Online

Pašreiz BMWPower skatās 130 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
ezerss12
10. Apr 2014, 22:31 #11781

Kopš: 18. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: VAG


09 Apr 2014, 19:59:24 ezerss12 rakstīja:
Pārdodas čoma diski- R18, 5x120.
Ar labām riepām
pr- 225 40,
aizmugurē- 245 40

Cena - 350 erori



Zvanīt 28631164
Atrodas Saldū
Offline
JDS
10. Apr 2014, 22:33 #11782

Kopš: 18. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 11114

Braucu ar: 3, 5, TS, YP

Pieraksti ka tie ir leti pakaljdarinaajumi
Offline
Gangstar
10. Apr 2014, 22:33 #11783

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka


10 Apr 2014, 21:12:38 dairons rakstīja:
Sorry, kļūda labota, tiešām nets nolagoja..

Bet tu Gangstar gan tāds nervozs uzreiz paliec!?
Neņem personīgi un ļaunā,bet šeit ir daži"DAUņI"kuri šitā katru dienu dara un pārējiem jābesījās tos palagus šķirstot
Offline
garfu
11. Apr 2014, 00:41 #11784

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50

pērku flančus 10-20mm 4x100 57,1
Offline
6500
11. Apr 2014, 00:46 #11785

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:


10 Apr 2014, 12:09:25 stanley rakstīja:
perku M225 R19 ar labam riepam lidz 800 eur.




-----------------
www.hgkracing.com
Offline
TD91
11. Apr 2014, 01:00 #11786

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

Varbūt kāds zin , kas šie par diskiem ?Vienīgais zinu , ka ir R18
Varbūt kādam ir viens lieks vai divi un grib man pārdod

[ Šo ziņu laboja TD91, 11 Apr 2014, 01:01:48 ]

Offline
SmokeAndRide
11. Apr 2014, 01:03 #11787

Kopš: 08. Mar 2010

No: Baloži

Ziņojumi: 791

Braucu ar: porku


08 Apr 2014, 00:45:56 SmokeAndRide rakstīja:
Rota Fighter 18x9 ET 25 5x114.3/5x100. Nav viens vāciņš
Virsū uzmauktas 225/40ZR 88y Pirelli Direzionale
Diski 300eur, riepas 150eur. var kopā, var atsevišķi.
PM


Offline
aivis328
11. Apr 2014, 13:05 #11788

Kopš: 28. Jan 2007

Ziņojumi: 344

Braucu ar:

Steidazami mekleju diskus prieks bmw 5x120 ar lielaam kanteem vai dzilju concave
8j 9j x17 vai 9j 10j 17 var buut ari 18
aktuali tikkai 2 dienas
piedavajumus uz pm ar bildem
Offline
Eisenmann
11. Apr 2014, 17:20 #11789

Kopš: 06. Nov 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 162

Braucu ar: Porsche

Četri BMW diski ar labām vasaras riepām. Ražoti Vācijā. R15 7J.Labā stāvoklī. Ir visi 4 vāciņi un, protams, līdzi dodu arī vāciņu atslēgu.

Virsū labas vasaras riepas, pāris Michelin atlikums 5.5mm, pāris Toyo , atlikums 6mm.

Derēs BMW 3. sērijai.

Atrodas Rīgā, Mārupē.

140 EUR!



PM vai 26983443

[ Šo ziņu laboja Eisenmann, 11 Apr 2014, 17:22:04 ]

Offline
SpOrcMeN
11. Apr 2014, 17:49 #11790

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili


10 Apr 2014, 10:34:54 noels rakstīja:

09 Apr 2014, 20:58:51 robiss rakstīja:

08 Apr 2014, 22:34:00 robiss rakstīja:
Piedāvājiet Style5 visus četrus vāciņus!



Man ari vajag. Nauda ir. PM.


vacinji ir shadi cik dosiet ???

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
monster_xx
11. Apr 2014, 22:01 #11791

Kopš: 09. Jan 2010

No: Tukums

Ziņojumi: 905

Braucu ar: VW

Lietie diski r17 skruves 4x100 laba stavokli ar riepam 215/45 cena 350€
Linksss.lv

Pm/26666487
Offline
wanksta
11. Apr 2014, 22:14 #11792

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:





R18, 3x8J + 3x9J, ET32, viss par 380eur.



R17, 4x8.0J, ET20, ar paplikām vasaras riepām, 360eur.
Offline
skeiters8
11. Apr 2014, 22:15 #11793

Kopš: 21. Feb 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 413

Braucu ar: Kama3

Perku bbs rc041 centru vacinjus .pm
Offline
Sprogis
11. Apr 2014, 22:35 #11794

Kopš: 06. Jul 2012

No: Ikšķile

Ziņojumi: 318

Braucu ar: M

Vajag vienu e36 double spoke motor sport r17 disku. Labāk repliku.
Offline
K4A
12. Apr 2014, 12:01 #11795

Kopš: 09. Feb 2009

No: Mazsalaca

Ziņojumi: 123

Braucu ar: E61


orginalie BMW R19 style 92
2x8.5J 2x9J

cena 260€

R19
ET20 2x8.5J 2x9J

cena 210 Eiro

R19
8J

cena 230 Eiro

R18
2x8j 2x9J viens disks uzsists.



cena 120€

R17 5x120 ir tikai 1gab. 45€


Un vel ir ari sadi prieks AUDI.
R17
ET45 7.5J

cena 190E
Offline
Boyka
12. Apr 2014, 13:03 #11796

Kopš: 04. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar: BMW e36, e46 d

meklēju cilvēku kurš pirms kāda laika reklamējās forumā, ka varot nopulēt visus diskus pilnībā.
kādam ir kāds info?
Offline
blackbmw
12. Apr 2014, 13:17 #11797

Kopš: 14. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 419

Braucu ar: E3...

Pārdod diskus R15 5x120 j7, ET20 - 4gab.= 50Euro
Der 3., 5.sēr. Nav sisti vai locīti,vāciņu nav...

Atrodas Piņķos
26361689
Offline
Blackfish
12. Apr 2014, 13:31 #11798

Kopš: 26. Oct 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 200

Braucu ar:

Iesakiet, lūdzu, kādu vietu, kur šobrīd var tiešām labi nostrūklot un nokrāsot ar pulveri lietos diskus?
Offline
HUBLOC
12. Apr 2014, 13:48 #11799

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

Mainu šo disku komplektu R15 + ziemas riepas Dunlop 195/65 ar radzēm. Vienam diskam centrs pazudis.



Vai šos ac schnitzer R16 + Continental M+S svaigas riepas 205/55



pret style 137, R17, vēlam liekāku ET, tādu lai der uz e46 preFL. Ar manu piemaksu.

PM
Offline
arnisK
12. Apr 2014, 16:23 #11800

Kopš: 24. Mar 2013

Ziņojumi: 191

Braucu ar: mopēdu

Oriģinālie Chrysler Crossfire diski, R18, J7. 5, et35, 5x112. Virsū stāv divas riepas 225/40, un divas 235/40(vienai caurums sānā), bet tās riepas tādas jau, ka vajadzētu mest ārā(skati noteikti ar tādām neizlaidīs).
Diski stāvēja uz a6(c5), ir arī centrējošie plastmasas gredzeni, vienīgais nav to centra vāciņu, kas paslēpj skrūves.

130e
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo