299

Braucu ar: cietu seju

Nopirkšu smuku melnu vai citu tumšas krāsas hokeja somu (~100x40x40cm). Vajag diezgan steidzami. PM vai 29252956
Offline
lawz
18. Mar 2013, 12:50 #19077

Kopš: 02. Sep 2008

No: Ventspils

Ziņojumi: 1943

Braucu ar: GT,335

Piedāvājat,kāds iphone4 (baltu) pa saldu cenu ,jo viens šakālis ,šodien māsai izrāva no rokām iphonu,+aplauza nagus(jo nelaida vaļā) un parāva fraku,suņsakostais urods!!!
Offline
rucha
18. Mar 2013, 13:25 #19078

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO

Pārdodu Nike ādas apavus,jauni,pasūtija,bet neder!Izmērs 42! cēna 25 Ls!
Offline
nutastur
18. Mar 2013, 13:26 #19079

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


18 Mar 2013, 12:50:23 lawz rakstīja:
Piedāvājat,kāds iphone4 (baltu) pa saldu cenu ,jo viens šakālis ,šodien māsai izrāva no rokām iphonu,+aplauza nagus(jo nelaida vaļā) un parāva fraku,suņsakostais urods!!!



nepērc iphone, nopērc ka'du HTC un piparu gāzi, elektrošoku un teleskopisko steku. un aizsūti uz pašaizsardzības kursiem.
Offline
TwinTurbo
18. Mar 2013, 14:09 #19080

Kopš: 25. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 214

Braucu ar: E91 204hp

Kāds nezin kur var nopirkt priekšējā luktura stiklu atsevišķi, nepērkot luktruri ? BMW E46
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo