Online

Pašreiz BMWPower skatās 149 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Edzhus
04. Nov 2014, 20:56 #13481

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5


04 Nov 2014, 20:43:53 -tihijs- rakstīja:

04 Nov 2014, 20:27:24 Edzhus rakstīja:
Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus
puika20 vai kā viņam tur tas niks bija palīdzēs jums priekšapmaksu gan vajadzēs.

Tihijs nu tu riktiigs umnjiks..! vecs joks par puiku un galiigi nesmiekliigs!
Offline
Delerium
04. Nov 2014, 21:30 #13482

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

tie diski pec tam bus ļoti trausli..
Offline
motherfuckers
04. Nov 2014, 22:49 #13483

Kopš: 06. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 473

Braucu ar: E53 V8


nopirku 39 ar paralēlēm.
viss jau čiki,bet diski mļe asfalta pelēkā krāsā norauti.
Jāutājums sekojošs: kā lai veiksmīgāk dabū nost šo krāsu tā,lai orģinālais krāsojums paliktu dzīvs un visu varētu smuki sapulēt utt...?????
Offline
imisy
05. Nov 2014, 18:37 #13484

Kopš: 10. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 346

Braucu ar: e30

Peerku r14 4x100 aluminija diskus prieks vaz
Offline
vss
05. Nov 2014, 20:19 #13485

Kopš: 09. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 103

Braucu ar: E61 & E30 touring

BBS R15 40eur riepas vēl var braukt, protektors labs. ir tikai 2gab. 4x100 der e30, Golfiem paserati, uttt PM
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lr72kmfufxyzg2t0gwja.jpg]
[/URL]
Offline
LAKIKS
05. Nov 2014, 20:41 #13486

Kopš: 27. Jan 2011

No: Ikšķile

Ziņojumi: 184

Braucu ar: Zirga ratiem

BBS RC 090 Style 5 R17 8J ir ari visi vacinji 205/40 gumija.
600 eiro

[ Šo ziņu laboja LAKIKS, 05 Nov 2014, 20:42:14 ]

Offline
-Edm-
05. Nov 2014, 20:50 #13487

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


04 Nov 2014, 20:56:31 Edzhus rakstīja:

04 Nov 2014, 20:43:53 -tihijs- rakstīja:

04 Nov 2014, 20:27:24 Edzhus rakstīja:
Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus
puika20 vai kā viņam tur tas niks bija palīdzēs jums priekšapmaksu gan vajadzēs.

Tihijs nu tu riktiigs umnjiks..! vecs joks par puiku un galiigi nesmiekliigs!
piedod ja paķēru aiz sāpīgā
bet zirgam ir skaidrs ka LV neviens to paveikt nav spējīgs un pat ja ir tad tas maksās kosmosu vārda tiešā nozīmē,tākā pa lielam nevajag labāk meklēt nepatikšanas uz savu dirsu jo rezultātā nekas labāks par čigānzēna sapisto darbu un matereālu nesanāks
un atkal būs jāvaimanā uz 300lapaspusēm

[ Šo ziņu laboja -tihijs-, 05 Nov 2014, 20:51:40 ]



-----------------
Offline
Kaross
05. Nov 2014, 21:11 #13488

Kopš: 21. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4555

Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2


05 Nov 2014, 18:37:33 imisy rakstīja:
Peerku r14 4x100 aluminija diskus prieks vaz


ir par 40 Euro. rit varu iemest bildi.

-----------------
Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
Offline
wearefine
06. Nov 2014, 10:07 #13489

Kopš: 14. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 465

Braucu ar: e53

Ir E46 oem metāla diski ar ziemas riepām continental, protektors 4-5mm, 70e. Diski taisni, riepām vienmērīgs nodilums.
Offline
aivis21
06. Nov 2014, 10:59 #13490

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

Perku divus style 5 r15, vacinjus no 4x100 diskiem.. Pm vai 27447071

[ Šo ziņu laboja aivis21, 06 Nov 2014, 23:16:53 ]

Offline
kalmens
06. Nov 2014, 15:59 #13491

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 12271

Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā


04 Nov 2014, 12:46:49 RBR rakstīja:
Sveicināti tiek tirgoti e39 m5 stila diski, ar et12 iznesumu, un 245/40 - R18 riepām - Diski teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī, nav metināti, ideāli taisni. ja ir interese droši zvaniet - par cenu vienosimies. 450e 22348022





VS


04 Nov 2014, 15:01:49 Balcers rakstīja:
Pārdodu
R18, 8J style 65 tipa diskus.
Nav vajadzīgi flanči, arkās neķerās pat pie liela sēdinājuma.



Cena 240 EUR

25959854


450e vai 240e

-----------------
Offline
Kaross
06. Nov 2014, 17:45 #13492

Kopš: 21. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4555

Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2

pārdodu 4x108 R15 40 euro.



-----------------
Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
Offline
melaro
06. Nov 2014, 17:54 #13493

Kopš: 06. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 253

Braucu ar: m50b25

Pārdodas divi Rondell R17 diski. Viens metināts. Nepieciešams būtu pārkrāsot/atjaunot.

R17 8J ET35

Cena: 90 euro par abiem.

Atrodas Āgenskalnā.

Tel. 2915[viens]869


[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tssw3st7vf6u32vvzja8.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja melaro, 06 Nov 2014, 17:54:45 ]

Offline
Junkers
06. Nov 2014, 19:18 #13494

Kopš: 04. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar: E46

Garāžas tīrīšana. R15 lietie un metāla diski. Vairāk bildes varu nosutit uz epastu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/15/bccekb.html
Offline
Reyno
06. Nov 2014, 21:13 #13495

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d

R16 diski uz tirgu
Style 46- 120eur
Rondell 7.5J ET15 - 120eur (apoksidējušies "plaukti"
20042623
Offline
kurlis
07. Nov 2014, 00:58 #13496

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Pārdodu savus Atiwe Keyhole diskus;
16" 9j et13, E36/E34 centra diametrs, ir arī pārejas flanči uz 5x108 (Volvo, Saab)
Priekšā virsū labas 195/50 Michelin riepas;
Ir visi oriģinālie centra vāciņi (pilnie) + līdzi dodu universālos, mazos centra vāciņus



600 eināri, varam padiskutēt
Offline
-Edm-
07. Nov 2014, 07:10 #13497

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.





450e vai 240e

šākā tā abi komplekti ir čaina

[ Šo ziņu laboja -tihijs-, 07 Nov 2014, 07:10:30 ]



-----------------
Offline
GReddy
07. Nov 2014, 09:36 #13498

Kopš: 02. Jul 2007

Ziņojumi: 268

Braucu ar: F01

Subaru R15 Ar Ļoti Labām Ziemas Riepām!
Piegāde Uz Rīgu!

22040453

ss.lv

[ Šo ziņu laboja GReddy, 07 Nov 2014, 09:40:09 ]

Offline
sniegavirss
07. Nov 2014, 12:20 #13499

Kopš: 31. Oct 2014

Ziņojumi: 12

Braucu ar:

Pārdod:
--- Hankook Winter i Pike RS W419 riepas
--- un MAK Bimmer diskus
--- var teikt praktiski jaunas riepas un diski, vasarā nomontētas no BMW 530 e60, derēs priekš lielākās daļas BMW
--- Pārdodu tikai komplektu
--- Diski ļoti labi izskatās uz 5 sērijas BMW (ražoti speciāli šai am).
--- Cena par komplektu 580 eur
--- Pārdodu, jo BMW tika pārdots ar citām riepām

Diski un riepas pirkti Latakko, kur mājas lapa var redzēt, kāda ir cena pērkot identisku komplektu veikalā.

Izmērs: R16
Marka: Нankook
Modelis: Winter I*pike
Platums/Profils: 205/60
Slodzes un ātruma indekss: 96T
Sezona: Ziemas
Stāvoklis: lietota
Protektora atlikums, mm: 9


Cena: 550 €

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...5875589523716416

26540959

Offline
PATRIOTS
07. Nov 2014, 13:26 #13500

Kopš: 20. Nov 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 638

Braucu ar: BMW X5 un e30 cabrio

vajag r15-r16 parastos vai lietos diskus prieks volvo 5x108
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo