Online

Pašreiz BMWPower skatās 129 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
Soilwork
29. Jul 2017, 14:43 #18681

Kopš: 20. Jul 2010

Ziņojumi: 1537

Braucu ar: N46 un grabošu vanosu

Pa lielam pofig ja negrib augļukokus turēt ražošanai.
Galvenais brūces nozieķēt.
Offline
primy
31. Jul 2017, 19:02 #18682

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku

LOL cik ar tādu var nopelnīt? 200e beigās pa to nedēļu sanāks? 168 stundas nedēļā,no kurām cik tiek strādātas 10-12 max lai justos ka cilveks nakamajā dienā..cik videjais brauciens ~7e? Stundā vidēji viens? Kas tur beigās sanāk..nopelnīt 1eur stundā? Nezinu,neesmu nekad kko tadu darijis.
Offline
rainman
01. Aug 2017, 12:29 #18683

Kopš: 13. Mar 2004

Ziņojumi: 663

Braucu ar:

[ Šo ziņu laboja rainman, 18 Apr 2019, 08:57:40 ]

Offline
RenegadeX
01. Aug 2017, 12:36 #18684

Kopš: 23. Oct 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 3448

Braucu ar: e39, pc34


31 Jul 2017, 19:02:19 @primy rakstīja:
LOL cik ar tādu var nopelnīt? 200e beigās pa to nedēļu sanāks? 168 stundas nedēļā,no kurām cik tiek strādātas 10-12 max lai justos ka cilveks nakamajā dienā..cik videjais brauciens ~7e? Stundā vidēji viens? Kas tur beigās sanāk..nopelnīt 1eur stundā? Nezinu,neesmu nekad kko tadu darijis.

Tik slikti laikam nav, bet atkarīgs no kompānijas. Bračka brauc uz Taxify un kautko nopelna ar. par mašīnu galva nav jālauza, ja salūzt tad praktiski uz sitienu nākošajā dienā remontē. Ja vajag evakuatoru, tad izmaksas atskaita no nomas/plāna naudas
Offline
lawz
01. Aug 2017, 13:15 #18685

Kopš: 02. Sep 2008

No: Ventspils

Ziņojumi: 1943

Braucu ar: GT,335

Varbūt kādam ir kas piedāvājams uz fūres,ir gan 95kods,gan digitālā karte,darba pieredze 30+ gadi pa visu eiropu,loti labs vadīdājs-pedantisks un loti punktuāls,bez čp šo 30 gadu laika.

‭‭divi587271astoni,vai PM.
Offline
depo
01. Aug 2017, 13:17 #18686

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Kurā pilsētā dzīvo šoferis?
Offline
lawz
01. Aug 2017, 13:19 #18687

Kopš: 02. Sep 2008

No: Ventspils

Ziņojumi: 1943

Braucu ar: GT,335

No Kuldīgas,bet izbraukāt uz Rīgu ar nav problēmu.
Offline
Exclusivity
07. Aug 2017, 18:34 #18688

Kopš: 22. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4443

Braucu ar: Ducati Panigale, Track- Kawa, Fantic 4 offroad &1Horse Power & Xxxx

Es taisu vienu projektu un man vajadzetu salidzinat kopejo darba piedavajuma paketi bankaas.

Priecasos par palidzibu! PM
Offline
MMMax
08. Aug 2017, 08:17 #18689

Kopš: 24. Jul 2015

No: Dobele

Ziņojumi: 920

Braucu ar: 4 pa 4

Tur visu laiku meklē!
Offline
MMMax
08. Aug 2017, 08:42 #18690

Kopš: 24. Jul 2015

No: Dobele

Ziņojumi: 920

Braucu ar: 4 pa 4

Kāpēc Tu pats jautā, un pats atbildi?
Offline
Epix
08. Aug 2017, 08:50 #18691

Kopš: 31. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2139

Braucu ar: gumiju

Tāpēc, ka viņš tur strādā
Offline
fujaks
11. Aug 2017, 10:38 #18692

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2905

Braucu ar: prātu

Varbūt, kāds RTU loģists meklē prakses vietu?

[email protected]

Obligātās valodas: Krievu, Angļu un protams Latviešu.
Pēc prakses varam piedāvāt pastāvīgo darba līgumu.

Dispečera un plānošanas darbs.

Ofiss Pļavniekos.
Offline
artis_s
11. Aug 2017, 17:45 #18693

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar: E39

Piedāvāju darbu kravas auto vadītājam(štorka), darbs pa Baltiju vai LV-Polija-LV no 1dienas līdz 5dienai, brīvdienas brīvas. 95% pārvadājumu viena uzkraušānās un viena izkraušanās. Nepieciešams čips.

PM vai [email protected]
Offline
karlsonss
11. Aug 2017, 19:12 #18694

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


01 Aug 2017, 13:19:06 @lawz rakstīja:
No Kuldīgas,bet izbraukāt uz Rīgu ar nav problēmu.



pizgiit salarku?
Offline
Riho7
12. Aug 2017, 18:59 #18695

Kopš: 23. Nov 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1029

Braucu ar:


12 Aug 2017, 15:57:29 @VWfans rakstīja:
Vai kāds var kaut ko pakomentēt par šo?

https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/driver/bekemc.html


UK taksometru maksaa iziret £200 nedeelaa, padomaa cik adekvaata ir taa maksa
Offline
gaazesmird
12. Aug 2017, 19:02 #18696

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu


12 Aug 2017, 18:59:50 @Riho7 rakstīja:

12 Aug 2017, 15:57:29 @VWfans rakstīja:
Vai kāds var kaut ko pakomentēt par šo?

https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/driver/bekemc.html


UK taksometru maksaa iziret £200 nedeelaa, padomaa cik adekvaata ir taa maksa


Oho!

A es kaa lohs pisos visu laiku un maksaju auto nomai gandriz 40paundus dienaa. Krievija no kada vatena ziguli nemaksa iznomat veel leetaak?
Offline
depo
12. Aug 2017, 19:24 #18697

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


12 Aug 2017, 18:59:50 @Riho7 rakstīja:

12 Aug 2017, 15:57:29 @VWfans rakstīja:
Vai kāds var kaut ko pakomentēt par šo?

https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/driver/bekemc.html


UK taksometru maksaa iziret £200 nedeelaa, padomaa cik adekvaata ir taa maksa


UK pa 200 nedeeljaa var dabuut E clases mersi 2014/2015 a tur smirdiigu kashkaju piedaavaa



Bet nu protams UK arii pelna 250 GBP dienaa taksisti uz taas E klases.

[ Šo ziņu laboja depo, 12 Aug 2017, 19:24:45 ]

Offline
kexxx
12. Aug 2017, 21:31 #18698

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


12 Aug 2017, 21:28:53 @VWfans rakstīja:
Qashqajam nav nekādas vainas, bet jautājums tāds: vai tanī Taxify sistēmā var ieņemt 10 eiro stundā jeb 100 eiro dienā jeb 700 eiro nedēļā, ja iznomā to auto uz nedēļu un braukā kā taksis visas 7 dienas???


ja brauc tik lēni, kā Tu- tad noteikti nevar
Offline
depo
12. Aug 2017, 21:35 #18699

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


12 Aug 2017, 21:28:53 @VWfans rakstīja:
Qashqajam nav nekādas vainas


Ej noshaujies. Kashkajs ir leeta suudaina miskaste. Pameegjini tajaa suudaa nobraukaat kaa taksists tos simtus km katru nedeelju. Domaa ko runaa aakst.
Offline
vadjiksBMW
12. Aug 2017, 22:00 #18700

Kopš: 16. Aug 2016

No: Olaine

Ziņojumi: 2700

Braucu ar: Populāko auto marku powerā.


12 Aug 2017, 21:46:38 @VWfans rakstīja:

12 Aug 2017, 21:35:36 @depo rakstīja:

12 Aug 2017, 21:28:53 @VWfans rakstīja:
Qashqajam nav nekādas vainas


Ej noshaujies. Kashkajs ir leeta suudaina miskaste. Pameegjini tajaa suudaa nobraukaat kaa taksists tos simtus km katru nedeelju. Domaa ko runaa aakst.


Normāls dīzelīts, pa pilsētu netērēs vairāk par 7 litriem uz 100 km.

Sakiet, vai stundā uz Taxify var ieņemt 10 eiro? Pieņēmums tāds: stundā divi klienti, vienam īsāks brauciens, otram garāks. No viena klienta ieņem 3,5 eiro, no otra 6,5 eiro. Vai reāli???


Nopērc žurku ar gāzi pa to naudu ko hujakškaijs maksā mēnesī tērēs mazāk kā 7e uz 100 un būsi miljonārs
Bet, ja nopietni, ja tiešām domā takšot labāk nolec no vanšu tilta, vēl vienu dīvaini braucošu taksistu Latvijā nevajag :jāievēro ātrums: :jābrauc ekonomiski: :30min 0-100km/h:
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo