Online

Pašreiz BMWPower skatās 127 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Kas notiek ielās?

Tēma: Es Tevi redzēju XLIII

AutorsZiņojums
DrumB
25. Sep 2017, 00:42 #17601

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

FR540 lēni čunčinot starp Salacgrīvu un Tūju.
Offline
Rolizze
25. Sep 2017, 01:59 #17602

Kopš: 16. Nov 2015

No: Viļāni

Ziņojumi: 745

Braucu ar: A4


22 Sep 2017, 10:25:46 @spriditis rakstīja:
Pff,uz brengulu cela ir padaudz likumu,drosivien 46ais,ligani izbrauca to celu,taisnite pirms skiedras uzspieda,nezinaja,ka kautkads x5 taisas apdzit vinu,pec tam powera lasa,ka ar kiegeliem vinu nometas

pie, pirms , skiedras tiesi forš jauns ceļš tagad.
pss.
x5 ar divam nulitem nerada pagriezienu , gandriz dirsa pie depo ieliidu.
Offline
Kalnz
25. Sep 2017, 08:45 #17603

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Šorīt, kā gandrīz katru rītu e39 kūts pie Inčukalna bērnudārza!

Kurš?
Offline
ShrankY
25. Sep 2017, 15:19 #17604

Kopš: 06. Jun 2003

Ziņojumi: 736

Braucu ar:


25 Sep 2017, 00:42:02 @DrumB rakstīja:
FR540 lēni čunčinot starp Salacgrīvu un Tūju.


Laikam atpakaļceļā nu autoringa ) navarkas slodzi netur

Offline
968-jk
26. Sep 2017, 10:05 #17605

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

BA-1 tikko Mūkusalas aplī pa ārējo joslu.
Offline
Mikels
26. Sep 2017, 10:08 #17606

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5500

Braucu ar: cieņu

CP17 jau 8 no rīta stumdijās tur, tikai Mūkusalas apļa virzienā
Offline
CP17
26. Sep 2017, 10:28 #17607

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


26 Sep 2017, 10:05:40 @968-jk rakstīja:
BA-1 tikko Mūkusalas aplī pa ārējo joslu.

Ja beha lido, tad nav ko busiem tur darīt.
Offline
LA
26. Sep 2017, 10:32 #17608

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Kaut kad brīvdienās redzēju Ronu ar 4er uz Lubānas ielas. Skaists auto tikai īsti nevarēja saprast kas tur ar tiem diskiem.. ))
Offline
wheelie
27. Sep 2017, 07:18 #17609

Kopš: 21. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6859

Braucu ar: 1.6

k_cee lnt rīta brokastīs)

-----------------
8)
Offline
Arturiks
27. Sep 2017, 13:36 #17610

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Tikko

Offline
sn
28. Sep 2017, 13:49 #17611

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

@mc ar jauno M3 TA boksos

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Deivid
28. Sep 2017, 14:15 #17612

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

E36 kurš šodien iesēdās astē Baltezers-Berģi no šejienes?
Offline
CP17
28. Sep 2017, 14:16 #17613

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


28 Sep 2017, 13:49:36 @sn rakstīja:
@mc ar jauno M3 TA boksos


http://www.m3post.com/forums/attachment.php?att...amp;d=1411760500
Offline
968-jk
29. Sep 2017, 12:29 #17614

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

GN-17, Tevi frizieris sveicina.
Offline
CP17
01. Oct 2017, 09:51 #17615

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Vakar redzēts elviss mūkusalas Maximā pērkot paketes.
Offline
mc
02. Oct 2017, 06:56 #17616

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


28 Sep 2017, 13:49:36 @sn rakstīja:
@mc ar jauno M3 TA boksos
Neaiztiec manu žurciņu! Neesmu bijis TA

-----------------


Offline
sn
02. Oct 2017, 09:28 #17617

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

kurš no jums ir pacēlies un brauktā ar vnz RUNCIS86?

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Angelz
02. Oct 2017, 10:20 #17618

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2891

Braucu ar: BMW


02 Oct 2017, 09:28:14 @sn rakstīja:
kurš no jums ir pacēlies un brauktā ar vnz RUNCIS86?


Jams regulāri iezīmē teritoriju?

-----------------
▫▪□ ■ BMW a/m dažāda profila programmēšanas, kodēšanas, modernizācijas, diagnostikas elektronikas remontdarbi ■ □▪▫

Dažādu BMW multimēdiju navigāciju karšu aktuālie jauninājumi
Offline
R_BERGS
02. Oct 2017, 11:24 #17619

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


02 Oct 2017, 09:28:14 @sn rakstīja:
kurš no jums ir pacēlies un brauktā ar vnz RUNCIS86?

Imantā viens kakls arī braukā ar BaigaisRuncis85

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
sn
02. Oct 2017, 11:32 #17620

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

ne, BeigtsRuncis85 tas nebija

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo