| Autors | Ziņojums |
| Warz | |
 Kopš: 02. Aug 2007
Ziņojumi: 875
Braucu ar: Dīzeli.
| Tiek tirgots M.T. Samsung s2 - i9100 !
Stavoklis - labs , vienigi labais augšējais stūrītis ir nedaudz nobružāts ko nevar ieraudzīt -rūpigi ,tuvuma neapskatot.
Telefons ir melnā krāsā - iet uz visiem tīkliem . Līdzi nāk lādētājs un austiņas.
Cena 165.-LS PM
Links[ Šo ziņu laboja Warz, 13 Jul 2012, 11:42:15 ] |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| Uztaisīšu tev stilīgu hūdiju!
Pievienojušies jau Rīga, Valmiera, Mārupe, Bēne u.c.
Brīvības piemineklis +Rīga(vai jebkura cita pilsēta) uz sāniem tikai 25ls.
Varu piedāvāt apdrukāt t-kreklus, džemperus, šo un to arī izšūt. |
Offline | |
|
Schwins  | |
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
| Subwoofer Hertz ES250D,
10", 500w max, 250rms. 4+4ohm spoles. 91,5 SPL.
Jauns iepakojumā - 40ls (bodēs ~90ls)
29863286 |
Offline | |
|
| NLO | |
 Kopš: 08. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 233
Braucu ar: Bobiku
| Nopirksu cieto disku Samsung HM160NC, jaunu vai lietotu,vienalga, galvenais lai strada. Ja kas, tad PM.
|
Offline | |
|
| lacuks | |
 Kopš: 26. Dec 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 163
Braucu ar: Telti uz riteņiem!
| pārdodu dekoderi pilnā komplektā 20ls
samsung galaxy mini pilnā komplekta 25ls viss ir apspriežams 
|
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
|
12 Jul 2012, 08:51:22 guntinjs rakstīja:
Varbūt kāds grib iepriecināt savu mazo ķiparu ar attīstošām vannas spēlēm? Vai varbūt kādam ir nepieciešama dāvana?
Munchkin burti un cipari 36.gab
Uzlīmes vannas istabai - "Burti un cipari". Komplektā ietilpst 26 burti un 10 cipari.
Uzlīmes viegli var piestiprināt pie sienas, ja tās tiek samitrināti ar ūdeni.
Ls 4,-.
Pārdaugava. Bet, tākā sanāk braukāt nedaudz arī pa pārējo Rīgas daļu, varu paķert līdzi. PM.
|
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Eļļas:
Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-
Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-
Litri norādīti par iepakojumu.
PM. |
Offline | |
|
| Archyz | |
 Kopš: 02. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 594
Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!
|
Pārdošanā 2 biļetes uz FONOFEST 13/14. jūlijā. Cena: pa lēto! 
Centrā, Teikā, Pļavniekos varu pievest![ Šo ziņu laboja Archyz, 13 Jul 2012, 13:46:31 ] |
Offline | |
|
|
|
| kid | |
Kopš: 30. Apr 2009
Ziņojumi: 10
Braucu ar:
| Paardodu Mercedes Benz 280 SLC, 1975 gads 3.5 eiro
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes...9995312537066638
 |
Offline | |
|
Jancuks  | |
 Kopš: 22. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2287
Braucu ar:
| Pārdod videoreģistratorus
HD DVR 2.5
Jauni iepakojumā.
Komplektā ietilpst - videoreģistrators HD DVR 2.5”LCD; - vējstikla kronšteins; - barošanas kabelis piepīpētājam; - akumulators; - lietošanas instrukcija.
Cena tikai 29.99Ls 
--------------------------------------------------
Vēl uz pārdošanu:
Apple Iphone 4s neverlock. 16GB white. 330Ls
Interesenti lūdzu PM![ Šo ziņu laboja Jancuks, 13 Jul 2012, 23:37:11 ] |
Offline | |
|
| kamposss | |
 Kopš: 28. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 353
Braucu ar: Semeru , niknu 1.9 sdi motorīti un Pord Transit
| ----------------------------------------------
Vēl uz tirdziņu:
Marboro light 15Ls/bloks (Ukraina) Kvalitāte ļoti laba.
traks likt netā  |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Ir kadam liekas biļetes uz fonofest 2gb, ja kasa varat piedavat 26169082 vai pm
|
Offline | |
|
| matrixxxx | |
 Kopš: 29. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 8446
Braucu ar: 106 zirgiem
|
13 Jul 2012, 16:07:13 sonx33 rakstīja:
Ir kadam liekas biļetes uz fonofest 2gb, ja kasa varat piedavat 26169082 vai pm
Paskaties ieprieksheejaa lapaa, gadnriiz pashaa apakshaa. |
Offline | |
|
| M--X | |
 Kopš: 16. Jun 2006
Ziņojumi: 268
Braucu ar: Pepelacu
|
07 Jul 2012, 20:49:40 M--X rakstīja:
Pērku 2din dvd, ieteicams ar navi. Par labu cenu.
Kreisie zīmoli neder.
|
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
|
13 Jul 2012, 16:33:24 matrixxxx rakstīja:
13 Jul 2012, 16:07:13 sonx33 rakstīja:
Ir kadam liekas biļetes uz fonofest 2gb, ja kasa varat piedavat 26169082 vai pm
Paskaties ieprieksheejaa lapaa, gadnriiz pashaa apakshaa.
jau uzrakstiju pm.. varbut kas var iedot numuru?  |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Dodiet man šitādu
|
Offline | |
|
|
|
| Archa_21 | |
 Kopš: 05. Mar 2011
No: Valmiera
Ziņojumi: 363
Braucu ar: Bī Em Dabljū
|
11 Jul 2012, 23:16:16 Archa_21 rakstīja:
Vajaga Nokia 6303 jaunu, kastītē.
Nevienam nav ko piedāvāt??
Dodiet vismaz lietotu, bet labā stāvoklī un ar visu kastīti. |
Offline | |
|
Jancuks  | |
 Kopš: 22. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2287
Braucu ar:
| Pārdod stolycnaja vodka
1Litrs 8Ls
Nav krutka. Par kvalitāti garantēju!
PM
|
Offline | |
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
| Vajag polaroid 636 kārtridžus - labprāt no kāda nopirkšu, ja ir pieejami uz sitienu LV par sakarīgu ciparu. no interneta veikalkem negribu gaidīt nedēļu. PM
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
| Raivo1985 | |
 Kopš: 17. Jul 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 238
Braucu ar: e60
|
14 Jul 2012, 02:21:15 Apins rakstīja:
Vajag polaroid 636 kārtridžus - labprāt no kāda nopirkšu, ja ir pieejami uz sitienu LV par sakarīgu ciparu. no interneta veikalkem negribu gaidīt nedēļu. PM
Lacplesa 56? ir foto veikalins kur cisadus oldskool foto piederumus tai skaitaa tirgo - iesaku tur paintereseeties |
Offline | |
|