Online

Pašreiz BMWPower skatās 128 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
garfu
19. Jan 2015, 22:45 #14101

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50

tā kā rezervētajs pazuda...
tad
Pārdodu Borbet RST17 R16 5x 120 et30 komplektu + 1gb. ja nu kas notiek



185eur

PM vai 28881888
Offline
garfu
19. Jan 2015, 22:48 #14102

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50


Pārdodu Borbet T 4x100 R17 8Jx4 ET 35
Vidus sakrāsots, malas jasapulē vai janovirpo




299Euro

PM vai 28881888

Offline
raivers2
19. Jan 2015, 23:16 #14103

Kopš: 12. Feb 2009

No: Kalnciems

Ziņojumi: 24

Braucu ar: BMW e36 coupe

Pārdodu piecus style 33 lietos 4 ar gandrīz jaunām Nokian M+S riepām 205/60 un viens ar nelietotu vasaras riepu. 300 eiro
PM vai 27729430

[ Šo ziņu laboja raivers2, 19 Jan 2015, 23:18:12 ]

Offline
rudaiseriks
20. Jan 2015, 08:02 #14104

Kopš: 04. Mar 2007

No: Grobiņa

Ziņojumi: 239

Braucu ar: xf,t, FT.666 un 500+

Pardodu bbs rm r15 4x100
220 eur. Atrodas Grobina. Talr. 26521876
Offline
dzheris
20. Jan 2015, 08:16 #14105

Kopš: 27. Dec 2006

Ziņojumi: 290

Braucu ar: BMW 315

Vabūt kādam ir piedāvājumā Azev A 4x100, R16, J7.5 vai 9.0 jebkādā stāvoklī 2 vai 4 gab?

[ Šo ziņu laboja dzheris, 20 Jan 2015, 08:16:45 ]

Offline
jims
20. Jan 2015, 13:50 #14106

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC

nesteidzīgi meklēju r17 style 49, 66, 81, 89
ar/bez vasaras riepām.
pm
Offline
zilabulta
20. Jan 2015, 15:59 #14107

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar:


15 Jan 2015, 11:27:39 zilabulta rakstīja:

12 Jan 2015, 10:11:08 zilabulta rakstīja:

09 Jan 2015, 17:41:26 zilabulta rakstīja:
pardod r 17 prieks 5 serijas.. riepas spolesanai..

200 eiro pm jeb 22377447



150 e
Offline
zilabulta
20. Jan 2015, 16:00 #14108

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar:


15 Jan 2015, 11:28:08 zilabulta rakstīja:

09 Jan 2015, 17:39:50 zilabulta rakstīja:
pardod diskus prieks 5serijas.. r15 205/65 virsu vasaras gumija 8mm

150 eiro ja kas pm jeb 22377447

150 e
Offline
Gordenfromlv
20. Jan 2015, 16:38 #14109

Kopš: 22. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 689

Braucu ar: Pajero 2 (2.8) offroad, VW Tayron / Golf 8 / Passat B8 / Suzuki GSX-R

Meklēju R17 Rondell Type 21 diskus.
8.5J - 10J. Uz E46. PM.
Offline
mikys
20. Jan 2015, 18:57 #14110

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...


Pardosu sos diskus R17 Staveja uz E39.Ar kkadam gumijam.. Prasitos parkrasot. 200e


Offline
psybtch
21. Jan 2015, 00:22 #14111

Kopš: 13. Aug 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 108

Braucu ar: diesel


17 Jan 2015, 11:13:33 psybtch rakstīja:

14 Jan 2015, 13:52:48 psybtch rakstīja:
sveiki , interesē style 32 R18 uz e39 ar/bez gumijas , var piedāvāt arī citus 18 . ar cenām un bildēm pm

up.
Offline
userisbm
21. Jan 2015, 18:50 #14112

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:


06 Jan 2015, 11:08:54 userisbm rakstīja:

03 Jan 2015, 14:42:39 userisbm rakstīja:
pardosu vai samainisu bbs ra pret citiem r15 R14 vai R13 4x100, cena 75eur, diski nav jauni, bet ir taisni un nekas nevibre pm




aktuali

[ Šo ziņu laboja userisbm, 21 Jan 2015, 19:57:50 ]

Offline
kenijsLV
21. Jan 2015, 20:27 #14113

Kopš: 29. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 96

Braucu ar: miskasti

L200 R17 diski, uz visiem diskiem ir švīkas, nav idealā stāvoklī, bet vismaz taisni un nav locīti.


Varu piegādāt uz Rīgu, atrodas Jēkabpilī.
PM vai 26268208. cena 350, runajama,protams.
Offline
Boyka
21. Jan 2015, 21:41 #14114

Kopš: 04. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar: BMW e36, e46 d

kāds zin kur var nostrūklot diskus?
Offline
zogs
22. Jan 2015, 00:19 #14115

Kopš: 20. Jul 2013

Ziņojumi: 254

Braucu ar:

ac sniceri
5x120
et13
j8.5
320e


4x100
et38
j7
100e

29149788
Offline
6500
22. Jan 2015, 00:31 #14116

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

OEM style 270m...ET20,platums 8j
diski ideala stavokli,nav skrapejumi utt..
diski ar riepam...siikak PM



750euro


-----------------
www.hgkracing.com
Offline
vnk
22. Jan 2015, 00:39 #14117

Kopš: 27. Nov 2014

Ziņojumi: 25

Braucu ar: E 39 & lauksaimnniecības tehniku

Ir kādam flači priekš e 39 uz tirdziņu?
vēlams 10mm.
Offline
juniors_325
22. Jan 2015, 15:00 #14118

Kopš: 23. Dec 2010

No: Ogre

Ziņojumi: 38

Braucu ar: E36 323

Mainu šos r18 visi J8 style 135 replikas (ziemas riepas 4mm)

pret r16 ar lābām ziemas riepām 1:1
vai pārdodu pa 300eur
Offline
Dohh
22. Jan 2015, 15:37 #14119

Kopš: 07. May 2013

No: Ventspils

Ziņojumi: 59

Braucu ar: Bmw e60 (Black Devil)

Sveiki veletos iegadaties jaunus,vai lietotus r19 diskis ar plauktu prieks E60 ,tausnus,nelocitus,nemetinatus.Perfekta stavokli. Tikai originalos, kiniesus utt nepiedavat. Interese no BMW OM, BBS, HRE , VOSSEN.

PS. pasakums nav steidzams, lena gara, lidz pavasarim. Ja kadam kkas ir piedavajumu tad pm + cena.

bilde ieskatam

[ Šo ziņu laboja Dohh, 22 Jan 2015, 15:38:30 ]

Offline
PASSATizhi
22. Jan 2015, 17:23 #14120

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

šitādus nevar urbt. metināt-gateris
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo