Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
JonLee
31. Mar 2008, 19:28 #1441

Kopš: 09. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 108

Braucu ar: BMW 330D


31 Mar 2008, 19:14:46 100 rakstīja:

31 Mar 2008, 18:49:44 fuuzels rakstīja:
Izsole 10% jaiemaksa no sakumcenas un tad vari piedalities, ja nevinne naudu dabuj atpakal. Jasamaksa menesa laika, bet ZG to ipasumu uz sava varda dabusi velak, ta ka atkrit hipoteka uz nosolito ipasumu. Tatad jabut vai nu skaidrai naudai vai citam ipasumam kuru iekilat un velak jau var parnest hipoteku uz nosolito ipasumu.
Spriezot pec rakstiem prese, nevella nesola. Nereti nonak lidz 3. izsolei, kur cena loti salda.


iipashumtiesiibas un hipoteeku var nokaartot kopaa, un 1 meen ieklauties var.

Teorētiski ta var, tik izsoļu gadijumā rezultātu apstiprina tiesa, kuras lemūmu savukārt var apstrīdēt un tad jau sākas epopeja ar 3 instancēm. Attiecīgi hipoteku nav ta kam uzlikt a piķis guļ tiesu izpildītāja kontā.
Offline
Q
31. Mar 2008, 19:45 #1442

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


31 Mar 2008, 19:28:35 JonLee rakstīja:

31 Mar 2008, 19:14:46 100 rakstīja:

31 Mar 2008, 18:49:44 fuuzels rakstīja:
Izsole 10% jaiemaksa no sakumcenas un tad vari piedalities, ja nevinne naudu dabuj atpakal. Jasamaksa menesa laika, bet ZG to ipasumu uz sava varda dabusi velak, ta ka atkrit hipoteka uz nosolito ipasumu. Tatad jabut vai nu skaidrai naudai vai citam ipasumam kuru iekilat un velak jau var parnest hipoteku uz nosolito ipasumu.
Spriezot pec rakstiem prese, nevella nesola. Nereti nonak lidz 3. izsolei, kur cena loti salda.


iipashumtiesiibas un hipoteeku var nokaartot kopaa, un 1 meen ieklauties var.

Teorētiski ta var, tik izsoļu gadijumā rezultātu apstiprina tiesa, kuras lemūmu savukārt var apstrīdēt un tad jau sākas epopeja ar 3 instancēm. Attiecīgi hipoteku nav ta kam uzlikt a piķis guļ tiesu izpildītāja kontā.


tur tik daudz ko apstrīdēt, ka
bija gadījums, kad pilsoņi 30k parāda dēļ principa pēc uz tiesvedību iztērēja ap 200k.
Offline
Puuchuks
01. Apr 2008, 00:35 #1443

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


31 Mar 2008, 19:45:18 Q rakstīja:
tur tik daudz ko apstrīdēt, ka
bija gadījums, kad pilsoņi 30k parāda dēļ principa pēc uz tiesvedību iztērēja ap 200k.

Latvijā imo, nereāls cipars
Offline
Puuchuks
01. Apr 2008, 00:37 #1444

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


31 Mar 2008, 17:38:57 walder rakstīja:

12 Mar 2008, 12:07:24 Puu rakstīja:
tirgoju māju Ikšķilē LINKS
jaunā cena 211kLs, esmu atvērts sarunām un piedāvājumiem


Ja cena nebūtu pilnīgs kosmoss, tad varbūt tev arī izdotos pārdot to māju ātrāk nekā pēc gada...

tu gribi pirkt, tikai par lētāku cenu cik piedāvā

vai arī gribēji tikai gudri norādīt, ka cena liela paldies, pats zinu, ka cena nav maza. bet ir atbilstoša šai mājai.
Offline
taksists
01. Apr 2008, 14:57 #1445

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Vēl joprojām aktuāli.


31 Mar 2008, 15:31:41 taksists rakstīja:
, vērtētāj! Ir viens dzīvoklis, kuru vajag novērtēt. Bet tā viltīgi - lai pircējam sanāk bankā par lielāku summu.
Vai mūsdienās kas tāds vēl ir iespējams?
PM, plīz.


-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Siipols
01. Apr 2008, 15:05 #1446

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Bankas jau ir atšuvušas tos vērtētājus,kas pārak daudz cenu kruķīja.
Tagad dod 90% no reālā.... Ja paveicas

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Murphy
01. Apr 2008, 15:15 #1447

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Vakar biju aizgājis uz banku papļāpāt ar bijušajiem kolēģiem, kur stāstīja vienu gadījumu.

Viens starpnieks esot atnesis vērtējumus 2 diviem vienādiem dzīvokļiem, atrodas abi kaimiņos. Vienu taisīja Arco, otru Balsts. Atšķirība par labu Balstam esot bijusi pamatīga.
Offline
walder
01. Apr 2008, 15:15 #1448

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


01 Apr 2008, 00:37:28 Puu rakstīja:

31 Mar 2008, 17:38:57 walder rakstīja:

12 Mar 2008, 12:07:24 Puu rakstīja:
tirgoju māju Ikšķilē LINKS
jaunā cena 211kLs, esmu atvērts sarunām un piedāvājumiem


Ja cena nebūtu pilnīgs kosmoss, tad varbūt tev arī izdotos pārdot to māju ātrāk nekā pēc gada...

tu gribi pirkt, tikai par lētāku cenu cik piedāvā

vai arī gribēji tikai gudri norādīt, ka cena liela paldies, pats zinu, ka cena nav maza. bet ir atbilstoša šai mājai.


Laikam SS.lv kaut kas nav ar cenu kārtība, jo laikam tajā pašā ciematā tirgo māju pa ~ LVL 85 000,-
Offline
Murphy
01. Apr 2008, 15:22 #1449

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


01 Apr 2008, 15:15:19 walder rakstīja:

Laikam SS.lv kaut kas nav ar cenu kārtība, jo laikam tajā pašā ciematā tirgo māju pa ~ LVL 85 000,-


Nu jā, tur vēl jāpieskaita zemes cena 40 lati metrā, kas itogo sastādā 115k latu
Offline
desa
01. Apr 2008, 15:29 #1450

Kopš: 11. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 868

Braucu ar: rs13

zeme 115k māja 85k itogo 200k ls
Offline
GirtzB
01. Apr 2008, 15:35 #1451

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

jep zemes tur daudz 2866x40ls/kv.m=114640ls


-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
edmundo
01. Apr 2008, 18:27 #1452

Kopš: 17. May 2004

Ziņojumi: 584

Braucu ar: Forester XT

Un kāda doma šādi noformēt sludinājumu Sakrāt ZZ minūtes?
Offline
Skyver
01. Apr 2008, 18:29 #1453

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 407

Braucu ar: BMW E34 530i V8; VOLVO S60 D5

Vajag 500ha lauksaimnieciibas zemi....piedaavaajumus PM

-----------------
www.fragrance.lv
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 10:22 #1454

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


01 Apr 2008, 15:15:19 Murphy rakstīja:
Vakar biju aizgājis uz banku papļāpāt ar bijušajiem kolēģiem, kur stāstīja vienu gadījumu.

Viens starpnieks esot atnesis vērtējumus 2 diviem vienādiem dzīvokļiem, atrodas abi kaimiņos. Vienu taisīja Arco, otru Balsts. Atšķirība par labu Balstam esot bijusi pamatīga.

līdzīgs gadījums ar kādu centra namu un Interbaltiju un Latio (pēdējiem stipri lielāks).
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 10:23 #1455

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


01 Apr 2008, 18:27:35 edmundo rakstīja:
Un kāda doma šādi noformēt sludinājumu Sakrāt ZZ minūtes?

moš cilvēks vienkārši piedurās

moš izbesījies, ka NEVIENS nezvana

moš skumjas māc vientuļos ziemas vakaros, parunāties gribas


Offline
barracuda
02. Apr 2008, 10:33 #1456

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

trakums ar to NĪ tirgu !
Offline
Puce
02. Apr 2008, 10:38 #1457

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

super!

gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
Schutzstaffel
02. Apr 2008, 10:40 #1458

Kopš: 16. May 2005

No: Jūrmala

Ziņojumi: 5087

Braucu ar: FR-888, MV Agusta, TF2747BV


02 Apr 2008, 10:38:06 Puce rakstīja:
super!

gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast


Tad arī paši būsiet bankrotējuši.
Offline
Siipols
02. Apr 2008, 10:41 #1459

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


02 Apr 2008, 10:38:06 Puce rakstīja:
super!

gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast

Jau var atrast.... tik vajag skaidru naudu..

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 10:41 #1460

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 10:38:06 Puce rakstīja:
gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast


pie noteikuma, ka tev pašam dzīvokļa iegādei nepieciešamā nauda ir +- brīvi pieejama.
vai arī tu iedomājies, ka krīzes apstākļos bankas vieniem ņems dzīvokļus nost un otriem tikpat brīvi dāļās jaunus kredītus
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo