Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 104 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
gnaahh
25. Feb 2014, 13:20 #18561

Kopš: 13. May 2006

Ziņojumi: 28

Braucu ar: e30


23 Feb 2014, 23:06:02 gnaahh rakstīja:

21 Feb 2014, 16:56:28 gnaahh rakstīja:

pardodu m57 3.0d izpludes kollektors











Offline
podid
25. Feb 2014, 14:11 #18562

Kopš: 27. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 166

Braucu ar: e39

nopirkšu no e39 facelift Oxfordgruen 2 Metallic (430) krāsā:

- priekšējo bamperi bez defektiem
- aizmugurējam bamperim vāciņu (tas kurš nāk priekšā ieskrūvējamam āķim)

PM!
Offline
RAIVIC
25. Feb 2014, 15:54 #18563

Kopš: 30. Aug 2006

Ziņojumi: 793

Braucu ar: RR-38


http://content31-foto.inbox.lv/albums/r/rrservi...mw-113.sized.jpg
http://content31-foto.inbox.lv/albums/r/rrservi...mw-119.sized.jpg



visas rezerves dalas no 316 99g kompota!
recaro pusādas alcantras salons 90e
m stūre 75e
elkoņbalsts 60e
melnie griesti ar lūku 70e
pakaļējais mpac bampers ar visiem parkingiem 75e
pakaļējais tilts ar bremžu diskiem 150e
lietie diski taisni labā stavoklī 240e
par detaļām zvanīt t 2.6797252
Offline
psybtch
25. Feb 2014, 15:59 #18564

Kopš: 13. Aug 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 108

Braucu ar: diesel




Pastatiet kas par zveru e39 zem kreisa sparna
Offline
HUBLOC
25. Feb 2014, 16:07 #18565

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

e46 kapota emblēma interesē, sedans. Jauna.

[ Šo ziņu laboja Rolanc, 25 Feb 2014, 16:07:20 ]

Offline
Valcha
25. Feb 2014, 16:23 #18566

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Kādam nav uz tirdziņu blow off vārsts?

lietots / jauns - sakarīgās naudās

[ Šo ziņu laboja Valcha, 25 Feb 2014, 16:40:09 ]

Offline
Karbonaade
25. Feb 2014, 16:42 #18567

Kopš: 23. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 246

Braucu ar: F10-535Dx /KA-992

Tirgoju stlye 31 diskus ar visam riepams 60eiro steidzami un ir prieks e39 panna pa 20eiro
Offline
Leps
25. Feb 2014, 16:43 #18568

Kopš: 05. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 314

Braucu ar: 3.0 D

pardodu disku starplikas 15mm 5x120 74.1
jaunas. 20eur/gab.
Biezums 15mm
Centrs 74.1mm
PCD 5x120
Der: BMW e39, e53
Made In Germany
Materials - aluminium
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=cr25je5v0mhih5fkl5kr.jpg]
[/URL]
VW T4 aizmugurei lukturi(jaunas) diodes.
cena 70 eur/kompl.
18 LED
Ar pārbaudes zīmi E (atbilstība TA standartam)
Pāris x2
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=c1lk2bsff34rkvtoch9y.jpg]
[/URL]
atrodas Riga. 2o3o4747 vai PM

[ Šo ziņu laboja Leps, 25 Feb 2014, 16:43:23 ]

Offline
Cp
25. Feb 2014, 16:49 #18569

Kopš: 02. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar:

e34 m50 palikušo detaļu izpārdošana, cenas demokrātiskas, droši jautājiet, ja kas interesē. PM vai 29941232.
Izpūtēja katrs posms 15 eiro.

Visādi sīkumi.




Panelis, jānotīra, bez plaisām. 10eiro.

[ Šo ziņu laboja Cp, 25 Feb 2014, 16:57:49 ]

Offline
sani4-325
25. Feb 2014, 18:23 #18570

Kopš: 15. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 393

Braucu ar: 330d

perku e36 m50 automatiskas karbas trosi ?

[ Šo ziņu laboja sani4-325, 25 Feb 2014, 18:23:36 ]

Offline
Reyno
25. Feb 2014, 18:45 #18571

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d

Pērku:
Bmw 330d E46 automātisko ātrumkārbu
vai
pilnu pārbūves komplektu uz manuālo.
Vai iesakiet labu šrotu kam tas būtu.
Offline
tankists69
25. Feb 2014, 18:49 #18572

Kopš: 16. Nov 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: KTM DUKE 2


25 Feb 2014, 00:32:13 tankists69 rakstīja:
Sveiki, ir nepārvarama velme iegādāties 325 BMW logo. Tādu, kas neizbalēs pēc 1 nedēļas!



Offline
us
25. Feb 2014, 18:59 #18573

Kopš: 17. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 5189

Braucu ar: Pilnpievada automobīli

Tiek meklēta kloķene ar 83.5 mm gājienu no BMW E36 4 cilindru motora M44B19

Var piedāvāt arī visu bloku.

PM!

[ Šo ziņu laboja us, 25 Feb 2014, 19:02:45 ]

Offline
Vaivarello
25. Feb 2014, 19:07 #18574

Kopš: 11. Dec 2013

Ziņojumi: 178

Braucu ar:


24 Feb 2014, 21:46:06 Vaivarello rakstīja:
Ir labs izpūtējs priekš E36 2.5 TDS aizmugurējā daļa ar visu trubu cena 25 eur

Gaisa masas mērītājs priekš M50B25 cena 35 eur
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=cw2z9opj18iyxekumpv.jpg]
[/URL]

Daudz dažādas durvis priekš E34 un E36 cena 10 eur
Divi kapoti no E34 viens jākrāso 15 eur, otrs normāls 20 eur
aizmugurējais bagažnieka vāks no E34 sedanam viss sborā 20 eur
2.5 TDS dzinējs 130 eur.
Ir kardāns no E36 2.5 TDS 20 eur
Augstspiediena sūknis no 2.5 TDS 90 eur
Ja kas interesē dodoiet ziņu PM vai 28840330

Offline
Vova
25. Feb 2014, 19:20 #18575

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

praktiski visas detalas no e38 740 98g.

http://fotki.lv/lv/VovaN/933331/

inzektoru gazes iekarta- 300eur
laba automat karba- 150eur
ka ari ir laba 6 atrumu manuala karba ar visu spararatu- sajugu- 800eur
haube- 100eur
sparni- 50eur
priek. bamperis- 100eur
pak. bamperis ar parkiem)- 50eur
mazais TV (tikai pats TV)- 50eur
DSP plaukts- 50eur
ksenona lukturi- 80eur

un parejas detalas, piegade Riga vai vel kkur.
26743259
Offline
Mar-t
25. Feb 2014, 19:33 #18576

Kopš: 22. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 5

Braucu ar: Jūgvārpstas dinamometru

Nopirkšu sudraba (var arī citā krāsā) e36 kupejas kapotu. Var aŗi ar nelieliem defektiem. tel 22169176
Offline
Garijs87
25. Feb 2014, 20:27 #18577

Kopš: 03. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 27

Braucu ar: E30, E39

Mekleju e39 nesapuvusus prieksejos sparnus Cosmosschwarz Metallic (303) krasa! Ja kas piedavajams PM
Offline
arch33
25. Feb 2014, 21:02 #18578

Kopš: 10. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 6

Braucu ar: e30

Steidzami!
Moš kādam plautkā mētājas!
Nopirkšu mazā reduktora typ168 bloķējošā elementa satelītus.
Bildē 12. detaļa.


Vēl tam visam klāt meklēju lielā reduktora typ188 visu bloķējošo elementu!

PM vai 28691985, ja neceļu tad būtu labi ja atsūtītu sms, savādāk gadās, ka piemirstas!

[ Šo ziņu laboja arch33, 25 Feb 2014, 21:03:18 ]

Offline
Hooligan
25. Feb 2014, 21:18 #18579

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Varbūt kādam vajag tādus vāciņus diskiem?
Domāju ka derēs daudziem diskiem



Kādi 20Eur

Zvanīt: +371 29574828
Offline
Shark7
25. Feb 2014, 21:20 #18580

Kopš: 25. Feb 2014

No: Liepāja

Ziņojumi: 1

Braucu ar: BMW E23

Intresē e23 vadības panelis. Varbū kāds var ko piedāvāt. Intresē arī citas rezerves daļas.

[ Šo ziņu laboja Shark7, 25 Feb 2014, 21:25:39 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo