Online

Pašreiz BMWPower skatās 166 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
sonx33
22. Dec 2012, 03:11 #17021

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


22 Dec 2012, 00:19:11 KristsK rakstīja:
Divas mucas un 2 kannas - 10Ls



Offline
PowerBMW
22. Dec 2012, 10:41 #17022

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:


22 Dec 2012, 00:19:11 KristsK rakstīja:
Divas mucas un 2 kannas - 10Ls



par tadiem s...diem ari naudu var prasit šis ir istais pasaules gals
Offline
LauvaMiks
22. Dec 2012, 11:11 #17023

Kopš: 09. May 2009

No: Limbaži

Ziņojumi: 397

Braucu ar: E46


par tadiem s...diem ari naudu var prasit šis ir istais pasaules gals


Ir jau kam arī vajag.

[ Šo ziņu laboja LauvaMiks, 22 Dec 2012, 11:11:49 ]

Offline
Siipols
22. Dec 2012, 12:36 #17024

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

tādi nah lohi

jums visu vajag par velti un vēl piemaksāt??? nu labi,nemaksā tās kannas un mucas 10ls,bet 8ls toč maksā,ja māk skaitit ka tik bezjēgā padirst aiz neko darīt.......

ejiet sniegu tīrīt interneta pokemoni...

[ Šo ziņu laboja Siipols, 22 Dec 2012, 12:37:07 ]



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
ivars-kk-
22. Dec 2012, 12:58 #17025

Kopš: 18. Nov 2011

Ziņojumi: 18

Braucu ar: traktoru

pērku 95 benzīnu lētāk nekā DUS, 60 litri, Rīgā, Šodien!

[ Šo ziņu laboja ivars-kk-, 22 Dec 2012, 13:02:20 ]

Offline
janitis9
22. Dec 2012, 15:37 #17026

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 525

Braucu ar:


21 Dec 2012, 20:05:31 mc rakstīja:

21 Dec 2012, 20:02:41 janitis9 rakstīja:
Pārdodu Sony PlayStation 3 Super Slim CECH-4004C 500GB. Apraksts te.
Jauns. Cena 160 Ls.
100 max cena

Pa 100 Ls varu piedāvāt ja tev pa 160 nesanāk
Offline
madkiller
22. Dec 2012, 16:44 #17027

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i

Lūdzu zvanīt!!
28206326
Zvaniņš skan, zvaniņš skan!



WesternDigital 500gb SATA cietais 7200rmp, bilde nav īstā


15 Ls :O


Lūdzu zvanīt!!
28206326

Priecīgus ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu

Vēl ir kautkāds Core 2 Duo procis ar asus māteni kurai kaukas biosā iespējams aizgājis grīstē, 15 ls un tavs! ar visu kūleri un prečendāļiem, arī zvanīt!

[ Šo ziņu laboja madkiller, 24 Dec 2012, 09:16:11 ]

Offline
PowerBMW
22. Dec 2012, 17:49 #17028

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:


22 Dec 2012, 12:36:45 Siipols rakstīja:
tādi nah lohi

jums visu vajag par velti un vēl piemaksāt??? nu labi,nemaksā tās kannas un mucas 10ls,bet 8ls toč maksā,ja māk skaitit ka tik bezjēgā padirst aiz neko darīt.......

ejiet sniegu tīrīt interneta pokemoni...

ievelc gaisu tas brunas burkas DEPO maksā 2,53Ls gab.(jaunas smukas tiras) un metala burkas-nu ja vajag tad pa brivu vai vimas simbolisku naudu(2Ls) var iegut domajams jebkurā smago auto servisā!
p.s. man ir kadas 5.gab ja kas

visiem priecigus ziemassvetkus!!!
Offline
Siipols
22. Dec 2012, 18:14 #17029

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Ja jaunas maksā 2,5ls,tad kapec lietotas lai nemaksātu 1ls gab??

un metala mucas esmu tirgojis vairumā(tatad letak) par 3ls gabalā....

esmu runājis


un ne jau man gaiss ir jaievelk! mazliet kaitina,ka dažiem vienmer viss ir par dargu! tad jau tas,ko jus tirgojat(mašinas,-pakalpojumus) ari ir par dargu vienmer ne???
nepatik,neperc,kam vajadzes,tas nopirks ja cena patiks...

[ Šo ziņu laboja Siipols, 22 Dec 2012, 18:15:50 ]



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Pipec
22. Dec 2012, 19:44 #17030

Kopš: 30. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: kājām

Nopirksu iphone4 ladeteju pa sapratigu cenu. PM

[ Šo ziņu laboja Pipec, 22 Dec 2012, 19:45:22 ]

Offline
vadims
22. Dec 2012, 21:23 #17031

Kopš: 27. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 1951

Braucu ar: piedziņu


21 Dec 2012, 02:52:18 jonyboy rakstīja:
Tigojas pilnigi pilnigi jauns galaxy tab2 10.1
garantija
čeks.

nemaini pret tukšām pudelēm? man divas ir. :mhimhi:
P.s bet prātīgāk ir pierakstīt cenu
Offline
Arnej
22. Dec 2012, 23:38 #17032

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto


21 Dec 2012, 20:07:54 Gasper rakstīja:

21 Dec 2012, 19:33:43 trotilius rakstīja:
steidzami! nopirksu automagnetolu kur var iespraust usb, neapbruzatu...

Man arī var piedāvāt!
Tikai man sūtīt PM

12v.lv var nopirkt jaunu Pioner ar USB pa 40Ls
Offline
pekinens
23. Dec 2012, 09:31 #17033

Kopš: 10. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 980

Braucu ar: e30; e87

kāds ar metāliem nenodarbojas? vajag alumīnija gabalus 160x160 biezums no 17mm 4 gab.. izmēri milimetros, var būt arī tādas ripas 160mm diametra. var būt arī lielakas..
Offline
zhuupa
23. Dec 2012, 09:38 #17034

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla

7x Samsung HD080HJ 80gb/7200/8m/sata

6x Samsung SP0411N 40gb/7200/2m/ata

2x ExcelStor J680S 80gb/7200/8m/sata

3x Maxtor 6P080E0 80gb/7200/8m/nesapratu, sata vai sata 2.

1x hitachi deskstar 185gb/7200/8m/ata

1x seagate barracuda ST 380215A 80gb/7200/2m/ata


Visi ir tikko formatēti un veikti testi ar hdtune, nevienam nav ne brīdinājumu, ne slikto sektoru. Orientējoši 7 ls par disku. Ogre.

Offline
trotilius
23. Dec 2012, 10:58 #17035

Kopš: 03. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 534

Braucu ar: e46

vajaga magnetolu ar usb ieeju... lidz 30 latvijas naudinam..
Offline
erda
23. Dec 2012, 11:29 #17036

Kopš: 28. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 257

Braucu ar: bmw

Pēc finiera apstrādes skaidas/putekļi (ļoti smalkas). Bērzs.
Pieejams kvantumā!


2Ls-200L

Noder:
industriālajai apsildei (ka4igarkā),
mož, kāds izmēģina un izdodas iespiest kurināmo briketi.

[ Šo ziņu laboja Bandjuga, 23 Dec 2012, 11:35:26 ]

Offline
malossi
23. Dec 2012, 13:04 #17037

Kopš: 03. Jul 2011

Ziņojumi: 86

Braucu ar: Q

...

[ Šo ziņu laboja malossi, 23 Dec 2012, 17:46:38 ]

Offline
MAD_DOG
23. Dec 2012, 13:49 #17038

Kopš: 28. Apr 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1913

Braucu ar:


22 Dec 2012, 23:38:50 Arnej rakstīja:

21 Dec 2012, 20:07:54 Gasper rakstīja:

21 Dec 2012, 19:33:43 trotilius rakstīja:
steidzami! nopirksu automagnetolu kur var iespraust usb, neapbruzatu...

Man arī var piedāvāt!
Tikai man sūtīt PM

12v.lv var nopirkt jaunu Pioner ar USB pa 40Ls

tehnolenda bija sony ar usb pa 3x latiem,,,
Offline
Huliits
23. Dec 2012, 14:41 #17039

Kopš: 10. Jul 2008

Ziņojumi: 436

Braucu ar: e30

Varu piedāvāt jvc kd-r45 30ls,Iecava.
Pārdots

[ Šo ziņu laboja Huliits, 24 Dec 2012, 15:12:18 ]

Offline
bembis316
23. Dec 2012, 16:38 #17040

Kopš: 15. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 192

Braucu ar: 320D (E46) Touring

Iegādāšos vadu komplektu priekš subwoofer instalācijas!

Varbūt kādam ir kas piedāvājams, vai var ieteikt kādu vietu, kur par labām cenām var iegādāties. Izmeklējos internetā, bet neko prātīgu neatradu...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo