| Autors | Ziņojums |
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
|
04 Nov 2014, 20:43:53 -tihijs- rakstīja:
04 Nov 2014, 20:27:24 Edzhus rakstīja:
Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus 
puika20 vai kā viņam tur tas niks bija palīdzēs jums priekšapmaksu gan vajadzēs.
Tihijs nu tu riktiigs umnjiks..! vecs joks par puiku un galiigi nesmiekliigs! |
Offline | |
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| tie diski pec tam bus ļoti trausli.. |
Offline | |
|
| motherfuckers | |
 Kopš: 06. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 473
Braucu ar: E53 V8
|
nopirku 39 ar paralēlēm.
viss jau čiki,bet diski mļe asfalta pelēkā krāsā norauti.
Jāutājums sekojošs: kā lai veiksmīgāk dabū nost šo krāsu tā,lai orģinālais krāsojums paliktu dzīvs un visu varētu smuki sapulēt utt...????? 
|
Offline | |
|
imisy
| |
 Kopš: 10. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 346
Braucu ar: e30
| Peerku r14 4x100 aluminija diskus prieks vaz  |
Offline | |
|
| vss | |
 Kopš: 09. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 103
Braucu ar: E61 & E30 touring
| BBS R15 40eur riepas vēl var braukt, protektors labs. ir tikai 2gab. 4x100 der e30, Golfiem paserati, uttt PM
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=lr72kmfufxyzg2t0gwja.jpg][/URL] |
Offline | |
|
| LAKIKS | |
 Kopš: 27. Jan 2011
No: Ikšķile
Ziņojumi: 184
Braucu ar: Zirga ratiem
| BBS RC 090 Style 5 R17 8J ir ari visi vacinji 205/40 gumija.
600 eiro
[ Šo ziņu laboja LAKIKS, 05 Nov 2014, 20:42:14 ] |
Offline | |
|
-Edm-  | |
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
04 Nov 2014, 20:56:31 Edzhus rakstīja:
04 Nov 2014, 20:43:53 -tihijs- rakstīja:
04 Nov 2014, 20:27:24 Edzhus rakstīja:
Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus 
puika20 vai kā viņam tur tas niks bija palīdzēs jums priekšapmaksu gan vajadzēs.
Tihijs nu tu riktiigs umnjiks..! vecs joks par puiku un galiigi nesmiekliigs!
piedod ja paķēru aiz sāpīgā
bet zirgam ir skaidrs ka LV neviens to paveikt nav spējīgs un pat ja ir tad tas maksās kosmosu vārda tiešā nozīmē,tākā pa lielam nevajag labāk meklēt nepatikšanas uz savu dirsu jo rezultātā nekas labāks par čigānzēna sapisto darbu un matereālu nesanāks 
un atkal būs jāvaimanā uz 300lapaspusēm [ Šo ziņu laboja -tihijs-, 05 Nov 2014, 20:51:40 ]
-----------------
|
Offline | |
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
|
05 Nov 2014, 18:37:33 imisy rakstīja:
Peerku r14 4x100 aluminija diskus prieks vaz 
ir par 40 Euro. rit varu iemest bildi.
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
|
|
| wearefine | |
 Kopš: 14. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 465
Braucu ar: e53
| Ir E46 oem metāla diski ar ziemas riepām continental, protektors 4-5mm, 70e. Diski taisni, riepām vienmērīgs nodilums. |
Offline | |
|
| aivis21 | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
| Perku divus style 5 r15, vacinjus no 4x100 diskiem.. Pm vai 27447071 [ Šo ziņu laboja aivis21, 06 Nov 2014, 23:16:53 ] |
Offline | |
|
kalmens  | |
 Kopš: 01. Oct 2007
Ziņojumi: 12271
Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā
|
04 Nov 2014, 12:46:49 RBR rakstīja:
Sveicināti tiek tirgoti e39 m5 stila diski, ar et12 iznesumu, un 245/40 - R18 riepām - Diski teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī, nav metināti, ideāli taisni. ja ir interese droši zvaniet - par cenu vienosimies. 450e 22348022
VS
04 Nov 2014, 15:01:49 Balcers rakstīja:
Pārdodu
R18, 8J style 65 tipa diskus.
Nav vajadzīgi flanči, arkās neķerās pat pie liela sēdinājuma.
Cena 240 EUR
25959854
450e vai 240e 
-----------------
|
Offline | |
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| pārdodu 4x108 R15 40 euro.
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
| melaro | |
 Kopš: 06. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 253
Braucu ar: m50b25
| Pārdodas divi Rondell R17 diski. Viens metināts. Nepieciešams būtu pārkrāsot/atjaunot.
R17 8J ET35
Cena: 90 euro par abiem.
Atrodas Āgenskalnā.
Tel. 2915[viens]869
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tssw3st7vf6u32vvzja8.jpg][/URL][ Šo ziņu laboja melaro, 06 Nov 2014, 17:54:45 ] |
Offline | |
|
| Junkers | |
Kopš: 04. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar: E46
| Garāžas tīrīšana. R15 lietie un metāla diski. Vairāk bildes varu nosutit uz epastu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/15/bccekb.html |
Offline | |
|
| Reyno | |
 Kopš: 26. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2306
Braucu ar: 530d
| R16 diski uz tirgu
Style 46- 120eur
Rondell 7.5J ET15 - 120eur (apoksidējušies "plaukti"
20042623
|
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Pārdodu savus Atiwe Keyhole diskus;
16" 9j et13, E36/E34 centra diametrs, ir arī pārejas flanči uz 5x108 (Volvo, Saab)
Priekšā virsū labas 195/50 Michelin riepas;
Ir visi oriģinālie centra vāciņi (pilnie) + līdzi dodu universālos, mazos centra vāciņus
600 eināri, varam padiskutēt |
Offline | |
|
|
|
-Edm-  | |
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
450e vai 240e 
šākā tā abi komplekti ir čaina  [ Šo ziņu laboja -tihijs-, 07 Nov 2014, 07:10:30 ]
-----------------
|
Offline | |
|
| GReddy | |
 Kopš: 02. Jul 2007
Ziņojumi: 268
Braucu ar: F01
| Subaru R15 Ar Ļoti Labām Ziemas Riepām!
Piegāde Uz Rīgu!
22040453
ss.lv[ Šo ziņu laboja GReddy, 07 Nov 2014, 09:40:09 ] |
Offline | |
|
| sniegavirss | |
 Kopš: 31. Oct 2014
Ziņojumi: 12
Braucu ar:
| Pārdod:
--- Hankook Winter i Pike RS W419 riepas
--- un MAK Bimmer diskus
--- var teikt praktiski jaunas riepas un diski, vasarā nomontētas no BMW 530 e60, derēs priekš lielākās daļas BMW
--- Pārdodu tikai komplektu
--- Diski ļoti labi izskatās uz 5 sērijas BMW (ražoti speciāli šai am).
--- Cena par komplektu 580 eur
--- Pārdodu, jo BMW tika pārdots ar citām riepām
Diski un riepas pirkti Latakko, kur mājas lapa var redzēt, kāda ir cena pērkot identisku komplektu veikalā.
Izmērs: R16
Marka: Нankook
Modelis: Winter I*pike
Platums/Profils: 205/60
Slodzes un ātruma indekss: 96T
Sezona: Ziemas
Stāvoklis: lietota
Protektora atlikums, mm: 9
Cena: 550 €
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...5875589523716416
26540959
|
Offline | |
|
| PATRIOTS | |
 Kopš: 20. Nov 2005
No: Daugavpils
Ziņojumi: 638
Braucu ar: BMW X5 un e30 cabrio
| vajag r15-r16 parastos vai lietos diskus prieks volvo 5x108 |
Offline | |
|