Online

Pašreiz BMWPower skatās 98 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Edzhus
07. Nov 2014, 13:32 #13501

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5


07 Nov 2014, 00:58:21 kurlis rakstīja:
Pārdodu savus Atiwe Keyhole diskus;
16" 9j et13, E36/E34 centra diametrs, ir arī pārejas flanči uz 5x108 (Volvo, Saab)
Priekšā virsū labas 195/50 Michelin riepas;
Ir visi oriģinālie centra vāciņi (pilnie) + līdzi dodu universālos, mazos centra vāciņus



600 eināri, varam padiskutēt

Nauda gumijai nav..?

Es Tevi saprotu Kurli! Pašam tāda pat bēda!

[ Šo ziņu laboja Edzhus, 07 Nov 2014, 13:45:31 ]

Offline
EGLE
07. Nov 2014, 13:48 #13502

Kopš: 12. Jun 2014

No: Ogre

Ziņojumi: 22

Braucu ar: BMW E46

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...0648807748220861

poweram 400 euro vai mainu pret r17 ar jusu piemaksu!!!
Offline
darkness1111
07. Nov 2014, 18:57 #13503

Kopš: 22. Mar 2014

Ziņojumi: 387

Braucu ar:

style 5 visi 4 ar vāciņiem 7jr15 diviem ziemenes divas plikas 60 eiro e34 e36 e46 der
,
metala r15 no e34 5eiro gb disks un riepa ,20 eiro visi 4
,
metala 2gb ziemenem 2 vasaras un visi 4 oem kalpaki
40 eiro
26718346
Offline
Misterstvisters
07. Nov 2014, 20:26 #13504

Kopš: 24. Nov 2013

Ziņojumi: 343

Braucu ar: ra ucuarB

Tirgojaas vw t4 divi rati, varbut citiem ar der, nezinu. Bleķinieki. Ja vajag bildes, varu sabildet. Virsu ziemenes, varbut braucamas. 25 eur. 27632774
Offline
melaro
07. Nov 2014, 22:02 #13505

Kopš: 06. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 253

Braucu ar: m50b25

Pārdodas divi Rondell R17 diski. Viens metināts. Nepieciešams būtu pārkrāsot/atjaunot.

R17 8J ET35

Cena: 80 euro par abiem.

Atrodas Āgenskalnā.

Tel. 2915[viens]869


[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tssw3st7vf6u32vvzja8.jpg]
[/URL]
Offline
heinomen
07. Nov 2014, 22:11 #13506

Kopš: 07. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5634

Braucu ar: 15

Interesē R20 diski priekš BMW E65, vēlams dažādu platumu!
Piedāvājumu -> PM
Offline
Jokerz
07. Nov 2014, 22:19 #13507

Kopš: 16. Jul 2007

No: Kuldīga

Ziņojumi: 379

Braucu ar: rieger bamperi pa kalnu!

Varbūt kādam vajag 5x114.3 metāla diskus ?
Atdošu pa 20 eur.
PM
Offline
mad_max
07. Nov 2014, 22:33 #13508

Kopš: 27. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 377

Braucu ar: 1.6l

Piedavajiet r16 style5 5*120. Vienu gab. Varbut x2 ja cena jaukaaka..
pm.

bilde ieskatam.

[ Šo ziņu laboja mad_max, 07 Nov 2014, 22:34:44 ]

Offline
dzhonsons
08. Nov 2014, 11:03 #13509

Kopš: 03. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:


06 Nov 2014, 22:50:35 dzhonsons rakstīja:
Pārdodu OZ Saturn 16" 4x100 7J, et 37 diskus. Virsū kkādas ne ļoti labas 205/55 gumijas.

100 Eiropas rubļu vai maiņa pret kādiem 15" 4x100 diskiem.

[URL=http://lejup.lv/viewer.php?id=545bdede7b482ftzkxyy1415306974.jpg]
[/URL]

PM vai 271-25-23-8


80eur!
Offline
Kristiano
08. Nov 2014, 12:08 #13510

Kopš: 15. Jan 2009

Ziņojumi: 491

Braucu ar: e91 320d

Pārdodu 8.5j R15, divus gab. (5x120)


40 eur, 28632868
Offline
Cheh
08. Nov 2014, 13:51 #13511

Kopš: 21. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar:

Pārdodu par 35eiro R13x6j et33 msw kba

[ Šo ziņu laboja Cheh, 08 Nov 2014, 13:52:34 ]

Offline
Elksnis
08. Nov 2014, 15:58 #13512

Kopš: 18. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1583

Braucu ar:

Reti OZ Saturn diski...

R17 ET20 J8,5 UN J10 5x120

Nogruntēti.

200eiro..

Bildes kā izskatās....


[ Šo ziņu laboja Elksnis, 08 Nov 2014, 15:58:59 ]

Offline
aicis25
08. Nov 2014, 17:14 #13513

Kopš: 11. Oct 2006

Ziņojumi: 749

Braucu ar: visu kas kustas

Meklēju flančus 5x112 aptuveni centimetru biezus.PM
Offline
dzuiska
08. Nov 2014, 21:54 #13514

Kopš: 01. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 16

Braucu ar:

Pardod E46 originalos diskus
Poweram cena 100€
Cena protams runajama
essesss el ve

[ Šo ziņu laboja dzuiska, 08 Nov 2014, 21:55:41 ]

Offline
zenins
09. Nov 2014, 16:53 #13515

Kopš: 25. Apr 2012

Ziņojumi: 54

Braucu ar:

Pieejami Ronal R18 (ar riepam, 2ms, 2vasaras). Diski staveja uz e34 un e39, gan jau der ari citiem.
Foto - http://foto3.inbox.lv/reddevil-ex/Tds-R18
Cena: 350e
Offline
Krekers
09. Nov 2014, 17:44 #13516

Kopš: 14. Jul 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 643

Braucu ar: e61

Varat piedāvāt R16 ļitakus, kas der E39. Vajag priekš ziemas, tapēc kkādus dārgos BBS nevajag.

Lūdzu piedavāt tādus, ar kuriem pašiem nebūtu kauns braukt Es nerunāju par augstajiem Powera standartiem, bet tiešām - ir tik daudz saražoti reti neglīti diski, ka būtu kauns likt tādus uz auto un tie vizuālā ziņā ir sliktāki par bleķiniekiem

Vēlams kopā ar nenobrauktām ziemas riepām.

PM/PN
Offline
DSSD
09. Nov 2014, 17:49 #13517

Kopš: 23. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: E36

Originalie r19 9j un 10j ar loti labam riepam. 600eur.


Flanci no 5x112 uz 5x120 un garas skruves prieks viniem. 160eur


Nissan juke originalie r16 ar jaunam goodyear ziemas riepam. komplekts ideala stavokli. 500eur

Offline
stucers
09. Nov 2014, 20:08 #13518

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:

Pārdodu 2 gab žurkas bleķiniekus 12eur
Offline
darkness1111
09. Nov 2014, 21:42 #13519

Kopš: 22. Mar 2014

Ziņojumi: 387

Braucu ar:

style 5 j7 r15 60 eiro
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0d82sxp1dsaf7zyd1vro.jpg]
[/URL]
ir ari metala diski ar gumiju 5eiro gb
no e34 ,
Offline
armands1911
09. Nov 2014, 22:07 #13520

Kopš: 23. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 109

Braucu ar: retro

Kāds moš grib sev ziemai style 5 diskus no e34 pa 50 eur vai varu samainīt pret strādājošu PC no kura var ieiet netā un wordā uzrakstīt trīs rindiņas...

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo