Online

Pašreiz BMWPower skatās 107 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kalnz
12. Jun 2012, 15:28 #12541

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pārdodu
1) ASC no M52B28 10 LVL
2) Droseli no M52B28 10 LVL
3) e36 sedana gumijas paklājiņus 15 LVL
4) e36 sedana priekšējie pagrieziena lukturi (dzeltenie) 5 LVL
5) Televizors Thomson 32WM402, ideālā stāvoklī! 32`, 100Hz, 16:9 Pašizvešana no Juglas! 50 LVL
6) Radaru detektors, A380, links 25 LVL

PM
Offline
divkosigais
12. Jun 2012, 15:52 #12542

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


12 Jun 2012, 15:07:33 madkiller rakstīja:
Paķertu pa 5 Ls kauko tamlīdzīgu! vaig lai virsū var uzmaukt Fujifim lēto kameru , tipa ax100/vx100

Aktuāli tikai līdz piektdienas rītam, pašpievešana no jūsu puses uz Matīsa ielu8, Bērnu pasaules apkārtne, no 10:00 - 21:00 katru dienu, šodien arī esmu uzvietas līdz vismaz 21:30

28206326

Tu gribi nopirkt statiivu fotoaparaatam pa 5lvl ...kaa arii veelies,lai Tev vinnu veel pieved klaat noteiktaa vietaa un laikaa?
Offline
Vecais
12. Jun 2012, 16:38 #12543

Kopš: 20. Dec 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 1762

Braucu ar: W126SEL / Mk1 / Volga 1973' / Babywagen 1979' / Smart Fortwo / Скиф-2М / Santana / SAMURAI

Pērku četrstatņu autopacēlāju.
PM vai 26840026

-----------------
4. 5. un 6. paaudzes LPG iekartas
www.facebook.com/m7sport.lv
https://www.instagram.com/vecais_/
Offline
zhuupa
12. Jun 2012, 16:49 #12544

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla


12 Jun 2012, 15:07:33 madkiller rakstīja:
Paķertu pa 5 Ls kauko tamlīdzīgu! vaig lai virsū var uzmaukt Fujifim lēto kameru , tipa ax100/vx100

Aktuāli tikai līdz piektdienas rītam, pašpievešana no jūsu puses uz Matīsa ielu8, Bērnu pasaules apkārtne, no 10:00 - 21:00 katru dienu, šodien arī esmu uzvietas līdz vismaz 21:30

28206326

Pa 5ls tu vari nopirkt 5 sulas paciņas, salikt viņas tornī un galā uzlikt savu kameru
Offline
wanksta
12. Jun 2012, 16:55 #12545

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Nedārgi vajag nostrūklot un nogruntēt vienu R17 komplektu, PM

[ Šo ziņu laboja wanksta, 12 Jun 2012, 17:03:37 ]

Offline
GRIFEL
12. Jun 2012, 17:31 #12546

Kopš: 15. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 461

Braucu ar: e28

Ari interese, kas te nodarbojas ar smilsstruklu un pulverkrasosanu!?
Offline
SmallDeree
12. Jun 2012, 21:10 #12547

Kopš: 26. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna

Vajag Blaupunkt Autofun anteni. Protams ejošu.. Pm - steidzami.
Pic ieskatam:
Offline
_DENTISTS_
12. Jun 2012, 21:34 #12548

Kopš: 08. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 392

Braucu ar: ar 5x112

Tiek tirgots apkures katls ar visiem prichendaliem + 2 gab radiatori
http://www.ss.lv/msg/lv/construction/plumbing/h....html?1339526036
Offline
Noname
12. Jun 2012, 21:55 #12549

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju

Paziņa pārdod elektrisko ūdens sildītāju - 80L sakarā ar dzīves vietas maiņu. Pirkts š.ģ. aprīlī pa Ls 80, garantija 2 gadi. Cena Ls 40.
PM
Offline
edzulis
12. Jun 2012, 22:17 #12550

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Ir 30kg titāna. PM
Offline
laklein
12. Jun 2012, 22:21 #12551

Kopš: 21. Jun 2011

No: Ogre

Ziņojumi: 77

Braucu ar: e34,e39


12 Jun 2012, 16:49:03 zhuupa rakstīja:

12 Jun 2012, 15:07:33 madkiller rakstīja:
Paķertu pa 5 Ls kauko tamlīdzīgu! vaig lai virsū var uzmaukt Fujifim lēto kameru , tipa ax100/vx100

Aktuāli tikai līdz piektdienas rītam, pašpievešana no jūsu puses uz Matīsa ielu8, Bērnu pasaules apkārtne, no 10:00 - 21:00 katru dienu, šodien arī esmu uzvietas līdz vismaz 21:30

28206326

Pa 5ls tu vari nopirkt 5 sulas paciņas, salikt viņas tornī un galā uzlikt savu kameru

pa piecīti pat normālām sulas pakām nesanāks,bet doma laba.
Offline
Montana
12. Jun 2012, 22:22 #12552

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

bet pa piecīti to sūdu prismā var nopirkt
Offline
norge
12. Jun 2012, 22:38 #12553

Kopš: 16. Apr 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 804

Braucu ar: Ne ar BMW


12 Jun 2012, 22:22:02 Montana rakstīja:
bet pa piecīti to sūdu prismā var nopirkt

bet klat taču nepieved
Offline
audi_a4
12. Jun 2012, 22:44 #12554

Kopš: 11. Feb 2012

Ziņojumi: 1179

Braucu ar: Shiirs garantee, pljek pljek un gatavs


12 Jun 2012, 12:08:02 madkiller rakstīja:
Pārdod šadu monitoru BenQ G920WA 19" 16:9 1440*900
Stāvoklis ideāls, Nāk ar visiem vadiem, un oriģinālo kasti!
Cena: 38 Ls
tel 28206326

[IMG]
[/IMG]

shito panjemsu no tevis pa pieciiti, ja tu pievediisi klaat. esmu imantaa. steidzami zvani!

[ Šo ziņu laboja audi_a4, 12 Jun 2012, 22:45:29 ]

Offline
sonx33
12. Jun 2012, 22:55 #12555

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Varbut kadam ir aizķeries kads mašīnas rādio, nevajag neko īpašu, lai tik rādžu ķer, ja esi gatavs pa kadu aliņu atdot,pm..
Offline
laklein
12. Jun 2012, 23:00 #12556

Kopš: 21. Jun 2011

No: Ogre

Ziņojumi: 77

Braucu ar: e34,e39


12 Jun 2012, 22:44:45 audi_a4 rakstīja:

12 Jun 2012, 12:08:02 madkiller rakstīja:
Pārdod šadu monitoru BenQ G920WA 19" 16:9 1440*900
Stāvoklis ideāls, Nāk ar visiem vadiem, un oriģinālo kasti!
Cena: 38 Ls
tel 28206326

[IMG]
[/IMG]

shito panjemsu no tevis pa pieciiti, ja tu pievediisi klaat. esmu imantaa. steidzami zvani!


laiku aizmirsi norādīt cikos esi mājās !
Offline
arnijs_e39
12. Jun 2012, 23:07 #12557

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 719

Braucu ar: LI-92 , AB-55

kādam nav kāda GPS navigācija ko nopārdot? labrāt iegādātos
Offline
runiigais
12. Jun 2012, 23:56 #12558

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1941

Braucu ar: spaiņa krāsas e70

vajag no renoult kangoo baakas vaaciņu ar atsleegu. maitas urlas meeģinaaja baku noliet un aizstiepa vāciņu
Offline
madkiller
13. Jun 2012, 00:55 #12559

Kopš: 05. May 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1138

Braucu ar: E39 528i

bleģ grīda , tāpat visa želeja pa centru dzīvojas, es no šāda skatpunkta skatoties, bet nu nopietni -attēlā norādītais statīvs maksā no 6-10 ls jauns,tāpēc pa 5 labprāt Б/У paķertu .. laiks nav noteikts, visu dienu var - Rīgas centrā
Offline
Montana
13. Jun 2012, 01:06 #12560

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

centrā pienesīsi to monitoru pa 5ls ?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo