Online

Pašreiz BMWPower skatās 84 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Kanon
02. Jun 2014, 12:38 #12181

Kopš: 17. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 62

Braucu ar: ko pagadās

Pārdodu ATS cup diskusus 7j 15" skrūvju attālums 4*100
Gribētu 100euro
tel.nr. 20243334
Offline
fluffy
02. Jun 2014, 12:59 #12182

Kopš: 09. Jan 2014

Ziņojumi: 90

Braucu ar:

Pardodu Style 33 diskus kopa ar ziemas riepam Yokohama 225/55/16 ~ 5-6mm 170 EUR
Offline
delfins01
02. Jun 2014, 13:16 #12183

Kopš: 13. Feb 2011

No: Ventspils

Ziņojumi: 801

Braucu ar:


Pārdodu diskus, 20 collas 9J ET 45, Replikas. Tikko pārkrāsoti melnā krāsā. Taisni, nav metināti.
Iepriekšējā krāsa bija sākusi lobīties un tad vnk tika pārkrāsoti melni. Attiecīgi vietām ir nelīdzenumi.
Stāvēja uz X5, der arī 7er u.c






Bez riepām 380 EUR

Ar riepām 600EUR
2x Nokian 7mm 275/40R20
2x Dunlop 6mm 275/40R20

Piegāde Rīgā līdz adresei.

PM vai 22009275


Offline
wanksta
02. Jun 2014, 13:20 #12184

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:





R18, 3x8J + 3x9J, ET32

Par visu 320eiro
Offline
vlAdlik
02. Jun 2014, 18:39 #12185

Kopš: 06. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 559

Braucu ar: etalonu roka

Mainu r17 st 24, taisni, 7,5j pret citiem r17 iespejama piemaksa no abam pusem

[ Šo ziņu laboja vlAdlik, 02 Jun 2014, 18:39:18 ]

Offline
edzhaans
02. Jun 2014, 20:58 #12186

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:

Kā dabūt nost sūdus no bremzēm iekš diska, mēģināju ar benzīnu, nu it kā iet nost, bet vai nav efektīvāka metode ? Izskatās trakāk nekā uz bildes
Jeb efektīvāk būs nepažēlot naudu un aizvest uz moiku ?

Bilde uzmanības pievēršanai.
Offline
dreimanis_lv
02. Jun 2014, 22:14 #12187

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Tak veikala daudz visadu kimiju.
Pats izmantoju motormazgajamo. Rezultats ideals
Offline
se7en
02. Jun 2014, 23:33 #12188

Kopš: 28. Dec 2004

No: Dobele

Ziņojumi: 27668

Braucu ar: SE7EN, MV-989

Jauta lietotajam Wicked
Viņam ir labi līdzekļi/ķīmijas ar ko noņemt tos piedegumus.

-----------------
In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all."
Offline
edzhaans
02. Jun 2014, 23:41 #12189

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:

ok, paldies par atbildēm
Offline
briedisvilks
03. Jun 2014, 11:29 #12190

Kopš: 02. Sep 2012

Ziņojumi: 79

Braucu ar: E34 525i 1993 BBS RC090 Style 5 17"| ІЖ56 1961

Pārdodu BMW Melber 4 diskus ar normālām vasaras riepām.



Izmēri: 5x120 R15 ET35 7Jx15H2 un 205/60

55 EUR

Atrodas Rīgas centrā. PM vai 29296407.
Offline
mobbfigga
03. Jun 2014, 12:51 #12191

Kopš: 07. Dec 2010

Ziņojumi: 869

Braucu ar: E36


02 Jun 2014, 11:25:59 barbetta rakstīja:
pardodu R18 no 5 sērijas, priekšā ET18 aizmugurē ET20, 400Euro
27728382




viņiem tak piz*a ir DDD beigtie
Offline
Ivn
03. Jun 2014, 23:23 #12192

Kopš: 30. Sep 2008

Ziņojumi: 604

Braucu ar: F15

Uz pārdošanu ir origināli R19 diski style 172 ar riepām. 799eur

[ Šo ziņu laboja Ivn, 03 Jun 2014, 23:39:17 ]

Offline
Rock_Solid
04. Jun 2014, 00:03 #12193

Kopš: 25. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: BMW E34 525i


03 Jun 2014, 12:51:45 mobbfigga rakstīja:

02 Jun 2014, 11:25:59 barbetta rakstīja:
pardodu R18 no 5 sērijas, priekšā ET18 aizmugurē ET20, 400Euro
27728382




viņiem tak piz*a ir DDD beigtie


Offline
Leopold
04. Jun 2014, 00:06 #12194

Kopš: 04. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 22

Braucu ar:

Disku tirišana ar smilšu struklu no 25 eur par komplektu. PM
Offline
janexz
04. Jun 2014, 00:15 #12195

Kopš: 09. Dec 2006

No: Daugavpils

Ziņojumi: 8060

Braucu ar: Euro 4

AC Schnitzer type IV vai tad ir R17?
šnicel

[ Šo ziņu laboja janexz, 04 Jun 2014, 00:16:57 ]

Offline
Reinabols
04. Jun 2014, 00:18 #12196

Kopš: 31. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 42

Braucu ar: Klasiku

Pārdodu diskus R16 7.5J ET35, taisni. 4x100
200e, cena runājama. Varu piemest braucamas riepas, ja nepieciešams.
22847529
Offline
garfu
04. Jun 2014, 00:37 #12197

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50


Broki B1 4x100 interesē ???
" pārdodu brokus b1 R16 9Jx4 ET15 " der bez flančiem ...
Pagajušo gadu savirpoti, sakrasoti, taisni - bez riepām





420eur
PM vai 28881888
Offline
garfu
04. Jun 2014, 00:39 #12198

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50



Pārdodu ļoti labus- taisnus RH R16 9J 4x100 diskus ...





249eur
PM vai 28881888
Offline
garfu
04. Jun 2014, 00:40 #12199

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50


Pārdodu ļoti labus R18 x5 style 131 diskus 4x8,5J et48 ar 235/40R18 riepām
Ideāli der e36, e46



[


Un protams ka der arī ixam

399 eur
PM vai 28881888

Offline
Billy
04. Jun 2014, 10:53 #12200

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1705

Braucu ar: DS4

Nesteidzigi tiek mekleti R17 E39 Style 49 diski ar kaut cik ok riepam.

[ Šo ziņu laboja Billy, 04 Jun 2014, 10:53:53 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo