| Autors | Ziņojums |
| skvairs | |
Kopš: 11. Feb 2011
No: Kuldīga
Ziņojumi: 252
Braucu ar: Qx
|
E36 316 compact 95.gads m43b16:
Aizdedzes dalitajs 30 eiro
Starteris 15ls
Ģenerators 15ls
Aizmugures vāks 25ls
Pečkas radiators 10ls
Aizm.bamperis 15ls
Durvis 10ls
Kolektori 10ls
Bāka 10ls
Donkrats 10ls
Sānu stikli 10ls/gb
Bardačoks 5ls
Kulise 5ls
Sprauslas 5ls
Karteris 10ls
Pečkas ventilators 10ls
Pr. tilts 10ls
Pr. plaukti 5ls/gb
Aizm. tilts pliks 10ls
Instrumentu panelis, labs 15ls
Bampera turētāji abi 15 eiro
Sūdīgi prikšas benki, sofera ielauzta atzveltne 10eiro abi
Pagrizienu rādītāji,logu tīrāmie slēdži kopā 15 eiro
utt.
M40B16
Dzinējs 50ls
Kārba, automāts 40ls
Spararats 20ls
Stūres sūknis 15ls
Ģenerators 15ls
Starteris 20ls
Sprauslas 5ls/gb
Kardāns 15ls
Vadības bloks 15ls
Kārbas radiators 15ls
utt.
525td:
ģenerators 20ls
karba 20ls
utt.
Cenas runājamas, atrodas sarkandaugavā,varam sarunāt piegādi.
mob. 20082591
LABĀKAS BILDES TE
|
Offline | |
|
| kasparinsk | |
 Kopš: 16. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 83
Braucu ar: Bmw E39
| Nopirkshu bagaznieka shtorku prieksh E39 touringa Melna krasaa.
P.M |
Offline | |
|
| Franc1s | |
 Kopš: 16. Apr 2012
No: Cēsis
Ziņojumi: 48
Braucu ar: Bmw e60 m57d25tu
| Uz tirdzinu iet 4x el. Logi ar pogam prieks e34.
e34 prieksejas lampas ka ari restites. Ir 2x krasoti lampu rinkji.
E28 m/// sture bez centrina. Ka ari komfortbloks. No 2.5i m20 tomata.
Cenas pm. PA LETO.  |
Offline | |
|
FIB  | |
 Kopš: 08. Sep 2006
No: Valmiera
Ziņojumi: 905
Braucu ar: Touringu un kabrio
| kādās cenās ir e46 ///m stūre bez air bag ? |
Offline | |
|
| doriftoo | |
 Kopš: 01. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 722
Braucu ar: ///M50
| Pērku detaļu nr2 no m62 un m72(535, 540, e39; 735, 740, 750 e3 motoriem ar automātkārbu, dzeses un kārbas eļļas siltumapmaiņas, šķiet, kautkāds termostats.
kods 17211437772
PM vai 2232-4749[ Šo ziņu laboja doriftoo, 16 Feb 2014, 13:30:57 ] |
Offline | |
|
| akono | |
Kopš: 11. Dec 2012
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
| Sveiki ..
uzstadu Riga autogazes iekartas
Uztadam sekojoshas iekartas:
LpgTech
lecho (loti labi iet uz 4 cilindrigiem)
greeengas ,globalgas( ar OBD vadibu)
BRC . (ka ari citus izgatavotajus pec jusu velmem)
varam uzstadiit arii jusu iekartas
Uzstadam sekojoshas sprauslas :
OMVL
baracuda
Hana
keihin
tomaseto
stradajam atri un kvalitativi. autogazes uzstadishana vienas dienas laika. CSDD sertefikats un garantija uz 2 gadiem bez nobraukuma ierobezojuma.. ja ir kadi jautajumi rakstat visu izstastishu .... mob.26032758(jautajumi tikaj sms) vaj PM uz foruma...
[ Šo ziņu laboja akono, 16 Feb 2014, 13:57:20 ] |
Offline | |
|
| GS5000 | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 840
Braucu ar: under construction
| Pārdodu V8 5 robu manuālo ātrumkārbu 350 Eur |
Offline | |
|
| BMW-Valcha | |
 Kopš: 09. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1358
Braucu ar: gāzi
|
16 Feb 2014, 13:56:05 akono rakstīja:
Sveiki ..
uzstadu Riga autogazes iekartas
Uztadam sekojoshas iekartas:
LpgTech
lecho (loti labi iet uz 4 cilindrigiem)
greeengas ,globalgas( ar OBD vadibu)
BRC . (ka ari citus izgatavotajus pec jusu velmem)
varam uzstadiit arii jusu iekartas
Uzstadam sekojoshas sprauslas :
OMVL
baracuda
Hana
keihin
tomaseto
stradajam atri un kvalitativi. autogazes uzstadishana vienas dienas laika. CSDD sertefikats un garantija uz 2 gadiem bez nobraukuma ierobezojuma.. ja ir kadi jautajumi rakstat visu izstastishu .... mob.26032758(jautajumi tikaj sms) vaj PM uz foruma...
vēl viens  |
Offline | |
|
|
|
| Huhlis | |
Kopš: 14. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6
Braucu ar: e34 540, turbo quattro
| jauns gaisa filtrs 15 euro.
|
Offline | |
|
| dizelis2 | |
 Kopš: 16. Jan 2014
Ziņojumi: 91
Braucu ar:
| jaucas 530d
salons 300 eiro
lukturi DEPO 40 eiro
nezinamas izcelsmes 40eiro[ Šo ziņu laboja dizelis2, 16 Feb 2014, 14:49:32 ] |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
16 Feb 2014, 13:56:05 akono rakstīja:
Sveiki ..
uzstadu Riga autogazes iekartas
Iesveriet banānu šim analfabētam  |
Offline | |
|
| andris2003 | |
Kopš: 16. Feb 2014
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Motors m60b40 kopaa ar 5 atrumu kaarbu sajuugu un vadiiba motora kronsteini prieks e30 un izpuuteejs (eglite)atrodas limbazos 1200euro 28353092 |
Offline | |
|
| Mareks_e36 | |
 Kopš: 18. Apr 2010
Ziņojumi: 158
Braucu ar: e39
| vajag m pakas e36 prieksejo bamperi , kekavniekus nepiedavat,abs plastmasa vai original  |
Offline | |
|
Rosinante  | |
Kopš: 23. Mar 2005
Ziņojumi: 99
Braucu ar: CT4444 + J4444
| Pērku E46 320CI 2001.g.Kupejas piekabes āķi ar piegādi uz Liepāju
Tel: 29275946 |
Offline | |
|
| werto | |
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
|
16 Feb 2014, 14:59:27 Mareks_e36 rakstīja:
vajag m pakas e36 prieksejo bamperi , kekavniekus nepiedavat,abs plastmasa vai original 
protuningā 70eur pats vakar nopirku  |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| 6500  |
Offline | |
|
|
|
| karlo2 | |
 Kopš: 07. May 2008
No: Valmiera
Ziņojumi: 702
Braucu ar: BMW
| peerku M52B28 dzineeju bez apkarinaamajiem, ja kaadam ir ko piedaavat tad uz PM vai 26186533! |
Offline | |
|
| SHADEL | |
 Kopš: 10. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 640
Braucu ar: BMW E46,E53,E70
|
16 Feb 2014, 14:14:41 BMW-Valcha rakstīja:
16 Feb 2014, 13:56:05 akono rakstīja:
Sveiki ..
uzstadu Riga autogazes iekartas
Uztadam sekojoshas iekartas:
LpgTech
lecho (loti labi iet uz 4 cilindrigiem)
greeengas ,globalgas( ar OBD vadibu)
BRC . (ka ari citus izgatavotajus pec jusu velmem)
varam uzstadiit arii jusu iekartas
Uzstadam sekojoshas sprauslas :
OMVL
baracuda
Hana
keihin
tomaseto
stradajam atri un kvalitativi. autogazes uzstadishana vienas dienas laika. CSDD sertefikats un garantija uz 2 gadiem bez nobraukuma ierobezojuma.. ja ir kadi jautajumi rakstat visu izstastishu .... mob.26032758(jautajumi tikaj sms) vaj PM uz foruma...
vēl viens 
Ne vel viens,bet viens no labakajiem! |
Offline | |
|
| skeiters8 | |
 Kopš: 21. Feb 2013
No: Bauska
Ziņojumi: 413
Braucu ar: Kama3
| Perku koilu aclegu . Vai ari kads var aizdot uz ridienu .riga imanta.pm |
Offline | |
|
| skeiters8 | |
 Kopš: 21. Feb 2013
No: Bauska
Ziņojumi: 413
Braucu ar: Kama3
| Perku koilu aclegu . Vai ari kads var aizdot uz ridienu .riga imanta.pm |
Offline | |
|