Online

Pašreiz BMWPower skatās 125 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Mowner
15. Sep 2015, 16:23 #16601

Kopš: 08. Sep 2015

Ziņojumi: 90

Braucu ar: 6 sērijas žiguli

Style 37, M parallel dažāda platuma, teicamā stāvoklī, taisni, nav metināti, ar labām vasaras riepām Continental Conti Sport 235/40 priekša, aizmugure, labs protektora atlikums 5-6 mm
Bez riepām lētāk
600 euro





[ Šo ziņu laboja Mowner, 15 Sep 2015, 16:24:51 ]

Offline
Edzhus
15. Sep 2015, 16:41 #16602

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5

Dodiet kādus R19, ko uzlikt uz E46!
Vai arī kādus interesantus R17 R18 ar plauktu!
Ar piedāvājumiem PM



[ Šo ziņu laboja Edzhus, 15 Sep 2015, 16:59:52 ]

Offline
dzuris
15. Sep 2015, 16:46 #16603

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Dodiet mim, hartage, remotec uc ražojuma diskus no 90` bandītiem.. D interese vairāk sitadi kas nāca uz e34 laikam..
Viens nosacījums, lai ir taisni, un krāsojums poh..

[ Šo ziņu laboja dzuris, 15 Sep 2015, 16:47:37 ]

Offline
z_ivans
15. Sep 2015, 19:56 #16604

Kopš: 26. Jun 2014

No: Dobele

Ziņojumi: 210

Braucu ar: E60

Pārdodu e36/e46 r17 7,5j labā stāvoklī,nav ne sisti ne metināti, pārdodu kopā mazlietotam vasarenem 225/45 7mm (bildē vel jaunas)
Ir iespēja mainīt uz r18 kas der e46 ar manu piemaksu bildes uz ēpastu [email protected]
400€



Offline
SpOrcMeN
15. Sep 2015, 20:31 #16605

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ir 2 komplekti ar BBS R17 RC090 8J un RC040 7,5J tei 90 ir sliktaka stavokli bet ar lielaku plauktu var uztiasit divus komplektus mazaks plaukts prieksha lielaks aizmugure cena 500 eur par komplektu vai 1000 par 8 diskiem

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Muxa
15. Sep 2015, 21:19 #16606

Kopš: 03. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 290

Braucu ar: B4Tquattro, E60, 7xRX8, C3Corvette, 968M

PĀRDOTI!

BORBET diski ar defektu, 2gab. 8JxR16, ET20, 4x108. Ar plauktiem un vāciņiem viss OK.


[ Šo ziņu laboja Muxa, 16 Sep 2015, 15:14:54 ]

Offline
AV89
15. Sep 2015, 21:39 #16607

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

20" diski uz tirdziņu. Asa - licensed by BBS! Priekšā pamēriju 5-6mm aizmugurē 3-4mm Continental conti sport 2 mizas! Cena 450 eur! Atrodas Preiļos, iespējama piegāde uz Rīgu, PM vai 2632623pieci


Offline
werto
15. Sep 2015, 22:05 #16608

Kopš: 30. Oct 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 3001

Braucu ar: Golfu

intresē vai style 172 r19 mēdz būt arī replikas?
Offline
Fashion
15. Sep 2015, 22:09 #16609

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


15 Sep 2015, 22:05:26 werto rakstīja:
intresē vai style 172 r19 mēdz būt arī replikas?

Offline
henesy
15. Sep 2015, 23:51 #16610

Kopš: 06. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 59

Braucu ar: x6 ('15)

Interesētu atjaunot oriģinālā stāvoklī X5/e70; R20 diskus.
P.M.
Offline
Agritis
16. Sep 2015, 09:16 #16611

Kopš: 25. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2117

Braucu ar: benzīnu

Kādam disku dīlerim nav PCD 5x115 CB 70.2 lieto komplekts priekš Opeļa? Steigas nav, bet ssā uz 5x115 vispār nekā nav. 16 vai 17"
Offline
0uzijs
16. Sep 2015, 09:51 #16612

Kopš: 09. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 835

Braucu ar: Bmw X5 un Bmw E46 compact concept

Ir diski priekš Bmw E46 R18 style 124 dažada platuma ar riepām.
Offline
Kurmis18
16. Sep 2015, 11:18 #16613

Kopš: 10. Aug 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 468

Braucu ar: trimdevīto


06 Sep 2015, 23:15:30 Kurmis18 rakstīja:
Joprojām pieejami Style 33 diski R16. Riepas ir vēl braucamas.
Cena 100€
Bilde ilustratīva.

Offline
Pljavejs
16. Sep 2015, 12:55 #16614

Kopš: 19. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1042

Braucu ar:

Jau laicigi, prieks nakamas vasaras, interese R18 diski (velams melni, bet nav obligati) prieks e91. Velams ar riepam, tacu izskatisu ari variantus bez. Nezinu iznesumus vai citus lielumus, tacu interese tadi, kas parak neieslepsies arkas.

Piedavajumus PM

[ Šo ziņu laboja Pljavejs, 16 Sep 2015, 12:55:53 ]

Offline
wanksta
16. Sep 2015, 13:01 #16615

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

E36/E46 R15 lietie ar labām noname ziemenēm, aptuveni 2x6mm un 2x8mm, uz ceļa turaas ļoti ok.
Par visu 120eur.

Offline
cherbis
16. Sep 2015, 13:31 #16616

Kopš: 23. May 2002

Ziņojumi: 608

Braucu ar: ragavām


X5 diski ar ziemas riepām Michelin Latidude AlpinHP. 255/55 R18.
370eur.

[ Šo ziņu laboja cherbis, 16 Sep 2015, 13:32:32 ]

Offline
Sprogis
16. Sep 2015, 15:01 #16617

Kopš: 06. Jul 2012

No: Ikšķile

Ziņojumi: 318

Braucu ar: M

Pārdodu BMW Style23 M-Contour r17 diskus.
8J, et35
Diski perfektā stāvoklī, svaigi krāsoti grafīta krāsā, taisni, nemetināti.
250e riepas dāvanā

Offline
Zloy
16. Sep 2015, 15:09 #16618

Kopš: 05. May 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 24

Braucu ar: E38 E34 E36

Vajadzigi divi blekinieki preks e36
Offline
Edzhus
16. Sep 2015, 15:25 #16619

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5

Nepārdodu un nepērku, bet šie labi :O

Offline
Hercogs
16. Sep 2015, 15:50 #16620

Kopš: 11. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 292

Braucu ar: BMW i4

PĀRDOD!!!!!
Style 116, BMW E60, E61,
ar ļoti labām ziemas riepām - 7mm,
''HANKOOK WINTER PIKE'',
215/55/R17 94T,
400 EUR.
Atrodas Rīgā!!!



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo