Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 97 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
erda
20. Dec 2015, 00:29 #17521

Kopš: 28. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 257

Braucu ar: bmw

Vārbūt kādam interesē šādi diski!

Styling 172, R19. priekšā j8,5 et18, aizmugurē j9,5 et 32! diski nedaudz, vietām pabružāti!
Kkādas riepas arī virsū, TA bļāva, ka uz nākamo gadu jāmaina aizmugurējais pāris!

750 eiro



Offline
puikaa20
20. Dec 2015, 11:27 #17522

Kopš: 06. Feb 2013

Ziņojumi: 100

Braucu ar:

OZ futura 3daļigie .
R17 ET35 J9,5 - 195/45
R17 ET35 j11,5 - 215/40
+ Flanči 15mm
Nak lidz originalie plaukti ..

Cena cieti 1,200 Eiro
+371 28256674


[ Šo ziņu laboja puikaa20, 20 Dec 2015, 11:33:28 ]

Offline
Icikinsh
20. Dec 2015, 12:36 #17523

Kopš: 16. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1426

Braucu ar: A;B Kategoriju

Parakņājaties garāžās un šķūņaugšās! Ja kādam atrodas sakarīgs komplekts ar taisniem, ne dārgiem R15 4x100 Et~40 diskiem, piedāvājumus PM!
Offline
Kaross
20. Dec 2015, 12:41 #17524

Kopš: 21. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4555

Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2


20 Dec 2015, 00:00:33 stefan4ik rakstīja:
STEIDZAMI Pārdodu style 32 r17 priekša 8j aizm. 9j
nav metināti, sisti vai taisnoti.
tikko nosmilšoti.

25970995



Cena?

-----------------
Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
Offline
Locis
20. Dec 2015, 13:48 #17525

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

njaa,diskus tirgo,bet puse nevar ielikt attelu vai diametru diskiem,itkaa visi butu kaut kadi zhelejaini stabo specialisti,kas zin visiem veciem diskiem style no galvas un cik collas 20 gadus veciem borbet dismiem jabut.

[ Šo ziņu laboja Locis, 20 Dec 2015, 13:48:39 ]

Offline
dreifers
20. Dec 2015, 14:06 #17526

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar: e46 coupe 325ci,e39 2.5tds.

Sveiki. Pārdodu exip r15 diskus. Cena tikai līdz pirmdienas vakaram 70 euro par visiem.

Offline
M5owner
20. Dec 2015, 17:10 #17527

Kopš: 09. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1405

Braucu ar:

tas laikam normali ka tur 200 gramu atsvars uz diskiem par 550 eiro?))

[ Šo ziņu laboja M5owner, 20 Dec 2015, 17:28:02 ]

Offline
DjCrack
20. Dec 2015, 17:22 #17528

Kopš: 11. Jun 2002

Ziņojumi: 1348

Braucu ar: kursoru pa zrc.lv

Nav normali, bet varbut problema gumijaa
Offline
RTG
20. Dec 2015, 19:03 #17529

Kopš: 01. Aug 2013

Ziņojumi: 104

Braucu ar:

Style 135 diski ar vasaras riepam 225/40. Diski ir taisni, nemet. Protams, ka ir lietojuma pazīmes.

[ Šo ziņu laboja RTG, 03 Apr 2017, 09:24:22 ]

Offline
Piiters
20. Dec 2015, 22:07 #17530

Kopš: 19. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 282

Braucu ar: 535d

Style 6 7.5j et20. Ar divām 205/45(3-4mm, bet švakas ārmalas) un divām 215/40(4-5mm) vasaras riepām.

