| Autors | Ziņojums |
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
14 Nov 2014, 00:39:42 Cheh rakstīja:
Nju ir tā,ja butu komplekts tad cena būtu 3x lielākā, vot tas ir tas skumjākais, jo lētākais komplekts ar šādiem kurus esmu šī gada laikā redzējis bij ap 600eiro nepuleti etc
13 Nov 2014, 22:26:47 kurlis rakstīja:
13 Nov 2014, 14:39:57 vskb rakstīja:
Līdz 15.11 2014 Būs piejami 2 GABALI
OZ breyton diski R17 8.5j (et īsti neatceros bet kkas ap 20 bija) 5x120. Pats neesmu jaucis bet izpētot izskatās ka 3 daļīgi. stāvoklis nav ideāls.
[URL=http://radikal.ru/fp/b0ca69ce5b1a4ff7995ff21720e56b5b][/URL]
Atrodas Rīgā.
PM cena 140eironaudas vai labākais piedāvājums
zaebaal, būtu vēl divi gabali 
To es labi saprotu un 600eur nebūtu žēl par viņiem atstāt  |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Iegādāšos platus 16-17" no 9j uz augšu, 5x120 vai 5x108.
Par labiem/retiem diskiem maksāšu kosmosu.
PM ar bildēm un cenu.[ Šo ziņu laboja kurlis, 14 Nov 2014, 23:31:30 ] |
Offline | |
|
| Es60 | |
Kopš: 13. May 2014
No: Liepāja
Ziņojumi: 221
Braucu ar: E91,E36, R1,Dayton675
| Pērku vienu vai divus labus R16,J7 šadus diskus
|
Offline | |
|
| LAKIKS | |
 Kopš: 27. Jan 2011
No: Ikšķile
Ziņojumi: 184
Braucu ar: Zirga ratiem
| Tirgoju BBS RC 090 style 5 diskus R17 ET20 J8 ar visiem vacinjiem un ar gumiju.
500 eiro.
|
Offline | |
|
| maareens69 | |
 Kopš: 07. Aug 2014
No: Madona
Ziņojumi: 9
Braucu ar: 325 tds
| Pērku vasarai R17 plikus var ar riepam, var but apbružāti un ziemai R15 var metala vai lietos! Gaidu piedāvāumus!  |
Offline | |
|
| arturs155 | |
 Kopš: 27. Sep 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: e36
| Perku bbs mahles 4x100 pec iespejas platakus
un remotec A pec iespejas letak.
ar piedavajumiem pm |
Offline | |
|
| lAYE | |
Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 26
Braucu ar: Rīgas satiksmi
| Meklēju nesalocītus un nesadauzītus lietos diskus 3x112 R15 vai R16. (SMART Fortwo) 
Piedāvājumus uz PM![ Šo ziņu laboja lAYE, 16 Nov 2014, 11:45:06 ] |
Offline | |
|
| Krekers | |
 Kopš: 14. Jul 2011
No: Jelgava
Ziņojumi: 643
Braucu ar: e61
| Joprojaam vajag r16 ar ziemeneem prieksh e39 |
Offline | |
|
|
|
| Grivins | |
 Kopš: 18. Jan 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 354
Braucu ar: BMW M1000RR #68
| Pērku R19 priekš e60. |
Offline | |
|
| Es60 | |
Kopš: 13. May 2014
No: Liepāja
Ziņojumi: 221
Braucu ar: E91,E36, R1,Dayton675
| BMW R16,J7,ET47 diski,komplekta cena 120 euro
pm/267863seši9[ Šo ziņu laboja Es60, 17 Nov 2014, 20:45:18 ] |
Offline | |
|
| ervuha | |
 Kopš: 28. May 2012
No: Sigulda
Ziņojumi: 584
Braucu ar:
| Nav riktīgā bilde vai apraksts. Saliec visu kārtīgi... Bildē redzamie ir style 44, kas nāk tikai 17'. |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
|
14 Nov 2014, 08:30:20 Edzhus rakstīja:
300 eiro!!! Un veel pievedishu vinjus! Vienā diskā plaisa ap 1cm!
11 Nov 2014, 12:14:11 Edzhus rakstīja:
400 eiro ar mizām! Esmu atvērt piedāvājumiem!
Pārdodu diskus R19 Style 67! Ar gandrīz jaunām vasaras riepām!
Vai mainu pret citiem diskiem kas der E46 ar vai bez gumijas ar piemaksu uz abām pusēm!
Sīkāk PM!
Bilde klikojama
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=py8b1qwhfx4kampszdt5.jpg][/URL]
400 eiro ar mizām! Esmu atvērt piedāvājumiem!
|
Offline | |
|
| Kidd | |
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
| E65 tie brīnumi der? |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
| Naav ne jasumas..! Gan jau daudz kam der! Bet pats gan esmu redzeejis tik uz M3 |
Offline | |
|
| Ridlihs | |
 Kopš: 19. Feb 2011
No: Daugavpils
Ziņojumi: 4671
Braucu ar: gandrīz geļiku
| pērku r15 priekš e36 style 18, 5 vai 23 līdz 60 (būtu labi pa 50 :naac eināriem... ja ir ar Continental vai Dunlop ziemenēm, tad runāsim savādāk protams
Pārdodu:
borbet t r16 , et13, 9j , 5x120. riepas 3 nokūpināšanai, plaukts pulēts, centru prasītos pārkrāsot, kādi 300 eināri, jo necenšos par katru cenu tikt vaļā no viņiem  |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Varat man piedāvāt ko interesantu uz R15, 4x108, iznesums - jo lielaks, jo labak  |
Offline | |
|
|
|
| restar79 | |
Kopš: 24. Jan 2010
Ziņojumi: 2971
Braucu ar:
| Piedāvājiet ko smuku uz r16 vai r17 uz 5X112
Kurzemē,lidz 200 eiro ar vai bez vasaras gumijas
[ Šo ziņu laboja restar79, 17 Nov 2014, 16:19:12 ] |
Offline | |
|
| arturs155 | |
 Kopš: 27. Sep 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: e36
| Steidzami perku r15 4x100 ar pec iespejas mazaku et
piedavajumus pm. |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
| PAARDOTS
17 Nov 2014, 10:14:58 Edzhus rakstīja:
14 Nov 2014, 08:30:20 Edzhus rakstīja:
300 eiro!!! Un veel pievedishu vinjus! Vienā diskā plaisa ap 1cm!
11 Nov 2014, 12:14:11 Edzhus rakstīja:
400 eiro ar mizām! Esmu atvērt piedāvājumiem!
Pārdodu diskus R19 Style 67! Ar gandrīz jaunām vasaras riepām!
Vai mainu pret citiem diskiem kas der E46 ar vai bez gumijas ar piemaksu uz abām pusēm!
Sīkāk PM!
Bilde klikojama
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=py8b1qwhfx4kampszdt5.jpg][/URL]
400 eiro ar mizām! Esmu atvērt piedāvājumiem!
|
Offline | |
|
| TP | |
 Kopš: 18. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4047
Braucu ar: e36 323ti e46 318i
| http://foto3.inbox.lv/cipruss18/17-11-2014/2014...-02-16-28-37.jpg
schnizeri
r17
350 euro ar gumiju
viens ir metinats bijis |
Offline | |
|