Online

Pašreiz BMWPower skatās 107 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
Turbomen
07. Sep 2013, 14:15 #11961

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..

Pardodu e36 kupejas m spogullus 40ls par abiem, nr. 26596033
Offline
Shrota_prieksnieks
07. Sep 2013, 15:01 #11962

Kopš: 05. May 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 187

Braucu ar: visu ko pagadās

Ir pieejams reduktors no E36 2.5TDS lielajā korpusā ar 2,65 attiecību. Ja interesē raksti PM, vai zvani 28840330
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=moi35nzljvseouf7js2b.jpg]
[/URL]
Offline
justbe
07. Sep 2013, 15:20 #11963

Kopš: 19. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 632

Braucu ar: e60

Pārdod detaļas no x5 e53 3.0i 2001.gada
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1238843_518173141596925_739847544_n_zps5088d0b6.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1239404_518172988263607_683223041_n1_zps9d63f80b.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1239660_518173101596929_1015848189_n_zps605b8833.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1005484_518172968263609_641844644_n1_zps52f42613.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1229970_518172938263612_337579582_n_zpsfb7b629a.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/IMG_0066_zps3990b9ef.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/IMG_0066_zps3990b9ef.jpg.html]
[/URL][/IMG]
[IMG][URL=http://s1342.photobucket.com/user/koifish8/media/1209307_518173068263599_1661992566_n_zpsa7b408c0.jpg.html]
[/URL][/IMG]

PM/29434416
Offline
Hooligan
07. Sep 2013, 17:00 #11964

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Ļaudis, parakņājaties pa šķūnīšiem vajag BMW e34 525tds pilno OBC datoriņu!!

Varbūt kādam ir uz izjaukšanu vai mešanu ārā e34 elektro beņķi? Vajag tikai regulēšanas pogas, ka arī plastmassas kas nāk ap pašu beņķi melnā krāsā !

Visu info uz PM!!!
Offline
mixs87
07. Sep 2013, 17:39 #11965

Kopš: 17. Mar 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 245

Braucu ar: turbosharan

m20 karteris 20 ls
m20 bloks 20 ls
m20 rokeri 20 ls viss komplekts
auduma abšifkas kupejai,20 ls
check control ar paneli un saulessargiem un ar visiem vadiem, 20 ls
M-tech I OEM pakaļējā bufera uzlikas ar metāla buferi, 70 ls
2. gab 14,5 mm aizmugurējie stabilizatora stieņi, 20 ls gab.
sedana sportsitzes ar apsildi, abas 70 ls
kupejas vadītāja sportsitze, 20 ls


principā visas detaļas no e30 pirsmfacelift kupejas, arī bundža uz griešanu:


ir vēl e36 rokasbalsts, nesaplēsts 30 ls
Offline
mikys
07. Sep 2013, 17:52 #11966

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...

Pardodu BMW e39 sturi laba stavokli ar veselu airbagu.. 30LS

[ Šo ziņu laboja mikys, 07 Sep 2013, 18:28:09 ]

Offline
aivis21
07. Sep 2013, 21:44 #11967

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

Perku e34 sedana kreisas puses durvis (abas),gribetos loti laba stavokli..
Offline
bepino
07. Sep 2013, 23:06 #11968

Kopš: 01. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2213

Braucu ar: Radziņu

lēnām meklēju e34 525 pēdējo bunduli labā stāvoklī, priekšroku došu kādam "sporta" ar dobjāku troksni nekā oriģinālajam.
Offline
liar
07. Sep 2013, 23:35 #11969

Kopš: 18. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 273

Braucu ar:

Mekleju trubas no aizm izputeja bunduli no e36 2.5-2.8 P.M.
[URL=http://photo.qip.ru/users/liar2006/151219025/178214452/]
[/URL]
Offline
MILS
08. Sep 2013, 09:09 #11970

Kopš: 18. Apr 2010

Ziņojumi: 75

Braucu ar:

Ir vajadzība pēc labas E36 kupejas aizmugurējās kreisās arkas.
Ja kādam ir virsbūve uz jaukšanu/griešanu ar labi saglabājušos kreiso arku, labprāt pieskrietu, pagraizītos

Ja ir kāds variants, gaidīšu ziņu 29790082 vai PM.
Offline
Artmal
08. Sep 2013, 09:46 #11971

Kopš: 03. Apr 2013

No: Dobele

Ziņojumi: 101

Braucu ar: Ar kajam

Sveiki visiem! varbūt kādam ir uz pārdošanu kāds pacēlājs !!!???
Offline
Rezgalis
08. Sep 2013, 10:32 #11972

Kopš: 13. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 117

Braucu ar: 318is

Pārdodu E36 melnu ādas rokubalstu- 20Ls
PM vai 28601060
Offline
Rudzins
08. Sep 2013, 10:37 #11973

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Pārdodu e36 eņģeļacis(lēcas), visas 4 spid un bez defektiem.
10Ls
Offline
yur
08. Sep 2013, 10:42 #11974

Kopš: 14. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 1451

Braucu ar: nervozu neadekvatu auto


08 Sep 2013, 10:37:50 Rudzins rakstīja:
Pārdodu e36 eņģeļacis(lēcas), visas 4 spid un bez defektiem.
10Ls

visas vienaadas vai divas mazaaka diametra?
Offline
Modjo
08. Sep 2013, 10:54 #11975

Kopš: 14. May 2011

Ziņojumi: 2512

Braucu ar: E46 330 XI E98+ Lpg, Volvo S80 E95+ Lpg

Vajadziga e46 eMkas ieplude. Interese S54B32 ieplude- drosele, filtra kaste, mafs ar trubu u.c. lorini.
Ludzu PM.
Offline
Hooligan
08. Sep 2013, 12:11 #11976

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Vēl joprojām UP !! Vajag kaut tās pogas malējās (regulēšanai) no e34 elektro sēdekļiem!!

Gaidu PM !! BAIGI VAJAG!!

Bet vēljoprojām meklēju pilno OBC 525tds'am


07 Sep 2013, 17:00:35 Hooligan rakstīja:
Ļaudis, parakņājaties pa šķūnīšiem vajag BMW e34 525tds pilno OBC datoriņu!!

Varbūt kādam ir uz izjaukšanu vai mešanu ārā e34 elektro beņķi? Vajag tikai regulēšanas pogas, ka arī plastmassas kas nāk ap pašu beņķi melnā krāsā !

Visu info uz PM!!!

Offline
mibins
08. Sep 2013, 12:26 #11977

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 415

Braucu ar: e30

Pērku e30 aizmugurējas atsperes, zemas un cietas.
PM vai 26119-200
Offline
DKristaps
08. Sep 2013, 12:34 #11978

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

e34 lielais reduktors ar bloķi 3.45, 55ls
Offline
karlo2
08. Sep 2013, 13:36 #11979

Kopš: 07. May 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 702

Braucu ar: BMW


01 Sep 2013, 21:18:53 karlo2 rakstīja:
jebkura rezerves daļa no ši e39(1999 gada M54 dzinējs,2.2 benzīns ar 170zs)laba netekoša un negraboša stūres reika ,priekšējie spārni bez rūsas,utt. sīkāk rakstot uz pm,vai 26186533



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...eries/lfepi.html

[ Šo ziņu laboja karlo2, 08 Sep 2013, 13:39:09 ]

Offline
karlo2
08. Sep 2013, 13:37 #11980

Kopš: 07. May 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 702

Braucu ar: BMW


01 Sep 2013, 21:27:06 karlo2 rakstīja:
visas rezerves daļas no e36 1.8 TDS,virsbūves daļas mirušas,tehniskie elementi labā kārtībā,dzinēju un sūkni var iztestēt vēl. dzinēja cena 150ls,sūknis 60ls,priekē'jie lukturi ar lēcu 35ls par abiem,laba stūres reika 30ls,utt,sīkāk PM vai zvanot 26186533



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b...ries/bbxgpf.html
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo