Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 73 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Sancho1
03. Jun 2008, 14:32 #1821

Kopš: 23. Nov 2004

Ziņojumi: 782

Braucu ar: Audi S6 V10 5.2


03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:

03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.


daudz par daudz
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.

sorry...
Offline
tomick
03. Jun 2008, 15:00 #1822

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:

03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.


daudz par daudz
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.


Pretii GNT zemesgabals sadaliits staav gabalos. SIA "Paegļu nami" laikam. Tur var paintereseeties varbuut.
Offline
Ruff
03. Jun 2008, 15:31 #1823

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3


03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
daudz par daudz
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.


ir no 1600 lidz 2200, uz veca marupes celja, ar elektribu

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
BigArchi
03. Jun 2008, 15:49 #1824

Kopš: 17. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4169

Braucu ar: dA Power


03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:

03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:

02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?

nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.

Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes


Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?

-----------------
Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē!
Offline
RaimisK
03. Jun 2008, 16:01 #1825

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu

Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk
Offline
taksists
03. Jun 2008, 16:01 #1826

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza


03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:

03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:

03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:

02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?

nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.

Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes


Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?


A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Ruff
03. Jun 2008, 16:08 #1827

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3


03 Jun 2008, 16:01:09 RaimisK rakstīja:
Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk


a pa cik Tev vajag?

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
RaimisK
03. Jun 2008, 16:19 #1828

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu


03 Jun 2008, 16:08:17 Ruff rakstīja:

03 Jun 2008, 16:01:09 RaimisK rakstīja:
Kā reiz šodien drusku pazvanījos par apbūves gabaliem Mārupe. Cenas ir vnk


a pa cik Tev vajag?


pa 100eur m2 nevajag
Offline
amigoz
03. Jun 2008, 22:40 #1829

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


03 Jun 2008, 15:00:34 tomick rakstīja:

03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:

03 Jun 2008, 14:02:52 Sancho1 rakstīja:
10138 kv/m un 10506 kv/m
43 EUR kv/m
gar zemi iet gāze, elektrība, pēc plāna būs arī ūdens un kanalizācija.
2 stāvi privātmājai, rindu mājas vai komercapbūve.
Daugavas iela.


daudz par daudz
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.


Pretii GNT zemesgabals sadaliits staav gabalos. SIA "Paegļu nami" laikam. Tur var paintereseeties varbuut.


jau sen esmu ieveerojis tos gabalus, bet neesmu redzeejis, ka kaads kaut kur tos piedaavaatu.
Paeglju nami - google met aaraa viesu maajas
117 - vispaar nekaa
varbuut ir zinaami kaadi kontakti?
Offline
amigoz
03. Jun 2008, 22:44 #1830

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


03 Jun 2008, 15:31:07 Ruff rakstīja:

03 Jun 2008, 14:25:21 amigoz rakstīja:
daudz par daudz
man kaadus 1200 - 1400 m2 privaataj hibaraj vajag.


ir no 1600 lidz 2200, uz veca marupes celja, ar elektribu


atsuuti cenu uz PM.
Varbuut nebuus jaateeree laiks braucot skatiities.
Offline
VLD
04. Jun 2008, 09:48 #1831

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


23 May 2008, 15:07:25 Puu rakstīja:
+- cik apmēram varētu izmaksāt apsardzes signalizācijas ievilkšana (materiāli+darbs) ~100kvm birojam.
5 istabas+ virtuve, so, pieņemsim, ka 6-7 datčiki.

domāta tāda sign, ko pēc tam var pieslēgt uz apsardzes pulti.
ar/bez dūmu datčikiem


250 - 300 ls ar darbu un materiāliem. PM
Offline
lsd
04. Jun 2008, 11:32 #1832

Kopš: 07. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 589

Braucu ar: 01 530d

Vai kādam ir kādas atsauksmes par http://www.solarhouse.lv/

Interesē viņu piedāvātie privātmāju projekti, cenas izskatās pievilcīgas, bet vai kvalitāte arī ir laba?

Varbūt kāds ir ar šamiem jau sadarbojies?
Offline
EmWe
04. Jun 2008, 12:41 #1833

Kopš: 02. Dec 2003

Ziņojumi: 1457

Braucu ar:


03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:


A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..


turki ta no seismiski nestabila regjiona, un shitaadus briinumu jau raava aukshaa 70ajos. Driizaak jau pie vainas buus musu pashu vietejie masteri flomasteri
Offline
Henrijz
04. Jun 2008, 12:59 #1834

Kopš: 01. Oct 2003

Ziņojumi: 256

Braucu ar: F07


03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:

03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:

03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:

03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:

02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?

nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.

Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes


Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?


A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..


izdomāja ietaupīt uz pamatu rēķina, ielika tos 2 reizes mazākus (seklākus), nekā vajag...
Offline
Valcha
04. Jun 2008, 13:37 #1835

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..


04 Jun 2008, 12:59:22 Henrijz rakstīja:

03 Jun 2008, 16:01:25 taksists rakstīja:

03 Jun 2008, 15:49:57 BigArchi rakstīja:

03 Jun 2008, 10:40:21 Fandulis rakstīja:

03 Jun 2008, 10:35:15 Kroljix rakstīja:

02 Jun 2008, 21:07:33 roliks rakstīja:
Kāds ir dzirdējis par "Panorama Plaza" vienas mājas kasjaku, tip sašķiebusies, lifti atrubīti Vnk esmu to dzirdējis no vairākiem cilvēkiem. Hvz, baumas vai kā?

nav baumas. precīzi kasjaki saucas 'vertikālas plaisas'. par risinājumiem vēl gudrās galvas strīdās.

Dzirdēju, ka apmēram 1m aizgāja zem zemes


Ko tie brīnumdari taisa gar to panarāmu? Ko viņi rok tur? kaut kādus balstus liek ?


A ko? Normāli - ja pareizi atceros, tas tak turku izstrādāts projekts..


izdomāja ietaupīt uz pamatu rēķina, ielika tos 2 reizes mazākus (seklākus), nekā vajag...


Drīz būs akcija dzīvokļiem ... +dāvanā dzīvības apdrošināšana na šaru
Offline
VLD
04. Jun 2008, 14:02 #1836

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:

AHTUNG - AHTUNG - AHTUNG

Steidzami ( līdz rītdienas vakaram ) vajadzīgs dzīvoklis uz īri ( 1. mēnesis )

nosacījumi :

Rīgā, centrs / pārdaugava
50 līdz 70 m2
2 istabas līdz 3 istabas
vēlams 1. stāvs ( max. 2 )
laba elektrība
labs internets ( DSL - NĒ )
minimāli mēbelēts

ja ir - 29919799 Viktors.
Offline
mexican
04. Jun 2008, 14:12 #1837

Kopš: 06. Jan 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2067

Braucu ar:


04 Jun 2008, 11:32:51 lsd rakstīja:
Vai kādam ir kādas atsauksmes par http://www.solarhouse.lv/

Interesē viņu piedāvātie privātmāju projekti, cenas izskatās pievilcīgas, bet vai kvalitāte arī ir laba?

Varbūt kāds ir ar šamiem jau sadarbojies?


You silly emo . Norādītā cena nav kvadrātmetra cena bet gan projekta (dokumenta) cena.

-----------------
Offline
VLD
04. Jun 2008, 14:23 #1838

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


04 Jun 2008, 14:04:42 Kaspich rakstīja:

04 Jun 2008, 14:02:05 VLD rakstīja:
AHTUNG - AHTUNG - AHTUNG

Steidzami ( līdz rītdienas vakaram ) vajadzīgs dzīvoklis uz īri ( 1. mēnesis )

nosacījumi :

Rīgā, centrs / pārdaugava
50 līdz 70 m2
2 istabas līdz 3 istabas
vēlams 1. stāvs ( max. 2 )
laba elektrība
labs internets ( DSL - NĒ )
minimāli mēbelēts

ja ir - 29919799 Viktors.



vld, ja pavisam suudiigi - Tev es vareetu kaadu paklaajinju izlociit virtuviitee uz griidas.. jo Tu man to shampja kasti soliiji..


Kaspich - paklājiņu virtuvē vajag ne jau man bet gan šitiem dzelžiem /



kopā 3 šādi skapji, 48 procesori, 16 Gb rāmis u.t.t. kopējais svars ~450 kg, elektrības patēriņš ~6 KW. gabarīti 1x1x2 metri katram

tev virtuvē vieta atradīsies
Offline
Raicha
04. Jun 2008, 14:27 #1839

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

shito dzelzi izdeviig njemt pansijaa, nav jamaksaa par apkuri gan jau
Offline
Simplex
04. Jun 2008, 14:30 #1840

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv

Tādtad, es kā nama apsaimniekotājs izīrēju nesen remontētu dzīvokli Artilērijas ielā, pie Brīvības ielas.
Platība- 100 m2. Īres cena 650 LVL kurā ir iekšā komunālie- apkure, siltais aukstais ūdens.

PM vai 27008782

[ Šo ziņu laboja Simplex, 04 Jun 2008, 14:31:03 ]



-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo