Online

Pašreiz BMWPower skatās 154 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
otomars
29. Jul 2013, 17:14 #10695

Kopš: 16. Sep 2005

Ziņojumi: 3704

Braucu ar: mn83 pa garaazhu


perku e39 prieksheejo durvju ieksheejas apshivkas.tumshas: melnas,peleekas utt
pm vai 29102750

Offline
elzins
29. Jul 2013, 17:33 #10696

Kopš: 26. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 19

Braucu ar: EL-325

Pērku 2,5 tds dzinēju,virs 96 gada,kuru varētu pārbaudīt.29868854
Offline
Kris005
29. Jul 2013, 17:49 #10697

Kopš: 12. Jun 2010

Ziņojumi: 176

Braucu ar: Bumeru

Pārdodu!
* e36 Is aizmugurējo izpūteja daļu.
* e36 hella bezlēcu priekšejos lukturus.
* e36 1.8 dzinēja getrag kārbu der arī 6 cilindru dzinējiem.
*e36 6 cilindru oem priekšējas atsperes.
* m50b25 non vanos dzinēja galva plika.
* m50b25 non vanos diznēja vadības bloks.
* m50b20 non vanos dzinēja vadības bloks ir arī gaisa mērītājs.
Ja kādam kkas interesē pa cenām PM un rītdien var aizvest uz Rīgu

[ Šo ziņu laboja Kris005, 29 Jul 2013, 17:55:44 ]

Offline
v12_kilr
29. Jul 2013, 19:32 #10698

Kopš: 04. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 417

Braucu ar: E30

Vajag laba tumanka no E36
ne dargak pa 5 Ls

29423630
Offline
rudziitis
29. Jul 2013, 21:34 #10699

Kopš: 29. Jul 2013

No: Bauska

Ziņojumi: 5

Braucu ar: BMW e36

pērku 92. gada e36 325 kupejas priekšējo vējstiklu un kārbu.
Offline
Lauriss
29. Jul 2013, 22:35 #10700

Kopš: 04. Sep 2009

Ziņojumi: 183

Braucu ar:


27 Jul 2013, 14:33:45 Lauriss rakstīja:
Nopirkšu priekš e36 sedana:
Nesapuvušus priekšējos spārnus, pāri,
Gala bunduli no 2.5, nesapuvušu, ka arī parasto difuzoru priekš tā paša 2.5 bunduļa.
Offline
serhins
29. Jul 2013, 22:50 #10701

Kopš: 29. Jan 2007

No: Baloži

Ziņojumi: 213

Braucu ar: Atslēgām aizdedzē....


elektriskais ventilators jauns


kondiškas sūknis no M40 vai M42


kondiškas sūknis no M52



E36 gaisa luka m3 bamperim


sture ar veselu airbagu 5ls


e36 coupe aizm sanu apdare


kloķenes 2gb M50B25


M52 karteris izpludes kolektors


e36 coupe tuning lukturi


m42b18 izpludes kolektors




PM vai 27741428

Offline
Playstream69
29. Jul 2013, 22:53 #10702

Kopš: 21. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 804

Braucu ar:


29 Jul 2013, 13:55:36 Jureks rakstīja:
joprojam meklēju labu krūzišu turētāju e39..




savu suutiiju no ebay. sanaca ap 15 ls. un atnaca 7 dienu laika. Tik skaties, ka neizvelies uk versiju.

[ Šo ziņu laboja Playstream69, 29 Jul 2013, 22:53:44 ]

Offline
P7
29. Jul 2013, 23:03 #10703

Kopš: 29. Nov 2011

Ziņojumi: 32

Braucu ar:

Nopirktu dzineju no e39 v8 4.4 galvenais lai butu pilna komplektacija ar vadiem kompjiem utt.ar karbu vai bez automatu vai mehaniku vienalga. ja kadam ir kads piedavajums tad .PM
Offline
chalis
29. Jul 2013, 23:07 #10704

Kopš: 10. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: E46 or FF

http://foto1.inbox.lv/elvijs.ruhmanis/e30

viss kas bildēs iet uz tirdziņu.
Piedāva savu cenu un nonāks pie tevis. (atdosu pa simbolisku samaksu)
Offline
doriftoo
29. Jul 2013, 23:17 #10705

Kopš: 01. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 722

Braucu ar: ///M50

-Detaļas no e36 325.(centrālā atslēga, priekšējie el. logi, pilnais obc, laba stūre, panelis, handmade shortshifteris, kautkādas salona detaļas, lampas ar lēcu, bremzes) cenas demokrātiskas
-M52B25 ar m50 vadību un visu kas apkārt(būtībā m50b25 tikai vieglāks un ar augstāku kompresijas pakāpi) gandrīz pilnā komplektā, iztrūkst gaisa masas mērītājs, kārba, sajūgs 135ls



PM, 2232-4749

[ Šo ziņu laboja doriftoo, 29 Jul 2013, 23:18:53 ]

Offline
kristapsk94
29. Jul 2013, 23:50 #10706

Kopš: 12. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:

Pardodu koliverus prieks bmw e90 lietuti 3 nedelas var teikt kad jauni cana 100ls veikala cana 522ls
Offline
MAXixt
30. Jul 2013, 00:20 #10707

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

Nopirkshu 2 gab e36 sedana haubes,bez rusas ,un lai nebutu sisti lidz 25ls gab. Riga PM
Offline
Kompresijonars
30. Jul 2013, 00:22 #10708

Kopš: 07. Mar 2013

Ziņojumi: 129

Braucu ar:

Pērku lsd bloķi prieks 2.5, labi būtu ja būtu mazājā korpusā. Bet jebkurā gadijumā izskatīšu visus piedāvājumus
Offline
Montana
30. Jul 2013, 00:29 #10709

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !


29 Jul 2013, 23:50:55 kristapsk94 rakstīja:
Pardodu koliverus prieks bmw e90 lietuti 3 nedelas var teikt kad jauni cana 100ls veikala cana 522ls
ja tie ir tie kurus nopirki no pih arno, tad viniem 1000% ir pisec pēc 3 ned lietošanas viņi jau pēc nedēļas izjuka
Offline
Trappa
30. Jul 2013, 00:30 #10710

Kopš: 25. Apr 2013

Ziņojumi: 12

Braucu ar: E34

Perku Hella Dark priekšējos lukturus e34 !!!
Offline
campa
30. Jul 2013, 00:35 #10711

Kopš: 07. Dec 2011

Ziņojumi: 34

Braucu ar:

piedāvājiet priekšējās, sēdinātās atsperes prekš e39 sedana, kā arī facelift "nāsis"
Offline
trotilius
30. Jul 2013, 00:49 #10712

Kopš: 03. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 534

Braucu ar: e46


12 Jul 2013, 12:40:19 trotilius rakstīja:
ir 4 gab. sadi bmw disku vacini, izmekleju netu neatradu kadam stilam, bet cik domaju kautkads old school variants, varbuut kadam vajaga
vacinu bilde

up 5ls 26627499

[ Šo ziņu laboja trotilius, 30 Jul 2013, 00:50:14 ]

Offline
Lacis
30. Jul 2013, 01:00 #10713

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1150

Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora


29 Jul 2013, 11:08:36 Lacis rakstīja:
Pārdod e39 konforta salonu!
ir arii abšifkas aizmugureejie beņķi pilnie




135ls

PM vai 26640403
Offline
kasparinsk
30. Jul 2013, 06:24 #10714

Kopš: 16. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: Bmw E39

Loti steidzami nopirkshu vienu sadu disku
Bmw style 31 R15 5x120

Ludzu zvanit vai pm.
29657147
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo