Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
JohnyB
18. Feb 2012, 20:14 #1614

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:

mans favorīts DZIMTĀ VALODA
Offline
ReG
18. Feb 2012, 20:15 #1615

Kopš: 21. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1218

Braucu ar: 335d


18 Feb 2012, 20:11:33 xjs_4 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".


+1 nozeelojami .. ierosinu BMW bildes vietaa saita augšējā kreisajā sturī uzlikt Audi

nebija jau tik traki...
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:15 #1616

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu

taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.

-----------------


Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 20:19 #1617

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Paraak nopietna kauja lai lieliitos ar matu zeleju un sajuuga slidinaashanas prasmeem

audiks jaa tas veel vareeja roceni noraut peec kautkaa vismaz izskatiitos

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
tomick
18. Feb 2012, 20:20 #1618

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


18 Feb 2012, 20:14:00 viesulis rakstīja:

18 Feb 2012, 20:12:35 tautudeels rakstīja:
Par Lindermanu runājot, tantes kūku fabrikā runāja par 20k ls no Krievijas vēstniecības.


Iesauka dvadcatņiks (ausainītim&amerikam) tomēr nav no zila gaisa pagrābta


Tas jau vairak domaats par 20% nevis 20k
Offline
100
18. Feb 2012, 20:20 #1619

Kopš: 27. Jun 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4543

Braucu ar: ...


18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?

-----------------
100.
Offline
karlsonss
18. Feb 2012, 20:20 #1620

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

nesaprotu, kpeec Garda sniedz interviju krieviksi?
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:22 #1621

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 20:20:34 100 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?
ne jau par to runa. bimmers taa izteicaas, it kaa tur buutu nez kaa ardijushies, aprijushies sporta bikses, trauceeushi citiem utt.

-----------------


Offline
snowy
18. Feb 2012, 20:23 #1622

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu


18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".


Mašīnu markas pat atšķirt nemāki. Kur tur e39?

Ļauj minēt - balsoji PAR?
Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 20:24 #1623

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Te daudzi neatskjir BMW.. nekaa ieveribas cieniiga lai zinaatu no galvas visus motorus saakot ar M20

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
fubuz
18. Feb 2012, 20:26 #1624

Kopš: 19. Dec 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 5140

Braucu ar: trafic


18 Feb 2012, 20:23:11 snowy rakstīja:

18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".


Mašīnu markas pat atšķirt nemāki. Kur tur e39?

Ļauj minēt - balsoji PAR?


Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 20:28 #1625

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

981770 Būs miljons!

Bimmer Ka tik nesāk pēc sirdszālēm ost. Pats noteikti gadus atpakaļ sēdēji mājās un Padomju enciklopēdiju lasīji, nevis žurku plēsi.

[ Šo ziņu laboja tautudeels, 18 Feb 2012, 20:30:48 ]

Offline
ega318is
18. Feb 2012, 20:28 #1626

Kopš: 15. Sep 2011

Ziņojumi: 5

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".

skauž?
Offline
Wcoast
18. Feb 2012, 20:29 #1627

Kopš: 31. Mar 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 244

Braucu ar: 325i & 525d

Bimmers ka jau istens latvietis vakarinjas eed latvieti
Offline
LINIS
18. Feb 2012, 20:31 #1628

Kopš: 10. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2172

Braucu ar:

Latvijā ir forši!
Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
MPower
18. Feb 2012, 20:32 #1629

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:07:11 foobar rakstīja:
Mpower,

Augstākajā Padomē pēc vēlēšanu rezultātiem izveidojās divas frakcijas — uzvarējusī LTF (131 deputāts) un opozicionārā "Līdztiesība" (57 deputāti).

30% iedzīvotāji bija PRET atdalīšanos no PSRS. No ~2 100 000 iedzīvotājiem ~320 000 ir nepilsoņi (15%)?

Manuprāt viss ir 2x godīgāk nekā būtu jābūt?


Puse tantes no cīrulīšu pagastiem varēja balsot pret atdalīšanos, bija taču slepena balsošana
Offline
Wilde
18. Feb 2012, 20:33 #1630

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220


18 Feb 2012, 20:19:13 xjs_4 rakstīja:
Paraak nopietna kauja lai lieliitos ar matu zeleju un sajuuga slidinaashanas prasmeem

audiks jaa tas veel vareeja roceni noraut peec kautkaa vismaz izskatiitos

Vorsprung durch Technik über alles
Offline
armis9
18. Feb 2012, 20:35 #1631

Kopš: 30. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 66

Braucu ar: baklažāna dvuļu


18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".

Bimmer, tev tiešām izskatās laikam ka skauž, un kur tu tur redzēji e39? Jebkurā gadījumā, prieks par visiem balsotājiem ar e36, un arī pārējiem kas šodien balso PRET

[ Šo ziņu laboja armis9, 18 Feb 2012, 20:37:16 ]

Offline
MPower
18. Feb 2012, 20:38 #1632

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:35:21 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:32:24 MPower rakstīja:
Puse tantes no cīrulīšu pagastiem varēja balsot pret atdalīšanos, bija taču slepena balsošana

Tev ir vēl kas pievienojams savam šodienas kļūdu sarakstam?
Varbūt uzraksti vienu garāku mailu, un nemoci sevi


es jau nemocos un nekļūdos
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 20:39 #1633

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

MPower, bez aizvainojumiem - izlasi!

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo