Online

Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
32cm
28. Dec 2015, 09:52 #17561

Kopš: 14. Apr 2008

Ziņojumi: 2242

Braucu ar: EK

OEM STYLE 135 diski ar riepām - 240 EUR !!!!! :hourra:
J8 ET47 un J8.5 ET50

Links uz bildēm:
https://failiem.lv/g/xjtq77wc#aa/IMG_20151026_134804.jpg
Offline
Fashion
28. Dec 2015, 14:10 #17562

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

OEM Style 92, dažāda platuma 9J un 10J, mazliet nobružātas kantes, tehniski perfekti, nav sisti, metināti, valcēti. Iespējama maiņa pret citiem R19/20. Diski kopā ar run on flat riepām. Līdzi dodu vēl 2 priekšējās 6mm vasaras riepas.
Vēlamie diski maiņai:
- Vossen CVT3 R19 Replica
- Alpina R19/R20 Replica
- Style 126 R19
- Style 214 R20

Cena: 450€



Offline
Smalkais
28. Dec 2015, 15:12 #17563

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


27 Dec 2015, 22:00:10 akmens rakstīja:

21 Dec 2015, 13:49:34 akmens rakstīja:
Ja kādam gribas uz ziemas ākciju "tikko no sienas šķūņa/jaunu disku stāvoklis, notejkti jāredz dzīvē! otru tādu pašu nav" var dabūt oriģinālo disku komplektu ar Style 172m no e61 touringa: 19x8.5+18 viss komplekts.
Diskiem ir 2 vietās nelielas švīkas, bet nekas vairāk. Riepām protektora atlikums gan palicis kaut kas pie 4.5mm


Cena: 700eur
Kontakti: 20299912

Šie vēl pieejami.

Un, ja kādam gribas, tad ir arī oriģinālais komplekts ar style 225m diskiem uz 19x8.5 un 19x9.5 izmēru. Riepas gan ir palikušas švakas, kaut kas ap 3.5-4mm atlikumu!

Cena 500eur.

Abi komplekti atrodas Jūrmalā. Nedz style 172m, nedz style 225m nav plaisājuši un nav metināti, kas mūsdienās jau ir retums!



OEM Style 225M ir 8J un 9J - tas taa,starptcitu..
Offline
RRieksts
28. Dec 2015, 16:46 #17564

Kopš: 09. Oct 2014

Ziņojumi: 40

Braucu ar:

Style 83 R15 7J

Taisni, veseli ar pāris vizuāliem defektiņiem.
Ir visi vāciņi. Cena runājama

60Eur
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...ks/15/fxbhl.html

[ Šo ziņu laboja RRieksts, 28 Dec 2015, 16:59:48 ]

Offline
Barber
28. Dec 2015, 18:23 #17565

Kopš: 23. Dec 2014

Ziņojumi: 187

Braucu ar:

Pērku r18 oem style 72 aizmugurējo pāri. Var piedāvāt arī 1 plato!
Offline
999
28. Dec 2015, 19:54 #17566

Kopš: 29. Aug 2013

Ziņojumi: 150

Braucu ar:

Pārdod Beyern Mesh 5x120, 17", 8J, ET40.
400EUR PM!
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=5nzdzpfgjcn1ggn3bzx.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=4ypnxxhrm9uqrd7y411.jpg]
[/URL]

SS.LV

[ Šo ziņu laboja 999, 28 Dec 2015, 19:56:53 ]

Offline
energytt
28. Dec 2015, 21:09 #17567

Kopš: 25. Oct 2010

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 29

Braucu ar: e36

Pazina tirgo e46 m3 diskus. Atrodas purvciema netalu no dominas. Visus jautajumus velams caur telefonu 29808333 vai 20073860
Links
Offline
z-street
28. Dec 2015, 21:51 #17568

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

Borbeti r16 ir vēl braucama ziemas gumija virsū,ir ar visu centriņu atslēgu, visi vienādi 9J 300e


PM vai 27018100

[ Šo ziņu laboja z-street, 28 Dec 2015, 21:52:14 ]

Offline
realmen69
29. Dec 2015, 00:10 #17569

Kopš: 29. Sep 2014

Ziņojumi: 65

Braucu ar:

PĒRKU/PĀRDODU/MAiNU
2gb Rondell 0058 - R17, J8, ET35 - 75e
2gb etOEM style 22 - R17, J 7.5, ET13 - 75e
Mainu vai pret citiem diskiem vai pret tumšām e36kupejas salona daļām.
var piedāvāt pāri tādus pašus diskus

Offline
biksesnost
29. Dec 2015, 11:05 #17570

Kopš: 09. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: auto

Nopirksu r17 diskus 5x112 par labu cenu. Var ar defektiem- valcejamus, krasojamus utt. Galvenais, lai nav plīsumi.
Izskatīšu jusu piedavajumus e-pastaa : [email protected]
Offline
ELL
29. Dec 2015, 12:37 #17571

Kopš: 07. Apr 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 1369

Braucu ar: VW T3

BBS RS ,R15 - 4x100 - 2xJ6, 2xJ6.5 , marrakesh brown , lidzi dodu nesapuleetas aarmalas 0.5 vai 1 colliigas - 750 eur. PM vai 27009229

Bilde ieskatam ar RM -

[ Šo ziņu laboja ELL, 29 Dec 2015, 15:09:14 ]

Offline
32cm
29. Dec 2015, 13:09 #17572

Kopš: 14. Apr 2008

Ziņojumi: 2242

Braucu ar: EK

Nopirkšu vienu OEM style 135 priekšējo disku.
Offline
elbee
29. Dec 2015, 13:54 #17573

Kopš: 22. Sep 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 252

Braucu ar:

ET20 4x108 Rial TRX diski, originali bijusi Alfa Romeo, bet der visadiem 80. gadu auto, Ford, Audi, Pezo, ... Diski labi, ka jauni, riepas loti vecas un saplaisajusas.

Diametrs 390mm, kas ir 15,kautkas collas. Jaunas riepas var dabut, bet maksa 400eur gab...

Varbut noder kadam youngtimer projektam vai izstazu variantam. 200eur vai piedavajumus pm


[url=http://postimg.org/image/78z0uiyq3/]
[/url]

[url=http://postimg.org/image/534q00v9n/]
[/url]

[url=http://postimg.org/image/6gwcvbuiz/]
[/url]
Offline
Chris
29. Dec 2015, 15:26 #17574

Kopš: 16. May 2004

Ziņojumi: 966

Braucu ar: V8



13 Dec 2015, 20:12:09 Chris rakstīja:
Audi oriģinālie R18 ar vasaras Pirelli PZerro
5x112

510 EUR



Jauni Vossen R17 ar jaunām riepām
5x100

400 EUR



UP
Offline
arvidos
29. Dec 2015, 16:13 #17575

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 172

Braucu ar:

pardodu style 80 bbs diskus laba stavokli r17 staveja uz e39.200€
Offline
Montana
29. Dec 2015, 17:00 #17576

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

Visa tarpgalaktiskaa banda gagarins rolegs un peterjanis atpuushaas ! 2k , tu galvu esi atsitis kkur ?te pa 600 viens juzeris jau pis gadu mociija 2k par jauniem ar jaunam riepam butu ok cenniks
Offline
Ch
30. Dec 2015, 10:39 #17577

Kopš: 08. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4381

Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d

Pērku R15 4x100 BBS Mahle, Melber vai ko tamlīdzīgu. Interesē tikai mesh diski, ET robežās no 5 līdz 25 un style5 neinteresē. Var būt vizuāli sliktā stāvoklī, bez vāciņiem utt.
PM ar piedāvājumiem.

Offline
Jokerz
30. Dec 2015, 15:00 #17578

Kopš: 16. Jul 2007

No: Kuldīga

Ziņojumi: 379

Braucu ar: rieger bamperi pa kalnu!



Volvo diski (der arī virknei peugeot, ford)
R17 @ 5x108
Kaut kādas dažādu izmēru riepas (2 tādas, 2 tādas)

60 Eur.
202425[6]5 vai pī em
Offline
RegularUser
31. Dec 2015, 13:33 #17579

Kopš: 05. Oct 2015

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Pārdodu Divus ST5 r16 et21;8J diskus viens uzsists bet gaisu nelaiž,otrs vesals nemetināts utt. 20e

Tirgoju kopā ar riepām kkadas m/s'kas kkur3,5-4mm

28312097



Offline
AF
31. Dec 2015, 14:14 #17580

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

Tirgoju vienu style 32 R18 8J ET20
bija kā rezerves rats

60e
pm vai 28833457
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo