Online

Pašreiz BMWPower skatās 175 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
marisio
13. Nov 2012, 19:47 #16121

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem

Steidzami iepirkšu LĒTU auto signalizāciju, piedāvāt PM
Vecai tika klāt ūdens un nosvila
Offline
Zeemax
13. Nov 2012, 20:03 #16122

Kopš: 26. Mar 2003

Ziņojumi: 540

Braucu ar: gludekli

Aizņem vietu!!!

2007. gada HONDA Accord dzesēšanas radiators.
Lietots, original, viss strada. Der gan MT, gan AT.

25 Ls

PM 29121199
Offline
Arnej
13. Nov 2012, 20:30 #16123

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Ir vecs OKA III 1969.g. ledusskapis (pat strādā), pa 10Ls var savākt no Imantas.
Offline
Sormis
13. Nov 2012, 20:45 #16124

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Nopirkšu displeju/ekrānu priekš portatīvā Acer Aspire 5734Z 15.6 collu jo lētāk, jo labāk, tātad vēlams lietotu.
Piedāvājumus PM
Offline
archyyy
13. Nov 2012, 22:04 #16125

Kopš: 10. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 241

Braucu ar: 5L uz 100KM

pārdodu BMW e30 e36 priekšējo plauktu aizmugurējās bukses.

Ja intersē tad PM vai [email protected]



Offline
Huliits
13. Nov 2012, 23:17 #16126

Kopš: 10. Jul 2008

Ziņojumi: 436

Braucu ar: e30

Pardodu labu auto magnetolu Pioneer Deh-30mp, laba vizuala un tehniska stavokli. Ir izejas sabuferim. Iespeja parbaudit. Varu nedelas sakumos uz rigu nogadat.
Vai varu iemainit pret 18pogu obc. :hahaha:
Offline
nutastur
13. Nov 2012, 23:43 #16127

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


09 Nov 2012, 13:42:44 rolissx rakstīja:
Pārdodu pa krīzes cenu pilnībā jaunu, neatpakotu, ar LV garantiju MacBoook Pro 13" Retina MD212
http://www.salidzini.lv/search.php?q=MD212

Cena veikalos ap 1250, es pārdodu par 1150Ls!




Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
Helmuts
14. Nov 2012, 00:37 #16128

Kopš: 22. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 487

Braucu ar: E34 4.4i

Pēeku lietotu vai jaunu pioneer navi ar papildus izejām uz ekrāniem
Offline
Siipols
14. Nov 2012, 01:00 #16129

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Kāds interneta guru varbūt var man sadabūt,jeb ieteikt kur bez LMT (un lētāk) var nopirkt šādu WI-FI modēmu ?

huawei lte cpe b593



PM jeb 28447454

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
barker
14. Nov 2012, 06:02 #16130

Kopš: 26. Jan 2006

Ziņojumi: 401

Braucu ar:

Nopirkšu lietotu automātisko veļasmašīnu.Galvenais lai ir darba kārtībā,bez defektiem,nesarūsējusi.
PM lūdzu.
Offline
rencho
14. Nov 2012, 09:22 #16131

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

variet piedāvāt Playsyation2 oriģinālos spēļu diskus par sakarīgām naudām.

Kā arī variet piedāvāt 3d briles. Atceros, pirms kāda laika te viens pa limonādi tirgoja.

[ Šo ziņu laboja rencho, 14 Nov 2012, 09:58:00 ]

Offline
Deivid
14. Nov 2012, 10:12 #16132

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Seagate Barracuda 7200.12 - SATA - 500GB - 3.5" - 20Ls
WD WD2500AVJB - IDE - 250GB - 3.5" - 15Ls

Offline
Pusplests
14. Nov 2012, 10:18 #16133

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto


13 Nov 2012, 11:49:31 Pusplests rakstīja:
Šonedēļ ņemot 10 pakas 1kg pupiņas La Messicana cena 45ls.Sagādā laicīgi dāvanas saviem kolēģiem, radiem un draugiem! Cena veikalā 1kg kafijas pupiņām 10-12ls. Bezmaksas piegāde Rīgā.
Interesentiem PM
Offline
tuciz
14. Nov 2012, 10:27 #16134

Kopš: 29. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2172

Braucu ar: ko pagadas

Kādam interesē iPhone 3GS? 16gb?
pārdošu māsas telefonu!
cenu nezinu. 100 ls un pa rokam.

[ Šo ziņu laboja tuciz, 14 Nov 2012, 10:28:46 ]

Offline
jonyboy
14. Nov 2012, 10:32 #16135

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

Kadam varbut interese walden gitara mazlietota?


isaks apraksts -
http://holeinthewood.com/guitars-500-1000/walde...uhd5nsli4uc5kqk7
Offline
wanksta
14. Nov 2012, 10:52 #16136

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Nopirkšu nedārgi vecu radardetektoru ar strāvas vadu, var būt neejošs vai fiziski bojāts vai tml.
Offline
sejinieks
14. Nov 2012, 11:14 #16137

Kopš: 14. Oct 2011

Ziņojumi: 13

Braucu ar:

http://www.fnserviss.lv/?wp=228&lg=2&sid=413&sign=1

varbūt kādam šadu auto drošības komplektu? Jauns, nelietots - 10.00 LVL, ja pats atbrauks pakaļ. (Mārupe)

PM.
Offline
Czars
14. Nov 2012, 12:46 #16138

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

Ja kāds var piedāvāt ejošu kārbu
Priekšroka, ar kuru var pirmstam izbraukt un pārbaudīt.

PM vai 2 99 44 056

PS. Sasistu e36 kompaktu kkādā grau krāsā arī vajag.

[ Šo ziņu laboja Czar, 14 Nov 2012, 12:56:27 ]

Offline
Fausts
14. Nov 2012, 12:52 #16139

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11


14 Nov 2012, 06:02:01 barker rakstīja:
Nopirkšu lietotu automātisko veļasmašīnu.Galvenais lai ir darba kārtībā,bez defektiem,nesarūsējusi.
PM lūdzu.


man arii luudzu vienu!
Offline
wanksta
14. Nov 2012, 12:59 #16140

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Ir pilnīgi jauna Momo ādas/zamšādas stūre, pilns komplekts, tikai 40Ls

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo