| Autors | Ziņojums |
| Kanon | |
 Kopš: 17. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 62
Braucu ar: ko pagadās
| Pārdodu ATS cup diskusus 7j 15" skrūvju attālums 4*100 Gribētu 100euro
tel.nr. 20243334 |
Offline | |
|
| fluffy | |
 Kopš: 09. Jan 2014
Ziņojumi: 90
Braucu ar:
| Pardodu Style 33 diskus kopa ar ziemas riepam Yokohama 225/55/16 ~ 5-6mm 170 EUR |
Offline | |
|
| delfins01 | |
 Kopš: 13. Feb 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 801
Braucu ar:
|
Pārdodu diskus, 20 collas 9J ET 45, Replikas. Tikko pārkrāsoti melnā krāsā. Taisni, nav metināti.
Iepriekšējā krāsa bija sākusi lobīties un tad vnk tika pārkrāsoti melni. Attiecīgi vietām ir nelīdzenumi.
Stāvēja uz X5, der arī 7er u.c
Bez riepām 380 EUR
Ar riepām 600EUR
2x Nokian 7mm 275/40R20
2x Dunlop 6mm 275/40R20
Piegāde Rīgā līdz adresei.
PM vai 22009275
|
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
R18, 3x8J + 3x9J, ET32
Par visu 320eiro |
Offline | |
|
| vlAdlik | |
 Kopš: 06. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 559
Braucu ar: etalonu roka
| Mainu r17 st 24, taisni, 7,5j pret citiem r17 iespejama piemaksa no abam pusem
[ Šo ziņu laboja vlAdlik, 02 Jun 2014, 18:39:18 ] |
Offline | |
|
| edzhaans | |
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
| Kā dabūt nost sūdus no bremzēm iekš diska, mēģināju ar benzīnu, nu it kā iet nost, bet vai nav efektīvāka metode ? Izskatās trakāk nekā uz bildes
Jeb efektīvāk būs nepažēlot naudu un aizvest uz moiku ? 
Bilde uzmanības pievēršanai.
|
Offline | |
|
| dreimanis_lv | |
 Kopš: 28. Mar 2008
Ziņojumi: 1538
Braucu ar: two turbo on board
| Tak veikala daudz visadu kimiju.
Pats izmantoju motormazgajamo. Rezultats ideals  |
Offline | |
|
se7en  | |
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| Jauta lietotajam Wicked 
Viņam ir labi līdzekļi/ķīmijas ar ko noņemt tos piedegumus.
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
|
|
| edzhaans | |
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
| ok, paldies par atbildēm  |
Offline | |
|
| briedisvilks | |
 Kopš: 02. Sep 2012
Ziņojumi: 79
Braucu ar: E34 525i 1993 BBS RC090 Style 5 17"| ІЖ56 1961
| Pārdodu BMW Melber 4 diskus ar normālām vasaras riepām.
Izmēri: 5x120 R15 ET35 7Jx15H2 un 205/60
55 EUR
Atrodas Rīgas centrā. PM vai 29296407. |
Offline | |
|
mobbfigga
| |
 Kopš: 07. Dec 2010
Ziņojumi: 869
Braucu ar: E36
|
02 Jun 2014, 11:25:59 barbetta rakstīja:
pardodu R18 no 5 sērijas, priekšā ET18 aizmugurē ET20, 400Euro
27728382
viņiem tak piz*a ir DDD beigtie |
Offline | |
|
| Ivn | |
 Kopš: 30. Sep 2008
Ziņojumi: 604
Braucu ar: F15
| Uz pārdošanu ir origināli R19 diski style 172 ar riepām. 799eur [ Šo ziņu laboja Ivn, 03 Jun 2014, 23:39:17 ] |
Offline | |
|
| Rock_Solid | |
 Kopš: 25. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: BMW E34 525i
|
03 Jun 2014, 12:51:45 mobbfigga rakstīja:
02 Jun 2014, 11:25:59 barbetta rakstīja:
pardodu R18 no 5 sērijas, priekšā ET18 aizmugurē ET20, 400Euro
27728382
viņiem tak piz*a ir DDD beigtie
 |
Offline | |
|
| Leopold | |
 Kopš: 04. May 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 22
Braucu ar:
| Disku tirišana ar smilšu struklu no 25 eur par komplektu. PM |
Offline | |
|
| janexz | |
 Kopš: 09. Dec 2006
No: Daugavpils
Ziņojumi: 8060
Braucu ar: Euro 4
| AC Schnitzer type IV vai tad ir R17? 
šnicel
[ Šo ziņu laboja janexz, 04 Jun 2014, 00:16:57 ] |
Offline | |
|
| Reinabols | |
Kopš: 31. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 42
Braucu ar: Klasiku
| Pārdodu diskus R16 7.5J ET35, taisni. 4x100
200e, cena runājama. Varu piemest braucamas riepas, ja nepieciešams.
22847529
|
Offline | |
|
|
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
Broki B1 4x100 interesē ???
" pārdodu brokus b1 R16 9Jx4 ET15 " der bez flančiem ...
Pagajušo gadu savirpoti, sakrasoti, taisni - bez riepām
420eur
PM vai 28881888
|
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
Pārdodu ļoti labus- taisnus RH R16 9J 4x100 diskus ...
249eur
PM vai 28881888
|
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
Pārdodu ļoti labus R18 x5 style 131 diskus 4x8,5J et48 ar 235/40R18 riepām
Ideāli der e36, e46
[
Un protams ka der arī ixam
399 eur
PM vai 28881888
|
Offline | |
|
| Billy | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1705
Braucu ar: DS4
| Nesteidzigi tiek mekleti R17 E39 Style 49 diski ar kaut cik ok riepam.
[ Šo ziņu laboja Billy, 04 Jun 2014, 10:53:53 ] |
Offline | |
|