| Autors | Ziņojums |
Sancho1  | | 03. Jun 2008, 14:32 |
#1821
|
|
Kopš: 23. Nov 2004
Ziņojumi: 782
Braucu ar: Audi S6 V10 5.2
|
03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.
daudz par daudz 
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.
sorry...  |
Offline | |
|
| tomick | | 03. Jun 2008, 15:00 |
#1822
|
|
 Kopš: 31. Oct 2003
Ziņojumi: 3959
Braucu ar: 530i wrx :D
|
03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.
daudz par daudz 
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.
Pretii GNT zemesgabals sadaliits staav gabalos. SIA "Paegļu nami" laikam. Tur var paintereseeties varbuut. |
Offline | |
|
Ruff  | | 03. Jun 2008, 15:31 |
#1823
|
|
 Kopš: 23. Jul 2002
Ziņojumi: 14966
Braucu ar: Vogele Super 1800-3
|
03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
daudz par daudz 
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.
ir no 1600 lidz 2200, uz veca marupes celja, ar elektribu
----------------- I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen |
Offline | |
|
BigArchi  | | 03. Jun 2008, 15:49 |
#1824
|
|
 Kopš: 17. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4169
Braucu ar: dA Power
|
03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:
03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:
02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?
nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.
Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes 
Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?
----------------- Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē! |
Offline | |
|
RaimisK  | | 03. Jun 2008, 16:01 |
#1825
|
|
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
| Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk  |
Offline | |
|
taksists  | | 03. Jun 2008, 16:01 |
#1826
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
|
03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:
03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:
03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:
02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?
nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.
Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes 
Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?
A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
Ruff  | | 03. Jun 2008, 16:08 |
#1827
|
|
 Kopš: 23. Jul 2002
Ziņojumi: 14966
Braucu ar: Vogele Super 1800-3
|
03 Jun 2008, 16:01:09 RaimisK rakstīja:
Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk 
a pa cik Tev vajag?
----------------- I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen |
Offline | |
|
RaimisK  | | 03. Jun 2008, 16:19 |
#1828
|
|
Kopš: 02. Oct 2005
Ziņojumi: 3233
Braucu ar: erenpreisu
|
03 Jun 2008, 16:08:17 Ruff rakstīja:
03 Jun 2008, 16:01:09 RaimisK rakstīja:
Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk 
a pa cik Tev vajag?
pa 100eur m2 nevajag  |
Offline | |
|
|
|
| amigoz | | 03. Jun 2008, 22:40 |
#1829
|
|
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
|
03 Jun 2008, 15:00:34 tomick rakstīja:
03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.
daudz par daudz 
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.
Pretii GNT zemesgabals sadaliits staav gabalos. SIA "Paegļu nami" laikam. Tur var paintereseeties varbuut.
jau sen esmu ieveerojis tos gabalus, bet neesmu redzeejis, ka kaads kaut kur tos piedaavaatu.
Paeglju nami - google met aaraa viesu maajas
117 - vispaar nekaa
varbuut ir zinaami kaadi kontakti? |
Offline | |
|
| amigoz | | 03. Jun 2008, 22:44 |
#1830
|
|
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
|
03 Jun 2008, 15:31:07 Ruff rakstīja:
03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
daudz par daudz 
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.
ir no 1600 lidz 2200, uz veca marupes celja, ar elektribu
atsuuti cenu uz PM.
Varbuut nebuus jaateeree laiks braucot skatiities. |
Offline | |
|
VLD  | | 04. Jun 2008, 09:48 |
#1831
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
23 May 2008, 15:07:25 Puu rakstīja:
+- cik apmēram varētu izmaksāt apsardzes signalizācijas ievilkšana (materiāli+darbs) ~100kvm birojam.
5 istabas+ virtuve, so, pieņemsim, ka 6-7 datčiki.
domāta tāda sign, ko pēc tam var pieslēgt uz apsardzes pulti.
ar/bez dūmu datčikiem
250 - 300 ls ar darbu un materiāliem. PM  |
Offline | |
|
| lsd | | 04. Jun 2008, 11:32 |
#1832
|
|
 Kopš: 07. May 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 589
Braucu ar: 01 530d
| Vai kādam ir kādas atsauksmes par http://www.solarhouse.lv/
Interesē viņu piedāvātie privātmāju projekti, cenas izskatās pievilcīgas, bet vai kvalitāte arī ir laba?
Varbūt kāds ir ar šamiem jau sadarbojies? |
Offline | |
|
EmWe  | | 04. Jun 2008, 12:41 |
#1833
|
|
 Kopš: 02. Dec 2003
Ziņojumi: 1457
Braucu ar:
|
03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:
A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..
turki ta no seismiski nestabila regjiona, un shitaadus briinumu jau raava aukshaa 70ajos. Driizaak jau pie vainas buus musu pashu vietejie masteri flomasteri |
Offline | |
|
Henrijz  | | 04. Jun 2008, 12:59 |
#1834
|
|
 Kopš: 01. Oct 2003
Ziņojumi: 256
Braucu ar: F07
|
03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:
03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:
03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:
03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:
02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?
nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.
Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes 
Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?
A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..
izdomāja ietaupīt uz pamatu rēķina, ielika tos 2 reizes mazākus (seklākus), nekā vajag... |
Offline | |
|
Valcha  | | 04. Jun 2008, 13:37 |
#1835
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
|
04 Jun 2008, 12:59:22 Henrijz rakstīja:
03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:
03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:
03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:
03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:
02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?
nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.
Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes 
Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?
A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..
izdomāja ietaupīt uz pamatu rēķina, ielika tos 2 reizes mazākus (seklākus), nekā vajag...
Drīz būs akcija dzīvokļiem ... +dāvanā dzīvības apdrošināšana na šaru  |
Offline | |
|
VLD  | | 04. Jun 2008, 14:02 |
#1836
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
| AHTUNG - AHTUNG - AHTUNG
Steidzami ( līdz rītdienas vakaram ) vajadzīgs dzīvoklis uz īri ( 1. mēnesis )
nosacījumi :
Rīgā, centrs / pārdaugava
50 līdz 70 m2
2 istabas līdz 3 istabas
vēlams 1. stāvs ( max. 2 )
laba elektrība
labs internets ( DSL - NĒ )
minimāli mēbelēts
ja ir - 29919799 Viktors.
|
Offline | |
|
|
|
mexican  | | 04. Jun 2008, 14:12 |
#1837
|
|
 Kopš: 06. Jan 2004
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2067
Braucu ar:
|
04 Jun 2008, 11:32:51 lsd rakstīja:
Vai kādam ir kādas atsauksmes par http://www.solarhouse.lv/
Interesē viņu piedāvātie privātmāju projekti, cenas izskatās pievilcīgas, bet vai kvalitāte arī ir laba?
Varbūt kāds ir ar šamiem jau sadarbojies?
You silly emo . Norādītā cena nav kvadrātmetra cena bet gan projekta (dokumenta) cena. 
-----------------
|
Offline | |
|
VLD  | | 04. Jun 2008, 14:23 |
#1838
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
04 Jun 2008, 14:04:42 Kaspich rakstīja:
04 Jun 2008, 14:02:05 VLD rakstīja:
AHTUNG - AHTUNG - AHTUNG
Steidzami ( līdz rītdienas vakaram ) vajadzīgs dzīvoklis uz īri ( 1. mēnesis )
nosacījumi :
Rīgā, centrs / pārdaugava
50 līdz 70 m2
2 istabas līdz 3 istabas
vēlams 1. stāvs ( max. 2 )
laba elektrība
labs internets ( DSL - NĒ )
minimāli mēbelēts
ja ir - 29919799 Viktors.
vld, ja pavisam suudiigi - Tev es vareetu kaadu paklaajinju izlociit virtuviitee uz griidas.. jo Tu man to shampja kasti soliiji.. 
Kaspich - paklājiņu virtuvē vajag ne jau man bet gan šitiem dzelžiem /
kopā 3 šādi skapji, 48 procesori, 16 Gb rāmis u.t.t. kopējais svars ~450 kg, elektrības patēriņš ~6 KW. gabarīti 1x1x2 metri katram 
tev virtuvē vieta atradīsies |
Offline | |
|
| Raicha | | 04. Jun 2008, 14:27 |
#1839
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| shito dzelzi izdeviig njemt pansijaa, nav jamaksaa par apkuri gan jau |
Offline | |
|
Simplex  | | 04. Jun 2008, 14:30 |
#1840
|
|
 Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Tādtad, es kā nama apsaimniekotājs izīrēju nesen remontētu dzīvokli Artilērijas ielā, pie Brīvības ielas.
Platība- 100 m2. Īres cena 650 LVL kurā ir iekšā komunālie- apkure, siltais aukstais ūdens.
PM vai 27008782[ Šo ziņu laboja Simplex, 04 Jun 2008, 14:31:03 ]
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv |
Offline | |
|