| Autors | Ziņojums |
| AV89 | |
 Kopš: 27. Dec 2009
Ziņojumi: 1822
Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā
| 20" diski uz tirdziņu, firmu uz sitienu aizmirsu, noskaidrošu, bet bija licensed by BBS! Priekšā pamēriju 5-6mm aizmugurē 3-4mm Continental conti sport 2 mizas! Cena 500 eur, bez tirdziņa!
|
Offline | |
|
| Cheh | |
 Kopš: 21. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar:
| ss.lv |
Offline | |
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| Pērku Rondell 0021 diskus. R17 dažāda platuma.
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| pardodu...
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...ks/18/igcxd.html
bmwpoweram varam ko sarunat leetak,varam ari bez riepam...pm
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| Brugjis | |
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 902
Braucu ar: Smukumu no Tukuma
|
10 Jan 2015, 19:31:06 Igaunis12 rakstīja:
Tauta pasakiet lūdzu kas šie ir pa diskiem?
Es arī gribu šitādus! 
Kādam ir?  |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| nevar pētīt to, kā nav  |
Offline | |
|
| hrjaz | |
 Kopš: 11. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 782
Braucu ar: kuģi pa bruģi
|
16 Jan 2015, 00:02:27 Kaross rakstīja:
Pērku Rondell 0021 diskus. R17 dažāda platuma.
Šķiet, ka oriģināli R17 šitie nav. |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
16 Jan 2015, 11:08:21 hrjaz rakstīja:
16 Jan 2015, 00:02:27 Kaross rakstīja:
Pērku Rondell 0021 diskus. R17 dažāda platuma.
Šķiet, ka oriģināli R17 šitie nav.
Ari ta skiet, bet kur replicas sitadus pardod? Interese ari uz 17 |
Offline | |
|
|
|
| hrjaz | |
 Kopš: 11. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 782
Braucu ar: kuģi pa bruģi
| Lietotāja DKristaps detaļu postos uz e36 tādus redzēju. Moš tirgo. |
Offline | |
|
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
16 Jan 2015, 11:11:10 dzuris rakstīja:
16 Jan 2015, 11:08:21 hrjaz rakstīja:
16 Jan 2015, 00:02:27 Kaross rakstīja:
Pērku Rondell 0021 diskus. R17 dažāda platuma.
Šķiet, ka oriģināli R17 šitie nav.
Ari ta skiet, bet kur replicas sitadus pardod? Interese ari uz 17
uz e46 oem nak r17
uz e38/e39 oem r18
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
|
16 Jan 2015, 10:36:33 Induction rakstīja:
houhouhou, pētu tirgus pieprasījumu uz šitādiem diskiem :
nu hvz, 120-150 eurikus moska dabusi, piemirsu tadu svarigu lietu pateikt - vinji izskatas pec nigeru suudiem. |
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
|
16 Jan 2015, 10:36:33 Induction rakstīja:
houhouhou, pētu tirgus pieprasījumu uz šitādiem diskiem :
nu hvz, 120-150 eurikus moska dabusi, piemirsu tadu svarigu lietu pateikt - vinji izskatas pec nigeru suudiem. |
Offline | |
|
| VIRBEQ | |
Kopš: 26. May 2014
Ziņojumi: 26
Braucu ar:
| Pērku Style 128, R19.
Priekš E91.
[ Šo ziņu laboja VIRBEQ, 16 Jan 2015, 12:27:15 ] |
Offline | |
|
| Induction | |
 Kopš: 25. Nov 2010
Ziņojumi: 55
Braucu ar: jaunām ķēdēm
|
16 Jan 2015, 11:38:32 Montana rakstīja:
16 Jan 2015, 10:36:33 Induction rakstīja:
houhouhou, pētu tirgus pieprasījumu uz šitādiem diskiem :
nu hvz, 120-150 eurikus moska dabusi, piemirsu tadu svarigu lietu pateikt - vinji izskatas pec nigeru suudiem.
es ieteiktu drusku kārtīgāk būt ar izteicieniem, savādāk var dabūt pa muti |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
| A pljedj! 
|
Offline | |
|
| Induction | |
 Kopš: 25. Nov 2010
Ziņojumi: 55
Braucu ar: jaunām ķēdēm
|
16 Jan 2015, 10:39:31 PASSATizhi rakstīja:
nevar pētīt to, kā nav 
šaubies  |
Offline | |
|
|
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| nu tak suudi tie diski.. |
Offline | |
|
| Turbomen | |
 Kopš: 15. Sep 2009
Ziņojumi: 1063
Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..
| Peku flanchus bmw 5 skruves , no 15-30mm vajag vismaz 2gab. |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Nopirkšu R15 alumīnija diskus kas nāk priekš e39
Izskatās šādi:
PM |
Offline | |
|
-Edm-  | |
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
16 Jan 2015, 11:19:11 6500 rakstīja:
16 Jan 2015, 11:11:10 dzuris rakstīja:
16 Jan 2015, 11:08:21 hrjaz rakstīja:
16 Jan 2015, 00:02:27 Kaross rakstīja:
Pērku Rondell 0021 diskus. R17 dažāda platuma.
Šķiet, ka oriģināli R17 šitie nav.
Ari ta skiet, bet kur replicas sitadus pardod? Interese ari uz 17
uz e46 oem nak r17
uz e38/e39 oem r18
samērā reti diski,itsevišķi pēdejā laikā,reku ir pareizo platumu komplekts,vienīgi ellē ratā un vizuāli liekas pajāti 
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...ks/17/fmoox.html
p.s. nav mani,vnk sludinājums 
-----------------
|
Offline | |
|