90eur vai labākais piedāvājums. Var pa vienam diskam - 30eur gb. Vai arī tikai riepas/diskus.
PM
Offline
tojan4uk
20. Dec 2015, 22:42 #17531

Kopš: 21. Apr 2013

Ziņojumi: 257

Braucu ar: e34 touring 2.5tds

Pardod style 29 diskus kopa ar labam ziemas riepam
160 eur
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nhc03nz59vgffjbaurn.jpg]
[/URL][/IMG]
e28 dzelz diski 5x120
40 eur
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7vvjbxp4mepw195gga49.jpg]
[/URL][/IMG]
e39 originalie diski r15
50 eur
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tuk4knibm4rd0umebn4.jpg]
[/URL][/IMG]
Offline
ALLURE
21. Dec 2015, 10:40 #17532

Kopš: 09. Dec 2010

Ziņojumi: 17

Braucu ar: e30 325 tds

MEKLEJU RONDELL 0058 R18 2x 8.5J 2x 10J, cena atkarība no stavokļa. PM vai sms 2659deviņi devīni36
Offline
pelu_junkurs
21. Dec 2015, 11:10 #17533

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx

Kādam nekārojas priekš sevis style 60 diski r16? Nostrūkolti un nopulveroti grafītpelēki. Virsū jaunas vecas Dunlop m+s riepas 225/55 ~7mm tīri ok stāvoklī. Gribētu apmainīt pret r17 ar vai bez ziemenēm. Nav dzīvības un nāves jautājums. Varu kaut ko arī piemaksāt - izskatīšu visus piedāvājumus PM
Offline
Chris
21. Dec 2015, 14:42 #17534

Kopš: 16. May 2004

Ziņojumi: 966

Braucu ar: V8


13 Dec 2015, 20:12:09 Chris rakstīja:
Audi oriģinālie R18 ar vasaras Pirelli PZerro
5x112

510 EUR



Jauni Vossen R17 ar jaunām riepām
5x100

400 EUR



UP
Offline
zeltinsh
21. Dec 2015, 17:32 #17535

Kopš: 18. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 95

Braucu ar: mīkstu jumtu

Pārdodu dažāda platuma Style 95 Orģinālos Borbet diskus. Priekšā 9j platums ar braucamām 245/45 riepām, aizmugurē 10J ar 275/40 riepām (riepas sliktas, bet gaisu tur). Diski taisni un nav metināti. Atrodas Rīgā vai Piņķos.

Poweram cena 400 Eur

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1450711877

[ Šo ziņu laboja zeltinsh, 21 Dec 2015, 17:32:47 ]

Offline
Agriits520
21. Dec 2015, 17:48 #17536

Kopš: 07. Apr 2011

Ziņojumi: 691

Braucu ar: BMW E34 E30

Pārdodu dažādplatums r18 RH Phoneix diskus priekš 3sērijas.

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1450712870
Offline
dzuris
21. Dec 2015, 18:29 #17537

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Palaid vēl, mosk panemsu.. , palube tur vēl ~120 eiram jasakrame..

[ Šo ziņu laboja dzuris, 21 Dec 2015, 18:29:38 ]

Offline
prokosa
21. Dec 2015, 18:44 #17538

Kopš: 24. Nov 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3

Braucu ar: E39 523 sedanu

Pārdodu e39 R16 riģinālo style48 disku ļoti labā stāvoklī ar labu riepu 225/55 . Cenu piedāvājiet paši uz PM vai 26058879Links
Offline
kurlis
22. Dec 2015, 11:45 #17539

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


21 Dec 2015, 18:29:05 dzuris rakstīja:
Palaid vēl, mosk panemsu.. , palube tur vēl ~120 eiram jasakrame..


90% no lieto disku klāsta tas cipars ir jāsakrāmē, ja gribi visus izvalcēt un kvalitatīvi pārkrāsot
Offline
Bavarian
22. Dec 2015, 12:16 #17540

Kopš: 19. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar: 323i E36 & 320i E30

Nopirkšu šādus R14 diskus(4gb) labā stāvoklī.

[ Šo ziņu laboja Bavarian, 22 Dec 2015, 12:19:11 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo