Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 158 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
snowy
10. Mar 2015, 18:43 #14721

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1424687416

E36 R15 lietie diski ar M+S riepām. Forumam - 50 Eur/viss komplekts!
Offline
truseens
10. Mar 2015, 19:39 #14722

Kopš: 29. Apr 2013

Ziņojumi: 120

Braucu ar: f10

Meklēju R18 priekš x3, e83 ar vasaras riepām.
Vajadzētu derēt arī no x5, ja tā nav, tad kāds palabojiet.
PM

[ Šo ziņu laboja truseens, 10 Mar 2015, 19:40:38 ]

Offline
pelu_junkurs
10. Mar 2015, 20:06 #14723

Kopš: 27. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2444

Braucu ar: žurx

Varbūt kāds tirgo style 126 (ar iegādi nesteidzos)?
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/126
Offline
FIB
10. Mar 2015, 20:27 #14724

Kopš: 08. Sep 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 905

Braucu ar: Touringu un kabrio

Meklēju disku centra vāciņus, nāca viņi style 1 un style 12 bleķa diskiem, vajag visus 4, bet var piedāvāt arī pa vienam



Offline
Egle11
10. Mar 2015, 21:27 #14725

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,


03 Mar 2015, 17:04:23 Egle11 rakstīja:
e61 OEM R16 diski 7j IS20, ar ziemas riepaam Hankook 225/55, 2gb 4mm, 2gb 7mm. var bez riepaam, var tikai riepas kopaa 200 Juriishi




180 eur, vai bez riepaam 140eur. ideaali uz e36 ar mizinjaam
Offline
mikys
10. Mar 2015, 21:56 #14726

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...

Kads seit gadijuma netirgojas ar bmw disku centriem 68mm Ka arii M uzlimes diskiem..

[ Šo ziņu laboja mikys, 10 Mar 2015, 22:03:24 ]

Offline
aycaramba
10. Mar 2015, 22:31 #14727

Kopš: 12. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: ?318

čoms tirgo:
R19 8J, OK stāvoklī, nav sisti. ar braucamām riepām. stāvēja uz e46



350 EUR

22353425
Offline
robis325
10. Mar 2015, 22:33 #14728

Kopš: 30. Nov 2009

Ziņojumi: 970

Braucu ar:

Meklēju LC 120 diskus r17.

Offline
sergis15
10. Mar 2015, 22:54 #14729

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu

no e53 diski bez flančiem uz e38 viss ir slikti ja?

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
Fashion
10. Mar 2015, 22:56 #14730

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Blja jaa viss ir slikti es tev jau teicu, es sev ar gribeju vinjus vnk.. 20mm flanchus meklee ar garajaam skruveem ))
Offline
sergis15
10. Mar 2015, 22:57 #14731

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu


10 Mar 2015, 22:56:20 Fashion rakstīja:
Blja jaa viss ir slikti es tev jau teicu, es sev ar gribeju vinjus vnk.. 20mm flanchus meklee ar garajaam skruveem ))

uz skrūvēm ar var braukt

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
e2xd
10. Mar 2015, 23:03 #14732

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu


Pārdodu R18 dažāda platuma, diski replikas, ir šur tur skrāpējums, ļoti zolīdi uz jebkura e46, e36
Riepas 225/45 vēl normālā stāvoklī
320 €


Offline
hugoss
11. Mar 2015, 01:55 #14733

Kopš: 27. Aug 2014

Ziņojumi: 108

Braucu ar: E53

Izteresē style 32 bez kosmosa!
Offline
tulenj
11. Mar 2015, 12:52 #14734

Kopš: 30. Oct 2014

No: Jelgava

Ziņojumi: 359

Braucu ar: BMW f30 330e performance


06 Mar 2015, 21:15:44 tulenj rakstīja:
Pardodu Flances(20mm) 5x120, staveja uz e39. Atdoshu ar garam skruvem, cena 80Euro, cena mazliet runajama.



Up, cena 70e

[ Šo ziņu laboja tulenj, 11 Mar 2015, 12:53:11 ]

Offline
hugoss
11. Mar 2015, 12:54 #14735

Kopš: 27. Aug 2014

Ziņojumi: 108

Braucu ar: E53

Palika viens komplekts style 63 ar X5 dažāda platuma braucamām riepām 250eur
Offline
Klivlends
11. Mar 2015, 13:57 #14736

Kopš: 14. Jul 2014

Ziņojumi: 37

Braucu ar:


08 Mar 2015, 11:52:55 Klivlends rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...7638563729325547
Vēl joprojām piejemi borbet diski ar labām ziemas riepām

Var arì dalìt,diski 80 euro riepas 70 euro.
Offline
Fabio
11. Mar 2015, 14:23 #14737

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 278

Braucu ar: Golf VII

Ja kādam gadījumā ir uz tirgu labi (taisni, nelāpīti, vizuāli bez būtiskiem defektiem), e60 r17" diski, tad šobrīd ir īstais laiks griezties pie manis ar aktuālu foto un cenas piedāvājumu.
Piedāvajumam ar labām vasaras riepām komplektā, būs zināmas priekšrocības.
Offline
renchix4
11. Mar 2015, 14:56 #14738

Kopš: 15. Jan 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 166

Braucu ar: E30 cabrio


10 Mar 2015, 10:32:00 Still rakstīja:
Pārdodu 16" Borbet CW diskus. Svaigi pūlverkrāsoti grafīta krāsa. 8j et16. Komplektā varu iedot riepas un centriņus.
Ir arī riepas 205-215/40-45/16 ( 6mm + ).

Der uz E24/E28/E30/E32/E34/E 36/E46/E39


250€. PM vai 27I6895o.


Kā var derēt e30, ja 5 skrūves?





Nopirkšu vāciņus Remotec vai Centra diskiem vai kaut ko līdzīgo.

Izskatīšu visus piedāvājumus. PM vai 27I6895o.


Offline
Agriits520
11. Mar 2015, 16:07 #14739

Kopš: 07. Apr 2011

Ziņojumi: 691

Braucu ar: BMW E34 E30

Nopirkšu vienu vai divus REMOTEC R16 un R17 diskus jebkāda platuma vienalga kādā stāvoklī!
Offline
Marcciks1988
11. Mar 2015, 16:51 #14740

Kopš: 21. Jun 2013

Ziņojumi: 108

Braucu ar:

Piedavaju 172 styal diskus r19 riepas prieksa vel vairakam vasaram aizmugure viena vasara! Orginali, nesisti, nemetinati, nekrasoti! Var parbaudit pec kodiem..

Par sviestmaizi neatdosu!

Pm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo